Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 71 z 84 Previous  1 ... 37 ... 70, 71, 72 ... 77 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  opadané lístie St 11 november 2015 - 5:10

Matej, ester, Tuto, dakujem Vam za podporu. it is perfect

stale mi ten stav kolise. aj v priebehu jedneho dna sa viackrat vystrieda zlepsenie a zhorsenie, a to pomerne vyrazne. nezistil som, s cim to ma suvis.


Naposledy upravil opadané lístie dňa St 11 november 2015 - 7:26, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : doplnenie textu)
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal St 11 november 2015 - 11:46

Ahojte Priatelia,
Uvazoval som o tom,co som napisal tu a narozpraval na zello dialogoch...
To ze nie som stastny,nedari sa mi a nezvladam svoju situaciu ma skutocne neopravnuje sudit ostatnych.Suhlasim s Ester,ze sudit sa nema.A ja som sudil.Preto sa menovite ospravedlnujem:
Tutovi- za to,ze som ho vykreslil ako ignoranta a posmievaca...
Meretseger- za to,ze som odsudil jej vztah ku krestanstvu...
Ester- za to,ze som poprevracal krestansku vieru tak ako sa hodi mne...
Rozmyslam ako vlastne fungovat na fore ked som teraz takyto.Ako este viac neuskodit a nerobit "zlu krv" ani tu ani inde...Matej,ak sa da,zablokuj prosim mnou vytvorenu temu "Samota kde nie je nic".Co sa tyka novych tem,nebudem ich zakladat,ak to aj Vy neodsuhlasite.Jedina mozno uzitocna tema by bola o vztahu mna a Vas ku zvieratam resp.k domacim milacikom a ich prinosu ku psych.zdraviu a pohode.Ale zakladat nebudem,kym nebudete suhlasit.Uz sie nie som isty ci vlastne som vobec nejakym prinosom alebo skor vyslovene na skodu...
Co sa tyka zello dialogov,neviem ci urobim lepsie ked sa nebudem zucastnovat,lebo byt tam pritomny a byt ticho aby som neskodil sa mi nepozdava.Asi by bolo lepsie drzat sa viac v uzadi,ako prezentovat skor neuzitocne,ciastkove a chorobne nazory...
Este by som sa vyjadril k tomu co som cital aj tu aj pocul od ludi "zvonka" a sice,ze som dobry clovek alebo spravnak.Moznoze som moznoze nie.Snaha je.Vo vysledku zohrava ulohu moja nedobra povaha a mozno(tiez uz nie som isty) posobenie ochorenia...
Dakujem za vypocutie a snahy pomoct...
S pozdravom Michal
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal St 11 november 2015 - 11:50

Predsa este nieco:
Listie,uz dlhsie pozorujem Tvoje prevazne utrapene prispevky.Prajem obrat k lepsiemu!Skoda,ze sa Ti neda zellovat...
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  helena25 St 11 november 2015 - 14:18

Tak ahojte.
Opadane listie,
drzim ti palce aby si to vsetko zvladol a cim skor sa dal dokopy.Verim, ze bude dobre a vsetko sa pohne k lepsiemu.

Michal,
ja som asi nebola pritomna, ked si mozno druhim nieco vycital alebo podobne,ale mozem ti s istotou ovedat, ze tieto ,,stavy,, doverne poznam. Ked na mna take nieco pride, je lepsie nebyt v mojej blizkosti, lebo zranujem vsetko zive okolo seba a nic moc to nie je,hlavne ked si to potom uvedomim a zacnem lutovat.Neviem ako ostatni,ale ja osobne si myslim, ze tu patri kazdy nazor ci pripomienka a myslim, ze neurobis spravne, ked sa schovas do uzadia aby si nahodou nieco ,,nevyviedol,,alebo nepovedal nieco nevhodne.Myslim, ze toto forum je tu aj preto aby sme sa i v takýchto chvilach navzájom podrzali a podporovali.Myslim na teba v modlitbach a drzim ti palce. Verim, ze si silnejsi ako si sam o sebe myslis.

No ja dnes celkom v pohode, vcera som volala so svokrom, bol uzasny.S nim som problem nikdy nemala.No svokra to v nemocnici zvlada tazko a vraj sa o nu staraju sanitari, ktori su podla svokra potetovani od hlavy az po paty a sam sa bal k nim priblizit:) No a svokra to zvlada o to horsie. Este si ju tam nechaju min.3 tyzdne, takze nic moc.No dnes moji dvaja chlapi, manzel a syncek oslavuju meniny, tak som malému vymyslela zabavny program s pesnickami a rozpravkami:)tak asi tak so mnou nateraz.Drzte sa
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto St 11 november 2015 - 16:11

Ahojte,
tak dnes som bol v práci na siedmu, vstávalo sa mi prekvapivo dobre. Bol som po práci u doktorky, celkom bola pohoda, ani som pridlho nečakal, doktorka bola v dobrej nálade, keď som jej opísal pár zážitkov z mojej práce, a aj mi napísala tomu primeraný komentár do karty. Takže Ok. Po obede som relaxoval a zároveň som pomalým tempom realizoval "akožepovinnosti". Driemať sa mi nechcelo, hoci som sa v noci až tak extra nevyspal. Teraz si pravdepodobne budem čosi čítať, mám tu toho veľa zameškaného a navyše som si niečo aj doniesol s knižnice (nedám tým knihám pokoj). Je mi dnes fajn.

PS: Ospravedlňujem sa aj ja Michalovi, že som ho prezentoval ako začínajúceho náboženského fanatika.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Št 12 november 2015 - 11:44

Ahojte,
tak o siedmej som bol už "naklusaný" na pracovisku, vstávalo sa mi celkom dobre. Tentoraz som mal v pracovnej náplni na starosť zber papiera, čo som aj dôsledne plnil, lebo vlastne mi tam dnes prišli len dvaja ľudia. Následne som hrabal, kým som vybehol na vecko, detičky vybehli na dvor a poď ho rozkopávať kôpky lístia... tak som mal aj o prácu naviac.  Smile Potom som sa od nich dozvedel, že v lístí je niekedy "zakutraný" ježko, tak ho hľadali. No môže sa na ne človek hnevať?
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  helena25 Št 12 november 2015 - 11:58

Ahojte,
Tuto, to si teda mal o zabavu postarane:) Ja to poznam z domu, ked je vsetko tip-top a len na sekundu odbehnem a dom vyzera ako po vpade Tatarov:) Ja som dnes dokoncila tortu pre nasho synceka,ktory ma dnes 1 rok.Chlap jak hora:) Ako to rychlo vsetko uteka.No manzel je od rana do vecera v robote, ved ako inak, vecer sme sa dost skaredo pochytili, prave kvôli istym veciam z jeho prace a dnes sme sa na seba trosku letmo pozreli a len okolo seba prebehli.Ale pred chvilou mi volal a zdal sa v pohode.Po hadke je skor on ten, ktory dava vsetko dokopy, ja sa hram na urazenu.Inak vsetko v pohode.Pocasicko nam vyslo, tak uz som bola s deturencami aj vonku, celkovo sa citim prijemne bez komplikacii a priznakov.
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Št 12 november 2015 - 13:24

Ahojte. Nepíšem, nestíham ani neviem Veľa pozitívneho dať. Tiež sme sa pred pár dňami chytili so ženou. Ale na takej blbosti. Článok na novinkách o závislosti na sexe. Ja že poviem ako zaujímavosť. Zapalene mi protirecila že alkoholizmus zasiahne vzťah rovnako. No ja fakt nemám rád zvýšený hlas voči mne tak som to povedal. A že čo som čakal A ja že nabudúce budem ticho... Hrozné. Ale už určite niečo bolo dlhšie vo vzduchu, lebo šla spať na balkón a mala rôzne hrozostrasne myslienky. No dosial to nie je úplne ok. Neviem čo sa deje. Aj auto má takú poruchu, že ťažko ju riešiť tak si zvykáme bez auta. Je to dosť ťažké.

Tak večer zello. Možno budem mať príležitosť to viac rozobrať. Dúfam, že áno lebo mám aj jednu myšlienku na ktorú by som chcel počuť vašu odozvu.

Majte sa,
Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Št 12 november 2015 - 16:18

Ahoj helen25 aj xkrchnav.
Čo to bolo za divný deň včera, keď sa hneď naši dvaja obľúbenci z fóra takto pohádali s partnerom? Bez hádky to celkom nejde, ono je to také fajn, keď dôjde aj k udobrovaniu. Myslím na vás a obmedzte "výmeny názorov", aby ste boli obaja OK.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 71 How-to-win-every-argument-main_full
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger Št 12 november 2015 - 16:58

Ahojte,
u mna klasika poslednych dni az tyzdnov, BLOG. Vsak sa mi to aj odraza na navstevnosti Very Happy Inak som bola u doktorky, vsetko vlastne v pohode. Nalada je, da sa povedat, normalna (wow!). Dufam, ze sa vdaka tomu upokoja aj zachvaty. O tyzden mam terapiu, tak uz sa tesim coraz viac a viac, hoci casu este dost. Takze vsetko zatial okej.

Opat vam prajem podobne pokojne nazivanie, drzte sa community together
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  helena25 Št 12 november 2015 - 17:05

Smile Tuto, vdaka.Pobavil si ma hned 2x.
1.Nevedela som ze patrim k oblubencom na fore a po 2.ten obrazok je perfektny :)No tak vies,aj to sa stava a hlavne pri mojich castych vykyvoch nalad, s cim sa snazim bojovat a konkretne co sa tyka môjho manzelstva je medzi nami dost znacny vekovy rozdiel (14 rokov), co hra nepatrne takisto obcas svoju rolu.Ale v konecnom dosledku svojho manzela bezhranicne milujem a akosi napisal, po hadke vzdy dojde k udobreniu, to je vacsinou presne ta cast na ktoru sa tesim uz pocas hadky:)Vdaka
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Št 12 november 2015 - 19:00

Už za hodinku zello Smile ak niekto nevie ako sa pripojiť mrknite sem:
http://krizovatkaduse.je-dnesek.cz/zello-dialogy
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 71 z 84 Previous  1 ... 37 ... 70, 71, 72 ... 77 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore