Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 18

Strana 45 z 83 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 64 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Catherin4 Ut 21 máj 2024 - 19:05

Jaro my sme mali na stacionari akupunkturu. Ja som sprvoti na nu tiez chodila, ale bolo to pre mna bolestive a nepomohlo to. Ale boli tam ludia, ktorym to pomahalo.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 574
Reputácia Reputácia : 79
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3, F25.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlafaxin, Trazodon

Jaro123444 likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Sweetheart Ut 21 máj 2024 - 19:12

Catherin, to ti ihly pichali do chrbatu? Mne kamarat robi masaz volakedy. Aj to uz hucim ked mi to tvrdo zamasiruje 😀 inak, co by som si robit nedal, tie vakuove banky, ci jak sa to vola, co modriny ostavaju potom 😀 to si skusala? Tie banky vakuove, neviem jak sa to vola teraz
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Sweetheart Ut 21 máj 2024 - 19:21


Nebudem uz dlhsie pisat zase asi 😂 ale som nasraty, tie flaky po ksichte. To musim poopalovat. Ja jak obluda nebudem vyzerat. Este som aj schudol. Co dobre vyzeram celkovo. Ale flaky mam po ksichte. Hruza. Jak vitiligo keby mam. Da sa sem nahrat fotka? To tu ukazem. Strasne to mam. Jak keby som syfilis prekonal, pokazeny ksicht celkovo. Sak to opalim do cirna 😂


Naposledy upravil Sweetheart dňa Ut 21 máj 2024 - 19:38, celkom upravené 3 krát.
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Catherin4 Ut 21 máj 2024 - 19:58

Sweetheart do ucha mi ihly pichali. Bolo to bolestive a niekedy to aj krvacalo. Tie banky som neskusala ani ja, ani to nemam v plane. Zas nemusim vyskusat vsetko 😊 Neviem, na co to je dobre.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 574
Reputácia Reputácia : 79
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3, F25.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlafaxin, Trazodon

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Sweetheart Ut 21 máj 2024 - 19:59

Ale dobre vyzeram. Co nezerem furt 😂 sak napisem zas potom volakedy. Dobre vyzeram, jaky som pochudnuty. Len na ksichte mam flaky 😂😂😂 ale inak som dobry, pochudnuty. Zral by som jak po nebohom. Ale nezerem. Som jak cirka 😂 len tie flaky....
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Mischelll Ut 21 máj 2024 - 20:47

Ahojte, Wink

ja len ze ste mi viacery drzali palce...plus predtym ste pisali, ze nech napisem ako moja posudkova komisia dopadla...tak dnes teda bola, isla som ako posledna doobeda...respektive som bola pozvana na 9:45 a išla uz bolo 10:30 aj daco...ale zato tych nových tam drzali aj vyše 20 minut no ja som bola dnu zhruba 5 minút...a to len preto tak dlho, ze pracovnička socialnej poistovne zo mnou aktualizovala udaje v systeme....ze ci som vydata?....ci mam deti?...atd...inak hned na začiatku mi doktorka (starsia pani) povedala, ze mi ostanu tie iste percenta na tom sa nic nemeni...nakolko ani druhu diagnozu nemam....a ja som bola rada, ze som rada...nedala mi ta doktorka ani nijake otazky....no jednu ako sa mam....aj to mi skocila do reci...ale som ju nechala...nakolko som fakt s toho bola rada...ze mi nevezmu ID a dokonca ze ked mi pridu papiere tak tam bude ze uz nie som v tabulke A ale podla tabulky B...ale tie iste percenta....a ze kontrola o 4 roky...tak som bola stastna jak blcha...tolko o tom teda...

Prajem krásny večer všetkým... community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 639
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

regina, Sweetheart, Patty_Pillow, Mous, Catherin4 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 45 Empty Ahoj

Odoslať  Mous Ut 21 máj 2024 - 23:11

@Lucas ahoj vsetko dobre k Tvojmu sviatku.)
Mous
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 937
Reputácia Reputácia : 193
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Lucas St 22 máj 2024 - 8:27

@Mous - ahoj, dodatočne ďakujem veľmi pekne 😉
Lucas
Lucas
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 349
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.08.2023
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Na vychodze

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Sweetheart likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Sweetheart St 22 máj 2024 - 16:58

Nedaval si tu niekto robit zuby? Korunky? Ak ano, ake su skusenosti? Ak by aj niekto vedel odporucit nejakeho zubara. Ale v prijatelnej cene, moze byt hocikde na Slovensku. Ja uz nemam nervy na moje zuby, zas sa mi z nicoho nic odlupilo zo zuba. Moja zubarka je strasne draha na korunky. Inak ona mi spravila plombu, prisiel som o dva mesiace a zalamovala rukami, ze co som robil, ze mam vyhryzenu tu plombu. Vydrate zuby mam. Aj som vedel odborny nazov, ako sa taketo vydratie vola, len si neviem teraz spomenut. Ako na prvy pohlad to neni vidiet, ked sa usmejem, ale mam popraskane zuby, vydrate, poolupovane. Ja si aj pozicku zoberem na zuby, uz nemam nervy na to. Kazove zuby nemam, ale zodrate ich mam rad-radom. Pisal som aj byvalej kolegyni, ona si davala aj horne aj dolne robit. Tak hadam odpise
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Lucas St 22 máj 2024 - 17:23

@Sweetheart
Ahoj, zubára ti neporadím, ale skôr sa opýtam - nie je náhodou problém v tom, že v noci škrípeš zubami (bruxizmus)? Podľa toho, čo popisuješ.
Ak ti to nepovie druhý, môže ťa ráno bolieť čeľusť, hlava. Lebo vtedy treba riešiť okrem zákroku
aj príčinu so stomatológom.
Lucas
Lucas
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 349
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.08.2023
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Na vychodze

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

rasto and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Sweetheart St 22 máj 2024 - 18:48

Vies, ze mi to povedalo viac zubarov?! 😂 Neni som si toho vedomy, ale asi ano teda 😀 ale aj zatinam zuby dost, taky reflex. No co uz nariesim pricinu teraz, ked mam zuby zodrate... Umelinu potrebujem, ktora aspon 10 rokov vydrzi. A inak zubarku co mam teraz, ona je aj celustna ortopedka, ze klby nemam vydrate. Ale zuby mam. Ja som si pozeral plomby, ja som aj tie vydral, to by mi odznova mohla robit plomby rad-radom. Lenze mne sa odlamuje postupne zo zubov. Po kuskoch to odpadava. Ja som dneska jedol pizzu a odlomilo sa mi zo zubu, to aby som sa bal zahryznut do jablka, ze mi zuby v jablku ostanu. Ale na prvy pohlad to neni vidiet, ked sa usmejem. Inak zuby mam rovne, ja by som mal pekne zuby, keby som ich nezodral. Musim si dat porobit korunky, ja nebudem do tohto investovat. Ona mi urobila odlupene na zube a mne to vydrzalo DEN. A to neprehanaj, na zhryze mi dorobila odlupene, mne to vydrzalo den. To ja potrebujem umele zuby, co aspon volaku zataz vydrzia.
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Jaro123444 St 22 máj 2024 - 18:50

@dzuli08 všetko najlepšie k meninám Wink
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 485
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (150mg), Solian (200mg), Sertralín Actavis (25mg)

Patty_Pillow likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 45 z 83 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 64 ... 83  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore