Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 18

Strana 62 z 71 Previous  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 66 ... 71  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Matej So 17 august 2024 - 9:44

Ahojte, priatelia.

Mám sa ako-tak. Objektívne asi aj dobre, ale po pocitovej stránke sa cítim nič moc. Týždeň som vnímal ako náročný, aj pracovne, aj po stránke cestovania. Totiž akosi zle znášam tie horúčavy... bolela ma hlava 2 dni z ventilátora a klímy, potom zas opačný extrém, že nebola vo vlaku pustená klíma, ani v trolejbuse, a bolo tam ako v peci, navyše dusno, nedýchateľný vzduch. Ani som sa nehýbal a tieklo zo mňa.

Pracovne, mal som sedenie so šéfom vývojárov, a potom aj s jedným vývojárom, ktorého mi pridelil na poskytovanie podpory a kvázi-vedenie. Poskytli mi mnoho rád a inštrukcií, čo prerobiť v kóde vo veci môjho projektu tak, aby to bolo lepšie a profesionálnejšie. Mal by som sa vlastne tešiť, že na "čiastočný úväzok" pre firmu oficiálne programujem... veď ma už aj pridali do ich skupiny na Githube a časom pridajú aj inde, trebárs sprístupnia Azure. Aj sa mi dostalo nejakej tej pochvaly za iniciatívu... O to viac sa cítim zmätene, že prečo sa neteším. very sad3 Možno preto, že to ešte vyžaduje kopec práce, kým sa to nasadí do produkcie. Ten kolega vývojár, čo mi poskytuje support, povedal, že to vidí ešte asi na mesiac roboty. Možno aj to ma deptá. Ďalej ma trochu zúzkostňuje, že mnoho ich nástrojov vôbec nepoznám. Napr. prostredie v Azure... bol som si súkromne to tam poklikať, ale je to skrátka pre mňa nové. Jedna vec je vedieť čosi naprogramovať a celkom iné je poznať všetky tie nástroje a prostredia, kde sa to všetko nasadzuje, ukladá a zdieľa. A potom výrazy ako dokerizácia a tak... mám síce skúsenosť s dockerom, ale to je strašne u mňa len na laickej úrovni. Takéto veci ani moja škola vlastne nespomína nikde na predmetoch. To sa človek musí učiť sám, alebo za pochodu v praxi. A tak výsledne vychádzam z tých sedení plný inštrukcií a rád, ktoré síce hodlám poslúchnúť samozrejme, ale celkovo na pocit to vnímam tak, že sa mi otvára svet, o ktorom len málo čo v skutočnosti tuším. A tak ma možno schytil určitý strach, neistota, prišiel som si veľmi maličký a veľmi neznalý. Pravdepodobne mix tohto všetkého spôsobuje, že sa z tohto svojho akoby kroku vpred vlastne ani neteším. Dúfam však, že je to len niečo dočasné, vyzerá to totiž len na klasické prekročenie určitej zóny komfortu a zóny "známeho" a nič viac. Ak by to tak bolo, tak by som sa mohol skutočne nádejať, že sú tieto moje pocity len dočasné a že to bude napokon dobré. Sad

Budúci týždeň mám zase on-call službu, takže som celý čas fyzicky doma. Budem sa venovať vyššie uvedenému... Veľmi sa teším na prípadné zníženie teplôt... aspoň o kvapku. Smile

A inak, pomimo spomenutého, dosť veľa mi zamestnávajú myseľ úvahy o nesmrteľnosť chrústa. Zamýšľam sa nad svetom, nad udalosťami, nad vývojom vecí... Nad ľudskými osudmi. Každý deň, keď chodím cez bratislavskú hlavnú stanicu, tak som svedkom prítomnosti mnohých "sociálnych prípadov" a privádza ma to k ľútosti a zamýšľaniu sa nad tým, že prečo to tak majú, ako to majú. Mnoho vecí, či už osudy blízo mňa až po osudy pomaly celého vesmíru, ma v určitej miere trápia, no vždy narazím na hranicu, kedy ma to začne zúzkostňovať. A vtedy mi nezostane nič iné, len skrátka úmyselne prestať na to myslieť. Odviesť pozornosť inam. Lebo v tom okamihu už na to myslieť je neznesiteľné a tá bezmocnosť je des. Takže v závere človek akoby na všetky tie strašné veci, čo sa dejú, vlastne ani nemôže myslieť, lebo by ho roztrhala na kusy úzkosť a tá ho načisto vyradila i z tej pôsobnosti, kde ešte má nejaké kapacity niečo pozitívne ovplyvňovať a robiť. Takže potom v záujme zachovania fungovania aspoň v tom malom, v čom som ešte schopný fungovať, si musím myseľ "čistiť" od týchto myšlienok. Na jednej strane alibizmus, na druhej strane nepoznám momentálne alternatívu, pri ktorej by som sám netroskotal. Embarassed Sad

A tak. Ďakujem Vám, kamarátky a kamaráti, za vypočutie. Ďakujem Prajem Vám všetko dobré, držme sa! giving a hug

S úctou
matej
alien

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 62 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk

regina, Mischelll, rasto, kimi2028, Juraj, Patty_Pillow, Mous and like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Mischelll Ne 18 august 2024 - 19:19

Ahojte Wink,

tak len v kratkosti mam sa dobre...zase raz zacinam cvičiť a aj prečitam si niečo s knihy nakolko sa nudim....v sobotu som varila tak den ubehol relativne rýchlo...a piatok som s priatelom bola na koncerte ...ako nic moc koncert...ale aspon sme stravili nejaky čas spolu...este dnes planujem sprchu a mozno film kuknem....a este musim napisat ze koleno tym ze som cvičila a robila aj drepy...napodiv funguje lepšie....asi fakt ten pohyb je dolezity....tolko odo mna...majte este pekny den....community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

Matej, kimi2028, Jaro123444, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Juraj Po 19 august 2024 - 10:04

Ahojte fórumáci, tak ja som začal pracovať na tom invalidnom dôchodku. Podarilo sa mi nájsť všetky vysvedčenia. Čo sa týka chýbajúcej vojenskej knižky/dokladu o absolvovaní civilky, v soc. poisťovni mi povedali, že to nevadí, keď to nemám. Tak ešte musím ísť na úrad práce, aby mi dali moju evidenciu, alebo ako sa to volá.

V jednej veci mám ale zmätok. V sociálnej poisťovni ma poslali za obvodnou. Dnes ráno som u nej bol, povedala mi aby som prišiel zajtra, že mi urobí vyšetrenie. Dnes mi dávala otázky ako sa cítim, aké sú nežiadúce účinky liekov ktoré užívam.

Čo ma trochu nepríjemne prekvapilo, bolo to že keď som jej dal papiere s výsledkami psychologického vyšetrenia z roku 2019, kde mi diagnostikovali schizoafektívnu poruchu, tak sa do toho ani nepozrela, len to dala do karty.

Teraz by som sa chcel spýtať. Nebudú mi tieto papiere chýbať, keď predstúpim pred posudkového lekára? Alebo mi obvodná pred tým ako za ním pôjdem dá celú zdravotnú dokumentáciu?

A podľa čoho sa riadi posudkový lekár? Podľa výsledkov vyšetrenia ktoré zajtra absolvujem u obvodnej, a podľa vyšetrenia u neho, alebo bude čítať aj tie výsledky psychologického vyšetrenia z 2019, kde mi diagnostikovali schizoafektívnu poruchu?
Juraj
Juraj
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 636
Reputácia Reputácia : 172
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

rasto likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Juraj Po 19 august 2024 - 14:12

Tak už sa mi to podarilo vygúgliť. Obvodný lekár vyplní tlačivo ktoré som dostal v soc. poisťovni, a toto tlačivo spolu s výsledkami vyšetrení dostane posudkový lekár. Takto nejako by to malo byť, ako som to dobre pochopil.
Juraj
Juraj
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 636
Reputácia Reputácia : 172
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

Matej, rasto, Patty_Pillow, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Lucas Po 19 august 2024 - 16:09

@Juraj
Ahoj, viem zodpovedať len poslednú otázku - posudkový lekár sa riadi jednoznačne diagnózou, pre ktorú žiadaš o ID - teda psychiatrickú (F)
a podľa toho bude rozhodovať v rámci miery poklesu schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť (tabuľky) a budú ťa určite informovať zo sociálnej poisťovne, aké záznamy im treba vydokladovať, znalecké posudky, hospitalizácie, výpis z karty u psychiatra s nálezom... Viac ti určite budú vedieť povedať ďalší spolubojovníci, ktorí riešili ID.
Držím palce ✊
Lucas
Lucas
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 313
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 12.08.2023
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Na vychodze

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, rasto, Juraj and Jaro123444 like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 62 Empty Ahoj

Odoslať  Mous Po 19 august 2024 - 17:35

Čau @Juraj ,
Je to tak, ako píšeš, len mne sa zdá, že bolo pptrebné doniesť všetkú dokumentáciu z posledných 3 rokov(okrem iného, čo si už písal). Teda aj 2019 sa počíta? S tým, že dg schizoafektívna porucha ti musel dať tvoj psychiater a nie psychológ. Radil by som ti nachystať si všetky papiere od psychiatra z posl.3 rokov vrátane hospotalizácií(ty si tušim nebol v špitáli a si len riešený ambulantne?) V každom prípade je nutné mať psychologické vyšetrenie a to možno budú pýtať aktuálne. Uvidíš sám... nezabúdaj však aj na iné ťažkosti-ak sa liečiš inde, tiež im to ukáž-neurológ, ortopéd, etc. Odomňa chceli všetky lajstrá zo sedení u psychiatra.
Tu je pár info, možno ti to na niečo bude.
https://schizofrenia.com/verejnost/schizofrenia-poistenie-dochodok-tzp/

Držím palce welcome or bye
Mous
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 918
Reputácia Reputácia : 193
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, rasto, Juraj and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Jaro123444 Po 19 august 2024 - 17:41

Ahoj Juraj. Ako napísal Lucas, posudkovy lekár sa bude zaoberať len diagnózou s ktorou žiadaš o dôchodok . Obvodný lekár s tým nič nemá, ten ti len vyplní nejaké tlačivo čo musí , ale na posudok o ID nemá vplyv. Na to bude mať vplyv tvoja diagnóza a záznamy od psychiatra ako napísal Lucas. Nech ti psychiatrička napíše posudok, teda symptómy a ako sa ti darí , síce sa platí za to ale oplatí sa. Dolož ešte kontroly na ktoré si chodil nech vedia že sa liečiš a ako dlho. Určite ti veľmi pomôže aj psychologicky posudok . Mne pomohol hlavne ten ktorý mi vyšiel veľmi zle. Myslím že si spomínal že si nebol hospitalizovaný tak správy z nemocnice dávať nebudeš.
Ono logicky mali by pomôcť lebo v nemocnici sa liečia ťažšie stavy už a tam ti všetko nápišu do správy. Ja som v nemocnici bol len chvíľu a podpísal som reverz , aj som tu správu z tade dal lebo to pýtali ale nič tam dokopy nebolo lebo ma nestihli vyšetriť a prišiel som tam hlavne kvôli tomu len že mi je zle fyzicky lebo mama si zamyslela že to mám v hlave všetko .
A tam mi napísali ešte aj inú diagnózu, iba akútne prechodne psychoticke poruchy. Preto som myslel že invalidný mi už vôbec nedajú . Ale chvalabohu posudkovy lekár musel byť veľmi dobrý a bolo mu jedno že som odišiel po chvíli odtiaľ a napísali diagnózu na ktorú sa ID nedáva.

Riadil sa tým čo doktorka napísala a že už pár rokov charakterizuje moje ochorenie ako schizofréniu teda že som v dlhšom sledovaní u nej a mám takúto diagnózu
ID sa dáva až keď si veľmi zle na tom, preto nechapem ako ja môžem mať 60% ale tak som za to rád veľmi
Záleží aký posudok ti napíše psychiater a psychológ , su ľudia ktorí majú ID aj bez hospitalizácie. Záleží od vôli posudkového lekára.
Mňa dôchodok spasil, lebo mám veľké fyzické problémy a nevedia čo mi je. Na to sa teda invalidný nedá dať ale mám podozrenie na Crohna.
To že som schizofrenik teraz neznamena ze nemôžem nič robiť a musím byť doživotný invalid… každý schizofrenik pracovať môže , záleží len či chce alebo nie. Ja by som o dôchodok nežiadal keby nemám toto lebo so schizofréniou som normálne zil ja a neprekážala mi v žiti…

Tak držím ti palce , Juraj nech ho dostaneš. Je to taká barlička keby sa ti v živote inak nedarilo
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 477
Reputácia Reputácia : 10
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (150mg), Solian (200mg), Sertralín Actavis (25mg)

Matej, rasto, Juraj and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Lucas Po 19 august 2024 - 18:11

@Mous
Áno, to je to presne, že hoci máme kvázi jednu sociálnu poisťovňu, tak rôzne ich pracoviská a posudkoví lekári žiadajú rôzne veci, ako máme možnosť tu čítať. Niekde vyslovene žiadajú veci len zo psychiatrie a na iné neberú ohľad (hoci zase prídavné správy napríklad od neurológa či kardiológa môžu zavážiť, keď ide z ich strany o závažnejšie, chronické ochorenie, ako si to načrtol).
@Juraj
Každopádne je najlepšie byť pripravený doslova na všetko a zasypať ich haldou papierov a nálezov, mimochodom, kto to bude všetko čítať, že? 😁
Mám dojem, že je u nich alfa i omega posledný komplexný psychiatrický nález s liečbou (vypíše ti tvoja ambulatná psychiatrička v rámci vyšetrenia)
a posudok klinického psychológa, ako bolo spomenuté.
Lucas
Lucas
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 313
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 12.08.2023
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Na vychodze

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, rasto, Juraj and Jaro123444 like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Jaro123444 Po 19 august 2024 - 18:24

Odo mňa pýtali len psychiatrické nálezy , ale bolo na papieri na posudku či mi niečo zvýšilo %, u mňa nič.
Juraj, tak daj všetky nálezy od doktorov , nikdy nevieš aká diagnóza ti môže zvýšiť o 10% posudok, tých chorôb na invalidný je za 40 strán.
Čiže môžu ti aj iné ochorenia zvýšiť % , ale tak ano berie sa hlavne ta diagnóza ktorá je v najhoršom štádiu keby máš aj iné ochorenia napr.
Mňa veľmi potešilo , že posudkovy lekár nebral do úvahy hospitalizáciu.
Len to možno tento to uznal, ale druhy by to s fleku zamietol.

A záleží inak, aj čo ti napíše psychiater aké pracovne uplatnenie máš.
Mne napísala doktorka že nezvládnuté štúdium, aktuálne prerušené.
Lenže to nebolo kvôli schizofrénii ale kvôli tým fyzickým ťažkostiam že som musel odísť zo školy.
A ten posudkovy lekár napísal do správy že som nezamestnaný, musel som prerušiť štúdium pre osobnostne zmeny a to bral do úvahy.
Čiže ak možno niekto pracuje možno na vyššej pozícii a zvláda to s tým ochorením je menšia šanca na invalidný.
Záleží aj od uplatnenia dost aké máš
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 477
Reputácia Reputácia : 10
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (150mg), Solian (200mg), Sertralín Actavis (25mg)

Matej, rasto, Juraj and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Mous Po 19 august 2024 - 18:25

@Lucas 🙂asi hej. No ak by chodil Juro napriklad 5 rokov aj s chrbtom k neurológovi, oni si to zapriorizujú.... myslel som to skôr tak. Väčšinou asi víťazí ako priorita psych.diagnóza

Invalidný dôchodok je dobrá vec inak, zlepšuje kvalitu života. V určitých prípadoch, v rámci pracovnoprávneho procesu, máš potom nárok na nižšie odvody... verím, že ti ho dajú no a potom sa popýtaj u zamestnávateľa na to. Ja len viem, že na Zmluvu o dielo sa to údajne nevzťahuje
Mous
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 918
Reputácia Reputácia : 193
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, rasto, Juraj, Jaro123444 and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Lucas Po 19 august 2024 - 18:29

@Jaro123444
Ahoj, inak riešite na gastre podozrenie na Crohnovu? Lebo to mala kedysi dávno sestra, absolvovala kolonoskopiu i CT vyšetrenie tráviaceho traktu s kontrastnou látkou, no a hoci sa priamo nepotvrdila, keďže prebiehal zápal i po ATB liečbe, nasadila sa s veľkým úspechom Pentasa, ktorá ju vrátila späť do života! 😉 A Crohnova nie je len o črevách, ale môže spôsobiť zápal od hrdla až po konečník... Je to riadna potvora!
Samozrejme, treba mať isté diétne stravovanie, ale liečivo mesalazín je výnimočné v liečbe ulceróznej kolitídy či Crohnovej choroby, navyše je v plnej výške hradené zdravotnou poisťovňou.
Gastroenterológovia ešte volajú po preplácaní analgosedácie poisťovňami, čo by bol obrovský benefit pre pacienta (keď si de facto počas celého vyšetrenia mimo vďaka silnému sedatívu+opioidu proti bolesti), zatiaľ si to hradí pacient sám na vybraných pracoviskách vo výške 50€ +/-.
Tak či onak, išiel by som do toho...
Lucas
Lucas
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 313
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 12.08.2023
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Na vychodze

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, rasto and Jaro123444 like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 62 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Jaro123444 Po 19 august 2024 - 18:33

@Lucas ano, mám vysoké protilátky ASCA… aj CRP čo signalizuje zápal v tele aj krvinky mám zle a iné veci , proste v krvi vsetko zle…
Občas aj hnačky a hlavne kedysi som mal asi 3 roky hlieny v stolici z konečníka. Teraz už nie.
Preto som bol okamžite odoslaný na enterografiu , teda CT tenkého čreva ale tam vraj nebola jednoznačná légia a teda je bez patologického nálezu.
Na kolono som nebol ale možno pôjdem
Je mi mizerne inak, preto že neviem čo už robiť. Lebo vraj ts choroba môže postihovať aj žalúdok a dvanastornik, nie len tenké a hrubé črevo.
Mám teda dosť obavy
Mala tvoja sestra aj vysokú pozivitu ASca? Alebo ako jej dali zistenie že by to mohol byť Crohn?
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 477
Reputácia Reputácia : 10
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (150mg), Solian (200mg), Sertralín Actavis (25mg)

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 62 z 71 Previous  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 66 ... 71  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore