Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 33 z 84 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 58 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal St 16 september 2015 - 19:18

Ahojte!
Sedim pri jednom z levickych rybnikov,pomaly sa stmieva,ten pokoj...dobre tu je!
Pokrocil som dopredu.Dnes o 12:55 som konecne(chvalabohu!)dostal ocakavanu postu...
V evidencii uradu prace coskoro budem a potom vybavujem davky,budem rozpravkovo bohaty cool

Tesim sa (pripadne) na zajtrajsi vecer:together:,dam vediet ze ako...

Pekny vecer praje MiChaL:geek:
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav St 16 september 2015 - 20:33

Ako sa mám? Dobre. Trochu som si hovoril, či som si dnes ráno vzal lieky. A vzal. Ale znamená to, že to musím trochu krotiť. Zároveň ale ako jediný spravujem fb udalosť aj ten projekt, takže je to trochu horšie. Ale keď si to rozdelím - ráno práca a po večer trošku toto - tak to pôjde. Ale ešte treba vybaviť priestory. Zajtra je arteskupinka tak uvidíme ako sa odreagujem tam

Majte sa.
Zajtra vlastne večer už sa na vás teším na zello, ale to letí tento týždeň!
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Mischelll Št 17 september 2015 - 10:38

ahojte Wink

tak mam kopu voľného času len akosi málo síl napísať...pre vysvetlenie som na narodke Embarassed mam asi anginu a beriem antibiotika...už od piatka ležím a nebaví ma to už.....ale keď zaspím tak sa to dá vydržať....paradoxne nič ma až tak nebolí ale potím sa strašne....a tak dúfam že do pondelka budem ok....to je asi všetko odo mňa...

Prajem pekný deň community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal Št 17 september 2015 - 11:48

Caues!
Dobre sa mam...Varim dobry gulas:perfect:

Tak trochu trenujem uvolnenu konverzaciu,dopocutia vecer zellaci/cky!

Srdecne pozdravuje Michal:geek:

Mischell,ak nebudes vecer,tak skore uzdravenie!it is perfect
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Št 17 september 2015 - 17:53

Ahoj Mischelll,
už aby si bola zdravá! Držím palce, aby angína od Teba čo najrýchlejšie utekala.

.................

Ahoj Michal,
dobrú chuť ku gulášiku, najlepší je s čerstvým chlebom.

.................

Ahojte,
dnešok bol taký akýsi zvláštnejší oproti iným dňom. Veľmi sa mi ťažko o siedmej vstávalo a mal som akúsi nechuť ísť do práce. Nakoniec som sa síce premohol, ale fakt je, že by som najradšej spal. Totiž som bol dosť oťapený, úlohu zahral pravdepodobne Haloperidol. V práci bolo však fajn, šéf mi zadal samostatnú úlohu, tak som to riešil a pomaly sa s rannej otupenosti a ospalosti dostával. Práca ako celok však prebehla dobre. Vlastne najmä kvôli šéfovi, lebo mi dával samostatnejšie úlohy a aj ma nepriamo pochválil. Po obede, ktorý robila mama, som si po "akožepovinnostiach" ľahol a zaspal. Oddych sa mi dosť rátal. Dúfam, že to snáď nebude mať vplyv.

Zdravotne nadmerná únava v ranných hodinách, trošku aj schizo príznaky ("hlasy", vzťahovačnosť), ale len v malej, znesiteľnej miere, čomu som aj rád (podľa všetkého z nedostatočného spánku). Narušená slinotvorba (menej slín), z čoho vyplýva častý smäd. Častejšie pitie vody, práve preto viac potu ako som zvyknutý.

Majte sa pekne a ukážte a na Zelle. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Št 17 september 2015 - 19:13

Ahojte. winking

Dnes sa mám ako-tak. Je to trochu zhoršené. Neviem presne, prečo. Som taký akýsi zamyslený, posmutnelý, mám tendenciu sa tváriť vážne. Ako popredný jav sa mi prejavuje únava, spavosť. Predpokladám, že je tomu kvôli vysadeniu energeťákov. Celkovo cítim pokles energie, životného elánu, chuti k činnosti, motivácie. A tiež dobrej nálady, až pričasto teraz trávim večery počúvaním pomalej hudby v sluchátkach, akoby som bol smutný. Lieky od nedele beriem momentálne tradične, teda podľa predpisu (aj obedný Escitil, aj večerný Orfiril). Teda už štvrtý deň som na normálnom dávkovaní. Shocked

V práci ok. Voľný čas momentálne dosť márnim, trávim ho prevažne pasívne, trebárs len počúvaním hudby, drobným čítaním, internetovaním. Chcel by som postupne doň vkladať nejaké aktivity, napr. učenie sa angličtiny. Zatiaľ sa musím len ťažko premáhať vôbec k dačomu. Question

Ďakujem za vypočutie. Prajem Vám, kamoši a kamošky, pekný večer a zellákom príjemné zellovanie. it is perfect
M.
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 33 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal Pi 18 september 2015 - 12:59

Nazdar!
Som poriadne roztekany...
Vstal som okolo 5:30 a postupne som "naberal obratky".Je velmi dobre byt takto aktivny,ale co je vela to je vela.Myslim,ze to mozu mat na svedomi bud privela kvetispinu alebo privela alventy+trittica....
20 000 myslienok a napadov naraz,vsetko treba hned a zaraz.Vacsina tychto myslienok su hluposti,a teda ich pocas dna musim zaradom odpalkovat.Unahlene,nedomyslene rozhodnutis a impulzivnosti;tendencia riesit vsetko a vsetkych.Uff,je to velmi unavne....
Uz som sa relativne ukludnil,ale toto je vlastne "umelo vytvoreny stres".Ved nemam objektivne priciny ponahlat sa,nestihat...
Uz zase premaham denny spanok,lebo ak zaspim/prispim cez den,tak v noci "spim"este horsie...
No nic,budem riesit s lekarom...
Uspesny den prajem!
Michal;)
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 33 Empty zello

Odoslať  helena25 Pi 18 september 2015 - 16:33

[ahojte, su aj dnes zello dialogy?
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Michal Pi 18 september 2015 - 16:42

Ahoj Helena
Zello dialogy byvaju pravidelne raz do tyzdna- stvrtok 20:00.Ale zello kanal je otvoreny stale...
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  helena25 Pi 18 september 2015 - 16:46

uups, ja som sa pozabudla, cely den som v to ze je dnes stvrtok,az teraz som si vsimla ze uz bolo:) cely tyzden som o den mimo
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Pi 18 september 2015 - 18:22

Ahoj Matej,
isteže ma teší hlavne to, že v práci u Teba je to ok. Niekedy to tak býva, že potom len čo "padla" má pracujúci človek sa len regenerovať snáď aj celý zbytok dňa. Teraz je tu však "vííííííííkend"  winking, takže rôzne zameškané hoby sa dajú postíhať...

................

Ahoj Michal,
na jednej starne je dobre, že takto funguješ, ale určite si daj aj pozor na prípadné prefázovanie do hypománie, či nebodaj rovno mánie. Verím však, že to primerane zvládneš a naložíš si povinnosti, ktoré Ťa neumoria, alebo nevystrelia do chorobnej aktivity.

..............

Ahoj helena25,
Zello dialógy si síce zmeškala, ale iste už nezabudneš na ďalšie štvrtkové. J. Ťa aj spomenul, že s Tebou takpovediac rátal, ale v zásade nevadí.

.............

Ahojte všetci,
keby nebolo toho sťaženého vstávania, aj by som veľmi kladne hodnotil tento deň. Na práci toho bolo pomerne dosť, ale sa to nejak tak zvládlo, čo som spokojný. Najmä by som sa chcel tak trochu viac zregenerovať cez nasledujúce dni, najlepšie sa to vykonáva na záhrade, kde je kvalitnejšie ovzdušie. Asi pôjdem zajtra, porobím zrýchlene, čo treba a vyvalím sa tam kdesi s knižkou, asi aj "akožepovinnosťami" a seriálmi v mobile. Dnes mám to hlavné všetko porobené a som tomu rád. Trochu sa neteším na zaspávanie, snáď z toho nebudem nervózny. Plán na zvyšok dňa je Net, TV, relax, pohoda...  Very Happy

S priateľským pozdravom a želaním príjemného víkendu Tuto
welcome or bye
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 33 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Pi 18 september 2015 - 20:04

Tuto, ďakujem za povzbudenie. Smile Aj ja sa veľmi teším, že ide víkend a mám ho voľný. Síce mám prácu rád, ale raz za čas treba aj voľný deň. Very Happy

Plánujem ísť cez víkend na nákup do supermarketu, a potom asi na krátku návštevu. Po rokoch pôjdem pozrieť krstnú, nakoľko si chcem od nich prevziať malý šikovný nový plochý televízor, ktorý mi za lacný peniaz odpredajú a vyhovuje mi do mojej izby namiesto tejto starej megabedne, ktorú tu mám teraz. Tej som sa chcel už dávnejšie zbaviť, lebo zaberá príliš veľa miesta. Bude tá návšteva pre mňa trochu stresujúca, lebo som u nich nebol naozaj roky. affraid Ale videli sme sa na kare v pondelok, takže základ už máme položený. it is perfect

Dnes sa mám zhruba dobre. V práci ok. Teď večer dominuje únava, mierna spavosť. Včera som išiel spať už o 19:45. To znamená, že zhruba už o 22:00 som bol v ríši snov. Trochu si odvykám od tých energeťákov, zdá sa, že to ide podľa plánu. Smile Príznaky teraz ustúpené, len mám trochu kognitívne problémy (zabúdanie, nesústredenosť, roztekanosť myslenia, časté pocity "že neviem, čo som chcel"). Odchádzam z roboty a ešte rozmýšľam asi 20 minút, či som všetko uzavrel, všetky príjemky nahodil, všetko oštítkoval, všetko skontroloval, všetko podpísal. Trochu mám pocit, že mi klesol IQ. Aj moja schopnosť vyjadrovať sa je biedna - často mi nenapadá v rozhovoroch, čo povedať. Nie som nijak pohotový, plynulý, rečovo zdatný, ani nie som vôbec vtipný. Takéto nedostatky si vyčítam, lebo tam v práci s kolegami a kolegyňami mi to príde ako značná nevýhoda pri vzájomnej komunikácii. Ja som skôr taký typ, že "tu ma položte, zadajte mi robotu a ja ju sám potichu urobím". To nie je veru dobré. Napriek tomu, že sa mi na ulici zlepšila sociálna úzkosť, až takmer vymizla, flush v práci mám významnú. Som akosi hanblivý, teda presnejšie ja nie, ale tvár áno. No

Celkovo deň hodnotím na 2+. Smile Možno aj na 1-, len teda mám zhoršené niektoré neurózy, ktoré ma stresujú. Fyzično lepšie. Chudnutie, bieda, žiadny pokrok. Smile

Prajem Vám krásny začiatok víkendu, kamaráti. Držte sa! jumping
Váš kamoš
Matej
Tornado

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 33 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 33 z 84 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 58 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore