Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 18

Strana 43 z 83 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 63 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Jaro123444 Po 20 máj 2024 - 14:46

Ako dávajú si riadne na čas, aj ja som zanášal papiere ešte na konci augusta a až na konci apríla mi volali. A to stále nemám ešte doriešené, iba mi prišiel papier, že ma posúdili a na koľko
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 485
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (150mg), Solian (200mg), Sertralín Actavis (25mg)

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  kimi2028 Po 20 máj 2024 - 14:55

To chodí dnes každému, keďže nestíhajú. Na peniaze sa čaká v súčasnosti tak okolo 120 dní. Kedysi bolo to 90 dní...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

motylek likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Jaro123444 Po 20 máj 2024 - 14:59

Ja len za to že kedy mám ukončiť PN či až potom a kedy mám doplatiť, lebo potom sa to zas bude asi naťahovať
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 485
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (150mg), Solian (200mg), Sertralín Actavis (25mg)

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Sweetheart Po 20 máj 2024 - 18:18

Jaro a ty si mal v tej ziadosti tu diagnozu f23.1?
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Jaro123444 Po 20 máj 2024 - 18:33

F23. mi napísali v nemocnici, ale doktorka mi píše paranoidnú schizofréniu dlhodobo. V tom posúdení to posudkový lekár zhodnotil tak, že v nemocnici bol záver f23 ale doktorka už v roku 2020,2021 definuje ochorenie zo škály schizo paranoidného typu. V nemocnici ma nestihli vyšetriť, preto mi tam napísali hento. Ale doktorka mi všade píše paranoidná schizofrénia dlhodobo.
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 485
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (150mg), Solian (200mg), Sertralín Actavis (25mg)

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Sweetheart Po 20 máj 2024 - 20:13

Aha. A s tou PN neviem veru, ze co je lepsie, kedy to ukoncit
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Mischelll Po 20 máj 2024 - 20:36

Ahojte Wink,

tak nepísala by som, ale na zajtra mam kontrolnú komisiu a teda mam doniesť zoznam liekov, čo beriem....mam pred tým kus rešpekt, aj strach....dúfam, že mi môj aj tak malí dôchodok nezoberú (keďže aj pracujem) ja mam len 45% alebo tak nejak som to mala napísane...teda povodne 50% bolo na prvých papieroch....a potom to formulovali ako viac ako 45% z čoho mi vyplynulo 50 % ktoré som mala doteraz priznane....ach, som dlhodobo kompenzovaná (či ako sa to píše).....bez výkyvov...viac menej...ja viem, dá sa ID aj zobrať....ale, dokelu ja som skôr nevybavovala ID až po viac ako 8 rokoch, čo som už žila s touto diagnózou....proste dovtedy som o ID nechcela počuť....no, držte mi palce nech mi nezoberú môj ID...Super!

Prajem ešte pekný večer... community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 639
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

Patty_Pillow likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  regina Po 20 máj 2024 - 22:31

@Mischelll, držím všetky palce

@Jaro, mne ukončili PN hneď na komisii, keď mi priznali ID, ale nad 70%. Keď ti PN neukončili, tak možno preto, že máš nižšie percento. Neviem isto ale kvoli odvodom by si mal byť naďalej evidovaný na úrade práce, aj keď ťa uznali invalidným - lebo máš nižšie percento. Nie som si tým však istá, iba sa domnievam, mozno sa mylim.
Aj clovek s iD nad 70% moze byt evidovaný ak vie pracovať a hľadá si prácu. Ja som napr. nejaký čas bola, lebo sa mi črtala nejaká práca a zamestnávateľ by mal určité vyhody ak by som nastupovala z uradu prace - nakoniec z toho však nič nebolo a aj som sa dal potom vyradiť.
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 667
Reputácia Reputácia : 295
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Jaro123444 Ut 21 máj 2024 - 6:43

@Mischell daj potom vedieť ako si dopadla, ale tak ak ti doktorka napíše dobrý posudok alebo zhodnotí tvoj stav ako nestabilný, nemali by ti ho zobrať.
@regina môže byť, ono ja som sa dočítal, že štát by mal platiť zdravotné poistenie aj za človeka ktorý bol uznaný invalidný ale nemá nárok na poberanie. Len neviem teda či ho platí už od dňa vzniknutia invalidity alebo až ako budú doriešené všetky veci a bude vyplácaný dôchodok. A ak budem ešte doplácať tak zas sa to bude naťahovať len, tak neviem. Ja som na komisii nebol čiže sa ma nikto ani nepýtal či mám PN alebo nie
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 485
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (150mg), Solian (200mg), Sertralín Actavis (25mg)

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  kimi2028 Ut 21 máj 2024 - 6:49

Mischelll napísal:Ahojte Wink,

tak nepísala by som, ale na zajtra mam kontrolnú komisiu a teda mam doniesť zoznam liekov, čo beriem....mam pred tým kus rešpekt, aj strach....dúfam, že mi môj aj tak malí dôchodok nezoberú (keďže aj pracujem) ja mam len 45% alebo tak nejak som to mala napísane...teda povodne 50% bolo na prvých papieroch....a potom to formulovali ako viac ako 45% z čoho mi vyplynulo 50 % ktoré som mala doteraz priznane....ach, som dlhodobo kompenzovaná (či ako sa to píše).....bez výkyvov...viac menej...ja viem, dá sa ID aj zobrať....ale, dokelu ja som skôr nevybavovala ID až po viac ako 8 rokoch, čo som už žila s touto diagnózou....proste dovtedy som o ID nechcela počuť....no, držte mi palce nech mi nezoberú môj ID...Super!

Prajem ešte pekný večer... community together

Potom sa ozvi, ako si dopadla. Držím palce. Dôchodok by sa meniť nemal. Sú preč časy, kedy stredne ťažký stav nemal istý dôchodok s našou diagnózou. Po novom by mala byť to istota 45%, hoci pridali aj ľahké formy. Pochybujem, že máš ľahkú formu, keďže dôchodok priznali ti na dolnej hranici ťažkého stavu... Tak u nich nevieš nikdy, že čo a ako. Musíš byť pripravená na všetko...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  motylek Ut 21 máj 2024 - 10:04

@Lucas
Milý Luky, přeji ti všechno nejlepší k dnešním narozeninám. Ať se ti daří po stránce zdravotní i v rodině; hodně štěstí, lásky, pohody. Všetko najlepšie!
motylek
motylek
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 826
Reputácia Reputácia : 66
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,125 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Patty_Pillow Ut 21 máj 2024 - 10:10

@lucas všetko len to najlepšie po každej stránke

ja som dnes oznámila Dr., že som postupne vysadila kventiax a je mi lepšie, som menej unavená, ráno nemám problém vstať, miznú mi hlasy a mám chuť pokračovať v písaní mojej druhej knihy
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 463
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

regina, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 43 z 83 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 63 ... 83  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore