Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 2

Strana 30 z 84 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 57 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  anonym Ut 13 júl 2010 - 6:01

ahoj, robo. mozno je to smele tcrdenie, ale ja si myslim, ze to je chorobou. preco by ta susedia mali ohovarat a prezyvat a pod.? mozno ani nevedia , ze existujes. kolko beries teraz leponexu?
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Robo Ut 13 júl 2010 - 7:08

Ahoj Lapaj. Máš pravdu, zrejme to bude chorobou. Aj doktorka mi raz povedala, že každý človek má svoje problémy a mama mi raz povedala, že nie som prezident, minister, primátor alebo celebrita, preto podľa nej o mne nikto nerozpráva a podľa mňa má pravdu doktorka i mama. Beriem 1 tbl 25 mg poobede a 2 tbl Leponexu 25 mg večer , dokopy 50 mg večer. Ahoj, Robo. affraid geek rendeer Basketball jumping jumping2 study king albino flower
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  popoluska Ut 13 júl 2010 - 10:37

Aj ja si myslim Robo,ze to je len tvoja vztahovacnost,skus poprosit doktorku,nech ti zvysi Leponex.Drzim palce Smile
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Robo Ut 13 júl 2010 - 11:10

Ahoj Popoluška. Mne doktorka povedala, že keď mi bude "zle", tak si kľudne môžem večer dať aj 3 tabletky 25 mg Leponex-u. Ráno mi 1 tbl vysadila, lebo ešte keď som chodil do školy, tak ma zaspával. Poobede beriem 1 tbl, tak ako predtým. Maj sa krásne, Robo. pig jumping jumping2 sunny Basketball king albino flower jocolor rendeer
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  anonym Ut 13 júl 2010 - 17:05

tiez si myslim, ze mozno by stalo za zvazenie zvysenie leponexu. kludne mozes brat celu davku na vecer, aby ta zbytocne netlmil. ja som tiez vztahovacny, ale nie az v takom zmysle, ako ty. viem, ze je to velmi tazke a zatazujuce. clovek si len tak nemoze rozkazat, ze podobne myslienky ako mas ty nie su pravdive. ten pocit je silnejsi ako objektivny pohlad na vec. tiez si myslim, ze si ma ludia prehnane vsimaju, maju voci mne negativny postoj, citim kvoli nim uzkost, ale vsetko alebo skoro vsetko je len v mojej hlave. ani si nedokazem predstavit ako vidia zdravi ludian svet. pre mna je obrovsky problem uz len chodit na stacionar, byt tam v skupine ludi, cestovat autobusom, hovorit na vizite ako sa mam a pod...tvoja davka leponexu je relativne nizka. stalo by za skusku zvysit ju. viem sa do tvojich pocitov ciastocne vzit. snad bude lepsie. ahoj.
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  anonym Ut 13 júl 2010 - 17:05

zabudol som: dancing dancing dancing
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  filipka Ut 13 júl 2010 - 18:48

Ja si tiez myslim, Robo, ze je to len tvoj pocit. Myslim, ze dnes maju ludia ine problemy, ako ohovarat chlapca od susedov. Proste nie si v ich zivotoch tak dolezity, aby sa tebou zaoberali. Presne ako povedala tvoja mama. Nie si celebrita, ani stred vesmiru, okolo ktoreho sa tocia myslienky a reci cudzich ludi. Ked to nabuduce budes opat pocut, poloz si otazku, ci si naozaj taky vyznamny, aby ta ludia sustavne ohovarali.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  anonym Ut 13 júl 2010 - 18:56

fran, nemyslim, ze by to pomohlo. z vlastnej skusenosti viem, ze podobne presvedcenie sa len tazko vyvracia nejakou snahou o objektivny pohlad.
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  anonym St 14 júl 2010 - 19:36

ahoj robo. chcel som sa ta este spytat ake lieky okrem leponexu beries. Shocked
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Robo St 14 júl 2010 - 20:15

Ahoj Lapaj. Okrem Leponex-u beriem Anafranil a Abilify a keď som nervózy alebo napätý, tak si kvapnem Rivotril. Čau, Robo. sunny Basketball albino cheers jumping jumping2 flower elephant scratch farao
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  Igor Pi 16 júl 2010 - 15:54

Ahojte priatelia.
Aj ja mám podobné problémy ako Robo, tiež som presvedčený, že ma ľudia ohovárajú, prezývajú a niektorí sa na mne smejú, naši mi to nechcú veriť a teta tiež podobne ako mama Robovi povedala mne, že nie som až taký dôležitý, aby ľudia o mne hovorili, a že som vzťahovačný.
Igor
Igor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 147
Reputácia Reputácia : 6
Dátum registrácie : 28.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 2 - Stránka 30 Empty Re: Ako sa dnes máš? 2

Odoslať  popoluska Pi 16 júl 2010 - 16:00

Ahoj Igor.A ake lieky ty uzivas? Musi to byt velmi neprijemne a stresujuce zit s takymito pocitmi.
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 30 z 84 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 57 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore