Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš?

Strana 76 z 84 Previous  1 ... 39 ... 75, 76, 77 ... 80 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  popoluska St 3 marec 2010 - 11:22

it is perfect slnecnica a ahojka to ste vyborne vyriesili s tymi psikmi.Aspon vam nebude smutno,pes je velmi verny,vidim to na mojom, aku mal velku radost,ked som prisla domov z nemocnive,a to ma skoro kazdy den s kamaratom chodili navstevovat.On vam tu lasku,co mu date stonasobne vrati.Len ho netreba moc rozmaznavat a naucit ho zakladne povely.Slnecnica tebe drzim palce,aby si ho postupne zbavila socialnej fobie,len to chce dost casu, a tebe ahojka prajem s nim vela radosti. jumping2 Slnecnica,este mas tie neprijemne pocity z okolia,alebo je to uz lepsie?ja taketo pocity nepoznam.
Dnes som si citala spravu od lekara a tam som mala diagnozu postpsychoticka depresia Question
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica St 3 marec 2010 - 11:47

moja sa tesi pri mojom navrate jak blazon, aj ked som bola len so smetim jumping a ona tym chvostom ked kruti, co ho ma holy len chocholku na konci, vyzera to ako zachodova kefa ked nim tak rychlo vrti.
hej furt mam tie veci, dnes v noci som na pocudovanie vedela normalne zaspat no ale zvysila som si davku seroquelu tak preto. a teraz som jak zabita. stale castejsie vidim mihat sa rozne tiene pale pripada mi to ze zijem v zacarovanom svete, ale prijemne to teda nie je.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  ahojka St 3 marec 2010 - 12:29

už bol psík aj sám doma, museli sme ist na nakup tak sme ho nechali a našli sme ho ležať v pelechu. Zlatý bol. A už sa učí chodiť aj vonku na zachod. Teraz sme boli vonku, pekne sa vycikal aj vykakal. No radosť, zlaté...
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica St 3 marec 2010 - 12:34

moja este stale v noci cika dnu na noviny lebo nevydrzi. a to ma 5 mesiacov Evil or Very Mad no nevadi, ked bude vacsia dufam ze s tym prestane. chcela by som k nej kupit kamaratku, ale to by mama uz neprezila Twisted Evil
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Laura St 3 marec 2010 - 17:17

Slnečnica a ty nemáš aj diagnózu F25?Mne tiež najprv diagnostikovali bipolárku,ale tie prvé papiere som nevidela.Potom F25,neskor F20-reziduálnu schizofréniu,a nakoľko sa mi zlepšilo,tak naposledy v nemocnici znovu F25.Moj druh má veľmi rád psov.Naši mi psa nikdy nepovolili,no tiež som nemala k tomu moc vzťah.No a teraz mám na to moc malý byt.Veľkých psov sa skor bojím.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  popoluska St 3 marec 2010 - 17:29

Laura ja mam tiez maly byt a mam psika,samozrejma nie velkeho.Mozno keby ste si tiez kupili nejakeho maleho,tvoj druh by prestal pit a chodit do krcmy a venoval sa jemu,ked ma rad psikov.
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica St 3 marec 2010 - 17:52

juu ja mam rada velkych psov.. a moze sa to aj v byte chovat, za podmienok ze sa im majitel venuje a dostatocne s nimi chodi von. pes je zvyknuty byt nablizku pri svojom panovi a byt je stale vacsi ako klietka v ktorej ich podaktori drzia, takze da sa aj v byte chovat len to chce viac casu ako mensi pes. a viac to zje a tak... nie je sa preco bat psov, len ludi ktori ich zle vychovaju. ja ked budem mat moznost urcite budem mat viac psov, aspon starat sa o utulkacov by som chcela, brat si ich na docasnu opateru kym nenajdu domov. ale nateraz sa mama ledva s tym chocholacom zmierila. kdezee dvoch psov.. a pritom s dvoma je pomaly menej roboty ako s jednym lebo sa hraju spolu a nevyzaduju tolko pozornosti.
nie F25 nemam diagnostikovanu. ale co ja viem co mi este v buducnosti napisu do papierov...a tu bipolarku mi tiez nediagnostikoval psychiater ale kardiolog. u psychosa mam hranicnu poruchu osobnosti a tiez F28 co je nejaka nespecifikovana psychoticka porucha ci co.

jaaaaj moj psicek vyvliekol maso z misky a zerie ho na zemi Rolling Eyes it is perfect
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  popoluska St 3 marec 2010 - 17:52

Slnecnica ake lieky momentalne beries okrem Seroquelu,a planujes zase navstevovat psychoterapeuta?
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica St 3 marec 2010 - 17:55

elontril a seroxat.
hej, uz sa mu dlho chystam zavolat... mam stale jeho knihu, urcite si nieco vypocujem ked k nemu pridem Very Happy
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  popoluska St 3 marec 2010 - 18:00

Moj psik,ked bol steniatko,tak vsetko hryzol.Nestacila som kupovat snury do pocitaca a monitora.Uz ma v obchode poznali a davali mi ich zadarmo od ludi,co im ich priniesli.teraz je uz rozumny,vie co moze a co nemoze.Prave s nim idem na vecernu prechadzku Very Happy
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica St 3 marec 2010 - 18:02

ja idem s mojou dnes do kaviarne trochu medzi ludi tak som zvedava ako to dopadne. nastastie kable nekuse, najradsej ma rolku od hajzlaku laughing
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 76 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  filipka Št 4 marec 2010 - 16:42

Moje korely ohryzaju uplne vsetko Evil or Very Mad
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 76 z 84 Previous  1 ... 39 ... 75, 76, 77 ... 80 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore