Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 74 z 84 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75 ... 79 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  regina So 14 november 2015 - 21:30

dnes som sa aj ja chystala na zello, no nevydalo... Prisla mi rodina na návštevu, tak som dialogy viedla z očí do očí Very Happy Potom som už len spravila synovi veceru, oprala dalsiu zo sobotných várok prania, poumyvala riad a teraz som chvilu na nete. Rada by som vás už znova počula, no akosi mi to stále nevychádza, snáď niekdy najbližšie.

regina
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 664
Reputácia Reputácia : 295
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto So 14 november 2015 - 23:09

Ahojte helen25, Meretseger, regina,
áno chýbali ste nám tam. Boli sme tam aj s Jožinom štyria, ale mali sme fajn témy, najviac sa mi páčila tá o Vianociach a prípadnému kupovaniu darčekov. Celkom to bolo také podarené Zello. Tak škoda. Veď aj nabudúcu sobotu je Zello, tak môžete prísť. 

.............................

Ahojte,
chystám sa pomaly na spánok. Predpokladám, že okolo jednej aj zaspím. Ráno sa snáď primerane preberiem v príhodnej hodine.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 74 Article-2246540-1672D2C6000005DC-0_468x321
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Ne 15 november 2015 - 9:24

Ahojte, vianočná téma hmm tu by sme mohli znovu pootvorit. Ja som zvedavý ako na tom budem štvrtok, to už by Will mal byť v Brne. Snáď v pohode na hotely. Ináč dnes zvláštne zobudenie. Ráno susedia z hora - dievčenský plač a dosť zúfalý a kričala "nech me na pokoji" tak neviem čo sa to tam deje. Ale znelo to dosť hrozne Sad.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  helena25 Ne 15 november 2015 - 10:49

Ahojte.
Tuto, no mas ty teda na tej zahrade co robit. Drzim palce aby si do zimy stihol co treba:) To fajcenie je skutocne neprijemny zlozvyk, ja s tym vela skusenosti nemam, raz som si zapalila ked som mala 18 a kaslala som 2 dni:)Ale na môjho muza asi nemas, ten vytiahne za den cez 20kusov:( dost ma to trapi,hlavne ked uz raz prekonal srdcovy zachvat,ale povedat si neda. Svokra mi na to povedala, ze je to moja vina, lebo dobra manzelka by to muzovi nedovolila,ale tak chlapec uz nie je dieta tak ma vlastnu hlavu.A moj otec, ten mal casy kedy denne potiahol cez 50 cigariet za den.Po 5 rokoch takéhoto fajcenia siel preventivne na rontgen a pluca mal podla lekara v lepsom stave ako batola :)Co uz, stava sa:)Tak ti prajem, aby si sa tohto zlozvyku mozno casom uspesne zbavil.

Regina, tak to sme mali uplne rovnako.Namiesto zello relaxu pride rodina.Ale bolo fajne tak sa nestazujem.Tak si mala pernu sobotu, lietat okolo domacnosti.Vela sil prajem:)

Xkrchnav, fuha tak to neviem ako by som reagovala keby nad sebou pocujem taketo kriky-smarce.No verim ti, ze ani tebe nebolo vsetko jedno.Snad sa tam nic take zle nestalo, ze to bola nejaka ,,bezna" hadka. Ked sme byvali v byte v Presove tak 2 poschodia nad nami zili mladi manzelia a nebolo tajomstvo, ze jej manzel chodil na turnusy a ona si tam viedla cudziu ,,navstevu".No a chlapec sa raz vratil skor asi ako mal a videl co nemal a to boli inekriky.Vtedy lietali aj facky tak prave muz potom volal policiu.Aj preto sme sa do buducna rozhodli, ze uz ziaden byt, len dom.A mame pokoj.Celkovo si neviem aj tak predstavit zivot v byte, preferujem klud v prirode:)tak ti prajem aby si mal pokojny zvysok dna.

no ja dnes tak normalne.Sla som spat cca o pol 3 rano.Neviem, co je to so mnou posledne dni ale chodim brutalne neskoro spat.A to som bola vzdy prva co u nas doma zaspavala aj o 21:00 a teraz ani necitim unavu.A moj manzel sa vyjadril: Ved mas na to vek aby si chodila spat neskor:)Deticky ma dnes rano potesili, ked mi obaja nabehli do spalne a zacali ma objimat a pusinkovat, sami od seba, to sa im casto nestava.Asi mali dobry spanok.Toto su momenty na nezaplatenie.Asi si ma moja dcerka chcela udobrit, pretoze vcera ma dokonca zacala hryzt a bit:)Samozrejme v tom detskom zneni,ale dovod je viac ako vtipny.Totizo zacala nehorazne ziarlit ked som v blizkosti manzela.Vcera som ho len tak objala a ona prisla ku mne, ze : mama fuj, moj tata, moj tata, moj tata a silou mocou ma od neho tahala prec:)))Neverila som ze je taketo nieco mozne u malého dietata.A ked ju muz zobral na ruky a dal jej pusu tak mi normalne vyplazila jazyk.No vychova zrejme nezabera:) Moj terapeut ma pravdu, som makka :)Ale je to krasne, tieto monety s detmi si nesmierne vychutnavam. Inak som si az teraz nasla mail od lekara ci sa mozem zastavit v pondelok, ze mi chce zmenit liecbu.Lebo som spominala ze olanzapin mi je na dve veci, tak asi na d ty uvazoval. Tak neviem.Uvidim co ako bude v Brne, co si z toho odnesiem a ako sa posuniem alebo rozhodnem.Prajem Vam pozehnanu a nadhernu nedelu:)Prepacte ze pisem dlhsie,ale pripravujem sa na tu VS a mam rozpisanych vyse 70 povviedok, ktore postupne dokoncujem, tak som nejako nezdravo rozpisana:)
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Ne 15 november 2015 - 11:28

Regina, strašne sa vytešujem, že manžel dovolil to preorganizovanie obývačky a kúpu sedačky. Ja mám doma rodičov, ktorí nemajú radi tiež vôbec zmeny ako Tvoj muž. Smile Už asi polroka vysvetľujem otcovi, že nepotrebuje 9 holiacich strojčekov, že pokojne postačia 2, jeden aktívny a druhý v zálohe. No nejde mu to pochopiť, rád hromadí veci pod zámienkou "veď sa to ešte môže zísť". Mad laughing Takže som rád, že aspoň u Vás to ide tak super, že ste si to preorganizovali a ste so zmenou spokojní. Smile Držím palce, všetko dobré, Regi. Smile A napíš do témy o vysadzovaní svoje lieky, ktoré znižuješ, z akých dávok na aké si prešla a ako sa cítiš pri tom... Very Happy

Tuto, plne Ťa chápem, že si odmietol hrabať lístie na záhrade, keď už toľko hrabeš v práci. Je to veľmi dobre pochopiteľné veru. Yes it is perfect Zdá sa mi, že hoci veľa odpočívaš a snažíš sa vo voľnom čase dospávať, tak žiješ vlastne aktívne - aktívna práca, akožepovinnosti, záhrada, televízia+internet, práce v domácnosti, telefonáty+rodina+priatelia, nákupy, zello-stretávky. Je to super. Vôbec nemôžeme povedať, že akože ja zvládam viac, práveže mne to príde tak, že zvládaš veľa Ty. Smile Takže máš byť na čo veru hrdý. K tomu Ti aj patrične blahoželám a držím palce do ďalších dní. I love you winking

Ahoj Helenka. Veru, to je dobre, že dcérka žiarli na Teba pri oteckovi. Čítal som kdesi, že vzťah dcéry a otca je špecifický a úloha otca-muža v ranom živote dievčatka je nezastúpiteľná pre vývoj jej sebahodnotenia, sebavedomia, prístupu k mužom, k hodnote svojho tela, v neposlednej rade k sexualite. Zväčša ženy, ktoré sú ľahké a predávajú svoje telo, alebo majú nízku mienku o sebe a o svojom tele, tak vo výchove nejak haproval vzťah s otcom-mužom v ich ranom detstve. Aspoň tak som to čítal v "múdrych knihách". Takže zdá sa, že vo Vašej rodinke je to všetko tak, ako má byť, Helenka. Vediete si pri výchove statočne a dobre. Smile Držím, Heli, palce pri tých poviedkach a s VŠ. Si super, drž sa! Smile  giving a hug

Jožin, drž sa s tým projektom o Willovi. Budem na Teba intenzívne aj ja myslieť.  Applause  Ghost Nech to prebehne super. Smile

M.
Rain 5

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 74 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ne 15 november 2015 - 16:59

Ahoj xkrchnav,
prajem Ti aby Will dopadol čo možno najlepšie.

...............

Ahoj helen25,
čo sa týka tých cigariet, asi som s Tvojím mužom na tom podobne. Nie som nadšený z tejto slabosti. Hltá to nielen zdravie, ale aj financie. Inak podobne ako Matej myslím, že dcéry a otcovia to je veľmi špecifický vzťah, ale jazyk na Teba vyplazovať nemusela Very Happy

..............

Ahoj Matej,
tak trochu si ma povzbudil, ale aj tak si myslím, že by to mohlo byť aj lepšie. Hlavne by som tam do toho všetkého zamiešal fyzickú aktivitu a reálnejšie chudnutie. Veru, to nie je ako u Teba, že máš pekné miery a váhy. Ja to mám za mieriská a vážiská. Neviem čo ma to napadlo, takto stlstnúť. Ako píšem, mám dojem, že si na tom s tým chudnutím dobre. Tentoraz si o sebe nepísal, takže dúfam, že tá známka na dnes bola dobrá. 


Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 74 1215686-Clipart-Of-A-Fat-Turkey-Bird-Looking-Shocked-At-Its-Weight-On-A-Scale-Royalty-Free-Vector-Illustration
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Ne 15 november 2015 - 19:44

Meret, po prispevku v tajnej téme na teba som dosť myslel. Neviem to vyjadriť slovami a tak ti posielam obrázok pri ktorého kreslení som uvažoval čo ti napíšem. Drz sa. Všetky ženy tu aj na svete...
Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 74 1zzw3c
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  helena25 Ne 15 november 2015 - 19:54

Meretseger, ja som ti do **** temy napisala vsetko co som ti potrebovala povedat a takisto na teba velmi myslim.Zvladnes to.A hockedy mi mozes napisat aj do spravy.
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  helena25 Po 16 november 2015 - 10:04

Ahojte, tak rano zacalo klasika, deti som odviedla do jasliciek,potom som sla na odber krvi, lebo naposledy som mala zvysene pecenove testy a este nejake veci, tak mi robia ,,kontrolu,,. Manzel zistil hned rano, ze zajtra ide do prace na cely den, 17teho nesedemnasteho, co uz ked treba:( Trosku sa zacali komplikovat veci na piatok, lebo mi pred chvilou volali z jasliciek ze v piatok su zatvoreni, tak musi s nimi ostat manzel a len len ze vybavil volno.Inak sa z toho velmi tesi ze idem na toho Willa, lebo vraj uz stratil doveru v mojich lekarov. Inak mame nanic pocasie tak dnes planujem venovat sa dopisaniu dalsich poviedok na skusky, potom musim pozriet nejake filmy co su ku skuskam tiez povinne, medzi ktorými je aj jeden horor a to mam z toho fakt, ze stresy, lebo tento zaner nemusim, hlavne ked som sama doma Smile tak si uzite v zdravi a pohodicke dnesny den.Drzte sa, pa
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Po 16 november 2015 - 11:47

Chcel som napísať dobré ráno všetkým, ale už dávno ráno nie je. Tak aspoň pekný slnečný deň. Dnes som porozosielal hádam už jedny z posledných mailov na toho Willa. Nachystaný rozpočet, snáď to všetko bude akurát stačiť. Po obede sa chystáme do vedeckého centra, dúfam, že bude zľava:
http://vida.cz/nedelniprogramy/

Majte sa pekne, Tuto, Meret, Helen, Regina, Matej, Mischelll, Michal, Filipka i lístie, ale tiež aj tí čo len čítajú... osobný odstavec som nezvládol, tak snáď aspoň osobný pozdrav Smile.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Po 16 november 2015 - 14:42

Ahoj xkrchnav,
ďakujem za milý pozdrav. Veru je to fajn, keď si prečítam svoj nick v inom príspevku. Verím, že návšteva vedeckej výstavy dopadla dobre a vy ako rodičia aj Timejka ste sa dobre bavili.

.................

Ahoj helena25,
budem na Teba myslieť ohľadom nielen poviedok, ale aj toho hororu, aby si sa príliš nebála, ale si ho užila. U mňa sú najnevítanejšie psychologické horory, ale akčný si rád pozriem.

.................

Ahojte,
dnes som bol v práci pri zbere papiera a brúsil som ďalšiu bránu. Sa mi zdá, že z toho prachu mi je trochu nevoľno, ale dúfam, že to bude OK. Mal som síce všetky dostupné ochranné prostriedky, ale aj tak som niečo vdýchol a asi aj prehltol. No, I cannot accept Doma som okrem obeda robil aj "akožepovinnosti". Inak pohoda. Ako som spomínal trochu ma bolí to brucho, "hlasy" na balkóne znesiteľné, únava nič moc, pasivita, ako som už zvyknutý. Tabakizmus problematický. Ostatné len v maličkom.

S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 74 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  helena25 Po 16 november 2015 - 18:36

Ahojte, tak ako ste prezili dnesok?
Tuto, dufam, ze ti presla bolest brucha tak ako aj nevolnost z toho prachu.Najskor ked som precitala, ze si sa toho nadychal, som myslela, ze si nemal ziadne ochranne pomôcky,ale potom ze si ich mal, tak to veru nepotesi.Tak dufam, ze je to v poriadku, ze to preslo.Moj manzel pracuje ako autolakyrnik a raz sa mu stalo, ze sa nadychal nejakých krystalov z nejakej novej farby ci coho a takisto mal ochranne pomôcky a bolo to dost zle.nechapem ako sa toto moze stat, tak tiprajem aby bolon vsetko ok:)
Xkrchnav, dufam ze vylet dopadol nad ocakavania.Brutalne ta obdivujem za to ako makas na tom Willovi, co vsetko musis stihnut a vybavit, po tej prednaske by si si urcite zasluzil poriadnu ,,dovolenou" :)Tak drzim palce. Ja som kedysi bola vynikajuca organizatorka, ale teraz som rada, ze si viem naorganizovat ranajky, obed a veceru:)

No ja dnes pohoda, az na mierny sok, ked som pozerala spominany horor.No a stalo sa to, ze nam 2 mesiace nefungoval zvoncek na dverách a prave som pozerala ten brutal horor asi hadam najhorsia scena aka v nom bola a v tom zazvonil ten zvoncek.Viete si predstavit moje zdesenie, myslela som ze to je moja posledna ,,štácia" Smile A tam poštárka Smile Potom som to rozpovedala manželovi a on že čo sa čudujem, že zvonček opravilm pred 2 dnami:DD No čisty trapas:) a tak, inak celkom dobre.Deti su uz doma z jasli tak sa vytesujem:)som trosku v pomikove ci mame zajtra v nemocnici stacionar, ked je zajtra ten sviatok a ci mame terapiu, lebo ja nemehlo som si nezapamatala co nam vraveli, ci ano, ci nie.tak tak zatim
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 74 z 84 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75 ... 79 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore