Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 45 z 84 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 64 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Po 28 september 2015 - 20:26

Ahoj xkrchnav,
osobne mám dojem, že vedieš taký pekný a navyše plnohodnotný život otca, zamestnanca, manžela a len trošičku aj pacienta. Celkovo sa maj napozore s prípadným znižovaním, aby si stále bol tak OK, aspoň ako teraz. Akosi som si zmyslel na Teba, že si vlastne v naších kruhoch ako dobrovoľník, ktorý vedie Zello dialógy, prispieva na fórum, má aj vlastnú stránku, aktívny je na facebooku, a samozrejme sa nebojí aj výziev v podobe organizácie. Drž sa. Tuto 

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 45 OK_Think_Stock_360
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Po 28 september 2015 - 20:34

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 45 Dqq6aa
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Po 28 september 2015 - 20:36

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 45 24feg5x

naša dcerecka
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger Ut 29 september 2015 - 9:01

Tato druha fotka je uzasna Smile Muselo to byt velmi... atmosfericke?

* * *

Ahojte,
nuz, som rada, ze som vcera nezdochla od uzkosti, takze som tu zas! affraid Zatial sa da. Z postele ma vyhnala postarka, co zvonila dole, ale kym som sa dopotacala ku dveram, kamsi zmizla. A teraz sa bojim, ze mi niesla list zo socialnej, ze zajtra ma predvolavaju a nachystajte si vsetky papiere, ktore zatial nemate affraid Mam takeho velmi neprijemnejo tusaka, ze to bude presne tak, akurat to nebude zajtra. Ajaj...
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Mischelll Ut 29 september 2015 - 14:37

Ahojte Wink

tak dnes som si urobila zase raz vedšie voľno....tak reku sa ozvem aj na fórum, že všetko ok....mám sa v celku fajn....až na to, že chodím neskor spať....teda aj o polnoci a tak no....ale z vlastnej vole...aj keď strašne ma ťahá spať....no chatovanie ma pohltilo.... affraid ....dokonca nestíham ani sledovať fórum...ale práve preto som si urobila dnes taký voľnejší deň ....že sa proste budem nudiť a basta... lol! ....zase má láka cvičenie aj keď aj teraz sa napchávam slaným, aj keď viem, že by som nemala...no nič...tak dnes budem teda aj behať tak som sa v tejto chvíli rozhodla...inak angličtinu som sa už dávno prestala učiť ....ani len ju neotvorím a proste asi už na ňu kašlem...

P.S.: Michalom/Shadow, prajem všetko najlepšie flower

Pekný zvyšok dňa prajem community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 639
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ut 29 september 2015 - 20:40

Ahoj Meretseger,
som rád, že sa cítiš dobre, len tak ďalej. Možno aj tá diskusia, o ktorej píšeš na "teší ma" Ti dopomohla k zlepšeniu stavu. Teším sa s Tebou. Myslím na Teba, vlastne je to nutné, lebo Ťa pozerávam v gameplay Tomb Rider, máš schopnosť vytvárať dobrú atmosféru a to je tam badateľné. Tvoje komentáre sú, podľa mňa, úsmevné a milé.

.........

Ahoj xkrchnav,
dobre, že si išiel s tou dcérkou vypustiť toho šarkana. Si dobrý otecko, napriek všetkým problémom, čo máš. Iste aj manželka bola rada, že má chvíľku pre seba. Dcérka je rozkošná.

........

Ahojte všetci,
dnes bol pomerne rutinný deň. V práci som najmä zbrusoval, zbrusoval a zbrusoval. Už som toho mal dosť, navyše keď som videl šéfa, ako mu to dobre ide, trochu som sa za svoje "výkony" aj hambil. Urobil som to, čo bolo treba, ale on by to mal pravdepodobne za polovicu času ako ja. Po práci mi riaditeľka povedala, že mám okrem výplaty na seba každý mesiac 30€, čo môžem využiť ľubovoľne na svoje ošatenie, obuv, náradie a vybavenie v práci celkovo. Mám len doniesť bloček a oni mi to preplatia. Musí to byť ale do konca tohoto mesiaca  Shocked . Tak som poprosil otca aby ma zaviezol do okresného mesta pozrieť nejaké vhodné topánky. Ešte som si dokúpil aj dve tričká do limitu. Otca som za to pozval aspoň na dobrú kávičku.

Akosi som sa dnes zadumal, že mám taký neporiadok v izbe, ale nechce sa mi to teraz uporiadavať. Radšej som si nachystal veci do práce. A keď nebudem spať, asi sa pustím do ľahšieho upratovania.

Zdravotne som celkom dobre. Vlastne príznaky F25 sú mierne, radím tam aj malú úzkosť, slabé hlasy, trochu únavu a v malom vyčerpanosť. Chrípka v zásade ustúpila, ale na zajtra už nemám antibiotiká, tak uvidím.

Majte sa čo najlepšie. Myslím na nás všetkých. 
S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger St 30 september 2015 - 13:25

Ahoj Tuto,
dakujem Ti, som rada za kazdeho, co tie gameplaye aspon zhliadne, nech uz si o nich mysli cokolvek Smile Toz merci.

* * *

Ahoj vospolok,
mam volaci den, brnkla som do poistovne, do Lubochne, diabetologicke... Planujem sa do L. objednat a musim to spravit skor, nez si to rozmyslim. Inak uzkosti, nevolnost, zase nic moc, ale nahrala som GP Nevady, teda este vcera. Moja mama je vtipna, kupila si svoj prvy dotykovy mobil a uci sa s nim zzit Very Happy Ale zistila som, ze jej stary mobil je i bez SIM-ky funkcny, teda hlavne sa s nim da fotit, takze si nemusim kupovat fotak, som vcelku rada.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto St 30 september 2015 - 17:17

Ahoj Meretseger,
z Tvojich napísaných viet mi tak trochu vyplýva, že Ti je celkom fajn, v čo prirodzene aj dúfam. Laru v Tvojom prevedení som si už pozrel na 17 nahrávkach, celkom je to relax a som rád, že máš takúto peknú zábavku. Najviac sa mi rátajú mikrosúboje so zvieratami, ten tyranosaurus vyzeral nebezpečne a tých vlkov mi je aj tak trochu ľúto. Je tam veľa čo pozerať, netuším, či by ma to chytilo hrať, ale pozerať sa na to je zaujímavé.

..........

Ahojte všetci,
v práci bol celkovo zaujímavý deň. Dve prvé hodiny som mazal staré dáta z vyradených počítačov na riaditeľstve. Za to, že som im to urobil som prakticky dostal akoby voľno na dve ďalšie hodiny, iba čo som doniesol nejaké svoje papiere a bol som niečo pre škôlku poslať na pošte. Takže dnes žiadne mozole neboli. Nejako ma to potešilo. Ešte ma aj niektorí školkári začali zdraviť, teda už sa dostávam do povedomia, že tam pracujem.
Doma som robil "akožepovinnosti", ešte mi zostali 2 materiály. Po obede som si aj zdriemol, čo mi padlo vhod.

Zdravotne celkom dobre. Z F25 vlastne rovnako, ako včera. Chrípka na výraznom ústupe. 

Majte sa čo najlepšie, s pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej St 30 september 2015 - 19:38

Ahoj kamaráti a kamarátky Smile

Dnes sa mám zhruba dobre.  Smile

V poslednom čase mám pocit, akoby odo mňa záležalo, či sa budem cítiť dobre alebo zle. Mám totiž po večeroch nutkanie smútiť, púšťať si smutnú hudbu do sluchátok a rozjímať nad čiernymi myšlienkami. Ako popud k takémuto nutkaniu sa mi javí napr. únava, emočné vyčerpanie alebo trebárs moja flush na tvári. Tieto javy mi vháňajú chuť smútiť do mysle. Čiastočne však cítim v sebe silu zvrátiť tento osud a rozhodnúť sa inak, rozhodnúť sa nesmútiť. Trošku cítim, že keď smútim, tak akokeby som sa kajal zo svojich zlých činov, a teda akoby som si tak kupoval súcit druhých ľudí a Boha, napr. že budú alebo bude ku mne zhovievavý/í. Je to strašne popletené - myslím, že sa mýlim a že toto moje správanie a nutkanie nie je vôbec správne, ani logicky, ani racionálne, ani čo do viery teologicky. Takže som trochu zmätený. Nepopriem však v sebe, že ak mám dobrú náladu a chcem mať easy postoj k životu a k sebe samému, tak mám z toho pocity viny. Akoby som bol ľahkovážny alebo zameraný na pôžitok, potešenie. Naopak, ak sa trápim, depkárčim, tak mám pocit, že si zasluhujem pomoc a zhovievavosť.

To sú také moje divné problémy. Okrem nich je to vlastne všetko ok. V práci sa darí. V škole pomaličky to ide, len teda objavujú sa hlasy, že mi asi neuznajú skúšku z minulého štúdia, nakoľko som mal na minulej fakulte horšie hodnotenie než C. Ak neuznajú, šanca že by som mohol pokračovať v štúdiu, je mizivá, nakoľko ten predmet je v piatky, a ja si nemôžem dovoliť v skúšobnej dobe vynechávať piatky (a piatky mávam ja pracovne najvyťaženejšie ešte k tomu). very sad2 Čo už.

Inak sa mám teda fajn. Dávam známku 1-. Very Happy
Prajem Vám, priatelia, dobrú noc, pekný štvrtok a príjemné zello. cyclops
Držte sa! it is perfect
Matej
flower

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 45 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav St 30 september 2015 - 20:02

Hej veru, aj ja som už niečo také aj dokonca čítal - že ako sa máme záleží od našeho rozhodnutia. Od ničoho iného... dokonca aj v ťažkých časoch, niečo zlé sa stane... ako sa mám, je moje rozhodnutie. Že mám ťažkú dobu ok, ale mať sa môžem dobre aj keď ťažko... už som sa trochu zamotal. Len ono to rozhodnutie učiniť v každom dni a čase nie je asi tak jednoduché ako sa to napíše.

Dnes som sa mal trochu vystresovane - musel som končiť skorej lebo dcérka je chorá, tak aby žena stihla do mesta. Tak som to spravil a v práci boli nejaké meetingy ktorých význam mi je trochu skrytý, ale nebudem maľovať čerta na stenu. Majte sa pekne, díky Matej za spomenutie zella Smile, na koľko percent už si rozhodnutý, že sa niekedy pridáš? devil
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger St 30 september 2015 - 21:10

Matej, Tvoj prvy dlhsi odstavec mi hovori vela. Vecery priserne, ale aby to bolo este horsie, vsak preco nie, pekne do sluchatok nieco depresivne a podme zdochnut od uzkosti, depresii a splinov. Zis, moct sa tak dorezat. Chybi droga!
Nuz a tak dookola pocuvam teraz bud Mind of a Toy od Visage (used, abused and torn apart...) alebo Pour que tu m'aimes encore od C. Dion. Mala som toto cele prespat, tento pristup sa paci i mojej psychologicke - kaslat na vsetko a podme spat, potom sa hadam hlava trochu precisti - vraj to uz navrhuje i inym klientom Smile Asi som podnetna.
Dnesok inak vcelku fajn, az na uzkost. V Lubochni mi napokon povedali, ze potrebuju navrh od diabetologicky, akurat ze moja je na materskej a zastupuje ju tava, tak neviem. A okrem toho je mile, ze v L. mi daju DM za tyzden do poriadku, ale psychika sa mi tam zatial vzdy totalne rozhadzala, asi by som sa tam rozrezala na sliziky. Toz si to musim este premysliet.
Inac uspesne nepriberam, stale 45 kg, potrebovala by som o 7 viac. Stracam nadej na zmenu.
Prestala som z nejakeho neznameho dovodu doverovat ludom, ktorych poznam, dokonca i psychologicke a obe nas to mrzi, ale nemozem si pomoct. A nenavidim sa i za to, ze sa nenavidim. Cheers...
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Št 1 október 2015 - 11:19

Ahojte,
zaujímavá akcia, je niekto s otvorenými dverami vo vašej blízkosti? Ak hľadáte nového doktora, možno ideálna príležitosť poznať MUDr. za trošku iných okolností

https://www.dusevnezdravie.sk/den-otvorenych-dveri-v-psychiatrickych-ambulanciach-2/

xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 45 z 84 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 64 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore