Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš?

Strana 8 z 84 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 46 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  popoluska Ne 13 december 2009 - 20:06

Prepac eska,poplietla som si ta s ahojkou,ta bola tiez v nemocnici. Embarassed
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Laura Ne 13 december 2009 - 20:39

Ahoj Popoluška,dúfam,že už bude dobre a teším sa tiež,že Filipka sa má pomerne dobre.Ja som tiež po Risperdale mala vysoký prolaktín a keď mi vymenili Seroquel za Solian odvtedy mám aj pravidelnú menštruáciu,čo som si už myslela,že som v prechode.Dúfam,že so nie trapná pred chlapcami,keď tu toto píšem. Aj na chlapov musia tie lieky nejako hormonálne vplývať.No keď je ich nutné brať tak asi nemáme na výber.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Robo Ne 13 december 2009 - 20:44

Ahojte. Ako som už spomínal, tak skoro celý uplynulý týždeň sme zo školy boli reprezentovať našu cvičnú firmu PRÚTY s.r.o. na 12. medzinárodnom veľtrhu cvičných firiem v Bratislave. A oplatilo sa, lebo so všetkých 86 firiem-20 firiem bolo zahraničných a ináč tam bolo kopu škôl, konkrétne obchodných akadémií sme vyhrali úplne tú najvyššiu výhru. Porota si pozrela logo, elektronickú prezentáciu, slogan, katalóg, stánok firiem a komunikáciu jednotlivých súťaží cvičných firiem. Náš slogan firmy znie: Odpradávna až po dnes, s našimi výrobkami chránite ovzdušie i les. Na letákoch sme mali o našej cvičnej firme napísaný i menší slogan. Ten znie: Dobre si to nepopleťte, firma PRÚTY super pletie.
A ako sa dnes mám? Nuž teda na figu. Minule som bol na ps. kontrole pri mojej pani doktorke, povedal som jej, že čo ma trápi, čo mi vadí, prečo mi je zle, bol som aj ako takmer na každej kontrole vzťahovačný, lucídny ...
Nakoniec mi doktorka povedala, že ak nepôjdem do Blavy, tak sa jej mám ukázať v pondelok ,alebo v utorok. A či som mohol do tej Blavy ísť kvôli ps. problémom som sa jej na to opýtal, a ona mi na to povedala, že Robo, rozhodni sa ako chceš. Tak som sa rozhodol, že keď mi je pomerne "dobre", tak idem do tej Blavy na veľtrh. Tam mi bolo aj dobre, aj zle, čiže 50 na 50. Boli sme jeden deň aj na vianočných trhoch na Hviezdoslavovom námestí, kde som si kúpil knihu, ktorá má názov Bratislav a v starých pohľadniciach, CD od RND Niekto to rád slovenské, macka, aby som podporil UNICEF, zopár perníkov a to je všetko.A aj teraz mi nie je bohvie ako najlepšie, som smutný, nešťastný, zamyslený,nudím sa... Zajtra idem na ps. kontrolu, lebo ma chce moja doktorka vidieť. Dúfam, že mi nenavrhne hospitalizáciu, lebo by ma "porazilo". Majte sa krásne, Robo.
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Laura Ne 13 december 2009 - 20:52

Robo,vobec neposobíš mimo a myslím,že Ti doktorka hospitalizáciu nenavrhne.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  filipka Po 14 december 2009 - 17:11

To je len dobre, ze si lucidny, znamena to, ze mas jasne vedomie winking Robo, ak sa nebudes moc stazovat, potom sa nemusis obavat hospitalizacie jumping2
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  eška Po 14 december 2009 - 19:40

Ahojte baby,ahoj Laura ! Aj ja mám vysoký prolaktín,neviem kolko,ale menštruáciu nemám odkedy beriem ten risperdal,a to je asi 5 mesiacov.Doktorka ma odporučila do endokrinologickej ambulancie.Že by som mohla dostat osteoporozu.Inak tie lieky znášam celkom dobre,lepšie ako abilify.Stále čakám na ten ID,je to na nervy,lebo som bez príjmu .Medzitým sa mi vyskytla aj robota,mohla by som nastúpit do jednej trafiky,lenže som na PN.Tiež by sa tá PN-ka dala zrušit a íst do roboty,.Ale rodina mi to vyhovára,že mám radšej čakat na ID,a až popri tom byt zamestnaná.Lenže ked mi ho nepriznajú,tak mám po robote aj po ID.Takže som mierne pod tlakom.Neviem čo mám robit.Zajtra idem znovu na kontrolu,chodím každé dva týždne,aj to ma obtažuje,lebo musím cestovat.Dnes sa nám aj auto pokazilo,takže fasa....Dala som si od nervov deci vína,viem,že by som nemala ale aspon sa mi ulavilo.....Dnes som umyla okná.Aspon to ma teší,oprala som aj záclony.,aj som ich ožehlila aj zavesila.Tak som rada.Tak sa zatial majte. Razz
eška
eška
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 14
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 18.11.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Robo Po 14 december 2009 - 20:16

Ahojte všetci, ahoj Laura, ahoj Filipka. Mali ste obe pravdu, žiadna hospitalizácia mi teraz nehrozí. Moja dnešná ps. kontrola dopadla celkom dobre. Povedal som doktorke, že čo ma trápi... A potom sa ma ešte doktorka pýtala, že čí si ešte vždy myslím, že či v škole, alebo v mojom meste, v ktorom bývam ľudia o mne rozprávajú a ja som jej povedal, že áno a tak mi doktorka zmenila liečbu nasledovne. Seroquel zo 600 mg na 150 mg, Anafranil po starom ráno aj večer po 1 ks 75 mg a Leponex som bral pol pol jedna a od teraz ho beriem jedna pol jedna 25 mg. Majte sa krásne, Robo. Shocked sunny flower flower Basketball
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Laura Ut 15 december 2009 - 21:42

Eška,teší ma,že si aktívna,ja zďaleka nerobím toľko čo sa týka domácich prác,ako Ty,u nás to robí moj druh a to je jedna z príčin,prečo som s ním,aj keď si vypije.Myslím umývanie okien,pranie záclon,pečenie,varenie.No on do práce nechodí.Ja si síce privyrábam,no čo sa týka domácich prác,som v tom dosť neschopná.Nakupujem,vynášam smeti, periem na pračke a to je v podstate tak všetko.Myslím si,že je to skor choroba,ako lenivosť.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  yvca St 16 december 2009 - 17:02

Ahojte.Aj mne diagnostokovali F25 a po dlhom premyslani by som rada s vami zdielala podobne osudy.Som na ID, a popri tom este pracujem.Tiez bojujem s chorobou,ako sa len da,mavam horsie chvile a lepsie,nastastie tie lepsie prevazujuRada by som sa s vami skamaratila,a sem tam sa pokusila aj pomoct nejakou radou.Dufam,ze ma medzi seba prijmete.Dakujem santa
yvca
yvca
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 3
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 17.10.2009
Bydlisko Bydlisko : Zilina

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  yvca St 16 december 2009 - 17:24

Chcela by som pozdravit este filipku a odkazat jej,ze kedy si vymenime tie knihy? Question
yvca
yvca
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 3
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 17.10.2009
Bydlisko Bydlisko : Zilina

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  hviezdička Št 17 december 2009 - 0:21

Ahojte. Vám zisťujú prolaktín v krvi? Ja sa liečim už 5 rokov a zatiaľ mi krv na takéto výsledky nebrali. Psychiatrička povedala, že dnešné lieky sú natoľko moderné, že netreba brať krv ani na pečeňové testy, že bude všetko v pohode, ale teraz mám podozrenie, že sa ma snažila len učičíkať. Aby som tie lieky brala, možno to je len zase moja paranoia, ale ja už neviem, čo si mám myslieť. Ja som sa tiež hrozne bála elektrošokov, na noc ma vždy dávali do klietky, aby som sa v noci nenapila vody a ráno mi pichli náladovku, tak som na tie elektrošoky šla ako baránok. Ale myslím si, že mi veľmi pomohli. Zabudla som na to zlé a hnalo ma to dopredu. Pomohlo mi to na chvíľu zabudnúť na môj samovražedný pokus... ale na to sa zabudnúť nedá. Ja som tiež na ID a popritom robím, ale od dnes až do siedmeho januára mám s robotou pokoj. Razz Tiež ma ešte čaká umývanie okien, vôbec na to nemám náladu, ale čo už. Hádam to nejako zvládnem. clown Maťko, Lapajko a čo Vy? Ako zvládate predvianočný zhon? rendeer
hviezdička
hviezdička
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 39
Reputácia Reputácia : 10
Dátum registrácie : 06.12.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 8 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  filipka Št 17 december 2009 - 17:11

Ja mam abnormalne silnu reakciu prolaktinu na vsetky antipsychotika, takze obcas mi krv zoberu, ale len vtedy, ked si to vyziadam, bezne nie. V nemocnici sa to robi castejsie. Dokonca som bola kedyzi zaradena do studie vplyvu Zyprexy na hladinu prolaktinu, ale potom bola ta studia zastavena. To som chodila na odbery pravidelne a mavala som cca 5-nasobok povoleneho maxima, takze som im kazila vysledky lol! dancing
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 8 z 84 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 46 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore