Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 47 z 86 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 66 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Po 22 február 2016 - 18:33

Ahojte,
u mna fajn. Doktorka mi na malej vizite povedala, nech sa dohodnem na prepusteni s primarom.
Horsie je, ze z nejakeho neznameho dovodu mi glycka napoludnie klesla na 3,3 mmol/l - samozrejme mi nepichli inzulin, ergo mi teraz navecer vystupila na 25,0 mmol/l. Uz sa radsej nevyjadrujem. Vlastne (hadam som to este nespominala) mi pri prijati na A-cko len tak nepichli nocny inzulin, tak som rano ovracala polku oddelenia, ako som uz sla do ketoacidozy. To je stav, ktory konci smrtou, len tak mimochodom, ale vysvetlovat to tymto idiotom je nanic, hadzanie hrachu na stenu. Ale musim povedat, ze ma prekvapili, dostala som teraz standardnu davku inzulinu, nemala by teda nastat inzulinova hojdacka. Len dufam,ze sa primar zas nebude hrat na doleziteho a nebude vyhlasovat, ze "vsak tu este vydrzte, my vam to dame do poriadku" (to ma vzdy taak pobavi...). Takze by som v piatok rada sla def. domov.
Bola som i u psychologicky tohto oddelenia, bolo to fajn sedenie... hoci na moju Janu nik nema!!! Dospela som tam k nazoru, ze by som sem mala chodit toho kazdeho pol roka na fixny datum, lebo inak som schopna potom povedat, ze mi nic nie je a nikam nejdem. Jasne, jasne.
A tak.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN Po 22 február 2016 - 19:54

Ahojte bojovnici
mam sa fajn pred chvilou som prisiel z prace, dnes bola celkom sranda co je neobvykle )). Naveceral som sa dal lieky a nacal pivo. Drzte sa!
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Po 22 február 2016 - 19:56

Ahojte, ja som práve dotelefonoval s pani z chaty. A veľké stretnutie má teda oveľa reálnejšie rozmery teraz. Prosím kto máte chuť ísť, napíšte do tejto témy:

https://www.schizoforum.net/t476-topic

dúfam, že sa s čo najviac s vami spoznáme Smile
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Ut 23 február 2016 - 15:43

Ahojte priatelia...tak my sme vcera mali doma ,,fofry,,. Betka sa nahanala s malym a nestastne narazila tvarou do stola. Silno jej to krvacalo, utekala som s nou na urazovku. Museli jej tu ranu zasivat. Ma natrhnutu hornu peru, odtrhnutú tú takú uzdičku-alebo spojovaciu čiarku medzi hornou perou a dasnom a pomliazdeniny na dasnach. Dnes sme chodili po vysetreniach-krcne, zubar, chirurg, rontgen...urobili vsetko tak,aby bolo dobre a nemala z toho následky, vraj do 2-3 týždnov by sa mala total zotavit, tak ako od vcera obrovske sresy a strach,ale už je dobre, chvalabohu.No tak takto to je s detmi:( Ja inak celkom fajn, viac ma trapia fyzicke problemy ako psychicke, iba v noci ma stvu nocne mory a znova sa mi objavili take tie stavy ,,prenasledovania na ulici,,.To je take neprijemne,ale zvladnutelne. Mimo toho dorábam prace do školy a čoraz viac si to užívam..tak asi tak.myslím na vás, držte sa
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Schizomars Ut 23 február 2016 - 17:57

Cawte,
Tak dnes opat stereotyp. Bol som v obchode, trosku poupratoval. Isiel som na Kebab, lebo som dostal na to chut.
A dnes sme sa stretli spolocne so skupinou, ktori maju podobne problemy ako ja, na mysli mam dusevne. Stretavame sa kazde dva tyzdne. Takze bolo fajn. Trosku sme pokecali. Nabuduce mame ist na bowling. Mam radost, ze sa stretavam s ludmi. Aj ked niekedy si pripadam ako introvert, avsak snazim sa byt v kontakte s ludmi.... Smile

_________________
Schizomars
Schizomars
Schizomars
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 30.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 400, Questax 200, Xanax 0,5

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN Ut 23 február 2016 - 18:28

Ahojte priatelia
dnes sa mam fajn, cely tyzden stereotypne skore stavanie 12h v robote a potom kratky cas doma a spanok. Snazim sa v praci nenudit a citat co sa da a tak niekedy mavam dlhe uvahy co do buducna. Na minulost sa snazim mysliet len na pekne zazitky i ked niekedy je to tazke. Velmi mi pomaha matka co sa spolunazivania tyka-perie, vari, chysta desiaty a aj preto ju obdivujem a moc si ju vazim. I love Mom
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Ut 23 február 2016 - 18:42

Ahojte,
schizomars - tá skupinka by ma zaujímala. To je pod krídlami nejakej nemocnice či spolku? Alebo len tak samoorganizovaná? Díky.

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Schizomars Ut 23 február 2016 - 19:23

Ahoj xkrchnav
Je to spolok resp. zdruzenie pod nazvom No a co. Na internete to velmi nenajdes. Stretavame sa v charite v dennom stacionari v domove socialnych sluzieb v Dome sv Anny. Financovany je z nezabudiek, ked sa nieco vyzbiera, aj zo statnych penazi. Mame zadarmo obcerstvenie, kavu, mineralku, chipsy, trubicky... Chodievame aj na kulturne podujatia do divadiel. Bol som uz trikrat na takych podujatiach co chodievam uz rok. Raz na Kandracovcoch, raz v Presove do divadla. Vsetko zadarmo. Na Vianoce sme boli posediet v restauracii na pizzu. Sem- tam chodievame na bowling. Do krciem velmi nemozeme chodit, vyhybame sa... Smile
Stretavame sa len co maju dusevne choroby. t.j schizofrenia a podobne. Smile

_________________
Schizomars
Schizomars
Schizomars
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 30.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 400, Questax 200, Xanax 0,5

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Ut 23 február 2016 - 19:30

Ahojte kamaráti. winking

Dnes sa mám zhruba dobre. Deň hodnotím na 1-. V práci ok, ale bolo na môj vkus málo roboty, takže som sa miestami nudil. Zdá sa, že mi ubúda tradičnej náplne práce a prichádzajú hluchšie obdobia, kedy budem bývať pravidelne aj na "ploche", teda v kontakte so zákazníkom. Moc sa na to až tak neteším, ale snáď to zvládnem... Smile Aspoň mi ubehne čas, čo je najväčšie plus, lebo sedieť za počítačom, vidieť na hodinách 13:00 a mať už vtedy "hotovo", tak to nie je zrovna výhra. V práci som si čiastočne upratoval vo svojich mailoch a "minimalizoval" schránku, aby som v nej mal poriadok... Smile V lekárni som si kúpil Kofex, lebo Kafi Tabs nemali. Tie majú menšiu gramáž, 1 tbl. má iba 50 mg kofeínu. Preto si ich dávam 6 denne, teda  300 mg, čo je hranica. Myslím, že veľmi dobre účinkujú. Dnes som nemal žiadnu kávu ani energeťák a fičím pomerne dobre. Smile Včera som vydržal bdieť až do 23:45, čo považujem za úspech. Čítal som si knihu o minimalizme. Dnes plánujem pokračovať. Teším sa už teraz, normálne ma predstava, že ešte po práci budem aj 5 aktívnych hodín hore, napĺňa radostným očakávaním a mám tak pocit, že ten život nie je len o robote. To mi doporučila vlastne moja šéfka, lebo ona dlho ponocuje, aby z toho života aj niečo mala... laughing Aj keď ona je samozrejme rada aj v práci. Smile A vlastne aj ja, pokiaľ mám čo robiť. Yes

Nálady ok. Psychiatrické príznaky obzvlášť neevidujem, hoci dnes akurát bola flush zhoršená. Najmä na ulici akoby ma zahanbovalo, alebo úzkostnelo, keď išiel oproti nejaký okoloidúci. Mal som vzťahovačné pocity. Parasympatikum cítilo nejaké nešpecifikované ohrozenie. To ma trochu mrzelo, no počas dňa sa to potom zlepšilo. Smile

Ďakujem Vám, priatelia, za vypočutie. A želám každému z Vás veľa zdravia, pohodky a pokoja. Držme sa! Applause

Matej
flower

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 47 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ut 23 február 2016 - 19:37

Ahojte,
Helenka, to aby mal rodič oči stále na stopkách, aby sa ratolestiam nič nestalo. Priznám sa, že ma Tvoj príspevok priam bolí. Prajem skoré uzdravenie nielen Betke.

Ako sa mám? Osobne si myslím, že celkom fajn pre dnešok. Nič zásadné sa nedialo, čo by sa oplatilo nejako tu na fóre zverejňovať. Vstal som - ranné rituály - práca - obed - pospávanie - "akp." - fórum, Net, TV - ...večer by som dal "oddychový seriál ZOO" a nejaká kniha.

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Ut 23 február 2016 - 20:28

Ahojte Smile
Dnes fajn. Zachvat nebol, ani take strasne glykemie ako vcera. Vecer pred spanim mi ju sice zas budu merat, co znamena zbytocny stres, ale malo by to byt fajn. Zjedla som keks (sice neDIA... ale nechcem, aby ma tu zabili nepodanim inzulinu).
Co este. Asi ani nic. Bola som na tom priserne infantilnom kognitivnom treningu, boli sme v bufete - kupila som si mineralku a pistacie -, teraz sedim na posteli, cakam na lieky a pocuvam hudbu, no luxus Smile
Drzte sa.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Anita1006 St 24 február 2016 - 10:47

Ahojt spolubojovnici!

Vcera som mala divny den. Nevstala som ani z postele, nic sa mi nechcelo. Toto je uz skor chorobna lenivost nez F25. Ani na magnezium som nesla, ani na CT. Som sama bez kamaratok a ta samota ma zabija. Uz len cakam, ze sa mi ozve ta pani, co mi ponukala upratovanie na ciastocny uvazok. Nezaujimaju ma ani moje knizky, ani koraliky, ani domace prace. Predtym to bolo uplne ine. Nvm jak zvladnem aj robotu, ked som takato darebna. Ani otec mi nic nevyhadzuje na oci, jedine, ze som stale v kontakte s byvalym. Hladam si aj vhodneho partnera, no nic. Aj tak som uplne stratila zaujem aj o ludi. Predtym som bola ina. Ja uz toto nechcem. Nevyhovuje mi to, no nvm nic zmenit. Nejaky napad?
Anita1006
Anita1006
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 33
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 20.02.2016
Vek : 41

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 47 z 86 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 66 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore