Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 30 z 86 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 58 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Ne 17 január 2016 - 10:54

Ahoj Tuto.
Vďaka za podporu a povzbudenie. Hoci sa mi niekedy filozofia zdá ťažká na naučenie, nie je vždy problematická. Som strašne rád, že napr. v týchto 170-stranových skriptách, z ktorých mám skúšku, je veľa "omáčok", takže ak správne vydolujem fakty a kľúčové vety, tak to nie je také úplne zložité. Najviac mi na tom príde ťažké vôbec prečítať tú celú knihu. A stihnúť to načas. Veľmi si sľubujem riadiť sa Tvojou radou postupného učenia, no to môžem až nabudúce, teda v letnom semestri, kde by som začal takpovediac s čistým štítom. Snáď sa tam dostanem... Som inak rád, že si si odpočinul a výdatne relaxuješ. Aj Ti trošku závidím tú pohodičku, ale v dobrom. Smile Želám Ti peknú nedeľu. Smile

Ahoj Regi.
Vďaka aj Tebe za podporu. Mne sa veľmi páči, koľko toho v domácnosti stíhaš. Aj si povieš, že nepracuješ v zamestnaní, lenže Ty máš plný úväzok a plné zamestnanie vlastne domácnosť a rodinu, ba širšiu rodinu, ako pozerám. Si výborná mamina a starostlivá skvelá gazdinka. Vrúcne to obdivujem. Smile Želám Ti, aby Ti to dlho vydržalo a aby sa Ti v Tvojich dňoch hojne darilo. Maj sa pekne. Smile

---

Mám sa dnes zhruba dobre. Bol som rozladený zo včerajšieho stretnutia, ako spomínam v téme "Metla ľudstva" dolu. Ale už je lepšie - teď sa pôjdem sústrediť na učenie. it is perfect Snáď sa Vám večer prihlásim s tým, že som aj niečo do tej svojej makovice dostal. Prajem Vám všetkým peknú nedeľu. Čaf. cheers

Matej
welcome or bye

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 30 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ne 17 január 2016 - 11:52

Ahojte,
celkom ma dnes prekvapilo, že som vstal v dobrom čase, teda už niečo málo pred ôsmou. Následne som celkom dobre fungoval, teda bolo aj "akp.", supermarket a drobnosti. 

Prečítal som si Matejove príspevky tu na fóre a samozrejme budem na neho myslieť, aby mu to čítanie dobre išlo a zúročilo sa v ďalšom štúdiu a na skúškach...

Zatiaľ prakticky nemám nič extra, jednoducho nedeľa. Plánujem to, čo som už písal v niektorom príspevku, teda najskôr také leňošenie, čítanie, užívanie dňa. Po obede by som si rád na hodinu zdriemol a ďalej nejaké to čítanie, TV, Net... jednoducho pohoda. Trochu sa obávam, aby ma nechytila nejaká psychopatológia, zatiaľ sa však cítim dobre.  Very Happy

Aj vám všetkým prajem príjemnú nedeľu. Tuto

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 30 218771
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Ne 17 január 2016 - 14:29

Ahojte priatelia,
ja mam dnes vcelku pohodovy den. Vonku zima ako v ruskom filme,ale bola som s detmi na par minut ich prevetrat. S hanbou musim priznat, ze som vstala o 11:30...vecer sa mi nedalo zaspat, tak som si po niekolkych mesiacoch dala gerodorm a ako vzdy, ledva som sa prebrala.U mna by gerodorm pokojne mohli podat aj ako anesteziu pri pripadnej operacii Smile Ale manzel ma pokojne nechal spat tak dlhu dobu...deti lietali okolo mna vraj od 6tej rana a so mnou ani nehlo...ach jo...ale uz som sa prebrala a fungujem..Porobila som dost domácich prac, upiekla kolac...teraz s manzelom pozerame film, lebo deti zaspali, tak mame trochu veget...myslim na Vas a citam vsetky Vase prispevky...nech sa Vam dari a uzite si zvysok nedele Smile
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Ne 17 január 2016 - 17:58

Ahojte,
zase raz tu musím kaziť náladu Rolling Eyes Večery mám hrozne krízové, včera som myslela, že hádam zdochnem, tak mi bolo psychicky zle... Zatiaľ som sa stále neporezala, což je fajn. Z postele vstať ma občas núti iba blog, inak však načo by som to robila. Uvažujem, že si pridám AD i na obed. A tak...
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Po 18 január 2016 - 13:08

Ahoj helen25,
mne Gerodorm až tak veľmi ako Tebe nezaberá. Rána sú po ňom rôzne, ale spravidla únavnejšie oproti tým negerodormovým. Jednoducho som si naňho už zvykol. Ohľadom toho spania asi len toľko, že je niekedy len dobre, že si takto oddýchneš. Myslím, že to určite Tvoja nervová sústava aj potrebovala.

...............

Ahoj Meretseger,
občas sa dobre vyspať rozhodne nie je na škodu. Iste, čoho je moc, toho je príliš. Držím Ti palce aj ako fanúšik najmä blogu, kde sa Ti to rozrastá. Verím, že Ťa múza neopustí a budeš naďalej články pridávať.

...............

Ahojte,
dnes som mal taký všelijaký deň. Ťažko sa mi zaspávalo aj vstávalo. V práci tak napoly. Pustili ma skôr domov, šéf si musel niečo vybaviť na dve hodiny a ja som zostal na starosť ekonómke. Trochu som pracoval v minisklade a následne smer domov. Dúfam, že to nebude problém. Bol som aj u doktora pre liek na tlak a dal som si aj predpísať Gerodorm. Doma tak trochu leňoším, relaxujem a plánujem urobiť tradičné "akp.". Neskôr asi TV a čítanie. Nebránil by som sa ani zdriemnutiu na hodinu. Zdravotne ako písavam, pridružila sa však zvýšená únava a trochu sa mi točila hlava.

..............

Všetkým vám prajem príjemný zbytok dňa a úsmev na tvári. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Po 18 január 2016 - 18:37

Ahojte,
už ma to celé prestalo baviť a včera večer som sa fikla. Čo už. Nič moc mi to nedalo, no mala som pocit, že si to zaslúžim. Ale možno i vďaka tomu je teraz o niečo lepšie. Dopoludnia som sa dokonca vypotácala von, kam to napísať Smile Odvtedy vlastne len tak lelkujem, ale aspoň sa psychicky trochu dá.
Držte sa, kamaráti.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Ut 19 január 2016 - 9:04

Potrebujem sa trochu vypisat, kym sa dostanem k psychologicke...
Zrusila som si vcera ucet na Facebooku. Naco mi to vlastne cele bolo. Odkedy ma vyhodili z vysokej, islo to cele dolu vodou, a odkedy som v tom istom roku (2012) zacala chodit do Pezinka - co znie ako na nejaku rekreaciu, ze? - postupne sa na mna vsetci vykaslali. Teda mi FB ostal iba na celkom mudre sentencie pri nejakom nic nehovoriacom obrazku a sem-tam pisanie si s ludmi, s ktorymi som sa v zivote nevidela a ani neuvidim. Bola som este v nejakych cosplay skupinach, ale beztak uvazujem, ze s cosplayom seknem. Investovala som sice do toho dost, ale to je fuk.
Tym padom by mi ostala iba psychologicka, blog a toto forum. Mam chut so vsetkym seknut, ostat len pri blogu a odist niekam velmi daleko a uz sa nevratit. To je vsak nerealne, takze sa asi len uzavriem do seba a vybodnem sa na cely tento sku... svet.
Kniha mi nevyjde, ale kaslem i na to, blog mi cita dost ludi. Som len kus odpadu, na ktory nik nebol v zivote hrdy, ktory nic nedokaze a len tu zabera miesto. Naco vlastne existujem...
Dik, ze som sa mohla vypisat...
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 Ut 19 január 2016 - 9:25

Ahojte priatelia,

Meretseger- je mi velmi luto ao sa cítiš a čo cítiš, hlavne ked to bolo také zlé, že si sa porezala Sad Čo sa týka toho FB mňa asi 1000x napadlo, že si ho zruším,ale potom som od toho upustil, síce vskutku mám tam oficiálne, že 315 priateľov, z ktorých si vážne píšem maximálne s tromi...smutné,ale realita..a vlastne, dá sa vôbec FB oficialne zrušiť? Ja som aj nad tým lámala hlavu ale nejako som nenašla spôsob, že zrušiť navždy..ale aj tak, skús si to ešte nechať prejť hlavou, nemôžeš si byť istá, že ludí, čo tam máš nezaujímaš, alebo že by na teba kašlali...určite by si im chýbala...Drž sa, myslím na Teba:)

No, ja som mala včera celkom pohoda deň a dnes som sa tešila na stacík...ma.li sme mať super den...individualna terapia, skupinova terapia a potom basketbal niekde v meste v telocvicni ci kde...no a dopadlo to tak, že som sa o 3tej ráno zobudila na zvracanie, vysoke teploty a ukrutnú bolesť hrdla...ale ja hrdinka som si povedala, že to dám a len som vyšla ráno z domu a už som aj letela spať,čo ma to zas chytlo..tak teraz ležím a hoc mame doma teplo som zababušena pod dekami..takže takto moje hrdinstvo Smile Ale detičky su aspon v jasliach , tak sa mozem dat dokopy...držte sa, pokojny a príjemný den Vám prajem..Helča Smile
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ut 19 január 2016 - 14:27

Ahoj Meretseger,
pravdepodobne si písala svoje riadky dosť roztrpčená. Chcem Ti len napísať to, že si tu na fóre vítaná a som rád (sme radi), že Ťa tu máme. Viem, že osud Ti svoje naložil, ale myslím si, že to aj tak berieš statočne. Facebook som už niekoľko mesiacov nenavštívil. Väčšina kamarátov má na mňa aj iný kontakt. Rád si čítam tvoje články na blogu a taktiež aj príspevky tu. Niekedy sú dni lepšie, inokedy horšie... Mám dojem, že teraz asi prežívaš také "všelijaké" obdobie, ale snáď už si na jeho konci. Zase bude fajn, neboj sa. Držím palce a fandím. 

.............

Ahoj helena25,
tak Ti prajem, aby si bola zase fit a za pomoci čajíčkov a pirúl bola zase na nohách. určite sa daj dokopy, či po stránke fyzickej, alebo psychickej, aby si mohla ďalej fungovať vo všetkom, čo potrebuješ. Drž sa.

.............

Ahojte,
vstávanie dosť dobre, ale v práci som sa práve necítil najlepšie, bol som ako v hmle, trochu ma aj akoby motalo. Neviem, čo to bolo... Aj včera to bolo trochu podobné. Dosť ma to mrzelo. Doma som si na pol hodinku zdriemol a dá sa napísať, že sa mi polepšilo. Verím, že zajtra bude lepší deň.

S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Ut 19 január 2016 - 19:25

Ahoj Meretseger.
Neľahko sa mi čítali Tvoje riadky. Vôbec si nehovor, že na Teba nikto nebol nikdy hrdý - veď už len ja som bol na Teba celý pyšný, ako si si zmenila myslenie na "make own luck". A tiež, aké robíš pokroky s psychologičkou. Viacerí sme tu na Teba hrdí a máme Ťa radi takú, aká si. Obdivujeme Tvoj špecifický humor a nadhľad, ktorý priamo ocenil aj Tuto, Tvoj verný čitateľ. Vidíme v Tebe mnoho nádejného posúvania sa vpred, črtajú sa nové možnosti spracovania minulých zážitkov v Tvojej osobnosti. Máš úžasnú perspektívu kam rásť a kam ísť ďalej. Aj ja osobne vidím v Tebe značný potenciál, a to nielen v Tvojom dare písať, ale aj v Tvojich ďalších vlohách, už len čisto v Tvojej ľudskosti, milote, príjemnej spoločnosti - no veru, tu na fóre máš nezastúpiteľné miesto svojím charakterom, spôsobom písania, témami, ktoré otváraš a to ako ich opisuješ a riešiš. Si hodnotný človek, ktorý má iba problém si túto svoju hodnotu priznať, pretože mu ju zamietali príbuzní. Ale čo tam po nich, Ty si taká, aká si, máš hodnotu nezávislú od mienky dajakých príbuzných alebo kamošov. Buď veruže sama sebe kamarátkou, ba najlepšou kamoškou, na ktorú sa vieš vždycky spoľahnúť a ktorá Ťa môže mať rada iba len tak, len preto, lebo Ti to bude robiť dobre a bude Ťa to posúvať dopredu. Inštinktívne túžiš mať pokoj, žiť v šťastí. Neodmietaj si šťastie tým, že by si si ho nezaslúžila. Zaslúžiš si čokoľvek dobrého, po čom len túžiš. Nie objektívne, ani subjektívne, lež proste tým, že si sa sama ozlomkrky pre to takto rozhodla. Ty držíš opraty osudu a Ty si sama stanovíš, čo si zaslúžiš a po čom túžiš. Odporúčam Ti v tejto veci riadiť sa sugestívnym priateľstvom so sebou samou. Máš na to a vidím často aj napriek tomuto Tvojmu ťažšiemu obdobiu, že robíš v tomto veľké pokroky. Držím Ti palce, aby si v nich naďalej pokračovala a nezastavilo Ťa ani včerajšie reznutie, alebo iné Tvoje ťažšie chvíle. Všetko dobré! giving a hug Smile

Ahoj Helenka.
Aj ja Ti prajem skoré uzdravenie. Si odvážna osoba, že aj napriek problémom chceš čeliť chorobám a zdravotným, ako i životným obtiažam tak, že sa do nich rovno celá hodíš. Aspoň tak mi to príde, keď si verila, že "to dáš" a že Ťa prechladnutie nezlomí. Želám Ti, aby sa Tvoja odvaha zúročila a nakoniec si čo najskôr bola v pohode a v poriadku. Smile

Ahoj Tuto.
Mrzí ma, že si sa cítil zhoršene v práci. Snáď to bude už zajtra teda lepšie. Tá hmla mi na prvý pohľad evokovala derealizáciu ako príbuzný symptóm depresie. Bolo to skôr fyzické, niečo na spôsob odkrvenia mozgu, náhly pokles tlaku, alebo naopak príliš vysoký tlak? Môže to byť, ako si písal o tej hypertenzii inde. Budem Ti každopádne držať palce, nech zajtrajšok dopadne dobre. Peknú noc, odpočiň si. Veľa šťastia, kamoš. winking it is perfect

---

Dnes sa mám dobre. Asi na 1-. Operácia dopadla dobre, ako píšem v téme o fyzične. Spravil som seminárku, píšem teraz ďalšiu. Doobeďajšok som mal pasívny, stále som bol strašne ospalý, aj som si zdriemol. Potom som sa osprchoval, šiel k chirurgovi, a potom som sa už len venoval škole v podstate až doteraz. Ešte si idem robiť kávu a mohol by som pokročiť v tej seminárke, nech to mám už za sebou. Smile Nálady sú v poriadku, psychika je relatívne ok. Neurózy a flush sú na tom lepšie. Smile Zajtra idem zase do práce, uvidím, ako bude. Ešte by som si chcel ostrihať vlasy dnes... Question

Prajem všetkým pekný večer a dobrú noc, i vydarenú stredu. Applause Pretty good
S úctou
Matej
Moon

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 30 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 St 20 január 2016 - 12:15

Ahojte priatelia...tak ja som este nadranom musela navstivit pohotovost, bolo mi hrozne...robili mi vysetrenia, stravila som tam skoro 3 hodiny...mám vraj zapal mocovych ciest a uz to chyta aj oblicky a podozrenie na zapal pluc. V krvi problem s bielimi krvinkami, zrejme zapricinene leponexom, tak tam lekar dumal, ci som ochorela z leponexu alebo len vplyvom prostredia-imunity a pod. Tak som musela konzultovat aj so psych.a ta mi zatial leponex zrusila aspon do uzdravenia (sice mam pocit, ze uz je po mne) a zatial mam uzivat olanzapin, co este mam...tak uvidim...ale pustili ma domov, ze ked sa to zhorsi mam prist..neviem sice co tym myslia, ked sa to zhorsi...mam doma 2 male deti a som takto chora, ved to mozu chytit...kaslem, kycham, soplim...dali mi silne antibiotika a malo by to zabrat...nakupila som si ovocia a zeleniny, pijem silny zazvorovy caj plus tie lieky, tak netrpezlivo cakam na ucinok..v piatok mam ist este na dalsi rtg pluc...no citim sa hrozne, lezim len v posteli...tak hadam sa skoro zotavim,ale ak to do tyzdna neprejde, tak si asi podam kolkovanu ziadost na odstrel, lebo taketo stavy vôbec nemusim.Vdaka Bohu ma to chytne len raz do roka...tak takto so mnou.Myslim na Vas, drzte sa
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger St 20 január 2016 - 12:45

Fu, Helen, to ma mrzí... Neznie to vôbec veselo, ale rovnako ako pri zlých psychických stavoch, i toto raz musí prejsť (a prejde!). Hlavne sa nepresiľuj a vydrž...

***

Ďakujem za podporu, ľudia, vážim si to... Strašne moc... Ešte sa musím nad Matejovými slovami zamyslieť, napr. nad tým, ako si byť kamoškou - to sa aj dá? A tak nejak to pôjde, raz... Zatiaľ sa snažím byť hrdá aspoň sama na seba za ten blog, je to síce trochu málo a nie je to dosť na to, aby som sa začala mať rada, ale lepšie než nič.
Držte sa, priatelia giving a hug
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 30 z 86 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 58 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore