Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 11

Strana 24 z 86 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 55 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  le pluie Pi 4 január 2019 - 17:15

Ahojte,

prajem Vám šťastný nový rok Smile. Všetkým nám prajem veľa zdravia.
le pluie
le pluie
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 104
Reputácia Reputácia : 37
Dátum registrácie : 15.09.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: prvotná F. 23.0, aktuálna F. 32.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Olanzapin 5 mg, Alventa, melatonín, Euthyrox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik Pi 4 január 2019 - 17:42

Matej napísal:Ahojte.

Včera som, žiaľ, mal poobedie veľmi zlé, ani sa mi o tom už nechce nejak písať, lebo som na to myslel a zo všetkých strán to rozoberal celý večer. Bol som duševne veľmi mimo, šéfka ma pustila skôr domov a na dnes som si dal dovolenku. Tie dôvody, prečo odísť z tej firmy a z toho prostredia, sa posledné mesiace nabaľujú a nabaľujú, že mi aj mama povedala, že by bolo naozaj pre mňa a moje duševné zdravie lepšie, keby som skutočne nabral tú odvahu a dal výpoveď.
matej

Ahojte!

Prepáčte prosím, tiež píšem už z posledných dnešných síl z firemného počítača, prepáčte, ak to bude vyzerať ako len odpoveď na Matejov príspevok. Len ide o to, že chcem len napísať krátkosti, nemám silu písať o vlastných dňoch ešte.

Ahoj Matej!

Veľmi ma mrzí, že prežívaš také strašné chvíle kvôli práci, lebo viem, že pre nás, čo máme duševné problémy, sú tieto veci v daných chvíľach naozaj strašné, a proste ťaháme to so sebou domov, do svojich ďaľšých dní..proste nevieme tieto veci odreagovať ako iní.

Z vlastnej skúsenosti ti však píšem, že u mňa časom tá nervozita, stresy, duševná bolesť, čo mi táto práca denne spôsobuje, ma čím viac zoslabila. Miliónkrát duševne zlomila, a vážne už som po rokoch v takom stave v živote, že ,,len som,,. Proste som, existujem, dýcham, ale jedine už len pre 2 veci. Pre ,,rezerva bračeka,, ktorý ma miluje ako človeka, akoby vlastnú sestru, pre jeho rodinu, lebo tiež ma milujú, a potom pre moju prácu, čo ma denne, od noci po ďalšiu noc ničí, a ,,pre ňu,, žijem len preto, lebo musím. Nemyslím na seba, nestarám sa o seba, som len vystrašená z toho, že som ,,sama,, a že musím robiť ,,aby som žila : )- aké smiešne inak... A že strašne sa bojím ísť do inej práce, lebo ten strach z toho, čo by bolo, keby z inej práce musím po skúšobnej odísť, alebo inak ju stratím, a nemohla by som platiť nájom, ..atď... proste ostávam tu zo strachu.
Posledný mesiac som sa sem neozývala skoro vôbec, lebo som nemala silu. Kvôli práci, a preto, že som teraz na úplnom dne vo svojom živote, čo sa týka psychiky.

To len môj krátky príklad. Nemusí to byť aj u teba tak, že to duševné zlomenie bude pokračovať aj v tvojej práci. Ale je dobré, že máš podporu svojej mamky, svojej rodiny, nech sa rozhodneš akokoľvek.

Ja nikoho nemám v tomto, ako duševnú podporu mám ,,rezerva rodinku,, ale oni v tých krokoch čo sa týka tej zmeny práce a a tak, tam v tom nevedia pomôcť. A sama o sebe som ,,malé citlivé dievčatko,, čo vedie dopravu...a smeruje k tomu že umrie v tejto práci, lebo sa všetkého iného bojí



anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Matej Pi 4 január 2019 - 21:12

Ahoj Rasťo. Uvažoval som veru nad ním, lenže invalidný by ma neuživil (hypotéka, náklady na byt, samostatné stravovanie, drogéria, oblečenie, sporenie, tzv. ostatné výdaje). Jedine, že by som mal ID a popri ňom ešte brigádoval. Mám skúsenosti, že v tých profesiách, ktoré akurát mňa lákajú, sa voči ID pestujú predsudky. Nehovoriac, že by som sa doma unudil k smrti sám tu v malej garsónke bez kamarátov, bez známych. sad and unhappy Je vlastne paradoxne v záujme môjho duševného zdravia a zdravého vývoja, aby som bol medzi ľuďmi a učil sa medzi nimi v spoločnosti pohybovať... S tým indivíduom, že si to tak nazval, si ma príjemne rozosmial. Smile Máš v tom asi veľkú pravdu, aj tá moja osoba, s ktorou si nevychádzam, je také "indivíduum". Som sa tomu pomenovaniu smial, vďaka Ti za to. Very Happy

Ahoj Le pluie. Ďakujem(e), aj Tebe podobne prajem(e) šťastný nový rok, nech sa Ti darí! Super!

Ahoj Anjelik. Ďakujem Ti vrúcne za reakciu na mňa a za poradenie na základe svojho príkladu. Aj mňa pravdepodobne najviac zdržuje od odchodu práve ten strach z neznáma, tá úplná neistota, čo bude potom, kde sa ďalej uchytím, kde ma vezmú a kedy ma vezmú... bude ma to baviť? čo kolektív, aký bude? akí budú šéfovci? aké budú smeny, budem dochádzať, cestovať? A tak ďalej. Tu som už zabehnutý, zvyknutý, agende dobre rozumiem, som aj akceptovaný kolektívom a zapadnutý medzi nich (medzi ne). Plat sa dá, hoci je možné frflať, lebo nemám na zábavu a na rozvíjanie seba samého, no na pokrytie základných potrieb a bytu to približne stačí. Navyše sa idú teraz od nového roka platy valorizovať, takže by malo byť ešte lepšie aspoň o pár koruniek. Coines_Euro Ale som podlomený psychicky z niektorých strategických vzťahov a tiež z navaľujúcej sa a nikdy nekončiacej pracovnej vyťaženosti, kvôli ktorej nikdy neodchádzam domov spokojne, že sú veci hotové, ale naopak si myšlienky na úlohy a stres z nich nosím doslova do postele, tak toto všetko sa mi len veľmi ťažko znáša a za posledný rok sa to fatálne začalo zhoršovať. Ako sa povie, ide to dolu vodou. Momentálne vo mne ale rezonujú najmä tie zlé vzťahy...

No stačilo, nechcem si to zas pripomínať a rozvíjať o tom myšlienky. Musíme sa, Anjelik, zomknúť spolu a povzbudzovať sa, držať pri sebe. Máme to trochu podobné, o to viac si vieme rozumieť. Aj ja to tak mám v agende, že až príliš veľa úloh a zodpovednosti závisí proste iba odo mňa a sú totálne kľúčové pre prevádzku. A stresuje ma to. Potvrdzujem aj ja, že Ťa chápem, a je mi ľúto, že si taktiež podlomená z toho svojho prostredia a agendy. Kým však neodídeš z pracovného pomeru, tak mi dovtedy zostáva Ti len posielať všetky zvyšky svojej ako-takej pozitívnej energie, aby si bola silná, tak ako si vždy doteraz bola. Lebo to, čo zažívaš Ty, a pritom nie si z toho v nemocnici a v kolapse na péenke, tak to svedčí o Tvojej vnútornej obrovskej sile. giving a hug Hoci sa cítiš krehká a citlivá. Tvoje srdiečko je proste plné nielen citov, ale aj zodpovednosti voči svojim úlohám. A to ja radím medzi Tvoje velikánske kvality, na ktoré môžeš byť pyšná. heart Drž sa, Anjelik, som s Tebou, sme naozaj v týchto veciach na jednej lodi! kiss

matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 24 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Matej Pi 4 január 2019 - 21:34

Ahojte, kamaráti. winking

Od takého obeda dnešného dňa sa mi postupne nálada prejasňovala. Čítal som si knižku o premene od ambícií k zmyslu... zatiaľ asi 2 kapitolky. Je to inšpirované taoizmom so značným ezoterickým kontextom. Niektoré predpoklady sú v tej knižke v rozpore s kresťanskou filozofiou, no je dobré, ak človek číta aj názory, s ktorými nesúhlasí. Radí to v knižke aj motivačný rečník Carlson, ale vedú k tomu aj študentov na filozofických fakultách. Potvrdzujem, že mnoho myšlienok z tej novej knižky "Premena" ma obohacuje, takže opäť platí, že nič nie je len čierne, alebo biele. Smile Stará múdrosť hovorí, že ak nás obohatila čo i len jedna myšlienka z knihy, hoci by bola len jedna a ostatné by boli nafigu, tak tá kniha stála za to. Reading Pretty good

Poobede som sa aj hral na počítači, dvakrát som telefonoval s mamou... zametal som, umýval riady, na večeru som si uvaril čínske cestoviny z polotovaru. Embarassed Počúvam celý deň rádio. Myšlienky sa mi trochu prečistili, menej myslím na včerajší dôvod "zosypania sa", už sa mi tie veci neprehrávajú dookola v mozgovni ako stará pokazená platňa. Cítim sa stabilnejšie, pokojnejšie.

Spísal som si nákupný zoznam a zajtra ráno pôjdem na nákup, lebo tu v bytíku už takmer nič nemám pod zub. Shocked

Známka v súčasný večer: 2. Skúmavý

Ďakujem Vám za prečítanie, priatelia. Prajem Vám dobrú noc a príjemnú sobotu. community together

matej
Ďakujem

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 24 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Mischelll So 5 január 2019 - 9:56

Ahojte Wink

tak mám sa hrozne....ako fakt...ale čo sa spánku týka, spím ako malé bábo....no od silvestra je mi zle....bolí ma trochu hlava a žaludok.....teda tak nejak začal moj novy rok....ako sa sama cudujem lebo nič zle, alebo pokazené som na silvestra ani den po tom nezjedla....este som sa važila....a o nejakých 6 gramov som schudla....ale to može byť tým, že mi moc nechutí teraz jest...hlavne ranajky...a tak....neviem co to može byť za vírus...lebo už som dnes pritvrdila a zjedla 4 tablety čierného uhlia/ nie naraz/....musím priznat je mi o polovicu lepšie....ale stále to nie je ono....a tak uz mame doma len 3 tablety...tak snad tento víkend s nimi prežijem....a vobec nechapem, čo mi je....jo od stredy som bola v práci...aj napriek bolesti hlavy a brucha....a chvílami som tam zaspavala, čo sa mi teda nikdy nestalo...a cítim sa trochu slabo...dnes ani velmi neupratujem....aj ked slavime ruske vianoce....mama varí kapustnicu a ryby...a budeme slavnostne večerat....ale inak to uz neslavíme....

Prajem krásny oddychový víkend community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 639
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik So 5 január 2019 - 12:19

Ahojte! 

Najprv, veľmi veľmi sa ospravedlňujem, ak som včera napísala také negatívne veci a niekto by pomyslel na také a zosmutnel sad and unhappy lebo viem, že ste tiež veľmi citliví.
Ešte raz pjepáčte Rolling Eyes I love you

Ahoj Mischell! Jéj, tak vám prajem krásny sviatok, a tebe už len zlepšenie zdravíčka. Ako to opisuješ tak vážne to vypadá na vírus sad and unhappy

Ahoj Matej! 
No tebe ja neviem už ako poďakovať za tvoje reakcie. Vážne, ako včera tvoja odpoveď bola jedna z naj vecí čo sa mi večer stali. Bo som už OK, včera večer sa stali krásne veci, a niesom už taká mŕtvolka ako som myslela že budem.

Som potom do šiestej čumela do monitoru v práci, lebo tam zvyknem ostať sama alebo s tetou upratovačkou, aby som sa nejako ukľudnila a nabrala sily. Sa to moc nedarilo včera, ale začalo snežiť, a vrátnik ma zobral autom cez mesto až do našej ulice, lebo som mala aj dve obrovské tašky (celotýždenných čínskych cukker vecí scared2 ), a ešte tažšiu dušu...
Už som sa nevedela dočkať kedy budem u vchodu, bola som mŕŕŕŕŕtva duševne Smile
Ja som vtedy poobede zrušila stretko s kamošom. Ale som sa cestou kukla cez dvere kaviarne a sedel tam, aj s druhým kamošom. Tak som sa tam navalila s týma metrovými taškami Smile
A boli super. Bola som tichá, lebo oddychovala duševne, ale boli super. Potom už doma večer bol krásny. Písala som s daľším kamošom, čo mi strašne pomohlo, a on že si mi ty napísal na príspevok ako krásne. Ja že what Shocked No a potom som aj spinkať vedela. 

Vlastne včera som ja tým svojim vyľakaným príspevkom chcela vyjadriť to, že nesmieme dovoliť aby nás ten stres a ,,útoky,, od iných v práci úplne uchmatli. Lebo to tie negatívne ,,útoky,, od iných s nami robia. Je to také čudné. A vlastne smutné. Ja to mám napr asi tak, že som KO z už celodenných malých ,,ublížení, negatívnych podnetov z iných firiem. A keď ešte do toho náš obch riaditeľ, alebo majiteľ mi bezdôvodne ublížia, tak ja tie ich emócie, ,,vykašlané zlo,, v mozgu nepochopím. Akože v tej sekunde mi to tam blokne. Že WTF...... Proste nechápem to vôbec, a vtedy hneď aj to ,,zlo,, do mňa trafí, a ostane tam...a ostane tam furt. Večer, cez noc,...aj dni...a proste lebo to nechápem že prečo to k životu potrebujú, aby iným ľuďom ubližovali. No a naopak, ja si všetok svoj stres a bolesť vybíjam na sebe. Bo robiť to proti iným by ma ešte viac bolelo. I am kýbel neschopný laughing

Musí sa to zmeniť, ja neviem, skúsiť sa v tom strese tam zastaviť. Sama to nerobím, len teóriu mám. Lebo tie ,,ublíženia,, a stresy idú tak rýchlo po sebe, že proste človek si medzitým nepomyslí na to, že OK, a čo má byť, veď to je blbosť, veď dotičnému len chvílkovo drbe...veď sa to vyrieši... Ja to mám tak, že vždy, každú situáciu chcem ako by ,,zabezpečiť Shocked ,,... Že aby v každom prípade, čo sa stane, aby tá vec dopadla pozitívne...a chcem to naraz vžy, a chcem to mať úplne pod svojou kontrolou. A takéto niečo zbadám aj u teba Matej, z toho, ako opisuješ svoju prácu. A keď už tú situáciu v duchu práve tak silno držíme, a chceme vedieť každučký detail, a koncentrujeme sa na pozitívny dopad až kým daná situácia nekončí, tak ak nám vtedy do toho na pracovisku niekto rýpne, alebo nám ublíži, tak tam máme už to zrútenie, ten úder brutálny, a to zoslabenie. 
Ľudí ,,dravcov,, - ja ich tak volám, je na každom rohu, a na každom pracovisku habadej. Tomu sa nikde nevyhneme. Preto, je aspoň super, že sa v tvojom kolektíve máte vlastne radi, a ovládaš svoju agendu a si v nej super. Aj keď tá, to indivíduum je ,,dravec,,... Ser na ňu. Ty si, a vy ste v kolektíve určite oveľa cennejší a lepší ľudia ako je ona. Ser na ňu, ba, pomôž jej. 
Asi tak, že musíme sa snažiť zachytiť v duchu tie sekundy keď v nás v práci alebo živote ,,ublíženie,, vykoľají, a na pár sekúnd, minút sa zastaviť a predýchať ten čas...

Držme saaaaa........ affraid sunny

Veľmi veľa som napísala. Lúbkam vás, pá


Naposledy upravil anjelik dňa So 5 január 2019 - 13:08, celkom upravené 1 krát.
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Meretseger So 5 január 2019 - 12:38

Ahojte,
@anjelik - vŕta mi v hlave, či si nechodila pod rovnakou prezývkou na fórum o zdraví?

Nuž, že ako sa mám... Hm, po somatickej stránke až na zúfalú nádchu OK, po psychickej... keby som sama vedela Shocked V princípe sa dá. Občasné stavy osamelosti sa mi síce nevyhýbajú, no nie je to zúfalé. V pondelok mám terapiu, tak sa vcelku teším, akurát ma psych. asi "zožerie", že som nezapisovala do denníka, nejak nebolo čo. Mala som jej písať "no, pani magistra, tak som dnes konečne dohrala Zaklínača, yay"? Very Happy By mi už hodila ten zošit o hlavu Very Happy
Dostala som chuť na cosplay, akurát neviem kam a s kým. Takže asi zatiaľ smola, i keď som už kedy sľubovala zimnú Kate Walker zo série Syberia... a zimnú Laru a bohviekoho ešte Very Happy
V princípe je teda stav pohodový, i glykémie sa až na ranné ako-tak držia a vôbec. Zatiaľ sa majte jumping
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik So 5 január 2019 - 13:21

Ahoj Meret! Razz

Nie, vieš čo, ja som na žiadne fórum predtým nechodila. Až na dva, na 2 dni pri tomto, ale tam vládla taká negatívna atmosféra, a tak sa tam ľudia vyžívali v tom, že jeden druhému tam intelektuálnym frajerčením sa ubližujú, že ma z nich eblo... 

Tak žial nie, a dupla nie na stránku o zdraví, lebo ja sa o seba nestarám... Idem kým ma nenesú do špitálu na serviz Smile A mám niečo také ako ty, odmalinka, ibaže ja to robím denne nosntop vlastne ked som sama. Inak neviem spracovať podnety zo života. Nenaučila sa alebo neviem. Factory deffect Suspect

Prajem aj tebe, aby si mala svoje dni teraz dobré, a posielam objatie, že nie si ,,sama,,  giving a hug

alien I love you
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Matej So 5 január 2019 - 14:00

Drahý Tuto (@Tuto)!  jumping

Dovoľ mi, prosím, Ti zo srdca zablahoželať k Tvojim narodeninám. alien Všetko najlepšie Ti prajem, zo všetkého najviac Ti želám kusisko pevného zdravia, nádherné a spokojné sny počas kvalitných nocí plných osviežujúceho spánku, veľa-preveľa podnetných a pozitívnych myšlienok v makovičke, vysokú dávku šťastíčka, ako aj celkovú pohodu do nových dní Tvojho nového roka života.  Všetko najlepšie! 3

Ďakujem Ti za všetko, čím si doteraz obohatil nielen fórum a ľudí na Zelle, ale aj konkrétne mňa. Si cenný človek a veľa pre mňa znamenáš. Určite pokračuj v horlivom zapájaní sa do miestnych debát a v zdieľaní svojej každodennosti.  Ďakujem Si super, Tuto!  Super! Ešte raz, všetko najlepšie! cheers

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 24 Cake211

S úctou
matej
Great party

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 24 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik So 5 január 2019 - 14:26

Milý Tuto, prajem aj ja krásne narodky!Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 24 Img_2015
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Meretseger So 5 január 2019 - 17:20

Pridávam sa, milý Tuto, s prianím, nech dlho žiješ! Very Happy Všetko najlepšie flower
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 24 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Hulk DF 365 1 So 5 január 2019 - 17:32

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 24 Zsolto10

Pripájam sa k gratulácii mili @Tuto
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 24 z 86 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 55 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore