Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš?

Strana 14 z 84 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 49 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  ahojka St 30 december 2009 - 5:14

Ahoj Robo, ja som z leponexu slintala ako pes, bola som úplne ospala, v noci som vykrikovala a nemohli ma v nemocnici vôbec zobudiť, a nakoniec som sa začala pomočovať. To bolo koniec leponexu. Ale je pravda, že som ho brala strašne veľa, asi až 3 či 4 tabletky denne, už si nepamätám.
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  popoluska St 30 december 2009 - 11:08

Ahojte vsetci jumping Dlhsie som sa neozvala,lebo som vianocne sviatky stravila v posteli, so zapalom priedusiek,stratila som uplne hlas,mala vysoku teplotu a este sa mi pokazil aj internet.Az dnes mi ho prisli opravit.Aj minulorocne sviatky som bola chora,ale nie az takto,to som aspon dosla k mame na veceru.Takze cele sviatky som spala a potila sa, ani neviem ako presli.Teraz mi je uz lepsie.Psychicky som stabilizovana,ziadne vykyvy od nemocnice.Lieky znasam dobre,akurat 5.januara mam ist na kontrolu prolaktinu,lebo som ho mala vysoky.Tak uvidim.
Vitam ahojku doma z nemocnice. Ako som si precitala,tak ste zo sviatkov dost vycerpane.Ani sa vam nedivim pri tych starostiach.Ja som to ani nevnimala,ze su sviatky.Stale som spala.
S muzmi mam aj ja problemy,som rada,ze som sama,ze som nezavisla.Nemam rada ked ma niekto obmedzuje a komanduje.Je pravda ,ako pise slnecnica,ze ked mi je horsie,tak mi je smutno,ale rada citam,pocuvam hudbu a chodim na dlhe prechadzky so psikom.
Chcela som sa spytat,ci Matej isiel nakoniec do tej nemocnice,alebo je PN.
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  ahojka St 30 december 2009 - 11:43

Ahoj popoluška, ďakujem Ti za privítanie. O Matejovi neviem nič, len viem že mal ísť v pondelok do nemocnice.
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica St 30 december 2009 - 12:36

aj ja som bola casto cez sviatky chora, aj teraz som, akurat ze nemam teploty vysoke, ale kaslem jak somar. raz sme boli aj na pohotovosti, to som bola chora na silvestra a mala som vysoke teploty. vsetci kamarati oslavovali silvestra a chlastali, len ja som bola doma zavreta. ja zle znasam choroby psychicky, som vtedy rozhadzana emocne a stale mi je do placu, cim viac som chora tym horsie mi je.
tak hadam sa date dokopy po sviatkoch, ja som dostala vyssiu davku antidepresiv tak dufam ze to bude dobre.
co robite na silvestra?budete to nejako oslavovat ci nie? ja pojdem asi ku kamaratovi ale pravdupovediac ani sa mi nechce.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Laura St 30 december 2009 - 19:07

Ahojte,priateľ sa mi vrátil od mamy,nedorozumenie sme si vysvetlili,tak som rada,že nebudem musieť tráviť Silvestra s našimi.Samu by ma asi nechceli nechať, oni sa dosť do mňa starajú.Bola som už na Silvestra aj sama.To bolo asi pred šiestimi rokmi,keď som o piatej večer vyhodila z bytu na Silvestra kamoša z nemocnice.Nerobil nič zlé,no ja som chcela byť vtedy sama.Brala som vtedy dosť liekov,tak som len ležala a bola som rada,že mám od každého pokoj.Bolia ma zuby,bola som včera aj dnes u zubárky,kašlem,takže veselý koniec roka.No možem byť rada,že mi zuby opravili.Do zajtra ma to dúfam prestane bolieť.Tiež by ma zaujímalo,čo je s Matejom.Popoluška, a kto Ti napríklad nakúpi a navarí,keď si sama doma s horúčkou?To zvládaš sama?Aj psíka vyvenčiť treba.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  popoluska Št 31 december 2009 - 17:12

Nech sa vsetka starost zrusi,
nech zavladne pokoj v dusi.
Co bolelo,nech sa zhoji,
co tesilo,nech sa zdvoji,
aby boli v Novom roku,
iba slzy stastia vo vasom oku.

Prajem vam vsetkym zo srdca santa cheers sunny rendeer cheers jocolor flower

Laura,mam jednu skolacku,ktora mi venci psika,ked som chora,alebo v nemocnici.Samozrejme jej za to platim.
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica Št 31 december 2009 - 17:54

vsetko najlepsie do noveho roku! Smile
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Laura Št 31 december 2009 - 20:06

Aj ja sa pripájam všetkým Vám,všetko najlepšie,hlavne veľa zdravia a ostatné príde potom samo. Very Happy Very Happy Very Happy
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Robo Št 31 december 2009 - 20:34

Ahojte priatelia.
Do Nového roku veľa šťastia,
lebo je krásne,
veľa zdravia, lebo je vzácne,
veľa lásky, lebo jej je málo
a veľa všetkého, čo by za to stálo
praje Robo. flower pig flower pig flower pig flower heart heart flower flower
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Robo Št 31 december 2009 - 20:43

Ahojte. Neviete náhodou, že čo je s Matejom a Lapajom? Určite ste si všimli, že obaja už dlhšie nenapísali žiaden príspevok do tejto diskusie. Podľa dostupných inrormácii som zistil, že Matej je hospitalizovaný na psychiatrii, ale nie v Bratislave, ale v Trnave. Ak už to nie je pravda, tak ma opravte a ak viete, že čo je s ním, tak mi to prosím vás napíšte. A čo sa týka Lapaja, tak o ňom taktiež nič neviem. Ak niečo viete aj o ňom, tak mi to prosím vás napíšte. Dúfam, že sa mi o Matejovi a Lapajovi dostavia nejaké informácie. Alebo ste už obaja pripravení napísať, že čo vám vlastne je? Majte sa krásne, Robo. study king albino flower rabbit pig
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica Pi 1 január 2010 - 10:24

priatelia, ja som sa vcera opila. vypila som tri flase vina a teraz ma boli hlava jak cert. este mi aj volal jeden kamarat a ja na hanbu sveta si vobec nepamatam o com sme sa rozpravali. tak tymto prestavam ja veru pit, beriem elontril a citala som na jednej stranke ze su po nom silne opice, tak do isteho casu som opice nemavala ale potom sme sa raz tak poriadne ozrali s kamaratkou a na druhy den mi bolo tak strasne zle ze som sa nevedela z postele pohnut, myslela som ze zomrem, a od toho casu som zacala mavat opice, to som vtedy brala este welbutrin ale to je to iste co elontril. inak ta stranka kde som to citala je dobra, na informacie o liekoch, robi to jeden pacient - american- ktory ma asi vsetky choroby ktore sa daju na nervy dostat, a ma priatelov ktori su tiez pacienti, tak z ich skusenosti a z toho co nacitali z knih urobil tu stranku, nech sa paci: http://www.crazymeds.us/
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 14 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  anonym Pi 1 január 2010 - 11:55

Ahojte. Po dlhsom case sa opat ozyvam. Nepisal som, lebo mi bolo pekne zle. Vysadili mi totiz Haloperidol aj Leponex a pichli mi depotny Fluanxol. Z neho mi bolo tak strasne nanic...mal som zimnice, navaly tepla, nic sa mi nedalo robit, cele dni som prelezal v posteli. Uz je mi ,nastastie, lepsie. Stale ma vsak trapi silna uzkost z ludi. Kompletne mi to prerasta cez hlavu. Musel som sa vzdat jazykovky, kde som sa ucil anglictinu. Dospel som k nazoru, ze nemam ziadnu schizofreniu...nikdy som nemal halucinacie ani bludy, ani nic podobne. Mal som len silnu socialnu uzkost a vztahovacnost, ktora doktorom pripadala psychoticka. Ja si, vsak, myslim, ze mam socialnu fobiu. Rozpraval som sa aj so psychologom a jemu to tiez pripadalo nejako tak. Nepovedal mi to sice otvorene, ale zo sposobu jeho reci som to vydedukoval. A teraz neviem, ako ma budu liecit, ked si myslim, ze mam inu diagnozu, ako tu, co mam oficialne. Neviem si, vsak, vysvetlit, preco nereagujem na antidepresiva ani antipsychotika. Mimochodom, bez toho Leponexu sa citim lepsie. Som zivsi a veci ma viac bavia. Po dlhom case som si dokazal pozriet film od zaciatku do konca. Chcem sa spytat...neviem sice ci mi budete vediet poradit...ked nereagujem na klasicke antidepresiva, je nejaka nadej, ze mi zaberie tricyklicke antidepresivum Anafranil alebo IMAO antidepresivum Aurorix? (tuto otazku adresujem predovsetkym filipke, ktora je odbornickou na lieky:))Som totiz uz bezradny. Neviem si predstavit, ze by som takyto uzkostny mal byt stale. To by som sa radsej zabil... Uz bolo dost tarania. Ak mi budete vediet akokolvek pomoct nejakou radou, alebo takym niecim, tak, prosim, napiste. Chcel by som sa este podakovat Matejovi, ze vytvoril taketo skvele forum. (snad si to niekedy v budcnosti precita). Zaroven mu drzim palce, nech sa nejako zmatozi v tej nemocnici. Vas osatnych pozdravujem a prajem stastny novy rok, nech je lepsi, ako ten predosly. Chcem sa este spytat Roba:"Ako ti zabera ten Leponex a v akej davke ho beries? Citis sa po nom lepsie?". To by bolo asi tak vsetko. Trochu si pripadam s touto dlzkou textu ako Matej Smile (samozrejme nic v zlom). Ak budete mat akekolvek postrehy k mojmu "clanku", tak mi napiste. Potesim sa kazdej rade. Ahojte geek
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 14 z 84 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 49 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore