Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš?

Strana 69 z 84 Previous  1 ... 36 ... 68, 69, 70 ... 76 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  filipka Ne 31 január 2010 - 18:57

No nie si prva ani posledna, kto mal taku neprijemnu reakciu. Ale poznam aj ludi, ktorym pomohol.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Laura Ne 31 január 2010 - 19:43

Leponex našťastie nenavrhli ani mne,no moja známa ho brala 15 rokov a bola v podstate O.K.,ani nepribrala,potom jej ho museli vysadiť,kvoli krvným doštičkám a zvšenému tuku v krvi a odvtedy jej s prepáčením šibe.Je to tá známa,čo mi volávala o pol noci.Teraz je z nej nifomanka,terorizuje rodičov,volajú na ňu susedia políciu.Berie Fluanksol a 900mg Seroquelu a nejako jej to nestačí.Našťastie nemá moje telefónne číslo. Wink
Čo sa týka Teba Popoluška,veď včera si ešte nepísala,že by Ti bolo zle.Depka vačšinou nepríde zo dňa na deň.Snáď je to fakt len prechodné.Ináč stretla som sa s mnohými doktormi,čo nechceli meniť lieky ambulantne:možno teraz je to iné
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  ahojka Ne 31 január 2010 - 19:47

Mne príde depka aj z minúty na minútu
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  filipka Ne 31 január 2010 - 19:51

Laura, len ci tie lieky naozaj berie...
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Laura Ne 31 január 2010 - 20:40

Neviem Filipka.Poznám ju skoro 20 rokov a vždy tvrdila,že lieky berie.Dokonca pri Leponexe pribrala menej a teraz tvrdí,že odkedy berie SroQuel pribrala 10kg.To je od leta.Telefonujem s ňou občas,keď som u našich,tam má číslo.No myslím,že to je ťažší prípad než my. very unhappy Možno si fandím. Wink
Popoluška,nepripúšťaj si,že je to depka,čo máš.Može to byť,len depresívna nálada.Je spln mesiaca,vtedy sú ľudia podráždení,myslím,že to je už aj dokázané.Mne sa depka vyvíjala pol roka.Myslím,že som ju mala z Haloperidolu.Pol roka som zápasila s tým,či mám vobec vstať,či sa mám umyť,či si mám nakúpiť.Potom som bola na Mickiewiczke, v Blave,kde mi ani šoky nepomohli a lekárka povedala mame,že to už lepšie nebude.Pýtala som sa do Pezinka, kde mi pomohli.Namiesto Haloperidolu mi dali Risperdal a Triticco.Ozaj dobre bolo až keď mi v ambulancii zmenila lekárka Risperdal za Solian.A Ty čo vlastne berieš?Depka z minúty na minútu,to som ešte nezažila.Rozhodne nechcem Tvoje utrpenie podceňovať.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Robo Ne 31 január 2010 - 21:00

Ahojte kamaráti. Podľa mojich skúseností na každého pôsobí určitý liek ináč. Mne napríklad nepomohla Zyprexa ani Solian. A to nehovorím o Zeldoxe, po ktorom som odpadával, zvracal som a mal som z neho bludy.Rispen som bral asi rok aj pol a cítil som sa dobre. Potom vo mne znova začali myšlienky o prenasledovaní a ohováraní. Prešiel som na Seroquell XR. Určitú dobu mi z neho bolo dobre a potom som mal zase depresívne myšlienky a pozeral som sa z okna, či ma náhodou niekto neohovára. Teraz beriem Leponex a cítim sa dobre, asi mi pomáha. Uvidím, dokedy. Dnes mám narodeniny a som si aj pripil vínom Rosso. Pre istotu som lieky vynechal, aby mi neprišlo zle. Mám 21 rokov. Majte sa krásne, Robo. pig flower study albino affraid exploding heart Basketball
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  ahojka Po 1 február 2010 - 7:54

Ahoj Robo, tak všetko naj..., hlavne zdravie.
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Robo Po 1 február 2010 - 8:19

Ahoj Ahojka. Diki ti za blahoželanie a aj ja tebe a aj všetkým ostatným na tomto diskusnom fóre prajem hlavne veľa toho zdravia,lebo je vzácne a aby sme boli čo najmenej dní smutní aj keď sa to v niektorých situáciách zdá naozaj veľmi ťažké, lebo občas máme tie "naše depky". Majte sa krásne, Robo. pig flower study albino affraid it is perfect sunny jumping2
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  popoluska Po 1 február 2010 - 8:35

Laura ja s tou depresiou zapasim uz dva tyzdne a nic mi zatial nepomaha,po nasadeni antidepresiv mi je este horsie.Dnes rano som volala mojej doktorke,ale povedali mi,ze ma dovolenku ,a zajtra mam normalnu kontrolu,tak to musim nejako vydrzat very unhappy Uvidim,co mi navrhne Shocked
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Anonymný Po 1 február 2010 - 10:21

ahojte...ja travim cele dni v posteli...nic sa mi nechce...nebavi ma ani PC, a to je uz co povedat Sad
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  popoluska Po 1 február 2010 - 11:24

Tomas mne je podobne,uz sa nevladzem premahat,tiez som skoncila v posteli bez akehokolvek zaujmu.Mna zasa nebavi uz ani kniha,ktora bola mojim nejlepsim priatelom very unhappy Mam depresiu ako z ucebnice Sad
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Anonymný Po 1 február 2010 - 16:32

popoluska, knihy su aj mojimi skvelymi spolocnickami, no akosi sa neviem prinutit citat nieco...mamca ma zenie psychiatricke, no ja viem, ze mi aj tak tam nepomozu... Sad
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Strana 69 z 84 Previous  1 ... 36 ... 68, 69, 70 ... 76 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore