Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 9

Strana 36 z 85 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 60 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 36 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  danka Ut 22 august 2017 - 13:49

ahojte som tu nová a mám sa úzkostne, co robite vy ked na vas pride uzkost? dakujem za odpovede a rady.
avatar
danka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 93
Reputácia Reputácia : 14
Dátum registrácie : 22.08.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 23.9, F 19.2, F 32.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Escitalopram 20 mg., Olanzapin 0,5 mg., Rivotril 0,5 mg.

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 36 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Ut 22 august 2017 - 18:49

Ahoj danka!
Čo sa týka úzkosti, tak moja cesta je to akosi pretrpieť. Nebolo to až tak dávno, čo som si nechtiac nedal antidepresívum pár dní. S neskorším užitím sa mi problémy, teda aj úzkosť, dali na normálnejšiu "koľaj".

S pozdravom a želaním zlepšenia stavu Tuto

PS: Vitaj na fóre!

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 36 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  danka St 23 august 2017 - 17:41

Ďakujem za odpoveď, ešte sa tu nevyznám, mala som tri krát denne neurol, doktorka mi dala atarax a nepomáha, mám pohovor na brigadu zajtra tak uvidím ako to zvládnem, či si mám niečo na ukľudnenie dať alebo nie. Dnes sa mám dobre, nemám ID, ale k psychiatričke chodím už viac rokov, tak sa teším, že budem mať prácu, ale mám fóbie, tak neviem ako to zvládnem, nástup až v septembri do práce tak dúfam, že to pôjde dobre.
avatar
danka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 93
Reputácia Reputácia : 14
Dátum registrácie : 22.08.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 23.9, F 19.2, F 32.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Escitalopram 20 mg., Olanzapin 0,5 mg., Rivotril 0,5 mg.

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 36 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Meretseger St 23 august 2017 - 19:46

Ahojte,
zajtra mám terapiu, presunula sa z budúceho pondelka, tak som trochu nervózna, ako to dopadne. Ostať či neostať? To je otázka! Nejak som sa ešte nerozhodla. Každopádne, inak sa darí v pohode, aj keď občas sa mihne nejaká negatívna myšlienka. Ale zvládam. Len som, samozrejme, naštvaná na fotografa, že som už mohla mať nový cosplay-set, a on sa neozval, hlupec Neutral
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 36 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Veroni St 23 august 2017 - 23:44

affraid
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 36 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Pi 25 august 2017 - 2:35

Ahoj Danka!
Myslím si, že za určitých okolností je schizofórum.net zdanlivo neprehľadné. Zámer je však jasný: odradiť tých, čo by tu nemali čo hľadať. Zároveň môže pôsobiť mätúco. Postupom času však zistíš v podstate jednoduchú logiku a snáď Ti aj fórum a jeho účastíci budú pripadať ako kamaráti, spolubojovníci, ktorých cieľom je zlepšovanie zdravotného stavu u psychotický chorobách. Fórum ešte naväzuje na program Zello, kde sa aj niektorí počujú. K dispozícii je aj facebook, kde sa dajú nájsť české skupiny so stretávkou práve na Zelle. Prajem veľa síl v prekonávaní fóbií.

..........................

Ahoj Meretseger!
Je perfektné, že do toho všetkého tak rozhodne ideš. Bojuj slečna za seba, svoje myslenie, svoj štýl. Sám vidím, že sa posúvaš vpred...

........................

Ahoj Veroni!
community together

.......................

Ahojte!
Tak utorok a stredu som doslova odpálil od normality. Tentoraz to bol spánok. Väčšinu času som jednoducho prespal a to dosť hlbokým spánkom. Chvíle bdenia som využil na robenie akp. a malú prechádzku, ale aj tak som bol "jak lokeš". Dnes to bolo o veľa lepšie. Možno ma zachraňovala záhrada a milé mačiatka u mojej tety. Nič zvláštne ani výnimočné sa nestalo. Teším sa aj miernemu zlepšeniu v sekcii: "Blížim sa normalite".

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 36 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Veroni Pi 25 august 2017 - 19:48

Ahojte ludkovia ,po vcerajsom lexaurine a dvoch Sanvaloch som spala 15 hodín Laughing
Cela som pokrcena very unhappy a mám pocit ze som prazdna po tom spánku.
Furt som akoby nie prebrata.
Inak furt dnes zeriem inak sa to napísať nedá sad and unhappy
Musim napísať že sa teším k dr...
Dnes mám chmurne myšlienky po 3tyzdnoch zatiaierne,uvidíme.
Fakt neviem co mi je!Mne sa zdá je mi drbe.takéto rázne výkyvy som nemala.a podrazdena.som scared2 veľmi very unhappy
Tak veľa zdaru všetkým.
Ps mohla by som.sa pridať k vám na.zello?
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 36 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Pi 25 august 2017 - 20:00

Ahoj Veroni!
Na Zello sa samozrejme pridať môžeš. Momentálne sme v prázdninovom nastavení, takže na Zello dialógy budeme každú stredu o 20:00. Trvá to asi hodinku, je to fajn.

S tým spánkom to mám aj ja akési pošramotené, vlastne aj ako bdenie a aj nadmerné spanie ako v posledných dňoch. Žiaľ som naposledy prespal aj minulé Zello.

................

Ahojte!
Dnes mám celkovo dobrý deň, lebo som všetko vybavil bez problémov, teda v okresnom meste. Za odmenu som si dal kávičku na pumpe, kde na ňu majú fakt super stroj. Následne od poobedia som bol najmä doma v podobe "papučovej kultúry". Zdravotne sa cítim OK. Bodaj by to aspoň takto pokračovalo...
Very Happy

Pekný víkend všetkým! Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 36 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  CHINAMAN Pi 25 august 2017 - 20:41

Ahojte bojovnici, mam sa aj dobre. Den som travil v posteli a doma prechadzanim sa po chodbe. Vcera prisiel ujo na motorke prespat a bolo aj fajn, zasli sme na pivo, kde som vypil asi 5 piv no a mal som problem vecer zaspat. Rano sa vstavalo horsie pomerne skoro, preto asi aj to dnesne pospavanie. Ujo odchadzal zavcas rana a som aj rad tomu v dobrom slova zmysle. Wink uz ma nic moc nenapada len vam zazelat aby ste sa mali co najlepsie.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 36 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Veroni So 26 august 2017 - 7:21

7:20 a celá noc bez spánku affraid very unhappy
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 36 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej So 26 august 2017 - 13:34

Ahojte priatelia winking

Od minulej soboty som sa neozval, trošku som bol zaneprázdnený.  scared Ale v podstate išlo v skratke o:

- v pondelok vyzdvihnutie nábytku a skladanie, montovanie (dovolenka)
- utorok práca, obed vlastné kuchtenie
- streda práca, obed vlastné kuchtenie
- štvrtok poobede dovolenka, behanie po úradoch, napr. prehlásenie trvalého pobytu, obed ťažký v mekáči, prenášanie kníh a imania k sebe pomocou bicykla
- piatok montovanie, skladanie ďalšieho... návšteva rodičov
- sobota - návšteva rodičov, prenášanie kníh a imania k sebe

Teraz poobede mám pauzu s tým, že je tu príliš teplo, takže si dopriavam akurát taký nejaký víkend trošku. Teda chcem aj trošku "ničnerobiť". Smile Cez týždeň som jedol na úrovni asi 11 tisíc kJ denne...  Embarassed Mám nejaké proktologické problémy, ktoré ma taktiež začali dosť trápiť. Začal som tiež užívať ďalší doplnok - Parazitex, antiparazitikum na prírodnej báze. Dnes je prvý jeho deň. Smile Jooj, ja som veru pravidelný návštevník lekární, na mne si zgustnú, na hocaký doplnok ma všelikto vie presvedčiť.  Embarassed V bytíku mám už urobených zhruba 80% všetkého naplánovaného, ešte treba ozdoby, doplnky, nejaký obraz, pračku, kôš na prádlo, opraviť balkónové dvere, ošetriť kožu na dverách, ktorá je zvnútra, a budeme časť zaskleného balkóna s tatinom maľovať...  Embarassed Od pondelka spím na rozkladačom gauči... celá plocha je 120x200 cm, ale ja spím len na tej ploche, ktorá vzniká sklopením operadla, aby sa neopotrebovala sedacia časť, s tým, že tam mám krycí matrac o výške asi 6 cm (zložený na 60x200 cm). Takže je to vcelku mäkké, aj keď nie úplne. Nie je to posteľ, to je fakt. Ale zdá sa, že sa to dá dlhodobo dobre znášať, zatiaľ som sa vyspal vcelku porovnateľne s bývalou posteľou.  indifferent Smile

Psychiatricky som sa mával všelijak, aj dobre. Smile Asi tak na 2+. Dvakrát som zase zabudol si dať večerné lieky, tak som mal pošramotené znášanie stresu, bol som na všetko hneď citlivejší a sypavejší. Smile Naďalej papám aj ten tryptofán a ginko, kúpil som si nové balenia. Smile Mal som ísť v piatok zubárke, ale zaspal som, určite sa hnevali, lebo im tam vznikla fuga nudy, ktorú mohli mať zaplnenú iným pacientom. Musím sa ospravedlniť v pondelok a dať sa preobjednať.  Crying or Very sad

V tieto víkendové dni plánujem už len light-upratovanie, bolo by fajn dať dokopy kúpeľňu, na záchode evidujem prach a umývadlo tiež nie je extra čisté. Na umývanie riadov si už pomaly po tých týždňoch zvykám, už sa to sfrekventovalo na raz za 2 dni, čo je super. Verím, že raz v budúcnu ich umyjem hneď a každý deň.  Very Happy Budem si asi niečo čítať, zahrám sa na počítači.  typing Vcelku bude asi aj nuda...  cyclops

Ďakujem za vypočutie, prečítanie, kamaráti. Držím Vám moc palce, držme sa. community together Vitaj  Super!
matej
Ďakujem
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 36 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 36 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Mischelll So 26 august 2017 - 15:45

Ahojte Wink

tak mám za celkom fajn....čo nové? tak dosť veci....v prvom rade zase hľadam prácu aj keď stále ešte pracujem na úrade....ale proste rozposielam životopisy...atd...aj som bola na pohovor....a nič....tak no....priatel zatial fajn...no nie je to uplne ze ono....takže tak....beriem vitíminy na viac energie...ale len B-cko čo mi sposobuje aj dost chut do jedla....čo už....cvičiť necvičím vobec cele leto.....vlastne ani nič nové nemám....akurat sa teším, že je víkend....a že pol dna som len tak presedela vonku na verande.....kedze je pekne....a upratané mám.....proste pohoda deň....

Prajem krásny zvyšok dňa.... community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 639
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 36 z 85 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 60 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore