Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 78 z 84 Previous  1 ... 40 ... 77, 78, 79 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Ne 22 november 2015 - 9:26

Vitaj Meret späť. Určite neodíď, máme Ťa radi a si tu vždycky vítaná. Vlastne si istým spôsobom rozbehla na fóre mnohé zaujímavé a plodné diskusie, takže si skutočným obohatením pre celú komunitu. Drž sa! Smile

Jožin, gratulujem k skvelo vydarenej akcii. Si super. it is perfect Applause

Tuto, pokračujeme vo vííííkende, kolega. Želám Ti pohodovú nedeľu. Pretty good

---

Ahojte. winking

Cítim sa dnes trochu lepšie, než naposledy. Včera bola škola, celkom zaujímavý blok prednášok. Poobede som ešte vybehol do banky, objednával som si z Amazonu literatúru k diplomovke. Neskôr som čumel telkáč a trochu odpočíval. Spať som už išiel okolo 20:30. Dnes sa plánujem učiť a chystať si úlohy na budúcu sobotu. Mám tam všelijaké zadania. Možno si ešte doobeda trochu odpočiniem pri nejakej neúčelnej a neužitočnej činnosti (napr. hra na PC). Very Happy Akurát včera nám profesor vysvetľoval Kantov názor, že človeka vedia v podstate uspokojiť len navonok krajne neužitočné veci a činnosti. laughing Ale je to tak. Cool Zajtra do práce, našťastie tam bude smena, ktorú mám radšej, nakoľko menej hundre na svoju prácu. Takže fasa. Smile Mal by to byť pokojný týždeň. affraid

Nálady mám teď relatívne v poriadku. Emočná vyčerpanosť je na ústupe. Flush je na tom lepšie, ale už trochu štípe mráz, tak moje líca reagujú veľmi zle. Lenže to už majú červené líca aj ostatní ľudia, takže "viac zapadnem". Smile Na dnes známka 2+. Smile

Prajem Vám pokojnú a peknú nedeľu. Držte sa, priatelia. community together
Matej
Moon

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 78 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Mischelll Ne 22 november 2015 - 11:59

Ahojte Wink

Tak ja sa mam dnes o trošku lepšie ako včera.....v celku nie zle....ale mohlo by byť značne lepšie ...no nič už....chodím spávať veľmi skoro a to aj z dôvodu, že nič poriadne v telke nejde...alebo to čo ide som už videla....tak sa dosť nudím....ale prišla som  na to, že aspoň u mňa to platí - keď niečo robím veľa potom toho mam dosť a nechce sa mi zase do toho púšťať proste všetko z mierou....tak aj čo som sa učila...teraz už 4 deň som do toho ani nepozrela.....a mam sa o dosť lepšie...teda...momentálne varime obed...teda sa pečie ....a len čakáme na výsledok Smile dnes ešte plánujem oddychovať....a oddychovať asi aj knihu si prečítam....aspoň je to v plane....

S pozdravom a prianím peknej nedele flower

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ne 22 november 2015 - 14:49

Ahoj Meretseger,
som rád, že sa Ti nájdená Lara páči a ďakujem za gratuláciu, ani poriadne neviem, kde sa to kvantum príspevkov podelo.

................

Ahoj Matej,
aj ja Ti prajem krásnu nedeľu a aby si to všetko, vrátane Kanta, zvládol ako treba. Neboj sa veru ani o to červenanie, ako si písal, teraz majú už všetci červené líca od chladu. Trošku si aj oddýchni počas nedele, aby Ti bolo Ok cez prac. týždeň.

................

Ahojte, tak dnes som tak slušnejšie vstával. Dal som to niečo málo po deviatej. A ak vynechám "akožepovinnosti", tak som sa nejako doflákal až do tejto hodiny. Plánujem čítanie požičanej knihy a mám tu aj rozčítané časopisy, takže... Zdravotne celkom v poriadku, drobnosti sú, ale v zásade zvládam. Trocha viac ma trápi únava, asi z liekov. Zatiaľ dávam dňu 2.

Pekný deň prajem. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  helena25 Ne 22 november 2015 - 15:08

Ahojte, tesim sa ludkovia, ze sa Vam vcelku dari. Tak ja celkom fajn.Mali sme navstevu, zo vcera na dnes.Trosku som bola z toho v strese, lebo som nemala na navstevy naladu,ani sa mi nechcelo velmi konverzovat a vcera som isla spat uz o 20:00 tak vlastne som sa s nimi ani prilis nebavila. Bola som vycerpana aj z cesty a tak celkovo. Inak stale v sebe vstrebavam Willa a citim sa vnutorne super, lebo o vela veciach som mala cas uvazovat a vela som si uvedomila a po rokoch som sa na svoje ochorenie ,sorry prepnutie:) (ako som slubila, ze to ochorenim nebudem nazyvat, ze Jozin?Smile ),konecne som sa nan zacala pozerat inými ocami a vela sa mi tym ulavilo.Skutocne velmi sa mi tym ulavilo. Prajem Vam, kiez by ste to citili rovnako ako ja teraz.Drzte sa, prijmeny zvysok dna:)
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  helena25 Po 23 november 2015 - 16:36

ahojte, ako sa dnes mate?je to tu dnes nejake puste:) tak ja tak v pohode, iba noc bola trosku drsna, nejake tie stavy,ale do rana vsetko v pohodicke preslo. Dnes som lietala po odberoch a lekaroch tak som trosku vycerpana.Tak sa drzte zatim
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Po 23 november 2015 - 16:43

Ja tiež sem nejak nestíham písať... regina už si viac krát pýtala popis jak bolo na Willovi... ale nestíham sem to vypísať. Napadlo mi, že by som ti mohol prehrať sobotné zello... tam sme dosť výrečne popísali naše dojmy z toho až nás tie dojmy dojali... a mňa stále dojímajú... všetko vnímam tak trochu ináč... možno to je môj "stav" jak si nazvala Helen... Volal som aspoň Michalovi, tak zdá sa, že nás zas pozdraví štvrtok. Potešil som sa tomu, že znel pomerne veselo a že sa zas objaví...
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Po 23 november 2015 - 18:08

Ahojte,
tak dnes bol taký akýsi pondelok. V práci sme robili skôr ťažšie práce, o tej dvanástej som bol rád, že už smerujem domov. Môj výkon nebol práve najlepší, vlastne som bol dosť nevyspatý. Po obede a malom relaxe som aj s našimi išiel blahoželať tete k narodeninám. Bolo fajn, ale trochu moc na môj vkus všade veľa dobrôt a chuťoviek, dnes sa jednoducho nevážim. Inak začalo trochu snežiť, takže je možné, že zajtra odhŕňam bielu pokrývku. Zdravotne som dosť ustatý, ťažšie sa mi premáha do činností, ťažšie sa mi myslí. Ostatné sú skôr drobnosti (na kvantitu aj kvalitu), teda tabakizmus, hlasy na balkóne, sťažené vstávanie, pasivita a podobne...

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 78 Hate-monday
prek.: všetci ma nenávidia PONDELOK
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Po 23 november 2015 - 19:30

Ahojte. winking

Tuto, mrzí ma, že sa cítiš ťažkopádnejšie. Veru, je to asi spoločný syndróm tých "modrých" pondelkov, všetci sa ledva po víkende rozkukávame a šéfovci už od nás chcú makať. Je to taká milá ťažkosť, akási svojím spôsobom pekná vlastnosť pracovného života normálneho človeka. Mňa osobne to trochu povzbudzuje, že týmito ťažkými a modrými pondelkami sme vlastne súčasťou širokého okruhu zamestnaných ľudí, ktorí zažívajú podobný osud. Sme v tom teda takpovediac spolu. Smile Prajem Ti, Tuto, veľa pohodičky zajtra v práci a už túto noc nech si dobre odpočinieš a porelaxuješ. Drž sa, kamoš. Wink it is perfect Vedieš si dobre. Pretty good

Mischelll, super, že sa máš polepšene. Ako som už písal, zvykol som si u Teba na Mischelll ako usmiate a optimistické slniečko. Držím Ti palce, nech sa darí aj naďalej. Smile

Helenka a Jožin - teším sa, že Vás to stretnutie s Willom tak hojne obohatilo. Je z Vašich príspevkov veľmi cítiť a poznať, ako ste z tohto zážitku a z tých informácií nadšení. Paráda. Ste silné duše, nech sa Vám teda darí úspešne nasledovať to, čo ste si vytýčili a to, čo ste sa na stretnutí dozvedeli. Majte sa pekne. Smile Yes

Dreamer, pravidelne Ťa vidím, že sleduješ fórum, ale ani slovíčka od Teba niet. Napíš, ako sa máš a čo nové/staré. Smile Applause

-----

Dnes sa mám dobre. V práci ok. Aby som netrpel emočnou vyčerpanosťou alebo drobnými príznakmi vyhorenosti, tak som sa dohodol so šéfkou, že budem nadčasovať ráno. Prídem do práce už na 7:00, teda o hodinu a pol skôr, než mám za riadnych okolností. A radšej vtedy v kľude budem dorábať sklzy. Pričom o 17:30 pôjdem domov vždycky, aj keby ešte pomaly nič nebolo dorobené. Radšej si privstanem, než si ukrojím zo svojho večerného času. Šéfka mi takýto postup odobrila. Smile Nálady ok. Červenanie ako obvykle - snažím sa ho neriešiť. Miestami som cez deň cítil prázdnotu, ktorá ma viedla k pocitom nezmyselnosti mojich aktivít, vrátane celého zamestnania. Niekedy je naozaj ťažké, aby nás niečo naozaj bavilo. Občas sa cítim ako nejaký mechanický automat, ktorý "žije život", ale vcelku vlastne oničom a bez vnútorného účelu. Našťastie mám dosť svetlejších chvíľok ešte, kedy ma všeličo aj dokáže baviť. No obvykle si všetko viem zbytočne komplikovať tým, že sa nad všetkým príliš zamýšľam. Lepšie nemyslieť - ľuďom, čo toľko nepremýšľajú, sa darí evidentne lepšie.

Dnes známka 1-. Smile Prajem Vám pekný večer, dobrú noc a pohodičkový utorok. Pretty good
matej
Snow 3

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 78 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  helena25 Ut 24 november 2015 - 10:17

Ahojte.Tak ja som dnes rano bola u svojej psychiatricky.Noc som mala mizernu. K lekarke som sla s tym, ze chcem vysadit lieky.Tak som jej to oznamila.To ze sa stale necitim dobre a nepomohol ani slavny olanzapin, ktory som brala niekolko mesiacov.Povedala som jej ze dalej nevladzem, robit zo seba pokusného kralika co vsetko mi zaberie. Povedala mi kopu veci, aj to ze ma chape, ze po 7 rokoch je to takmer rovnake.Poziadala ma aby som tomu dala este jednu sancu.Vraj je jeden liek, ktory sa vraj nasadzuje, ked ine antipsychotika nezaberu.Leponex.Mam zacat dávkou 25mg.Normalne by sa s jeho podanim malo zacat v nemocnici ale ze ma chce uchranit hospitalizacii tak to buded ambulantne.Musim ale chodit pravidelne na krv, lebo leponex vraj znizuje pocet bielych krviniek.Ja neviem.Povedala mi ze mam na vyber.Bud ich zacnem brat alebo nie.Jem to jeden liek.Ja naozaj neviem.Som a bola som rozhodnuta ist bez liekov,ale citim sa nedobre.Hlasy sa zosilnili aj emocne je to nanic.Ale do vecera sa isto rozhodnem, kedze ho mam brat ak budem, len na noc.Mate s tym leponexom nejake skusenosti??Co vy na to?
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  ester Ut 24 november 2015 - 14:09

Helen, ja som ho mala a myslím, že Tuto alebo Regina? Ešte niekto to spomínal
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  helena25 Ut 24 november 2015 - 14:21

Ester,ak s amozem opytat, ako sio na nom fungovala?Skutocne podla teba zabera,tak ako mi spominala lekarka?
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  ester Ut 24 november 2015 - 14:28

neviem posúdiť... spala som, vracala, spala, vracala... asi po mesiaci mi ich doktor zmenil... Ja veľmi intenzívne vnímam nežiadúce účinky, pri posledných, čo aj teraz beriem, to bolo zlé opäť. Ja som ich už ale naozaj veľa vyskúšala. Ale bez toho, že by som nevyskúšala, by som nezistila, ako na mňa ktoré reagujú. To ti nikto nevie poradiť, či máš skúsiť, alebo nie... Každý sme iný, inak reagujeme na lieky a vlastne aj naše ochorenie je iné, aj keď povedzme diagnóza je rovnaká... Môžeme popr. cez zello večer pokecať
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 78 z 84 Previous  1 ... 40 ... 77, 78, 79 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore