Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 5

Strana 9 z 84 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 46 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Ut 5 august 2014 - 21:48

Ako sa mám? Je mi veľmi zle. very sad2

mne roky ponižovania dovoľujú byť semtam pyšný ale ako ospravedlnia svoju ustavičnú pýchu a aroganciu oni?!

magor matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 9 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  nox St 6 august 2014 - 1:17

...


Naposledy upravil nox dňa Št 21 august 2014 - 21:49, celkom upravené 1 krát.
nox
nox
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 34
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 08.07.2014

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  fuzohnusak St 6 august 2014 - 1:23

Matej . V poslednom čase sa zaoberám veštením z hovien a podľa toho čo som videl , tak to u teba vždy až tak zle nieje , ale niekedy zase je a dosť .
fuzohnusak
fuzohnusak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 115
Reputácia Reputácia : -9
Dátum registrácie : 03.01.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  nox St 6 august 2014 - 1:48

...


Naposledy upravil nox dňa Št 21 august 2014 - 21:49, celkom upravené 1 krát.
nox
nox
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 34
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 08.07.2014

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto St 6 august 2014 - 20:47

Ahojte všetci,
mám sa tak stredne. Bol som dnes na záhrade a okrem drobnejších prác som aj strážil tetine dve vnučky. Radosti a šibalstiev bolo celkom dosť, ale celkovo malé slečny poslúchali. Výborne som sa pri nich zrelaxoval, lebo malé deti skutočne dávajú energiu.

Spánkovo inak nič moc. Zaspávanie sťažené. Zobúdzanie pomalé a bez zrelého pocitu oddýchnutia.

Chudnutie celkovo Ok, lebo som už dal dole cca 5 kg.

Potešili ma deťúrence, čo som strážil, a aj to, že som si na záhrade čosi porobil.
Rozladilo ma vstávanie aj doobedná únava.

Majte sa pekne. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej St 6 august 2014 - 22:28

Tuto napísal:Chudnutie celkovo Ok, lebo som už dal dole cca 5 kg.

Tuto, paráda! Úprimne gratulujem. Je to super! it is perfect 

Prajem Ti, aby Ti nastolený trend vydržal a bol korunovaný aj ďalšími obdobnými úspechmi a úbytkami.  I love you 

 winner

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 9 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  historik Št 7 august 2014 - 15:32

Ahojte, drahí priatelia!  Smile 

Aj ja mávam rôzne zdravotné problémy. Ale pomaličky si žijeme... Všetkých nás v živote obklopujú aj príjemné veci. Ja niekedy upadám do pesimizmu, ale potom to prechádza. Aj dnes som si spomenul na to, že sa treba zamerať na tie pozitívne drobnosti, a zlepšila sa mi nálada.

Ja sa v ostatnom čase venujem muzikoterapii - hre na také jednoduché cymbaly.  Very Happy Je to dobrý prostriedok aj na apatiu, lebo keď sa mi nič nechce robiť, ľahnem si a brnkám na tom.  jumping  Jeden 8-strunový cymbal som mal a kúpil som si ešte ďalší, 15-strunový.

Venujem sa aj modelárstvu a pomaličky vyrábam ďalší model.

Dúfam, že som Vás potešil tým, že som sa ozval.

Majte sa krásne, priatelia. Všímajme si všetko to dobré okolo nás.  flower
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Št 7 august 2014 - 21:44

Ahoj historik,
dobre, že si napísal, mňa osobne to potešilo. Zaujímavé, že si sa dal na ten cimbal, určite to môže byť príjemné aj zábavné.

Drž sa a ešte napíš.

.............................................

Ahojte,
dnes to bol zvláštny deň. Sekal som sekačkou trávu, ale moc som toho neurobil. Prišli totiž tetine malé vnučky a tak som sa venoval im. Neskôr ma mrzelo, že ten trávnik nakoniec zostal na otca, ale nikto mi nič nevyčítal. Teraz ma to však mrzí, lebo som neurobil toho ani zďaleka toľko, ako by bolo v mojich fyzických silách. Myslím, že psychická únava, je nepomerne silnejšia, ako tá fyzická.

Včera som skypoval s kamarátkou, s ktorou som nebol skutočne dlho v kontakte, to ma dosť potešilo. Taktiež som aj telefonoval s istou osobou a tiež sa mi to rátalo. Dnes som však rád, že som bol na záhrade aktívny, aj keď super výkony som nepodával.

Mrzí ma to, že stále sa nemôžem dokopať k aspoň slabému cvičeniu. Veľmi by som to potreboval, ale realita je taká, že sa na to jednoducho stále necítim. Žeby ten Haloperidol takto pôsobil?

Spanie mám však stále rozbité. Večer a v noci som čulý a zaspávam až okolo 2-3 hodiny nad ránom.

Zatiaľ sa majte pekne, s pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Pi 8 august 2014 - 20:36

Ahojte,
dnešok bol taký akýsi. Stále sa ma týka psychická únava, obzvlášť pri zobudení, ale aj celkovo počas dňa. Bol som zase na záhrade, čosi máličko som aj porobil, ale nebolo toho mnoho, ako by som si skryte želal. Dá sa v tom vidieť aj lenivosť, ale vzhľadom na lieky a poruchu (F25) to vidím inak. Aspoňže bol celkom príjemný deň na počasie a tak som rád, že som bol na vzduchu a nie len vnútri paneláka.

Škoda, že tu vidím za svojím písaním len môj príspevok. Napíšte pár slov.
S pozdravom Tuto Smile
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav So 9 august 2014 - 6:40

Ahojte, ahoj Tuto. Inu napisem na tvoju vyzvu z dovolenky. Posledny cely den na slovensku je tu a zajtra sa ide domov...ked tak vyhliadas prispevky, skusal si si otukat to Zello? Pripadne iny zo zaujemcov :-) ? Majte sa.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto So 9 august 2014 - 7:52

Ahoj xkrchnav,
práve som si vytvoril anonymný Skype:

tuto.ahojte

Ak chceš zavolaj. T.

Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej So 9 august 2014 - 12:45

Ahoj historik - veľmi aj mňa potešil Tvoj príspevok. Som rád, že sa Ti pomaličky darí a že to nejak ide. Držím Ti prsty.  it is perfect giving a hug 

Ahoj všetci  @ 

Mám sa ako-tak prijateľne. Dni voľne plynú, prinášajú aj radosti, aj povinnosti, aj nejaké tie starosti. Nejak to ide, kráčam. Náladovo to je tiež akceptovateľné, hoci včera som bol už dosť unavený z povinností, ale som rád, že sa mi podarilo dobre vyspať aspoň. Vstal som o 8:40 dnes a bol som pomerne čerstvý. Totiž náhle ma vytrhol zo sna budík a z toho hlučného šoku som sa dajak automaticky prebral z mrákot spánku. Ale inak bývam vlastne tiež unavený, čo riešim veľmi nezdravo - za posledné tri dni som vypil asi 7 litrov nesladkej kofoly. Tie megadávky kofeínu mi robili trebárs zo stredy na štvrtok v noci problémy so zaspávaním, takže neraz som zaspal aj tri-štyri hodiny po tom, ako som si vlastne ľahol. Výhodu to má len tú, že ma to skutočne nabudí a dodá chuť a silu k povinnostiam. Čo sa týka záujmov, trochu sa mi zlepšilo čítanie - prečítal som už 50 strán takej tenšej knižky beletristickej... a tiež som si začal čítať jednu knižku, ktorá populárne rozoberá niektoré témy z môjho študijného odboru. Potešil som sa, že ma to ešte vie vôbec zaujímať...

Dneska ešte plánujem nejaké to upratovanie, hygienu, možno omšu... Azda čítanie, internet, nejaké hry asi... skrátka odpočinok, voľné plynutie dňa.

Srdečne všetkých pozdravujem.
Matej
 flower

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 9 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 9 z 84 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 46 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore