Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš?

Strana 71 z 84 Previous  1 ... 37 ... 70, 71, 72 ... 77 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Robo St 10 február 2010 - 20:24

Ahoj Filipka. Aj ja sa tiež čudujem, že prečo tiež ostatní nepíšu. Ale neboj sa, ja nespím, ale študujem, lebo matury sú už v marci a ja chcem, aby boli úspešné. Mám jednu spolužiačku, ktorá má cukrovku a i napriek tomu je z nej už vyše roka vydatá pani so synčekom, svojím bábätkom. A mohoa by si mi Filipka napísať, ako sa máš. Ahoj, Robo. pig Rolling Eyes I love you I disagree lol cool flower angel
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  filipka Št 11 február 2010 - 18:25

Ja sa mam celkom dobre, len trpim unavou, ale to mam asi z prace. Beriem teraz celu tabletku Abilify a dalsie lieky k tomu. Zajtra mi budu vyberat znamienko z nohy. What a Face
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Robo Pi 12 február 2010 - 16:14

Ahoj Filipka. Ako ti dopadlo to vyberanie znamienka z nohy? Bolelo ťa to? Čau, Robo. Rolling Eyes What a Face I love you No jumping jumping2 flower jocolor
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  filipka Pi 12 február 2010 - 16:16

cau Robo, samotny zakrok nebolel, lebo mi pichli znecitlivujucu injekciu. Teraz to uz citim a zle sa mi chodi. Nic strasne to nebolo winking
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Laura Pi 12 február 2010 - 19:55

Ahojte,dnes ja mám depku,je mi stále doplaču,aký mám nanič život.Včera som bola na večeri s bývalými spolužiačkami,ktoré sú úspešné.Som u našich,druh mi od rána neberie telefón,lebo mal dochodok a určite sedí v krčme.Tatko doňho furt cezo mňa rýpe.Pripadá mi to,že moji rodičia sú nespokojní aj keď som u nich,aj keby som bola u seba sama a na druha tiež má otec právom výhrady.Neviem čo mám robiť,aby boli naši i druh so mnou spokojní.Možno je moj pohľad na moje okolie trochu paranoidný,no nech sa budem neviem ako snažiť, nie som schopná moj osud výraznejšie zmeniť a moje okolie nikdy so mnou spokojé nebude. very sad
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  filipka So 13 február 2010 - 11:59

Ahoj Laura, uplne ta chapem. Ja na vecere s "uspesnymi" spoluziackami zasadne nechodim. Ani na stretavky z gymnazia, bola som len na stretavke zo zakladnej skoly. Z gymnazia sa obcas stretavam s jednym spoluziakom, ktory ma tiez psych. diagnozu, potom s jednou spoluziackou, ktora ale zije v Blave a velmi sporadicky stretnem este jednu. No a z VS sa stretavam najma s dvoma, ktore nekladu doraz na "uspech" a ktore maju dost svojich problemov a neriesia moju diagnozu a moj zivot, lebo ich zaujimam ja sama a aj keby som bola na invalidnom, co zatial nastastie nie som, tak to neriesia. Tieto dve povazujem za najvernejsie moje kamosky, ktore zatial nikdy nesklamali a tento tyzden sa s jednou z nich idem stretnut.
Laura, neries radsej "uspesny" zivot inych ludi, aj ked je to tazke, ked si mala vsetky predpoklady na podobne uspechy. A mozno tie spoluziacky vobec nie su stastne. Ine sa hovori na veceri a stretavkach a ine sa preziva, to ti zarucujem. Ale taktiez clovek si zacne vazit to, co mal, az ked to strati. Pracovat na sebe mozes aj doma, hoci to zvadza k tomu, aby clovek takpovediac takmer nic nerobil. Ved si zlozila statnicu z anglictiny, co je super.
No a co sa tyka spokojnosti okolia, to nebude spokojne nikdy, ani keby si bola pozlatena. Mne tiez vyhadzuje mama na oci, ze som tucna, ze sa nevenujem jazykom a malovaniu. nasi vobec nechapu dosledky mojej choroby. Co uz. Tak sa snazim aspon pracovat.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  popoluska So 13 február 2010 - 12:41

Ahojte.Dnes ma pustili domov na vychadzku.Je mi trocha lepsie,len poobede sa citim dost unavena.Som nestastna aj z toho,ze psychiatri uz mozu predpisovat jedno antipsychotikum,namiesto dvoch.Pozdravuje vas aj Lapaj community together
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Robo So 13 február 2010 - 20:50

Ahojte kamaráti, ahoj Popoluška. Som rád,že ti je už lepšie a pozdravujem aj Lapaja. Pri moje poslednej návšteve pri psycniatričke som sa dozvedel, že na F25 psychiatri nemôžu predpisovať nové antipsychotiká, len tie staršie. Lekárka mala problémy so zdravotnými poisťovňami, ktoré im robia kontroly, najmä F25 -a aké antipsychotiká predpisujú, dávaju im pokuty. Moja ps. lekárka sa rozhodla, že mi prepísala moju diagnózu na F20, aj keď mám F25 kvôli tomu, aby som mohol brať tie lieky, ktoré práve beriem, a to Leponex,Kventiax a Anafranil. A ona pritom nedostane žiadnu pokutu. Po tomto víkende mi začínajú jarné prázdniny, ktoré majú východniari ako prví a to Prešovský a Košický samosprávny kraj. Cez jarné prázdniny si zopakujem z ekonomiky tematický celok mena a menová politika, lebo nám triedna povedala, že po prázdninách nám dá z ekonomiky písomku. Dúfam, že ju napíšem dobre. Popracujem si aj na vlastnom projekte-budem ho postupne dokončievať, lebo na konci marca ho musíme odovzdať v troch vyhotoveniach. Moja téma na vlastný projek, ktorý robím podľa manuálu maturanta , ktorý som dostal v škole, znie: Systém výpožičných služieb Spišskej knižnice v Spišskej Novej Vsi. Majte sa krásne, Robo. flower sunny Basketball pig albino study Shocked Suspect
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Laura Ne 14 február 2010 - 18:13

Ahoj Filipka,ahoj ostatní účastníci fóra,
Filipka,tie moje kamošky z VŠ ma tiež našťastie neriešia a nechovajú sa ku mne povýšenecky.To len jedna,s ktorou som našťastie len raz za dva roky.No aj tak som mala po tom stretnutí zmiešané pocity.S tým už nič nenarobím.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Robo Ut 16 február 2010 - 18:24

Ahojte kamaráti. Včera mi bolo veľmi zle a dnes chválabaohu iba trochu. Hnačkoval som, zvracal som, mal som aj teplotu, ale k lekárovi som nešiel. V maminej robote učiteľky niektorých detí rozprávali, že si treba kúpiť Pepsi a slané týčinky na pitie a jedenie. Mojej babke a mame bolo tak isto zle, včera nám sestra kúpila Calium aj ešte nejaké čierne tabletky a čaj TEEKANE na žalúdok a črevá pre zažívanie. Našťastie lieky, Pepsi, čaj a slané tyčinky zabrali a už je nám oveľa lepšie. Ja som sa včera až bál, že či náhodou ma nedá lekár do nemocnice, ale našťastie ma mama ukľudnila a povedala mi, že:"Pre pána Jána" Robo. kvôli hnačke ešte nikdy do nemocnice nikoho nedali. A mala pravdu. Dnes som už možno teplotu nemal, neviem, lebo som si ju dnes nemeral. Bál som sa aj dnes, že či budem musieť kvôli tomu všetkému ísť k lekárovi. Ale našťastie, netrebalo. Doobeda som ešte trocha zvracal a poobede a ešte aj teraz s prepáčením prdím. Majte sa krásne, Robo. pig affraid very sad5 Sad exploding To the wall dog king lol
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  filipka Pi 19 február 2010 - 13:52

Ahojte. Opat nasadzujem Seroquel, ktory som s namahou vysadila, lebo vcera som sa presvedcila, ze na tom nie som az tak dobre, ako som si myslela. affraid Ale nasadzujem len minimalnu davku 100mg.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 71 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Matej Pi 19 február 2010 - 20:31

filipka napísal:... lebo vcera som sa presvedcila, ze na tom nie som az tak dobre, ako som si myslela...

Ahoj Filipka. giving a hug A prezradíš, ako si sa o tom presvedčila? Čo Ti bolo? Shocked
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 71 z 84 Previous  1 ... 37 ... 70, 71, 72 ... 77 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore