Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 2

Strana 29 z 84 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 56 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 29 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  popoluska Pi 9 júl 2010 - 20:29

Ahojte vsetci flower dlhsie som sa neozvala,lebo som si dala zapojit novy internet ,a musela som cakat,pokial mi ho pridu nainstalovat.
Matej som rada,ze sa ucis samostatne fungovat a mas fajn obdobie,ako vidim, celkom ti to ide.Niet nad samostatnost.
laura mrzi ma,ze sa ti pohorsilo,ale neboj ,zase bude dobre,ved po burke zase vychadza slnko.
Lapaj nic nevzdavaj a bojuj o svoje zlepsenie zdravia.
Ja som teraz skoncila anglinu s mojim sukromnym ucitelom ,a musim konstatovat,ze mi to celkom dobre ide,len keby toho casu bolo viacej.
Prajem vam vsetkym slniecko v dusi welcome or bye
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 29 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Anonymný So 10 júl 2010 - 10:34

ahojte. vcera som mal v umysle ist na ten sachovy trening, no ake bolo moje prekvapenia, ked som mixoval dverami a nic, dom kultury zatvoreny, vratnika nikde...Asi ani ten trening nebol, lebo ani len okno nemali otvorene. Uvidim, dnes poobede zavolam jednemu kamosovi sachistovi, ci vobec byvaju treningy cez leto...
z ineho sudka...na 18.11. bol nastaveny datum vydania mojej zbierky, tak ak sa nic nezmeni, co nepredpokladam, vtedy by mohli prist basne na svet...
majte sa a uzivajte leto Smile
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 29 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  popoluska So 10 júl 2010 - 23:21

Par peknych citatov premilovnikov zvierat:

pes je jediny tvor na svete,ktory ta miluje viac ,nez sam seba.a zarmuti ta len vtedy,ked odide do psieho neba,

nie je uzasne ako si zvierata dokazu ziskat priatelov a ovplyvnit ludi bez toho,aby citali psychologicke priucky?

neviem preco sa vravi,ze ludia su na seba ako psy.naopak,kiezby ludia dokazali spolu vychadzat tak,ako psy-bez pretvarky,pomstichtivosti,jasne a priamociaro.

nic necini cloveka ludskejsim,ako laska k zvieratam.

I love you heart
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 29 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Laura Ne 11 júl 2010 - 18:26

Žiaľ.všetko je to ešte horšie.Rodičom som sa sťažovala ako sa ku mne správa brat a hrozne mi vynadali.Otec mi vykričal,nech sa im necpem do riti.Je to na mašlu.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 29 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Matej Ne 11 júl 2010 - 19:47

Nechcem sa Ti, Laura, miešať do rodiny a nejak Ti ich urážať, ale keďže mám teraz dosť zlú náladu, tak to poviem otvorene: Ľudia sú hrozné svine, a to ešte urážam tieto ošípané zvieratá, keď ich prirovnávam k ľuďom. Neuveriteľné, ako sa môže človek otec takto správať k dcére. A ako Ti môžu nadávať, ani Ťa poriadne nevedia povzbudiť, vypočuť, povedať milého slova. Som zhnusený, pohoršený. Fuj, je mi zle, jakí sú ľudia hnusní. Vlastní rodičia k svojej chorej dcére.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 29 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 29 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Laura Ne 11 júl 2010 - 20:08

Mohli by si to tu prečítať.No žiaľ nájdu sa ľudia,medzi zdravými možno vačšina,čo dajú za pravdu im.Neviem,či teraz v tom najvačšom teple neskončím v nemocnici.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 29 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Laura Po 12 júl 2010 - 1:20

Ináč,oni možu za veľkú časť mojej choroby,nielen geneticky,ale aj prístupom ku mne.Nemožem sa však nijako brániť,lebo na rozdiel od nich nemám ani peniaze na právnikov,ani zdravie,ani známych lekárov.Teraz mi večer tvrdili,že som chorá a pomaly súca na hospitalizáciu,no mne sa to nezdá,lebo až na jednu kamošku z nemocnice,s inými ľuďmi vychádzam normálne.Aj s druhom.Naši ma zobrali len na kúalisko,lebo my s druhom nemáme auto,tak som chcela ísť niekde ďalej.Vonku sme vychádzali normálne.No potom som išla k nim a začala tému : moj vzťah s bratom a už som bola chorá a zlá.Matej,máš pravdu.No oni si myslia,že sú obeťami mojej choroby a mojho správania a just im takú radosť neurobím,aby som sa zabila.Pre nich by to bolo najjednoduhšie riešenie.Je mi jedno či si to tu prečítajú,ale myslím,že sem nechodia.Jedna vec je však pravda,že sa mi snažia finančne pomáhať,ale aj to asi preto,že čo by povedala rodina a ich susedia,keby som žila ako bezdomovkyňa.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 29 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  denisa Po 12 júl 2010 - 9:56

Ahojte,
bola som na pracovnom pohovore. Asi som pohorela. Je to na nič. Som z toho úplne zdeprimovaná. Teším sa na tú prácu, strašne to chcem robiť a asi, no neviem, trvá im to, ešte sa nevyjadrili a ja som z toho deprimovaná.
Prosím, dáka rada, ako sa z toho úplne nezdepkáriť?
denisa
denisa
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 18
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 23.06.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 29 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  ahojka1 Po 12 júl 2010 - 12:04

Ahoj Denisa, no pracovný pohovor nie je nič moc. Nezávidím ti to. Väčšinou je to tak, že ak ta berú tak ti to dajú vedieť hned a ked nie tak ti o pár dni príde domou vyrozumenie. Samozrejme s negatívnou odpovedou. Asi som ťa tým veľmi nepotešila, ale také mám ja skúsenosti s pohovormi. Neabsolvovala som ich zas až tak veľa ale pár ich bolo. Držím Ti prsty nech ti to vyjde, ak to tak veľmi chceš.
ahojka1
ahojka1
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 25
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 03.06.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 29 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  ahojka1 Po 12 júl 2010 - 13:38

Ešte Ti chcem povedať, že ja na také pohovory neverím. Ked to nemáš dopredu vybavené nemáš šancu. Aspon u nás je to tak.
ahojka1
ahojka1
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 25
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 03.06.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 29 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  anonym Po 12 júl 2010 - 19:36

ahojte. dnesny den vnimam ako vcelku pozitivny, pretoze sa mi podarilo trosku zvysit aktivitu. lustil som krizovky, hral ping-pong a bol som na bicykli. som na seba pysny, pretoze som odolal silnemu nutkaniu vypit si. aj som si vino kupil, ale ked som tak nad tym premyslal, tak som ho vylial do zachodu. laughing uz sa neviem dockat, kedy pojdem k vode. zhruba tak. dancing
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 29 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Robo Po 12 júl 2010 - 21:23

Ahojte kamaráti. Dnes som počul, že susedia o mne rozprávajú, ohovárajú ma a smejú sa zo mňa. Moja mama mi to nechce uveriť. Ale je to pravda, lebo som to počul v izbe, kde bolo otvorené okno, teda žiadne bludy. Môj otec vždy všade v celom dome pootvára okná a dvere, meme to vadí, lebo je potom prievan a ja si niekedy namýšľam a niekedy aj počujem pri tom otvorenom okne ako ma ľuďia prezývajú, ohovárajú a smejú sa zo mňa. Ja zas tie okná a dvere vždy zatváram a otec si myslí, že mu to robím náročky, ale ja to preto tak robím, lebo potom si namýšľam a niekedy to aj nie je namýšľanie, ale skutočnosť, že ma ľudia... Ide ma z toho poraziť! Minule som bol na kontrolu pri mojej psychiatričke, hovoril som jej, že čo ma trápi a ona dlho nič nehovorila. Potom sa ozvala a povedala mi: Robo, to že ti nič nehovorím na tvoje rozprávanie tak to nič nehovorím preto, lebo takéto myšlienky a konania má aj zdravý človek. Dokonca sa jej zdalo, že moje ochorenie je už afektívne anie schizoafektívne. No ale po tom dnešku mám toho dosť, susedov pošlem do pi.. a hotovo! No ale po tom dnešnom dni sa vôbec nezdám sám sebe afektívny, ale ako vždy, teda schizoafektívny. Majte sa krásne, Robo. affraid very unhappy very sad5 Crying or Very sad very sad sad and unhappy winking pig flower afro
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 29 z 84 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 56 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore