Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 18

Strana 44 z 83 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 63 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Lucas Ut 21 máj 2024 - 10:27

@motylek - zo srdca veľmi pekne ďakujem ☺
@Patty_Pillow - rovnako ďakujem za prianie a veľmi-veľmi si ma potešila, že sa ti stav zlepšuje, verím, že si na dobrej ceste k stabilizácii, juj až mám z tej radosti zimomriavky 😁 silno držím palce, nech je to len lepšie a lepšie ✊
Lucas
Lucas
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 349
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.08.2023
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Na vychodze

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

motylek likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Patty_Pillow Ut 21 máj 2024 - 10:40

@lucas mala by som sa poučiť z vysádzania liekov, lebo som tak raz urobila a nedopadlo to dobre, ale teraz som našťastie nevysádzala všetky, len jeden z 5 liekov, ktoré beriem, tak snáď to tie podržia v správnej línii
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 463
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

Lucas likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Juraj Ut 21 máj 2024 - 11:39

Všetko najlepšie k narodeninám, @Lucas.
Juraj
Juraj
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 661
Reputácia Reputácia : 174
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  rasto Ut 21 máj 2024 - 11:51

lucas vsetko najlepsie vela zdravia a stastia k marodeninam.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 511
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Catherin4 Ut 21 máj 2024 - 12:11

Všetko najlepšie k narodeninám Lucas
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 574
Reputácia Reputácia : 79
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3, F25.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlafaxin, Trazodon

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Jaro123444 Ut 21 máj 2024 - 14:00

Pripájam sa aj, Všetko len to najlepšie Lucas, nech sa ti darí v živote a hlavne v boji s chorobou. A nech sa ti splní všetko čo si praješ Wink
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 485
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (150mg), Solian (200mg), Sertralín Actavis (25mg)

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Lucas Ut 21 máj 2024 - 14:32

@Juraj, @rasto, @Catherin4, @Jaro123444 - veľmi pekne vám ďakujem za blahoželania ☺
A rovnako nám všetkým, milí spolubojovníci, želám v každý deň, narodeniny-nenarodeniny, do života len to dobré 😉
Lucas
Lucas
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 349
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.08.2023
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Na vychodze

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

rasto, Juraj, Patty_Pillow, Catherin4, Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Jaro123444 Ut 21 máj 2024 - 17:08

Ahojte, tak chcel by som Vás spýtať ešte či máte skúsenosti s akupunkturou? vraj pri problémoch funkčných a psychosomatických pomáha, tak že či ste niekto skúsili a nakoľko tomu veríte. Neraz som čítal, že akupunktura toto vylieči, tak že či sa mi oplatí na to chodiť a platiť to...
Lebo už som pomerne zúfalý, okrem tej žlče v žalúdku mi nič nezistili ani na gastroskopii, na sone, enterografii a krvné odbery potvrdili len zvýšené pečeňové testy. A tá žlč v žalúdku je vraj funkčná porucha, preto to doktori neriešia, otázka je len či mi to robí problémy to alebo niečo iné. A čítal som ako sa jeden človek s týmto sťažoval a niekto mu povedal, že akupunktura to vylieči.
Tak nad tým vážne uvažujem lebo psychoterapia mi nejak nepomohla ani psychiatricka liečba na toto , tak neviem potom akého pôvodu už môžu byť moje problémy a preto chcem skúsiť aj toto že či to naozaj pomáha
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 485
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (150mg), Solian (200mg), Sertralín Actavis (25mg)

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  edky Ut 21 máj 2024 - 17:15

…inak, nemáme tu nejakú zoznamku? keďže s touto chorobou asi nenájdem “normálnu” partnerku 🥲 a aspoň si budeme oporou, chápať sa navzájom a podporovať sa v liečbe 🥹
edky
edky
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 36
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 13.05.2024
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Poprad

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  motylek Ut 21 máj 2024 - 17:48

motylek
motylek
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 826
Reputácia Reputácia : 66
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,125 mg

edky likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Sweetheart Ut 21 máj 2024 - 18:53

No ja vam zas napisem, jaky som nasraty. Co som padol do pivnice, tak som mal chrasty po pol ksichte, chrasty odpadli a len take ruzovucke som to mal, nic nebolo vidiet. No mne za tyzden tie miesta stmavli!!! Ja debil som sa v Bielicach opaloval. V oboci mi medzera ostala. Dneska som bol za kozmetickou, za doborou kozmetickou, co sa tomu rozumie. Odmietla mi s tym robit volaco, ze musim pockat aspon dva mesiace. Ze aj obocie mi dotetuje, co tam mam medzeru, ale ze aspon dva mesiace. Ja ze mi spravi volaky peeling a ze to zmizne. Ze mam pockat aspon dva mesiace. Ze potom to vyriesime. Sak sa budem opalovat najviac, jak sa bude dat, ja som cierny hned 😂 ten cigansky typ 😂 ma nasrala, ja ze mi to volako vybieli, odmietla, ze to je cerstve, ze za dva mesace nech sa ozvem. Vyskusam to opalovanie do extremu, sak v juni idem do Grecka, nech mi ksicht zhori aj. Ale tetovat mi obocie aj tak bude za minimalne dva mesiace. A sak mne tam tri chlpy dokopy chybaju, doslova 😂 ale ja si to vidim, jaku medzeru tam mam. A ona je dobra kozmeticka, len kozmeticky maju tie farby vymyvatelne, to tak pol roka-rok vydrzi. Aj som rozmyslal, ze napisem chalanovi co mi ruku tetoval, ze nech mi to trvalym tetovanim urobim. Ale zas on obocie by asi nevedel tetovat, by mi volaku machulu spravil v oboci 😂 asi radsej dockam dva mesiace na tu kozmeticku 😂 zas nechcem mat cierny flak v oboci 😂 a mne tam staci tri-pat chlpov maximalne dorobit, len cakat dovtedy... Ale mi povedala, ze preseknute obocie je sexi na chalanoch, ze co riesim 😂 ale mne to vadi, nech mi to dotetuje. Ozaj 5 chlpov maximalne mi tam dotetuje
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Sweetheart Ut 21 máj 2024 - 19:02

Ja debil napity som na ksicht padol. Keby si nohy ruky pooskieram to je jedno. Ale na ksicht som padol. Aspon som si nic nedolamal. Jak sa hovori: napiti maju stastie. Kamarat ruky zalomoval, ze som si vazy mohol dolamat, jak som mu tu pivnicu ukazoval. Na beton som padol tvarou, dooskierany, monokel som mal. Ale mam nervy na tie flaky. Opalim si ksicht do extremne tmava, to uz hadam zakryje tie flaky. Ale nasraty som. Keby si kolena, ruky dooskieram, ale tvar som si dokazil... A ani dobra kozmeticka sa toho chytat nechce, ze to potrebuje cas
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 44 z 83 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 63 ... 83  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore