Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 7 z 84 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 45 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Št 18 jún 2015 - 19:00

Ahoj X. Smile Teším sa potom, keď dáš vedieť prvé efekty a skúsenosti s tým Aloe Vera. Drž sa! it is perfect

Ahoj Ester. Smile Paráda, že sa máš dobre. A v tomto ročnom období si vo svojom živle. Sun 1 Pretty good Aj ja bývam nespokojný, keď mám dojem, že som málo spravil cez uplynulý deň - to máme spoločné veru. Želám Ti veľa pekných dní a dobrého počasia vonku, ako aj v Tvojej duši. winking

Ahoj všetci. Dnes som mal len málo produktívny deň. Včerajšok bol hlavne o upratovaní - utieranie prachu, zametanie bytu, umývanie kúpeľne, skartovanie starých tlačív a účtov domácnosti. Dneska som pokračoval v kúpeľni a čistil som sprchový kút aj s kachličkami. Niektorý vodný kameň išiel dole dobre, niektorý sa držal zubami-nechtami. Embarassed Napísal som okrem toho nejaké príspevky sem a sústredil sa na kontrolu stravy. Inak som nič nerobil, preto sa cítim trošku z toho nespokojne. Teraz večer som dosť unavený. Bežne si chodím ľahnúť už o 21:00, nakoľko sa mi dosť zívieva a cítim potrebu polihovať. Deň končievam pasívnym počúvaním rádia. Zajtra by som chcel čistiť žalúzie a dokončiť skrinky v kúpeľni. A tiež dôkladne utrieť prach vo vitrínach nábytku v obývačke. Twisted Evil Na intelektuálnejšie roboty momentálne nemám náladu, tak si dni teraz vypĺňam takto...

Nálady mám teraz vlastne dobré. Pociťujem miernu nudu a určitú akúsi záťaž, akoby únavu, ťažkopádnosť, spomalenosť. Tiež zníženú produktivitu, napr. mi všetko dlho trvá - je neuveriteľné, koľko mi zaberú trebárs ranné rituály, často aj 2 hodiny. Čo jeden urobí za 5 minút, ja urobím za polhodinu. very sad3 Lebo som fyzicky pomalý, mám okolo toho ešte kopec myšlienok, kopec rečí, diskusie, pomaly chystám jednu vec, druhú, chodím od okna k oknu, ešte si posedím tu a tam, ešte sa napijem, potom pozriem mail, zas vstanem a prinesiem ďalšiu pomôcku. Kým splním, čo mám, tak prešla hodina. Je to fakt neskutočné. Question

Príznaky: Cítil som mierne zverejnenie svojho života a svojej mysle. Sledovanie mojich činností istou nešpecifikovanou "verejnosťou". Myšlienky boli vtedy orientované pri dialógu s rodičmi ako komunikujúce s touto verejnosťou. Tieto psychotické skúsenosti mi vytvárajú opätovne túžby byť malou bunkou spoločnosti, byť minimalista, ktorý nič neznamená a ktorý nie je v spoločnosti nejak výrazný. Čiže inými slovami, aby som sa uzavrel a necítil oči verejnosti, ktoré hodnotia moje činy. (Nemyslím tým verejnosť tohto fóra, kde sa zverujem. Myslím tým určitú nešpecifikovanú verejnosť, vypestovanú vzťahovačnosťou.) Predvčerom som mal asi 10minútovú derealizáciu, stáva sa mi najmä pri zaspávaní. Ľahnem si a strop je náhle "na nose". Významne sploštený priestor a ozvláštnené vnímanie priestoru. Tento príznak sa mi subjektívne páči. Doteraz som neodhalil, čo ho spúšťa, ale stáva sa mi v poslednom čase práve, keď si ľahnem spať. Afektívne príznaky v norme. Neurózy zhoršené, zádery na prstoch vyjadrujú značný motorický nepokoj rúk. Takisto mám poklepkávanie nohami, je vidno, že som nervózny. Vec možno pripísať vraj aj nadbytočnému sérotonínu v dôsledku vysokých dávok Escitilu. Flush ok. Celkovo si dávam dnes známku 2. Smile

Prajem Vám, priatelia, veľa pokoja a duševnej vyrovnanosti.  Meditation
Váš kamoš
Matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 7 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Št 18 jún 2015 - 21:38

OPRAVA :
    Máte slovo s M.Jílkovou až o 22:00 dnes CT1


téma psychózy a kriminalita
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4791
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Št 18 jún 2015 - 21:44

xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Pi 19 jún 2015 - 12:26

Uff.... dal som si prvých 5 minút... Tuto... asi tvoje obavy boli pravdivé...
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Pi 19 jún 2015 - 14:03

prekopírujem svoj dojem z facebooku:

Na mňa to bola celkom silná káva tá relácia. Možno mi nepasuje spôsob moderovania, je fakt, že tj asi prvá Jílková čo som videl celú. To ako strašidelne to začínalo sa ku koncu pomerne rozumne ukončilo aj keď sú viditeľné obrovské priepasti medzi názormi...
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Mischelll Pi 19 jún 2015 - 18:45

Ahojte Wink

Matej - a koľko toho Escitilu vlastne berieš?....teda keď ako si písal pociťuješ zhoršenie iných príznakov....

Toto - ďakujem za mačičku - presne táka by sa mi zišla, pomocníčka  Very Happy

Ako sa mám? .....no dnes výnimočne lepšie a nespím už o deviatej ....totižto ja som si pustila zello a počúvala a okolo deviatej už aj zaspala....prepáčte, no bola som veľmi unavená....práca je hrozne namáhavá....verím však, že sú to len začiatky a časom to bude dobre....aj ja to znesiem v pohode.....inak nič nove....akurát zajtra idem na výlet a teším sa ako malé dieťa, nepamätám kedy som bola na výlete....to s kolegyňami ideme na cely deň....juj len aby do toho nič neprišlo a dúfam, že počasie vyjde  Sun 1
chudnúť už nechudnem.....iba občasne to jest raz v nedeľu behám....ta tak

Prajem krásny voľný víkend, užite si ho  community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Pi 19 jún 2015 - 20:42

Ahojte,
Mischell aj som si hovoril, že si asi odpadla. Držím palce, aby si to zvládla. Je dôležité si to teraz prekladať odpočinkom. Úplne ideálne aktívnym, napríklad ten výlet je super. Počasia sa neboj, mám intuíciu, že bude dobré. My sme chceli ísť stanovať, ale ženuške sa nechcelo dať na moju intuíciu Smile. Tak snáď nám to výjde ďalší týždeň. To je paráda, že práca prináša kolektív, nové spoločné aktivity. Prajem ti, aby boli kolegovia super, aby si mala nové záujmy alebo zrealizované svoje, ktoré dlhšie boli v ústraní. A tiež pocit užitočnosti a zárobkuschopnosti.

Ja sa na ďalší týždeň s modráskem a lenule chystám na 3 dňový seminár - Hearing voices. Možno niečo využijeme potom na zellu, uvidíme ako sa to bude hodiť. Ináč lenule nám na dnešok doporučila pohodový film Coco Chanel ten s B. Bobulovou dvojdielny. Pozreli sme zatiaľ prvý diel a neľutujeme. Pekný film, aj keď aj ťažký trochu. Nie je to americká slaďárna.

Majte sa pekne, pekný výkend všetkým.

J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Pi 19 jún 2015 - 21:00

Ahoj Mischelll,
myslím, že to zaspanie Ti určite padlo na úžitok. Dúfam, že cez víkend zreparuješ a bude to minimálne fajn.

.................

Ahoj Matej, ďakujem za dobré typy ohľadom mojich problémov.  Smile

................

Ahoj xkrchnav,
ani neviem čo som si mal myslieť o spomínanej časti "Máte slovo". Celkovo mám dojem, že to bolo tak trochu zmetené. Na jednej strane sa snažili maximalizovať nebezpečenstno "vyliečených vrahov" a pri konci Jílková povedala, že nebojte sa ísť psychiatrovi...  very sad3

................

Ahojte všetci,
dnes sa vzásade nič svetaborného nedialo. Už od rána ma nejako pobolievala hlava. Po obede som si na chvíľku zdriemol. Vybehol som do obchodu pre niečo do zásoby, aj na zajtrajšiu grilovačku. Ale aj tak by som bol rád, keby viac zapršalo. Na záhrade len behám s krhlou a napúšťam sudy zo studne.

Zdravotne podobne ako som písal minule.

Majte sa pekne

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4791
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Pi 19 jún 2015 - 21:32

Hej tiež mi to prišlo také zmätené. Hlavne jej tón hlasu - jakoby sme boli fakt najväčší vrazi a potom jojo nebojte sa ísť... bla bla. Divné to bolo. Ale tak aspoň vieme aké názory medzi verejnosťou putujú... sú aj takí čo by nás chceli registrovať, je ale aj hodne takých, ktorí nám pomáhajú bojovať. Aj vo verejnosti sú rôzne názory, našťastie... tak ideme spať. ja len som chcel odpovedať kým som mal tú reláciu čerstvo v pamäti.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Pi 19 jún 2015 - 22:14

Ahojte.

Dnes som smutný a chce sa mi plakať. Sad

matej
very sad5

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 7 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav So 20 jún 2015 - 11:11

Tak si plač. Netreba to potlačovať. Skús pozorovať odkiaľ to ide. Kadiaľ to prechádza, čo okrem zovretia cítiš... Zapíš si to... Už som sa ťa asi pýtal, píšeš si denník? Niečo ešte trochu súkromnejšie než toto fórum, alebo nám tak veríš že tu denníkuješ? Prajem ti aby tvoj plač bol tvorivý a nie zničujúci, aby si sa niečo o sebe naučil. Nemôžem byť s tebou ale aspoň na teba myslím...
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 7 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav So 20 jún 2015 - 11:17

Matej, prosím, môžem trochu "zneužiť" ešte tento tvoj plačúsi stav? Dokážeš sám pre seba si odpovedať - čo by mi teraz najviac pomohlo? Keby som bol schopný si zrealizovať čokoľvek, čo by to bolo aby mi to pomohlo? Ja si v takých chvíľach predstavujem niekoho, komu sa môžem zveriť. Mať niekoho, kto si vypočuje veci, ktoré trápia len mňa (a mám pritom pocit, že nikoho iného nemôžu ani zaujímať). Pýtam sa na to preto, jak som tu už naznačovať - ten nonstop zello kanál. Či by dokázal v takýchto chvíľach trošku vykryť naše najniternejšie potreby...

Díky, rešpektujem ak by si nechcel odpovedať.

Všetkým pekný mierne upršaný deň.
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 7 z 84 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 45 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore