Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 40 z 86 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 63 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ut 9 február 2016 - 22:02

Helenka,
ĎAKUJEM!
Samozrejme okrem toho Ti prajem veľa zdaru a to nielen v oblasti Tvojho zdravia. Nejako mi

Tvoj príspevok pohladil dušu. Vrátane toho príspevku viem, že Ty skutočne písať vieš a tá škola bola dobrá voľba. Tréningom Ti môže byť hoci aj toto fórum, radi si prečítame. Bojuj za seba! Tuto

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 40 Bouquet-of-pink-flowers-delivery-to-greece
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej St 10 február 2016 - 13:21

Ahoj kamaráti. Smile

Mám sa dnes ako-tak dobre. Už som si aj trošku zdriemol po inventúre v práci, spal som asi 2 hodiny. V robote som bol od včera 8:30 dodnes ráno 8:30, čiže som robil vlastne dvadsaťštyrku. Celkom dobre sa to dalo zvládať, mali sme kopec toho čo robiť a čas plynul pomerne ústretovo. Neteší ma ale, že som počas tejto zaberačky vypil 2,1 litra energeťákov (v priebehu tých 24hod.). Ale organizmus to zvládal statočne, musím ho pochváliť. Teď doobeda medzi 10:00 a 12:30 som si trochu zdriemol - podľa plánu by som si mal teraz zdriemnuť až s najbližším oficiálnym nočným spánkom niekedy po 18:00 (potiahnuc už do rána). Dnes mám vlastne od práce voľno, čo ma zároveň momentálne teší. Venujem sa trochu wikipédovaniu. Smile Ale trošku sa cítim ako múmia, som nejaký pribrzdený. laughing Čo sa týka povzbudzovákov, dnes som si stanovil, že si nedám vôbec nič, ani deci a ani kávu.  What a Face

Nálady sa dali. Čo sa týka kože, mal som výrazne červené pery, suché, pričom flush bola na tom prijateľne. Z psychiatrických záležitostí sa mi zdalo, že bolo a je aj teraz zatiaľ väčšina ok.

Prajem Vám peknú stredu. Prečítal som si aj ja Vaše príspevky a moc Vám fandím. Držme sa! it is perfect
Matej
Smile

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 40 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 St 10 február 2016 - 15:08

Ahojte priatelia...mám námet na film!! Smile Nemôžem žiaľ o tom povedať nič viac iba že to bude doba medzivojnového obdobia. Dej bude obsahovať ,,neuskutočniteľnú,,lásku,hrôzy vojny, jednu smrť a ukončením bude autentické rozprávanie hlavného hrdinu-muža, z tohto roku 2016, kedže ,,hlavná postava,, má teraz 93 rokov( spoznala som ho pred 4 rokmi v domove dochodcov, kde som praxovalaa 2 týždne ked som si robila opatr.kurz a tento jeho príbeh mi rozpovedal a zdravotne žiaľ nie je na tom dobre:(, tak som po dohovore s domovom dochodcov kde žije dohodla(samozrejme,až ked sa ho spýtali na súhlas s týmto rozhovorom a príbehom) ,že to natočíme max.do 2 týždnov, s čím mi prídu pomôcť 2 kameramani zo školy, tretiaci, tak hádam to zvládnu profi...a pre natáčanie ( ,ktoré bude chvalabohu až o 2 roky po doladení scenáru so školu) som si vybrala Kvačiansku dolinu-Gejdošovský mlyn a priľahlé okolie,cca 15 km.Námet som mala už včera v noci,ale za národ som nevedela vybrať prostredie a nutne som potrebovala mlyn a čo najkrajšiu scenériu, tak som si pekne krásne zavolala na centrálu turisticko-info centra a poslali mi asi 8 návrhov do emailu a vybrala som si hádam to naj. V noci začínam písať. Po tom rozhovore s týmto úžasným mužom budem mať k dispo aj jeho listy, smerujuce jeho láske,počas vojny...ale tu už dávam info :)Ked som volala profesorovi a povedala som mu o aý námet ide,tak ho skoro porazilo, že či si uvedomujem, koľko peňazí to bude producentov stáť, všetky tie ,,vojnove,,a ine efekty,dobove oblečenie a pod. a potom pridal, že to je vina školy, lebo nám dali tak voľné ruky, že môžeme napísať čo chceme a kde chceme a v akejkoľve dobe akej chceme:)Tak mi dal požehnanie Smile Ach..trasu sa mi ruky a všetko ostatné a cítim obrovsku ťarchu zodpovednosti, tak mi prosím držte place:) Zdravotne sa cítim ako? No fyzicky by mohlo byť aj lepšie, dnes mi asi 2x krvácal nos a mávam silné závraty,ale to nebude hádm ochorením,ale len nadbytočný stresom a zhonom.A psychicky vcelku dobre...tak tak..myslím na Vás a čítam Vaše príspevky....držte sa mi priatelia!
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto St 10 február 2016 - 17:25

Ahoj helenka,
tak to je dobre, že si to takto začala. Fandím Ti, aby Ti to skutočne dobre dopadlo. Viem, že si šikulka a ty to dáš. Priznám sa, že som už teraz zvedavý, aké to bude vo výsledku. Myslím, že komisia vedela, prečo vybrali Teba ako študenta do školy. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger St 10 február 2016 - 19:29

Helen, drzim vsetky mozne prsty, das to! Hlavne si ver, tak, ako my verime Tebe Smile
* * *
Ahojte vospolok,
no my mame zajtra velku vizitu, uz som netrpezliva. Musim sa nejako dohodnut s primarom, predtym este brnknut avojej psychiatricke. Totiz... uvedomila som si, ze sa tej DSS-ky bojim, necitim sa na to. A sama byvat nemozem. Takze by prichadzalo do uvahy jedine toto, navyse moja doktorka to velmi podporuje. Chcem si ale dat este sancu. Proste, kazdeho pol roka by som sem, do PNPP, chodila na preliecenie a inak ostavala doma. Nie je to nic moc, ale vypozorovala som na sebe, ze padam po cca siestich mesiacoch, tak by mi to mozno takto pomohlo. Ak nie... Hmm...
Tak uvidim, co mi zajtra ti dvaja povedia. Drzte palce.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Št 11 február 2016 - 0:33

Ahoj Meretseger,
hneď na začiatku mám otázku: "Čo je tá DSS-ka?" very sad3 .

Samozrejme Ti prajem, aby vizita dopadla dobre a aj aby Ťa tam dali čo najlepšie dokopy. Zatiaľ nerozmýšlaj príliš do budúcnosti, radšej sa sústreď na daný a ďalší deň, aby Ti bolo v podstate dobre a zlepšovala si sa. 

S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Št 11 február 2016 - 18:28

Domov socialnych sluzieb... So sestrami, lekarmi, mozno i psychologmi... Problem je vo vekovom zlozeni osadenstva, co som pocula, zvycajne je to tak 70+... Primar mi povedal, ze by mi to moc nepomohlo, okrem toho je ludi na izbe viac, vsak to si tam clovek nemoze nic doniest. Co budem chodit s notebookom pod pazuchou i na WC? Very Happy
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Št 11 február 2016 - 19:55

Ahoj Meretseger,
myslím si, že tam by ma moc netiahlo. Všeličo sa v tomto Svete dá, variánt je viacero. Si ešte mladá, veľa vecí pre Teba je otvorených. Všetko si dobre uváž a rozhodni sa ako ďalej... 

S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Matej Št 11 február 2016 - 20:22

Ahojte.

Dnes sa necítim dobre. Vlastne mi je mizerne a som dosť nervózny, až napätý. Myslím, že sa niečo závažné stalo mojej kolegyni alebo kolegyniam. Bolo to dnes v práci cítiť vo vzduchu. Konkrétnejšie info budem mať zajtra. Bodaj by sa moje tušenia rozplynuli ako falošné, ale nevyzerá to dobre. A je mi z toho veľmi úzkostne. Navyše sa cítim veľmi unaveno, ani večerná šálka kávy mi nepomohla. Je to teraz so mnou zhoršené.

Držme sa.
Matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 40 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  xkrchnav Št 11 február 2016 - 20:52

 APBTCANDY videl som ťa na zellu, vyplo sa ti to? Nestihol som ti dať slovo...
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN Pi 12 február 2016 - 14:01

xkrchnav napísal: APBTCANDY videl som ťa na zellu, vyplo sa ti to? Nestihol som ti dať slovo...

Ahojte bojovnici
Mam sa fajn, rozmyslam ze pojdem na preliecenie do nemocnice ale moc sa mi do toho nechce. Mozno by som si oddychol ale teraz mam kopec povinnosti, cakaju ma skusky na sbs potom komisia na soc. poistovni a neviem co este. Vcerajsie zello som odkaslal(pripajal som sa cez sim kartu na net a nevydalo, zle pokrytie), chcel som vas moc pozdravit a povedat par ludom, ze su super. Helen drzim paste uz si na dobrej ceste. Meret si sympaticke dievca a verim, ze budes s mamcou vychadzat a ked nie mozes sa nastahovat "ku mne" byvat )) ak sa chces osamostatnit. Jozin snad v sobotu na zello dojdem.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  opadané lístie Pi 12 február 2016 - 14:51

ahoj, APBTCANDY.

len sa chcem opytat, preco uvazujes nad nemocnicou, ked pises, ze sa mas fajn...
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 40 z 86 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 63 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore