Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš?

Strana 15 z 84 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 49 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica Pi 1 január 2010 - 12:06

ahoj Lapaj. ja som brala Anafranil. ale mne vobec nezabral. to ale neznamena ze nezaberie tebe.. tricyklicke antidepresiva su vraj najsilnejsie, posobia na vsetky tri neurotransmitery... mohlo by to zabrat, aj proti uzkosti. IMAO som ziadne nebrala tak v tomto smere nemam skusenosti.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Robo Pi 1 január 2010 - 13:11

Ahoj Lapaj. Keď som začal brať Leponex, tak sa cítim lepšie, menej si namýšľam, nestarám sa, či vonku niekto je alebo nie je, ešte vždy si myslím, že sa mi niekto vysmieva, prezýva a ohovára ma, ale nepôsobí to na mňa tak deprimujúco, ako predtým. Som dosť ospalý a trochu spomalený, ináč chodím aj von a nezaoberám sa tým, či ma niekto sleduje, alebo nesleduje. Leponex 25 mg beriem v takýchto dávkach: ráno pol tabletky, poobede jedna tabletka a večer taktiež jedna tabletka. Anafranil 75 mg beriem ráno jednu a večer jednu tabletku, beriem ho už 2 roky a ešte beriem Seroquell 150 mg večer. Moja doktorka nevie, že aké lieky mi má predpísať, lebo som už skúsil takmer všetko. Na Leponex mi povedala, že to už je tretia voľba, že keď mi už nič nepomôže, tak Leponex musí. Uvidíme, ako to bude, beriem ho 1 mesiac a v januári pôjdem na kontrolu. Maj sa krásne, Robo. flower pig flower rabbit albino drunken flower
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  popoluska Pi 1 január 2010 - 15:40

Ahoj Lapaj.Aj ja som uz brala Anafranil,ale drzala som sa na nom asi len rok,potom mi ho museli zmenit na Alventu.No prajem ti,aby ti zabral,ak ho budes uzivat.Budes este chodit na stacionar po novom roku? Skoda tej anglictiny sad and unhappy
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  hviezdička Pi 1 január 2010 - 20:29

Ahojte všetci v novom roku. Prajem Vám veľa zdravíčka, šťastíčka, lásky a spokojnosti. Vianoce v mojom prípade vôbec nedopadli podľa mojich predstáv, asi preto, že som od začiatku nič nestíhala, dokonca ani tie okná som neumyla. Zo stromčekom sme sa s priateľom trápili do tretej v noci, bol to náš prvý stromček v novej domácnosti, ale zato celá rodina hovorí, že krajší vianočný stromček nevideli. Večerali sme ale každý pri rodičoch, aby im nebolo smutno. Moja sestrička skoro celé sviatky pracuje, je už vydatá, má svoj vlastný život,tak som s ňou veľmi málo a to ma veľmi trápi. Aj včerajší Silvester, najprv sme šli k našim, no moja mama to prehnala s alkoholom, tak sme radšej odišli k rodičom môjho priateľa. O jedenástej sme vyrazili do ulíc, že niekoho určite stretneme, ale pršalo, tak pred kulturákom bolo celkom málo ľudí. Ohňostroj bol parádny, ale ja som bola veľmi smutná. Trápi ma úplne všetko. Najviac to, že som chorá...a že musím mať zážitky, ktoré zdraví ľudia nemajú. Rozpísala by som sa podrobnejšie, ale načo, veď každý z nás má trápenia dosť.Tak ešte raz Vám všetkým veľa odvahy a sily. Raz mi moja doktorka povedala, to som ešte bola zdravá, že hore hlavu a s chuťou do života. Túto vetu nenávidím. Preto aj o tej odvahe a sile je to len také bláblá. Rozumieme si. Som rada,že sa Lapaj ozval, ešte keby tak Matej. Držím mu palce. Aj Vám všetkým.
hviezdička
hviezdička
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 39
Reputácia Reputácia : 10
Dátum registrácie : 06.12.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  anonym Pi 1 január 2010 - 21:28

Dakujem vam za reakcie. Ano, popoluska, na stacionar budem chodit aj v novom roku.
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Robo Pi 1 január 2010 - 21:59

Ahojte. Momentálne sa doma nudím a som teraz tu na F25. Aký ste mali dnes deň? Ja som mal dnes celkom taký obyčajný deň. Smutný som dnes nebol, ale psychicky som v pohode-nepočul som dnes nijaké "hlasy", asi Leponex mi zaberá. Ráno som bol v kostole. Poobede som bol navštíviť babku, ktorá ako 79 ročná si zlomila nohu pod kolenom na tri časti. Na Silvestra ju pustili domov so sádrou na nohe. A ako som silvestroval? Silvestroval som pri TV a o pol noci sme si pripili červeným vínom. Vypil som asi pol deci vína. A ako ste silvestrovali vy? Majte sa krásne, Robo. flower flower flower flower flower flower flower
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica So 2 január 2010 - 8:30

ja som bola s kamaratmi, na byte, vypila som tri flase vina ako somt u uz aj pisala, a po tomto zazitku som ucinila rozhodnutie prestat konecne pit alkohol, na tie lieky mi to naozaj neprospieva. nepamatam si koniec party, vobec si nespominam ako som sa dostala do postele a este som si aj odlicila oci, dokonca Very Happy musim sa spytat kamaratky co sa tam dialo a co som robila, par hluposti som povedala aj urobila, po vypiti urciteho mnozstva alkoholu stracam sudnost. volal mi kamarat, absolutne si nespominam o com sme sa rozpravali, len dufam ze som si neurobila nejaku velku hanbu, aj tak vedel ze som opita, to neprospieva situacii no ale co uz. este ku tomu vsetkemu som aj chora, taha sa mi to napriek liekom uz dva tyzdne... very sad2 fakt uz nebudem pit. nestoji mi to za to. kriesili sme tam jednu dievcinu ktora sice toho nevypila vela ale asi velmi rychlo alebo co, lebo len zvracala a zvracala aj ked uz nemala co. este stastie ze som takto nedopadla, to by bola uz maximalna hanba. ja neviem na co ludia piju. ja vidim len negativne veci s tym spojene. mne je pitie uplne na nic.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  ahojka So 2 január 2010 - 9:29

Ahojte všetci,
neviete mi náhodou povedať čo sa robí na stacionári? Rozmýšľam sa opýtať doktora, či tam môžem chodiť. Som na invalidnom dôchodku a ešte k tomu na marodke tak mam času dosť. Diky za odpoved.
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  anonym So 2 január 2010 - 10:15

Ahoj, ahojka. Ja chodim na stacionar uz cosi vyse roka. Tiez som na invalidnom dochodku. Chodim tam trikrat do tyzdna a som tam zhruba od pol deviatej do tristvrte na dve. Kazdy den tam mame vizitu, v pondelok s primarom, v stredu so psychologom a vo stvrtok s doktorkou. Vzdy rozoberame to, ako sme sa mali predchadzajuce dni, co sme robili a tak. Potom mavame bud nejake aktivity so psychologom alebo mame pracovnu terapiu, referat, alebo zivotopisnu skupinu. Niekedy pozerame nejaky film alebo pocuvame hudbu. Ja si to pochvalujem. Aspon nie som cele dni zavrety sam doma. Velkou vyyhodou je prave vizita s doktorkou, ktora moze flexibilnejsie menit liecbu v pripade nevyhovujuceho srtavu.
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  ahojka So 2 január 2010 - 10:17

Dakujem Ti Lapajko Smile. Tuším sa tam prihlásim. Znie to dobre
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  anonym So 2 január 2010 - 10:23

Dnes je mi akosi horsie. Rozmyslam nad tym, co bude. Mam pocit, ze mi uz nic nepomoze. Vyskusal som skoro vsetky lieky. Pani doktorka mi hovori, aby som sa skusil s danym stavom zmierit, ale to ja nikdy neurobim. Nevzdam sa a som ochotny vyskusat vsetky dostupne lieky, pripadne psychoterapiu, ktorej velmi neverim. Ach jo... sad and unhappy
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 15 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica So 2 január 2010 - 10:33

a preco neveris psychoterapii? s dobrym doktorom sa vies dostat velmi daleko... lieky samotne nepomahaju, na to pamataj...
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 15 z 84 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 49 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore