Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 37 z 84 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 60 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal St 23 september 2015 - 11:14

Paneboze chcem umriet...Zase so mnou...Ziadne davky v HN nebudu a ani nic podobne(prave preto,lebo mam tak nizky ID)...Co mam teraz robit...Novu pracu len tak z klinca nezvesim....Neviem,ako sa uz z tohto spamatam....
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto St 23 september 2015 - 12:59

Ahoj helena25,
aj tak je obdivuhodné, že to s tými deťmi takto zvládaš. Žiaľ pri našich chorobách sú často medzierky v hraniciach normality smerom k psychopatológii. Vlastne tým chcem povedať, že niekedy sú lieky nastavené dobre, ale aj tak určité príznaky sa nájdu. Budem Ti držať palce, aby si to čo najlepšie zvládala.

..............

Ahoj Michal,
viem, že to nemáš ľahké, ale bojuj. Budem na Teba myslieť, že aby Ti bolo dobre nielen po zdravotnej stránke, ale aj tej pracovno-finančnej. Keby sa Ti chcelo písať o tom, možno sa nájde niekto, kto by Ti vedel poradiť odbornejšie...  very sad3 scratch

............

Ahojte všetci,
pomaly sa liečim, ale v podstate sa mi nič ani nechce, trochu pospávam a zohrievam sa. Zdá sa mi, že sa mi zvýšila trochu teplota. Vonku je tak krásne, hneď by som išiel na záhradu.  pale
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger St 23 september 2015 - 13:26

Ahojte...
Mizerne. Nenavidim svoju psychologicku, z duse nenavidim seba. A to som sa na terapiu tak tesila! Teraz lutujem, ze som tam vobec isla. Naco jej mam doverovat, ked ma tak ci tak vyrazi, az ju prestanem bavit. Naco tam chodit, ked som na tom horsie nez na zaciatku a som absolutne beznadejny pripad. Naco zit, ked to ma beztak kazdy na haku a zitie len boli. Naco...
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  helena25 St 23 september 2015 - 13:47

Ahoj Meretseger
Poznam ten pocit ked sa tesim na terapiu a skonci naprd.Neboj sa, povznes sa nad to, i ked sa mi to hovori mozno lahko,ale viem o com hovorim. Nemozes vecne zit v kute, obcas vyjde slnko a mozno len nachvilu zasvieti na lepsie casy..
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger St 23 september 2015 - 14:23

Ahoj helena25,
terapia konci naprd u mna coraz castejsie, a i tak tam ako idiot chodim, hoci viem, ze je to nanic. A v lepsie casy viac neverim... Ale vdaka za podporu.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  opadané lístie St 23 september 2015 - 14:28

ach, porovnavat sa nema, ale ked sa porovnam s Vami, tak jednoducho nefungujem. mnohi z Vas tu pracujete a pre mna su aj tie najdrobnejsie ukony tazke a namahave. very unhappy
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 37 Empty dnesok

Odoslať  helena25 St 23 september 2015 - 14:33

A to ti poviem fakt, ze v mojom okoli nezije vacsi pesimista ako ja. Som zastancom toho, ze zivot je len kopka nestastia s obcasnymi radostami. A ze vôbec nie je fer. Zober si mna a moj zivot za priklad. V detstve ma tyrala vlastna matka, utekala som na urad prace skoro kazdy tyzden aby mi pomohli,ale kedze zastupca riaditela soc.poistovne bol matkinym milencom, nic sa nedialo a 13 rokov som znasala jej utoky. Ked sa prestahovala do Anglicka ako krava som za nou po 3 rokoch sla na navstevu, ze vsak sa uz urcite zmenila a tam ma znasilnil jej turecky milenec. Teraz sedi v base v anglicku a moja matka zije na plazi v Antalyi a ma Bozsky zivot.A ja sa trepem 7 rokov po psychiatroch a psychiatriách, od liekov k liekom a ona si zije na velkej nohe s úsmevom na tvari.Keby nemam deti a oporu v manzelovi,tak si to uz davno bez mihnutia oka hodim.Mam za sebou neuspesny pokus o samovrazdu, ked som v 17tich pojedla asi 10 haloperidolov, abilify a neurol a ze toho bolo dost...ani neviem ako som zaspala alebo upadla do bezvedomia s pocitom na dusi ze konecne je koniec a prebrala som sa o 10tej rano. Vies si predstavit moje sklamanie...Ale teraz sa snazim drzat kvôli detom, i ked niekedy nevladzem ist dalej
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger St 23 september 2015 - 14:52

helena25,
v tom pripade som ozaj rada, ze mas manzela a deti. Viem, ze zivot nie je fer a casto boli. V podstate mam pocit, ze niekedy clovek zije snad za trest
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav St 23 september 2015 - 16:44

Priatelia...je mi ťažko, ale to asi pri porovnani s vašimi pocitmi je slabý odvar. Nerobíme to často, ale teraz to tak citim: zajtrajšie zello bude na tému - prečo chcem/musím odísť z tohto sveta vlastnou vôľou.

Rad by som aby sme sa držali otvorenosti a dovere podobne ako vždy. Úvodné video od Willa na túto temu:
https://youtu.be/ll4c6BS97ic
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal St 23 september 2015 - 17:55

Helena,Meretseger coze su moje financne problemy proti Vasim tazkym balvanom...sad and unhappy
Obidvom Vam velmi prajem podstatnu ulavu!!Co uz ja mozem radit,ved to poznate:zit sa musi za kazdych okolnosti...
Ako tak citam velmi som smutny aj z toho,co pises Ty- Opadane listie,kruty zivot...
Fandim aj Tutovi a Mischelll za dlhodobu obrovsku bojovnost!
A konecne dostal som sa k ludom,ktori su mi prirodzene najblizsi a nie len preto,ze sa pozname osobne- Jozi(obrovska tvrda praca a snaha pomoct predovsetkym inym,super ludsky pristup ako nemala pridana hodnota!!)Ester,citam a uz aj poznam.Modlim sa aj za Teba!
Aby som nezabudol,Regina: velmi inspirativny clovek!!Ukazuje ako sa veci riesit daju,nie naopak...
A pravdaze:Matej- nikdy pri Tvojich prispevkoch nezabudam,ze (zialbohu!) "vdaka" Tvojim nekonecnym strastiam to TU koniec koncov vzniklo,Tvoja nezanedbatelna tvrda a poctiva praca pokracuje aj nadalej!!
Priatelia,zistil som,ze od kazdeho jedneho z Vas sa da vybrat najmenej jedna vlastnost,pristup,sposob alebo myslienka- Skratka mam sa od Vas hodne co ucit!!it is perfectit is perfectit is perfect
S velkou vdakou a uctou
Michal:geek:


Naposledy upravil Michal dňa Št 24 september 2015 - 15:49, celkom upravené 1 krát.
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal St 23 september 2015 - 17:57

Helen,Meretseger,Listie za Vas sa modlim specialne!Karambaa,drzte sa!!
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal St 23 september 2015 - 18:11

Ludia,viete si predstavit,ze by sem nechodila a neprispievala Filipka?Ja teda absolutne nie...Vysoko odborne a HLAVNE trefne a ucinne rady,nazory,postrehy!Great job!it is perfect

Musim napravit a riadne prestudovat aj prispevky,tych ktorych vlastne nepoznam(prikl.Veronicka)Embarassed...
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 37 z 84 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 60 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore