Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 10 z 86 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 48 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Pi 11 december 2015 - 21:26

Nuz... nic v zlom, Helen, ale asi som ten blog nemala citat. Prava rodina, ehm... Ako liberalistka a bisexualka s tym ani najmenej nesuhlasim a referendum som vysmiala, ale to by mohlo byt na dlhsie debaty, v ktorej by si kazda strana hajila svoju "pravdu" - takze Ta len podporim v tvorbe (blogy su fajn vec) a nadalej drzim palce Wink
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Pi 11 december 2015 - 21:53

Meret, ja to uplne berem,..o tom to je, ze kazdy ma svoj nazor.Ladila som tuto temu aj kvôli tomu, ze mam 3 v skutku velmi dobrych priatelov homosexualov, ktori ku podivu zdielaju rovnaky nazor ohladne rodiny a pod.V ziadnom pripade, bi, ci homosexualov neodsudzujem v ziadnom ohlade, len co sa tyka rodiny mam svoje konzervativne nazory...ale velka vdaka
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej So 12 december 2015 - 12:33

Ahojte. winking

Chcem hneď v úvode vyzdvihnúť Meretsegerinu zmenu príspevkového podpisu na "budujem si svoje vlastné šťastie". Je to veľmi krásne a dojíma ma to príjemným spôsobom. Smile Blahoželám Ti, Meret, k tomuto kroku vpred. Smile Prajem Ti zároveň v budovaní vlastného šťastia veľa úspechov. Máš na to. Držím Ti palce. Maj sa pekne. it is perfect cool

Tuto, je vííííkend. Strašne sa s Tebou teším. Ty kvôli odpočinku a spánku, ja vlastne taktiež, hoci hlavne kvôli tomu skôr odpočinku. Nech sa Ti, Tuto, darí, prajem krásne sobotné a nedeľné chvíle v pohodke a v kľude. afro

Helen, pekný blog. Poteším sa, keď bude zapĺňaný postupne ďalšími a ďalšími Tvojimi dielami, postrehmi a názormi. Smile

Jožin, nekrájaj sa, pekne relaxuj, oddychuj. Aj Ty si len človek, hoci si veľmi aktívny. Potrebuješ svoj typ relaxu. Nech Ti aj tento víkend poslúži ako odpočinkový čas pre regeneráciu Tvojich síl. Držím palce.  giving a hug

---

Dnes sa mám zhruba dobre. Z darčekov už mám všetky doma v skrini schované. Jediné, čo potrebujem ešte kúpiť, je počítačovú myš pre mamu a také tie malé kartičky pre odkazy na darčeky. To bude v priebehu tohto týždňa, takže si s tým až také starosti nerobím. jocolor Nálady mám teraz trochu pohoršené - symptomatológia sa mi narúša znižovaním Orfirilu Long, avšak ako píšem v príslušnej téme fóra, tak som ochotný to ešte znášať a bojovať, vybojovať si lepšie stavy aj bez Orfirilu. Strašne mi pomohlo to, že spĺňam všetky kritériá pre rúžovku, takže to konečne plne a otvorene chápem ako fyzické, dermatologické ochorenie. A tie psychické faktory (ako vzťahovačnosť, trémy, nervozity, úzkosti pred ľuďmi atď.), to sú len jedny z mnohých okolností, ktoré rúžovku podporujú, pričom sú v spoločnom vreci okolností, kde sú hodené aj alkohol, korenisté jedla, vietor, chladné počasie a tak podobne. Ja som ešte donedávna stále mal v mysli zakorenené, že je to predovšetkým psychický problém. No nie je. Smile A tak už bojujem proti tomu aj inými prostriedkami, BB-krémom a vitamínom K, ako spomínam v danej téme nižšie. Smile Z toho vyplýva všetkého, že vlastne aj v budúcnosti, keď si zvyknem nemať Orfiril, môžem ísť dolu aj s Escitilom a nebáť sa zhoršenia rúžovky, lebo ju musím riešiť hlavne nie socializačným antidepresívom, ale najmä krémami, vitamínmi, liekmi, lasérom atď. Takže paráda. jocolor Ale samozrejme znižovať Escitil, to je hudba dosť ďalekej budúcnosti, si myslím. drunken

V práci inak ok, samozrejme hektá záťaže a roboty, ale to je pochopiteľné na toto obdobie. Už sa strašne teším, ako ten čas mi rýchlo plynie - už len týždeň a pol, a bude koniec zhonu. Pravdepodobne sa vtedy moja pozornosť premiesti na školské úlohy a povinnosti. Lebo ak nie, tak je moja škola stratená. sad and unhappy Škoda, že trpím takým nedostatkom času, lebo keď večer o pol siedmej prídem domov, len sa najem a porozprávam sa, a už je osem hodín, treba ísť pomaly aj spať. affraid

Takže takto sa mám. Dávam známku 2+. Prajem Vám pekné sobotné popoludnie, priatelia, spolubojovníci. it is perfect Smile
matej
I love you

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 10 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto So 12 december 2015 - 15:55

Ahoj Matej,
na jednej strane Ti držím palce, aby si ten Orfiril úspešne vysadil, na druhej strane sa o Teba aj obávam, že kvôli tomu by si mal nejako ochorieť. Iste si spomínaš na Ivana a jeho boj s parazitmi, čo bol už extrém, hlavne sa riaď Tvojím a MUDr. rozumom a radami.

................

Ahoj Meretseger,
ďakujem za Tvoju reakciu na "spánku", aj ma to potešilo, že si tam ktosi na mňa zmyslel. Avšak dúfam, že si po zobudení ďalej dobre spala.

................

Ahoj helen25,
je len dobre, že píšeš, isteže sa teším na ďalšie prípadné príspevky.

.................

Ahoj Jožin,
relaxuj a uži si víkend

.................

Ahojte,
pre dnes som sa snažil dobiehať spánkový deficit z pracovného týždňa. Celkovo v pohode. Zdravotne zvládnuteľné drobnosti sú, ale žiadne veľké záležitosti neriešim.

S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger So 12 december 2015 - 17:13

Ahoj Matej,
potesili ma Tvoje slova, hodne:) Srdecna vdaka. Ako ta predosla veta v mojom podpise, tak i tato je vyrokom Lary, no a konkretne tato druha sa mi pacila odjakziva. Uz sa s nou len stotoznit. No kedze Lara ma pravdu aj vtedy, ked ju nema, nemalo by to byt take tazke. Tvorcovia vedeli, ze jej vkladaju do ust mudre slova Smile
Drzim Ti palce pri boji s naladami, hmotnostou, ruzovkou, pracou i skolou, mrzelo by ma, keby si ju musel zanechat, vsak dobre viem, ako je to potom cloveku luto...

* * *

Ahojte,
ja mam same sklzy, nemam este darceky nakupene, ani blog aktualizovany, flakam sa - a preco, no lebo spim a nikam nechodim. Asi uz fakt hibernujem. Po fyzickej stranke teda rovnako. Po psychickej pocitujem trochu zhorsenie, pochmurne a depresivne myslienky, takisto vztahovacnost. Inak som ale rada za poucny sen, ktory sa mi v noci zdal, tusim som ho i spominala v prislusnej teme nizsie. Podrobna terapia a uvedomenia, ktorej z nej vyplyvali, su snad este lepsie nez z tej realnej Shocked Alebo mi len fakt az teraz docvaklo par veciciek. Som trosku brzda. Uz sa tesim, ako to vyrozpravam psych., bude mat isto radost. Darcek k Vianociam Very Happy

Drzte sa!
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 So 12 december 2015 - 22:17

Ahojte, tak ja som mala krasny den:) S manzelom sa veci pohli k dobru, tak ma to velmi tesi.Samozrejme sa to odraza aj na mojej psychike.Trosku som dnes bojovala s paranojou,ale bolo to zvladnutelne.Dopisala som poviedku ku skuskam na VS a tesim ma to.O 6tej som sa pokusala neuspesne pripojit k zellu, co ma trosku mrzi...a tak.Stve ma ze nemam pokupene darceky k Vianociam,a ako vzdy, zbucham to v hodine dvanástej.Tak sa mi tu drzte, krasny zvysok vikendu:)
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Ne 13 december 2015 - 18:15

Ahojte, neviem kam mám tieto prosby písať. Či do samostatnej téme na zellu, alebo to nevadí tu, v hlavnej téme? Čo hovoríš Matej? Teraz je tomu pár minúť, čo sa Babeta ozývala na zellu. Ja keď nemôžem, tak sa veľmi neozývam. Teraz som ale začul, že prosím a je to moc dúležité. Hovorila to dosť smutne, tak neviem. Ja mám doma teraz večeru, s rodinkou a tak... Viem, asi v porovnaní s možnosťou ukončenia života je to banalita... ale ... proste ak by ste vy mali chvíľku čas, určite by vám bola Babet vďačná. Presne toto som vlastne dávnejšie navrhoval. Kanál, čo by žil nonstop a ak by niekto potreboval ozvali by sme sa. Teraz je tam vlastne jediný záujemca a už ja to vlastne neviem /alebo nechcem/ časovo vykryť... Možno dobre, že to prišlo takto postupne po jednej. Takže ak máte niekto čas, zapnite si prosím zello, čaká tam Babet v netuším akom stave emočne... díky moc kamaráti.
Pekný večer,
Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ne 13 december 2015 - 18:18

Ahojte,
táto nedeľa bola (je) úplne do pohody. Ani neviem čo by som poprípade horšie napísal. Spal som pekne do 10:00 a mám dojem, že som plne oddýchnutý a pripravený fungovať na ďalší prac. týždeň. V podstate som robil to, čo som spomínal v inej téme, teda taký relax v podobe čítania a AP ("akožepoviností"). Tu mám síce dlhodobé nedostatky, a to v ponímaní cvičenia a chudnutia, ale zase v ostatnom je to OK. Trochu sa aj tentoraz teším na pondelok do práce, lebo je to zmena oproti tomu, čo leňoším doma.  Smile

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 10 No-Sports

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 10 F1caaa0077cc14747ed487525b82d622

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Ne 13 december 2015 - 18:25

Hovorím si, či je to náhoda AP - akožepovinnosti vs. AP antipsychotiká Smile. Rád by som teda tie AP tabletkové zamenil, vlastne už mením... ale ešte som si v zmysle vás tie svoje akožepovinnosti nevyhradil. Možno preto, že mám skútočných a pridáných toľko že už na AP neni miesto...

díky tuto, že si zaskočil na to zello. díky moc.
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Ne 13 december 2015 - 22:01

Ahojte...tak, ja som si dnesok uzivala tak pohodovo-rodinne, az na detail, ze manzel musel na obed odskocit na cca 3 hodiny do prace.Ale zajtra ma volno cely den, lebo musi nieco povybavovat v meste.Inak som dnes velmi uvazovala nad svojim zivotom-resp.svojimi zivotnymi postojmi a nad mojou emocnou strankou a prisla som na vcelku zaujimavu vec a to, ze som sa velmi zmenila v roznych smeroch..a tym myslim, ze absolutne vyrazne, dovolim si tvrdit, ze az extremne. Netusim, ci to je ochorenim,alebo roznymi zivotnymi udalostami...a najhorsie asi je, ze mi to vlastne ani neprekaza, skor vyhovuje.Takto ako momentalne myslim, citim a vnimam, sa sama sebe pacim...asi to preberiem na terapii, nech terapeuta este ,,naladim,,pred Vianocami:)A jo, zajtra ma caka este ,,rande,,na policii, kvôli tej mojej kauze, o ktorej vie uz kazdy v dedine,takze tento pripad je ostro sledovany a preberany po kazdych svatych omsiach.Co by sme bez tych nasich babiciek robili. A verte-nie, velmi sa na to tesim.Pride tam aj ten ........, Priznam sa ale , ze je vo mne voci nemu extremne vela hnevu, az dnes som si to uvedomila,a paradoxne , nie za to, ze ma dal na policiu, pretoze viem, ze to je rychlo uzavreta vec,a ani vlastne kvôli tomu co urobil,ale celkovo voci nemu pocitujem neuveritelny odpor..len sa modlim, nech nas ani na sekundu nenechaju samých v miestnosti.Nie zo strachu pre nim, ale pred sebou.Boze, nechcem si predstavit, sice uz som si predstavila, co by som s nim urobila. Tak ak zajtra do vecera nenapisem na forum, tak ma uvidite v krimi novinach Very Happy (žart).A tak..teraz mam v plane pozriet si s mnzelom film Odvazni (Courageous).Velmi nadherny a emotivny film..tak sa drzte vsetci, mam vas rada a myslim na vas.zatim papa
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Po 14 december 2015 - 14:52

Ahojte priatelia:)
Taak, ja uz mam dnesne povinnosti za sebou a dovolim si tvrdit, ze velmi uspesne.Deti mali zabezpeceny od rana super program, zanma od nas sa ponukla , ze ma dnes doma 4 male deti, a ci by som jej nechcela prihodit moje dve, nech sa pohraju:) Bol to skvely napad, lebo ja som mala vybavovacky v meste a manzel tiez, takze mi to pomohlo,aspon som ich do mesta nemusela tahat sebou. Velmi sa tam vyhrali, boli priam nadsene, ked som sa po nich vratila.Nasa Betka dokonca jedno rocne dievcatko tahala zo sebou ze si ju berie domov Smile Tak ma to tesilo.Noo, a ja som bola na spomínanom ,,stretku,,na policii. Bola som uzasnuta z toho,ake ,,zakony,,dokazu platit aj pri trestnom oznameni.Posadili si mna a toho..do jednej velmi prijemnej kancelarie.Lomcovalo mnou vo vnutri, bolo to neznesitelne sediet s nim v jednej miestnosti.Prisli tam dvaja pani policajti.Netusila som ze ten...tam bol este predo mnou.No a pan policajt mi dal taky navrh, ze ten...sa rozhodol, ze stiahne na mna oznamenie v pripade, ked sa mu na mieste ospravedlnim.Ziadne verejne ospravedlnenie, len tak, z tvare do tvare. Kazdy rozumny clvek by tuto ponuku s radostou prijal aby mal pokoj a hlavne sa nemusel stresovat,ale kedze moje myslenie je ovplyvnene ochorenim a neskutocnym hnevom voci nemu, tak som sa mu ospravedlnila v zneni: ,,Ospravedlnujem sa ti, ze som ta nedorazila, je mi to z hlbky srdca luto...".On v šoku, policajt v šoku, druhy policajt sa zasmial a ja som si pokojne sedela a padol mi kamen zo srdca.Bolo mi len luto, ze to nik nenahraval, toto by som si pustala kazdy vecer pred spanim, ten jeho vyraz, kedy nevedel co sa deje a ze jeho plan ponizit ma po druhy krat mu nevysiel.Po dlhsom tichu to uz asi zacalo kazdemu byt neprijemne tak sa policajt spytal dotycneho..ci to skutocne, toto oznamenie neprehodnoti. Skoro vybuchol od hnevu a napokon zahlasil, ze to stahuje a kasle na mna..a odkryval prec. Nikdy pred tym som sa necitila lepsie.Dosiahla som svoje a nenechala som sa zlomit, som sa seba hrda.Ano, priznavam, bola som tvrda, bezcitna, bez stipky lutosti ale mala som pocit, ze mu to patri..a som spokojna, rozhodne sa citim lepsie, co ma v istom zmysle desi.Hmm...tak, dalsia etapa za mnou.Zajtra idem na krv, kvôli leponexu a na stacionar a terapiu tak sa velmi tesim.Mam vas rada, myslim na vas
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Po 14 december 2015 - 17:00

Heej, Helen! Ako by som chcela mat Tvoju odvahu! Si perfektna! Klobuk dolu. Tvoje ospravedlnenie je ocarujuce a Tvoja tvrdost prikladna. Ani nevies, aku mam z toho radost a nadalej drzim palce it is perfect

No ja som akasi lutostiva a sentimentalna, bola som na terapii a pisala list otcovi, ktoreho som nevidela od 7 rokov, uvazovala, co by znamenalo, keby tu stale bol a bola nanho za iste veci riadne nastvana. Ale co. Pravdepodobne ho uz v zivote neuvidim a mozno je to tak fajn. Seriozne som sa inak zamyslala nad kupou darceka pre mamu, ze by mozno uz i bolo nacase, napokon to do Vianoc ani nestihnem. Ale som na nu teraz trochu nastvana za minulost - okej, sice by som mala zit pritomnostou, ale obcas mi to "trochu ujizdi" Embarassed A tak. Vcera navecer som si radikalne fikla vlasy, z cca do polovice chrbta na dlzku po plecia. Citim sa o 20 kil lahsia Very Happy Co mi pripomina, ze vaha sa stale udrziava okolo tych 45 kg, asi mi je to uz sudene. Ale mozno sa teraz cez Vianoce kapku vykrmim, bolo by to fajn, hoci by to bol len tuk, co tiez nie je dobre, uz i tak sa nazdavam, ze trpim chudou obezitou (alebo mi zas len hrabe). Chcelo by to cvicit! Basketball
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 10 z 86 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 48 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore