Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 19

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 19 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 19

Odoslať  Catherin4 Yesterday at 18:29

Sweetheart ty chod radsej svojmu psychiatrovi a zacni brat zase lieky ktore si vysadil, evidentne ti to nespravilo dobre. Chod prip. aj do nemocnice ak sa tak zle citis. Toto je na liecbu. Nemusis tam byt do Vianoc. Oni ti pomozu.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 587
Reputácia Reputácia : 79
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3, F25.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlafaxin, Trazodon

rasto, Juraj, Sweetheart, Jaro123444, motylek and Peto2024 like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 19 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 19

Odoslať  Patty_Pillow Yesterday at 19:22

@sweetheart podľa mňa potrebuješ odbornú pomoc psychiatrov a nasadiť nejaké dobre antipsychotiká, lebo si viac ako len mimo, veď si po sebe prečítaj, akoby to písal niekto iný a nie ty, čo by si mu odporúčal? Asi psychiatra a všetko mu povedať
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 469
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

rasto, Juraj, Catherin4, Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 19 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 19

Odoslať  Jaro123444 Yesterday at 20:05

Radšej začni brať lieky rýchlo, do nemocnice nechoď lebo ideš rovno na akútne a nejaký čas tam pobudneš, daj si rýchlo lieky ale podľa mňa svoje problémy aj zveličuješ lebo keby si bol tak mimo by si nepísal sem a nemyslel si sám o sebe že si mimo. To by ťa už brala rýchla záchranka asi a rovno na akútne pár elektrošokov. Ja si každopádne neviem predstaviť byť až takto mimo, bol som tiež svojím spôsobom ale nie až takto, bludy som nemal až také, blud ma napadne nejaký aj teraz občas či v jedle napr. neni niečo čo by mi ublížilo alebo tak. Ale neni to také strašne
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 491
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (150mg), Solian (200mg), Sertralín Actavis (25mg)

Juraj likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 19 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 19

Odoslať  Patty_Pillow Yesterday at 20:21

Ahojte, ja som dnes bola na kontrole a s dr. sme sa zhodli, že som potrebovala pohýbať liekmi, aby zmizli hlasy, nakoľko rok a pol mám viac menej rovnako vysokú dávku, pýtala sa ma, či som si dala lexaurin, tak som povedala, že nie, že nebol dôvod, ten si dávam až v prípade núdze núdzovatej a tá nenastala, aj keď bolo zle nedobre, ale citím sa opäť fajn, tak som aj pokojnejšia, keď sa polepšilo, lebo som sa bála, aby sa to nezvrtlo. Majte sa krásne
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 469
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

Juraj, Catherin4, motylek, animusmeus and Peto2024 like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 19 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 19

Odoslať  kimi2028 Today at 9:14

Tak ja som sa objednal na kontrolu a dali mi termín až skoro o mesiac, čo je strašná vec. Logicky keď sa chce už človek objednať, tak chce už niečo riešiť a nie čakať vyše 28 dní Very Happy Robia všetko, preto aby odradili ľudí. Ešte taká tá sestrička, že budem vás písať na ten termín? Mal som chuť povedať, že nie a len strácam svoj ako jej čas. Ale to by ju rozjedlo asi, tak kusol som si do jazyka. Veď to je choré. Robia možno len 2 hodiny čistého času denne a potom to tak aj vyzerá. Veď to je výsmech a inde moc chodiť nemôžem. Bohužiaľ je to problém, ale pochybujem, že aj inde bude to lepšie... To je jedno. Dobre, že nechodím tam skoro vôbec. Tento rok som bol z toho titulu len raz a o mesiac idem druhýkrát. Keď dojde list zo sociálnej poisťovne s predvolaním na posudkovú tak neviem, čo budem robiť... Dúfam, že budú ma volať po 5 rokoch. Hoci by mali volať už pred rokom.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2267
Reputácia Reputácia : 762
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Peto2024 likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 19 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 19

Odoslať  animusmeus Today at 9:43

Mam sa stale smutne , depresivne... aspon tie myslienky na smrt uz nie su take intenzivne. Ale nic ma nebavi, nemam na nic chut a nemam z nicoho radost. Dufam ze sa mate lepsie... pekny den vsetkym.
animusmeus
animusmeus
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 80
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 31.03.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila, Lithium, Rispen, Trittico, Akineton, Frontin

Peto2024 likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 19 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 19

Odoslať  relouth Today at 10:42

To si na tom este dobre. Mna objednava najskor o 3 meisace. Psychiatri maju toho velmi vela po Covide.
relouth
relouth
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 244
Reputácia Reputácia : 56
Dátum registrácie : 10.01.2020
Bydlisko Bydlisko : Banská Bystrica

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: progressive
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

animusmeus and Peto2024 like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 19 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 19

Odoslať  kimi2028 Today at 11:20

To je bohužiaľ údel "nedepotných" pacientov. O depotných sa starajú normálne. Len na nedepotných kašlú, lebo si myslia, že sú ľahšie stavy. Len neviem, čo s posudkovou, keď to príde... Bude sa to ťažko vysvetľovať asi. Na šťastie človek sa učí aj sám v tom chodiť. Počas tejto novej éry som zvládol toľko situácii, že koniec. Síce nešlo na šťastie o nič zložité. Teraz nemám večer náladu, ale však 2-3 hodiny vydržím ešte hore. Predtým napr. som mal asi v máji 4 týždne výbuchy hnevu. Na stacionári mi kázali, aby som vyhľadal pomoc, ale keď som sa dozvedel, že o vyše mesiaca. Tak som si povedal, že neuvidia ma tam a hnev ma aj hneď o týždeň prešiel. Na niektoré keď bolo zatvorené ešte všetko, tak si nespomeniem ani už... Hlava deravá.....
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2267
Reputácia Reputácia : 762
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Peto2024 likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 19 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 19

Odoslať  relouth Today at 11:43

Si to zvastne predstavujes. Neviem preco si myslis, ze robia len 2 hodiny denne alebo preco, ze ta objednaju kedy ches. Ved maju predsa kalendar, kde zapisuju ludi. Nemozu len tak niekho vyhodit a dat tam teba, kedy sa ti zachce.
Moja doktorka robi od 7:30 do 12:00.. potom ma obed a potom ma administrativu a psychoterapie. Pomedzi to este beha po domovoch dochodcov..
Neviem si velmi predstavit, ako by im vypadala 2 hodinova pracovna doba.. to akoze objadna rano dvoch troch pacientov, potom so sestrickou hraju karty a potom na obed zoberie dalsich troch ludi? Smile
relouth
relouth
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 244
Reputácia Reputácia : 56
Dátum registrácie : 10.01.2020
Bydlisko Bydlisko : Banská Bystrica

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: progressive
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Patty_Pillow, motylek and Peto2024 like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 19 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 19

Odoslať  kimi2028 Today at 12:12

U nás nemáš lekára pred 8:30, kým sa ešte prezlečie a začne tak je aj 8:45-9:00 a o 11:00 nenájdeš tam už nikoho na ambulancii a majú padla. Utekajú už preč pred 11:00 ako gáfor. Tak porátaj si, koľko je to hodín. Nie sú to sotva 2 hodiny? Ešte keď musia vybaviť nejaké hovory s primárkou, lebo občas niekto chce s ňou aj hovoriť. Veď chodím tam čakať od 8:15-8:30, aby ma ošetrili určite a dostal som sa tam určite, keď už som tam. Vidím všetko ako prichádzajú doktori a niekedy aj odchádzajú a tak. Sestričke sa vytknúť nič nedá, tá tam je reálne od 7:30 a vybavuje hovory prípadne zbiera preukazy poistenca a robí poradie, ale akýkoľvek doktor chodí ako som písal o 8:30-9:00 podľa toho, ako sa volá. Aj dnes keď som sa objednával, tak pre istotu som sa spýtal, že ako robia tak vraj od 9:00 až 11:00... laughing
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2267
Reputácia Reputácia : 762
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Peto2024 likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore