Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 2

Strana 69 z 84 Previous  1 ... 36 ... 68, 69, 70 ... 76 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Igor Ut 9 november 2010 - 20:50

Ahoj Tuto, ak sa smiem spýtať, ty si na invalidnom dôchodku, pracuješ-nepracuješ alebo si študent?? Inak ja mám úzkosti takmer furt a neviem si s tým poradiť.
Igor
Igor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 147
Reputácia Reputácia : 6
Dátum registrácie : 28.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Tuto St 10 november 2010 - 0:37

Igor napísal:na invalidnom dôchodku, pracuješ-nepracuješ alebo si študent

Ahoj Igor.
V poslednej dobe sa mi zdá, že fórum trochu stagnuje.

Momentálne som na čiastočnom invalidnom dôchodku. Aktuálne sa mi akosi platená práca vyhýba, už od začiatku leta som nezamestnaný. Ešte mám určitý bokom príjem, ale aj to je len tak na prežitie.

Je mi ľúto, že Ťa trápia tie úzkosti, občas si to odnesiem aj ja v závislosti od okolností. V zásade som však rád, že v týchto záležitostiach nie som doma pernamentne. Pred rokmi som úzkosti mával spojené so sociofóbiou a depresiou, ale po bádaní v antidepresívach mi jedny zabrali. Určité situácie vo mne však občas vyvolajú staré pocity, ale snažím sa na tom pracovať a nevzdávať to. Verím v krajšie zajtrajšky.

Zdravím a veľa zdaru nielen v zdraví, ale aj celkovo praje Tuto.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný St 10 november 2010 - 0:47

sad and unhappy


Naposledy upravil tomas dňa So 13 november 2010 - 23:38, celkom upravené 2 krát.
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Robo St 10 november 2010 - 10:30

Ahojte kammaráti. Minulú nedeľu som mal smolu,lebo keď som s mamou išiel od tety a babky domov, tak pred činžiakom som spadol na schodoch a silne som si narazil prostredník na pravej ruke. V pondelok išla so mnou mama na chirurgiu, či náhodou nemám zlomenú ruku alebo ten prostredník. Urobili mi RTG a zistili, že mám silne narazený prostredník. Doktor rozhodol, že musím mať na pravej ruke dlahu a sádru a tak mi sestrička dala na pravú ruku tú dlahu a sádru a veľmi mi to vadí, lebo som pravák a na pravej ruke nemám v sádre iba palec a ukazovák. V piatok pôjdem na kontrolu a pevne dúfam, že mi po týždni tú dlahu a sádru dajú z ruky dole. Dnes ráno som bol aj pri mojej psychiatričke, ale nie na kontrolu, ale na odber krvi kvôli Leoponex-u a na kontrolu ku mojej psychiatričke pôjdem na budúci týždeň v pondelok, kedy už budú zníme výsledky z krvi. Ináč podnikám vo firme Herbalife, ako nezávislý distribútor a výživový poradca. Minule som bol aj na úrade práce, kde mi povedali, že mi "našli" prácu na post administratívny, prípadne marketingový pracovník. Je to chránené pracovisko, kde musíte mať minimálne 40 percent zdravotného postihnutia a ja mám 75 percent zdravotného postihnutia, ktoré našťastie na mne nevudno a pracoval by som 6 hodín cez pracovné dni. Neviem ale, či tam naozaj nastúpim, aj keď som podpisoval tri krít papier, ktorý neviem, či bola pracovná zmluva. Mal by sa mi môj zamestnávateľ ozvať telefonicky do 15.novembra,no zatiaľ sa mi neozval. Ó týždeň 17. novembra, ak sa naplní autobus, tak pôjdem s mamou na Ukrajinu. Takže asi tak... Majte sa krásne, Robo. flower flower elephant albino jumping king Basketball bounce rendeer flower
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Igor St 10 november 2010 - 12:37

Tomas, ja som tiež nevedel čo v správach znamená IMF a tak som sa nato spýtal psychiatričky a už to viem.
Igor
Igor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 147
Reputácia Reputácia : 6
Dátum registrácie : 28.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Tuto Ut 16 november 2010 - 3:30

Zdravím Vás všetkých,
zasa mám jednu nepodarenú nespavú noc. Ani liekom sa akosi nechce účinkovať a tak som relatívne hore v sviežej nálade.

Na mojej aktuálnej situácii sa moc nemení, stále mi chýba iskra, ktorá by zapálila raždie života. Tak sa len tmolím a chuť ku konaniu je niekde na nule. Som zato na seba dosť rozmrzelý a uvedomujem si, že neidem cestou, ktorou by som mal, ale tou kam ma to akosi vlečie samo.

Som sa vás chcel opýtať, máme takmer mesiac pred Vianocami. Už na ne trošku aj myslíte? U nás minimálne, ale na druhej strane darčeky radšej kupujem v predstihu. Tých pár dní pred sviatkami je to hotové peklo v obchodoch. Všade rady, strkanica... Nezávidím tým mamám a ženám, ktoré chystajú štedrovečerný obed. Nabehajú sa okolo sporáka statočne. Ja by som sa kľudne uspokojil s nejakou filetou a zemiekovou kašou, stačila by kapustnica a pár zákuskov z cukrárne. Povedať si pár teplých slov s rodinou. Vymeniť darčeky a byť pár chvíľ v slávnostnej atmosfére spolu. A ešte nejaké sviečky a Popoluška v televízii. ... bol by som úplne spokojný. Na Vianoce sa teším hlavne pre tú atmosféru. Je to krásne. Vôňa ihličia, pach horiacej sviečky, zmes vôní z jedla. Je to výnimočné. Rodina je spolu. Všetko je to také iné, zvláštne, priam rozprávkové.

Priznám sa, že mi tu chýba Laura, Filipka, Slnečnica. Kde si? Celkom mi utkveli v srdci, ale už neprispievajú. Dohovie, každý máme svoje. Dúfam, že nie nič vážne. Aj ostatní trochu viac mlčia. Je to tu také menej rozhýbané.

ešte obrášťok pre zahriatie srdiečka
Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 69 Sunrise.gif
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  filipka So 20 november 2010 - 19:25

Tuto, mala som pokazeny pocitac, ale uz je to v poriadku :-)
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica So 20 november 2010 - 22:48

tuto, pekny obrazok. uz som sa davnejsie chystala napisat, reagovat na to co si napisal, ale potom sa mi dajako nechcelo.
neznasam vianoce. ci skor, ten humbug okolo toho, uz pomaly v septembri zacinaju predavat vianocne veci, zo vsadial na mna krici ze sa mam tesit lebo su vianoce, treba mat navarene, napecene, upratane a este sebe urobit nejaky specialny makeup a obliect sa neviem ako, lebo ved su vianoce, mozem sa na to vykaslat.
pritom ta myslienka je uplne o inom.. a zo vsadial hesla radujte sa, teste sa, su vianoce, hura. jedine co je na tom pozitivne je, ze je volno v skole. ale aj tak sa treba ucit na skusky.
ja budem asi daco piect, snazim sa urobit si doma nejaku atmosferu.. aj tak sa to nepodari. vzdy som na vianoce len viac smutna, preto ich nemam rada. a este sa aj blbo citim lebo sa netesim, ako by sa asi patrilo, ked su vianoce, ble.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Tuto Ut 23 november 2010 - 23:16

Jé baby! Vy ste už aj tu? Potešili ste ma že ste na fórum nezabudli. ...á, čo zvyknete porábať v tieto nastudenalé dni? Ste doma, alebo sa občas aj pokocháte ospatou prírodou? Počul so, že sa ani medveďom nechce zaliezť do brlohov - ešte nemajú optimálne chladné podmienky na spanie.

Filipka, mrzí ma, že si mala pokazený počítač. Také veci spravidla nepotešia. V zásade je však pozitívne to, že teraz už môžeš surfovať, koľko chceš. Teraz môžeš písať aj sem, iste sa dakto poteší, keď si niečo nové prečíta. Aj Tvoje slová majú hodnotu. Napríklad mne sa rátajú vždy.

Slnečnici želám, aby tieto Vianoce zrovna neboli tie ble a patrili k výnimkám, ktoré začnú nové pravidlo. Avšak Ti uznávam, že niekedy ten chaos okolo lezie aj na nervy. A tak je vidieť že narodenie drobca môže spôsobiť občas aj veľký rozruch. Zaujímavé, že v skutočnosti nikto nevie v akom období sa malý J. narodil a že vraj až po pár rokoch od začatia letopočtu.

Obom Vám želám príjemný zbytok jesene a radostný začiatok zimy.
PA. Tuto

PS: Obrázoček len pre vás na pripomienku opadaného lístia
Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 69 444190_autum
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  slnecnica St 24 november 2010 - 0:05

tuto, kde ty chodis na tie obrazky Smile

zimu mam rada, aj ked jesen sa mi viac paci, v zime je vsetko mrtve.. mala by som viac chodit von, vela sedim doma (za pocitacom Embarassed ) ale inak ja mam rada prirodu a dlhe prechadzky, mam dvoch psov takze s nimi si vetram hlavu Smile

a o chvilu mame zapoctovy tyzden, a potom skuskove, brrr, kopa roboty pale tento semester strasne tu skolu flakam.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Tuto St 24 november 2010 - 23:30

Ahoj slnečnica,
na obrázky zabieham na google v sekcii obrázky. Stačí zadať správne kľúčové slovo a je to na svete.

Máš pravdu, že tento čas bežne ľudia trávia doma. Dokonca aj tí najaktívnejší - záhradkári, turisti - smutným pohľadom pokuknú cez okno a zašomrú na počasie. Niekedy však taký oddych môže byť aj vcelku príjemný. Pohodička pri PC, dobrom filme, knihe a nohy v teple. Spomenuté veci je dobré aj kombinovať a s úsmevom na tvári sa poradovať, že čas naháňačiek pri sporáku ešte nenastal.

Mať doma niečo živé poteší. Psíci sú oddaní priatelia, ak by po sebe pozbierali tie nevoňavé kôpky, boli by priam ideálny. Ja som mal doma dávnejšie také zvláštne zvieratko. Volalo sa, že pĺšik lieskový. Vyzeralo to ako chutná myška, len chvostík malo chlpatý a bolo to celé malé okaté. Našiel som ho stuhnutého na snehu, ale doma rozmrzol a fungoval. Papal oriešky a jabĺčka. Bol zlatý keď sa schúlil a zakryl si oči chlpatým chvostíkom.

tento obrázok ho vystihuje:
Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 69 Plch1

U nás už aj padal sneh, za chvíľu som mal čiernu mikinu úplne bielu. Netrvalo však dlho a bola aj mokrá. Na sneh ešte nie je dosť nízka teplota a tak po snežení zostalo len blato

Inak, Ťa pozdravujem, želám aby si bola dobrá kamarátka so zdravím aj šťastím.
Teším sa na Tvoje ďalšie príspevky.

Na záver ešte obrázok pre Teba:
Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 69 Zamrznuta_krajinka_x1w
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Robo Št 25 november 2010 - 9:31

Ahojte kamaráti. Som taký šťastný. Vyhral som pánsku kozmetiku značky AB z mesačníka Moje zdravie. Hurá, hurá, hurá a ešte raz hurá... Majte sa krásne, Robo. flower flower
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 69 z 84 Previous  1 ... 36 ... 68, 69, 70 ... 76 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore