Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 9

Strana 80 z 85 Previous  1 ... 41 ... 79, 80, 81 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Ne 10 december 2017 - 11:28

Ahojte kamaráti,

spánok bol bez tabletky už vcelku uspokojivý. Zobudil som sa len parkrát. Zaspávať o 4. ráno bolo o niečo zložitejšie, ale zvládal som to a búval som až do 9. hodiny.

Inak na východe vládne celkom pekné počasie. S čím ide ruka v ruke dobrá nálada. Negatívne príznaky nepociťujem veľmi dnes, stáva sa pomaly tradíciou, že keď svieti slnko tak sa mám vcelku dobre. Nelomcujú so mnou žiadne negatívne pocity, ale chýbajú aj tie pozitívnejšie, ktoré by sa mohli občas dostaviť, aby som mal lepšiu chuť do činností. Momentálne som dlhodobo v štádiu, že sám od seba robím toho málo. Súvisí to aj s tým, že nemám veľa podnetov od okolia, aby som mohol niečo využiť. Posledným podnetom bol kognitívny tréning a teší ma, že pri tejto nenáročnej aktivite som vydržal poctivo už niečo vyše týždňa. Pri denníku sa držím už 2 mesiace, posilovňa drží ma zatiaľ mesiac. Aj takýmito jednoduchými aktivitami sa snažím budovať si pevnejšiu vôlu. Práve tá vôľa mi dosť chýba, ale musím sa snažiť a neprestať pracovať na tom. Od toho si sľubujem, že časom by som si mohol začať veriť.

Prejdeme tradične ku aktivitám. Ráno som absolvoval príjemnú prechádzku okolo bytovky. Pomerne sa mi to počítalo, aj keď som musel dávať pozor, aby som v botaskách neukĺzol. Potom prišiel na rad kognitívny tréning zo stredného Nemecka, v ktorom som dosiahol celkom pozitívny výsledok nejakých 18 miest, aj keď nepotešilo ma, že som nejakých 5 väčších miest vynechal. Čo sa dá robiť aj toto sa môže stať, hlavne keď nie sú známe futbalom, či hádzanou. Pokračoval som potom čítaním knižky, kde som dal svojich tradičných 5 strán. Poobede bude pravdepodobne menší výlet. Pozriem 1-2 časti Kutyila. Večer budem pozerať v TV asi hádzanú.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Ne 10 december 2017 - 15:00

Ahojte. Smile

Kimi, palec hore, dal som aj reputačný zelený bodík za seba, dobre sa mi Tvoje riadky čítajú. Prajem Ti všetko dobré, drž sa. Smile  Vitaj

---

Dnes sa mám celkom dobre, čomu sa tak trochu až čudujem, zvykol som si totiž, že mi nebýva dobre, a tu zrazu sa cítim celkom spokojne dnes.  Dojatie Cítim, že to, že sa starám po tieto dva dni o svoje "gazdovstvo" alebo kráľovstvo, tak že mi táto zmena prostredia a objektu činností prispieva k odreagovaniu od zamestnania. Má to na mňa veľmi kladné účinky.  jumping

Dosť často umývam riady, prakticky hneď ako ho zašpiním, tak ho po sebe umyjem, čo je novinka v mojom správaní. Už dvakrát som šúpal zemiaky v elektrickom škrabkovači a bola to veľká pomoc a viac ma to baví, než keby som ich mal šúpať ručne, vďaka tej automatike, hoci časovo nie je úplne skrátením doby prípravy (iba trochu), nemám k vareniu zemiakov teraz odpor, ale zatiaľ ma to dokonca dosť bavilo. Smile Dneska som si varil len jednoduchô - zemiačiky, 2 volské oká, kečup, ovocný čaj. Na večeru som pozvaný k rodičom, chcú ma vidieť a zároveň chcú, aby som dojedol zapekaný karfiol, ktorý spravili ešte v piatok a zajtra by už mohol byť zlý... Včera som pral 2 várky, dnes periem tiež 2 várky, jedna sa už suší, druhá sa teraz žmýka. Nie že by som mal tak strašne veľa prádla, ale moja pračka je lacnejšia a nemá takú kapacitu.  Šepkanie Kúpil som si cez net malý mini-rotoped, vyzerá ako stepper, ale nestojí sa na ňom, musíme sedieť na niečom a bicyklovať. Nemá sedlo, ani rúčky, je magnetický a má displej. Dajú sa na ňom cvičiť aj ramená vzhľadom na možnosť pádlovania rukami - stroj je malý, má asi 5 kg. Takže sa mi sem zmestí, cena bola z tých nižších, a môže to byť môj "stroj na pohyb", ktorý si máme podľa zdravovedy nejaký pestovať.  Super! Teda okrem bežného cvičenia svalov, ktoré sledujem tou minisériou drepov, klikov a brušákov. Smile

Moje pocity sú momentálne skôr kladné. Cítim, že som víkend využil správne, pričom ešte skočím k našim na večeru a okrem toho si budem dnes čítať nejaké záujmové knižky. Ešte aj vynesiem smeťále a ak sa mi bude strašne chcieť, tak povysávam koberec...  Zírám

Zajtra do práce, pokúsim sa odísť skôr, teda necezčasovať. Je to posledný týždeň, kedy ešte cezčasy nemusím mať, lebo potom v tzv. zlatý týždeň už mám jedinýkrát v roku cezčasy celých 5 dní nariadené priamo od firmy (a jedinýkrát aj zaplatené). Takže ešte kým nemusím, tak by som to mal využiť a skúsiť sa nejak zmieriť s tým, že odchádzam od nedokončeného. Zírám Je to vec pohľadu, nemôžem to brať tak strašne zodpovedne a tak strašne úzkostne. Uf

Večer by som rád zajtra kúpil nejaké darčeky, mám vyhliadnuté strednému bratovi a jeho manželke, malému synovcovi a tatinovi. Ešte zostávam rozmýšľať nad manželkou najstaršieho brata, tej ešte nemám... Bezradný

Známka teraz asi 2+. Cvik 5 alien

S úctou
Matej
Huge smiley Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 80 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Meretseger Ne 10 december 2017 - 17:09

Ahojte,
celkom sa mi darí (*klop-klop*). Zajtra síce idem k zubárke, na čo sa, pochopiteľne, príliš neteším, ale bude hádam zas na rok pokoj, tak to nejak absolvujem. V utorok mám potom poslednú terapiu v tomto roku a následne už nič, myslím, takže len prechádzky so psom a to bude všetko, hoci Jana ma dokopáva do nejakého športu, ale neviem, neviem... scratch Mala som čosi vypracovať do sedenia, ale moc sa mi do toho nechce a nemôžem dúfať, že by na to zabudla, takže sa budem musieť vzchopiť. Že zoznam radostných činností, tak prvá bude cosplay, už to vidím Very Happy
Po psychickej stránke teda celkom okej, dokonca aj tie blbé večery sa nejak umúdrili, kam to napísať! Len zdochla moja múza a neviem, o čom písať na blog, ale verím, že sa to spraví. Inak sa mi mal dnes ozvať priateľ, či dôjde, samozrejme po ňom ani chýru, ani slychu, mám sto chutí dať mu neviemkoľké, no definitívne kopačky, ale krotím sa. Je to hňup, ale beztak ho mám rada Very Happy
Po stránke somatickej glykémie meriam, sú také všelijaké, ale nie je to úplne beznádejné. Tento rok som mala ísť ešte na diabetológiu, kde som bola asi v lete, ale komu sa chce Embarassed A v septembri na očné, tak holt to padne na 2018, vybodla som sa na to. Okrem toho sa mi na hrudníku a chrbte objavili červené fliačiky, z ktorých sa odlupujú šupiny, musím ísť po Novom roku aj na kožné, či to nie je psoriáza Shocked Akože, už by mi iné nechýbalo... Mám toho akurát dosť, povedala by som. Ale snáď to nebude nič také, len nejaká blbosť.
Tak som sa trochu vykecala, ale aj to občas treba Very Happy Majte sa, držte sa!
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  sarah222 Po 11 december 2017 - 14:28

Ahojte ako sa Vám darí ? Mne klasicky rano fitko kde som vylakala trénera že od januára už budem v podzemí myslela som to morbidne vtipne ale dosť sa zľakol Very Happy inak sa mam nijako, emócie žiadne ,tento týždeň mám úplne nabitý zajtra psychiater, v stredu tréning a psychoska a piatok opäť psychoska čiže mam psychiatricky týždeň Very Happy inak tešíte sa na Vianoce ? Ja absolútne .... už nech je po nich inak sa mi nepodarila premena z 20 kg čo som chcela dať dole som dala biednych 8 kg ale budis prešli len 3 mesiace a asi nato treba viac času , z emóciami to je rovnako nato budem potrebovať asi večnosť... ale s novou psychoskou to možno pôjde a konečne nebudem anticlovek ...inak možno dám intímnu otázku ale tí čo máte depresiu ako to máte s chuťou na sex ? Mne to úplne odišlo a psychoska vravela nech sa nedivim že to je ruka v ruke s depresiou inak mi spomínala ze depka je hnev obrátený voči sebe tak asi to je aj pravda kvázi sa obviňujem za všetko... tak sa majte krásne toť moje novinky Smile držte sa
sarah222
sarah222
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 102
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 29.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Stredne ťažká depresia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Valdoxan, arisspa, rivotril, zolpinox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Po 11 december 2017 - 17:33

Ahojte,
dnes so spánkom to bolo už absolútne bezproblémové, čo ma pomerne teší. Pravdepodobne dobabraný spánok predvčerom nebude mať žiadnu dohru a ani doktorovi nebudem to vešiať na nos, ako som to chcel. Išlo vtedy pravdepodobne o ojedinelú situáciu a zlyhanie. Myslel som, že je to predzvesť ku niečomu väčšiemu.

Náladovo som podstatne horšie na tom, ako som bol včera, čo súvisí s tým, že je zatiahnuté. K tomu padá dážď, škoda toho snehu. Negatívne príznaky sú dnes nápadné v podobe znakov pasivity. Vôbec sa mi nechcelo nič robiť, ale musel som sa skonsolidovať a celkom sa mi to podarilo, o tom neskôr. Potešujúce je, že nerozmýšľam nad hlúposťami a neťažia ma žiadne myšlienky. Aj keď občas prídu spomienky na to, aký bol život pred chorobou skvelý a nevedel som si ho veľmi vážiť. Tak prišiel trest, ale čo sa dá robiť, keď s tým nič nenarobím už. Ostáva si to len priznať a naučiť sa žiť, aj život so dobre kompenzovanou schizofréniou by mohol byť pekným.

Na úvod dňa som si naplánoval kratšiu prechádzku v daždi, ktorú som dodržal. Nebolo mi tam síce najpríjemnejšie. S dáždnikom sa pomerne blbo chodí, ale napriek tomu som vytrval. Potom prišiel čas na kognitívny tréning. Mojou úlohou bolo napísať, čo najviac miest na juhu Nemecka. Danú úlohu som zvládol len priemerne, dokázal som napísať nejakých 15 miest z danej oblasti. Vyskytli sa aj menšie nedostatky, keď som zabudol asi na 4 veľké mestá, čo by sa nemalo stávať, ale stalo sa. Daný test robím aj tak pre radosť a na tréning pamäťových, či vôľových schopnosti. Prečítal som 5 strán z oblasti centrálneho bankovníctva konkrétne menovú politiku centrálnej banky. Absolvoval som menšiu hodinovú kancelársku prácu (rezanie, skladanie a pečiatkovanie papierov).

Okolo 4. hodiny som sa vybral do posilovne. Ľudí bolo tam toľko, akoby dávali niečo zadarmo, ale každý makal. Potešilo ma, že na stroje som veľmi nečakal a absolvoval som ich v takmer ideálnej nadväznosti až na 1 stroj. Strašne sa mi počíta, že som tam šiel. So 40 kg závažiami som cvičil už, ako keby to bolo pár kíl, čo ma teší. Nedal som si väčšiu záťaž, radšej pôjdem potom neskôr rovno na 50 kg. Pár týždňov to ešte potrvá.

Čo na koniec dňa, snáď nejaké šachové video, seriál Kutyil a opäť nejakú dobrú hádzanú a budem môcť ísť aj potom spať pomaly.

Sarah: Áno, teším sa po minuloročných "Vianociach" na psychiatrii až veľmi, teda aspoň v mysli, čo už keď som emočne plochý ako doska. Snáď sa podarí dobre prežiť sviatky. Ideálne by bolo, keby napadal sneh, ale uvidím či sa moje želania mi splnia hahaha...

Matej: díky aj tebe prajem všetko dobre

Mer: dúfam, že sa skonsoliduješ aj po tej somatickej stránke, či ako sa to volá a budeš písať zaujímavé blogy, ako bol ten posledný "o radostnom potešení". vcelku som sa nad tým zamyslel, že čo mi robí radosť. ja tých vecí mám momentálne veľmi veľa (šachy, posilka, dobrý seriál, futbal s kamarátmi, stacionár). Inak skoro som zabudol v piatok na stacionári budeme mať veľký vianočný bašavel a na neho sa pomerne teším. Dúfam, že prídu ľudia, ktorých by som chcel vidieť po dlhšom čase, lebo preradili ich na iné dní.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  opadané lístie Po 11 december 2017 - 18:03

kimi, sarah obdivujem Vas, ako relativne dobre zvladate niektore aktivity napriek minusovym priznakom. obaja pisete o emocnej oplostenosti, no napriek tomu mate viacero konickov, ktore sa Vam dari praktikovat a asi Vas teda aj bavia. to ja som v poslednej dobre, co sa tyka aktivity, na tom horsie. tiez by som chcel skusit aspon jednoduche cvicenie, ale nemam energiu a neviem sa k tomu donutit. ale nemam energiu ani do inych cinnosti, najma fyzicky narocnejsich. mozno sa to casom este zlepsi.

prajem Vam, aby ste vytrvali v aktivitach, aj ked to niekedy nie je lahke.
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Po 11 december 2017 - 19:15

ahoj opadané lístie,
zase emočná oploštenosť až tak neberie chuť do aktivít. mne osobne prekáža skôr taká hlúpa fáza, že vždy keď sa niekam vyberiem tak po 5-7 minútach vonku prichádza na mňa kritická fáza, kedy mám myšlienky, aby som sa otočil a vrátil naspäť domov. Toto mi vadí viac, ale našťastie aj toto som sa naučil prekonať. Jednoducho ignorujem to, idem si svoje...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  sarah222 Ut 12 december 2017 - 16:09

Ahojte ako sa Vam dari ? Ja som si presedela celý deň u psychiatra znížil mi lieky Very Happy wheeey koľko radosti že som na tom lepšie, že sa mam zamerať na terapiu že tá mi môže pomôcť najviac ! Aj sa na ňu spolieham je super mať konečne menej liekov, zmenil mi aj lieky na spanie čiže tiež spokojnosť tie 3 hodinky čakania na vyšetrenie stáli zato, popriali sme si krásne sviatky a vidíme sa až o dva mesiace , nálada je pomerne dobrá zlepšil mi ju sám psychiater je to zlatý človek musím uznať, pozval aj mamu na jedno sedenie aby jej vysvetlil viac o mojej diagnóze a prípadnej invalidke aj to ma teší lebo ona tomu až tak nerozumie a konečne mám nádej aby ma aj doma chápali Smile a zajtra klasika fitko večer psychoska na drate a tak, čiže som spokojná konečne po dlhom čase sa veci posúvajú vpred ! Ešte nech mi pridu emócie a som šťastko prešťastko a to som to pred pár dňami uvažovala že sa nato už vykašlem a konečne prišla nejaká tá nádej Smile tak vám prajem aspoň taký dobrý deň ako som mala ja ! Držte sa Vaša Sarah
sarah222
sarah222
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 102
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 29.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Stredne ťažká depresia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Valdoxan, arisspa, rivotril, zolpinox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Ut 12 december 2017 - 16:53

Ahojte,
tak začnem tradične spánkom, ktorý by som ohodnotil slovami uspokojivý. Zaspal som absolútne bez problémov, čomu sa teším. Náladovo som na tom oveľa horšie ako včera a nepodarilo sa mi zapracovať na tom ani počas dňa. Prevládali negatívne príznaky v podobe veľkej nechuti do života, čo sa odrazilo negatívne aj na činnostiach. Myšlienky neboli žiadne, čo mi pomerne vyhovovalo. Dá sa povedať, že dneska až na kognitívny tréning som nič neurobil a zahnival som v posteli s notebookom, občas som si pustil nejakú pesničku, ale to bolo tak všetko, čo som robil. Večer príde na rad futbal s kamarátmi, z ktorého by som sa najradšej vyvliekol. Chce sa mi sociálne izolovať, ale musím ísť tam...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  tomas Ut 12 december 2017 - 17:58

caute, tak aj ja som bol dnes u doktora, vyfasoval som novy liek do zbierky, Valdoxan, udajna novinka medzi antidepresivami, vraj je dobry na boj s anhedoniou Smile
inak zdravotne da sa, od januara by som chcel riesit nejaku pracu, aj som o tom debatoval s primarom, hlavne o moznosti pracovat nocne zmeny, podobne ako obvodna ani on nebol dvakrat nadseny, ale zda sa, ze by vedel prisposobit nejak liecbu, aby som povedzme aj tie nocne robit mohol, ak by bolo treba. tak hadam sa nieco rozumne podari najst, potom dufam, ze napise nejaky nalez, aby mi obvodna potvrdila papiere do prace Smile

_________________
Desím sa každého jedného kroku
na ktorý sa chystám.
Desím sa, že ma privedú
niekam, kam som chcela dôjsť.
tomas
tomas
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 237
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 14.12.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  sarah222 Ut 12 december 2017 - 19:31

Tomas ja užívam valdoxan a je to super liek ! Aj ked mne nezabral ako by mal ale držím prsty aby zaúčinkoval Smile
sarah222
sarah222
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 102
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 29.10.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Stredne ťažká depresia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Valdoxan, arisspa, rivotril, zolpinox

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 80 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  filipka Ut 12 december 2017 - 20:50

Na základe čoho tvrdíš, že je to super liek, keď Ti nezabral?
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 80 z 85 Previous  1 ... 41 ... 79, 80, 81 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore