Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 50 z 83 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 66 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 50 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 12 apríl 2016 - 4:28

Že aký optimista! O šiestej! Pred chvíľkou boli štyri a vonku to je ako koncert všetkých vtákov z blízka aj ďaleka. V bytovke oproti sa začínajú rozsvecovať prvé svetlá (áno, bol som na cigarete). V posteli som nervózny, len sa prehadzujem... Únavu pociťujem, ale nie takú "spavú".

Prajem vám čo najlepšie vstávanie. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 50 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 13 apríl 2016 - 1:20

Hmm. Veď ešte nie je príliš veľa hodín. Ale, že si dám pauzu od spacích pokusov a podelím sa o dojmy. Na fóre som si všimol, že písala helenka, a že to zrovna mala ťažšie, občas hádam aj hororové "zážitky".

Pred malou chvíľou som užil tabletku na spanie, teda sa už chystám na reálnejšie zaspávanie. Ak sa mi to nezadarí, budem asi niečo čítať, alebo niečo podobné, ako študovanie čohosi, časopis. atď. atď.

Prajem dobré spanie a ľahké vstávanie. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 50 200_s
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 50 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Jaro.BludnySlovak St 13 apríl 2016 - 2:08

Uz som sa druhy krat v noci zobudil,najkôr o 12tej a teraz o druhej,ale pokusim sa este do rana si pospat
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 50 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 13 apríl 2016 - 22:22

Vlastne len pred chvíľou sa začala noc, a teda nočný kľud. Pomaly sa chystám na spanie a bol by som veľmi rád skoršiemu zadriemaniu. Budem sa však musieť prispôsobiť situácii. Ešte mám urobiť nejaké drobnosti a možno niečo ešte mrknem na Nete teda TV. Zajtra a pozajtra večera nebudem mať prístup k sieti, tak budú viac knihy (hurá?).
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 50 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 14 apríl 2016 - 0:39

Predsa mi nedá, keďže som ešte hore. Mesto je momentálne akurátne tiché, má to svoje čaro. Zajtra pôjdu zasa množstvá ľudí do práce, tak trochu s nimi aj súcitím a aj by som rád tiež s nimi chodieval. Práve teraz nám tu prší, je dobrý vzduch. Miestnosť mám dobre vyvetranú a celkovo som pripravený na spánok. Ešte mám pripravený jeden Gerodorm, teda ten druhý. Prvú tbl. som užil ešte pred jedenástou. Tak mi to dávnejšie dávali v V. Záluží a spal som tam, na moje prekvapenie, priam perfektne. Inak sa vlastne ani nič nedeje zvláštne, alebo svetaborné. Teraz plánujem oddych a snáď aj zaspím.

S prianím dobrého spánku a pohody pri vstávaní, Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 50 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 14 apríl 2016 - 2:53

No kto to zase nespí? Žeby Tuto? Zdá sa, že aj nový člen Lucka, prajem príjemnú noc.

Jednoducho o ničom. Dva Gerodormy akoby som do záchoda spláchol. Čo teraz? Dám si prestávku v pokusoch o spanie, niečo asi prečítam. Dnes bude taký voľnejší deň, takže snáď aj dospím... Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 50 Prescriptionflush
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 50 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 14 apríl 2016 - 5:33

Dobré ráno všetkým!
Teraz som už svoje spanie jednoducho zabalil, spravil si kávu a chystám sa niečo malé zjesť na raňajky. Dnes a zajtra budem odrezaný od Netu aj televízie, tak dúfam, že to zdarne zvládnam Shocked . Very Happy

Pokiaľ vynechám spanie, celkom sa teším. Na čerstvom vzduchu nie je len príjemne a zdravo, ale dokonca aj ciga sa zdá akosi chutnejšia. V noci nám tu pršalo, priam lialo. Tým sa výrazne zmenšila kvantita prác, takže, ak niečo, malé aktivity budú zamerané na interiér. Reálne to chápem aj ako kniha, prípadne rádio. Tak ticho dúfam, že nás na chvíľu prichýli rodina-suseda.

Čo najlepšie vstávanie praje Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 50 Messy-Hair
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 50 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Lucka Št 14 apríl 2016 - 5:45

Hey, dúfam, že už spíš. Sleep
Ja som sa práve prizobudila, treba sa mi učiť, posledných 48 hodín na to mám. Celoživotné vzdelávanie.
Keď zas nebudeš spať, skúsim Ťa nahovoriť zmoriť sa nejakým fyzickým tréningom. dancing jumping2 bounce jumping2 bouncedancing
O hodinu cvičím aj ja, inak si dnes neškrtnem. Dobrá správa na záver: v pote sa ešte nik neutopil (čítala som minule na internetoch).
Hlboké sny želám.

(Ooops, si ma predbehol a už si hore. Mrzí ma, že toho vela nenaspíš. Nech sa ti aspoň cez deň darí bdieť. sunny )


Naposledy upravil Lucka dňa Ne 17 apríl 2016 - 12:55, celkom upravené 1 krát.
Lucka
Lucka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 49
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 12.04.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F41.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Cipralex 10mg, Temazepam

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 50 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 16 apríl 2016 - 1:51

Aha! Zase rutina... Tuto ešte nespí.

Tentoraz nespím zámerne, lebo na JOJ PLUS beží zaujímavý dokument "Tabu". Včera bol pekný deň. Dnes pravdepodobne na záhradu nepôjdem, rád by som mal kľud a pohodu.

... a tak, snáď sem už v nočných hodinách dnes nebudem do rána písať a čo najskôr zaspím. S pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 50 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 18 apríl 2016 - 2:33

Od toho času čo bola založená táto téma, aj sa trochu narozmýšľam nad tým, čo napísať, aby tá rutina bola aspoň niečím zaujímavá. Stále hlásenie typu "Nespím, ľutujte ma!" už asi príliš nefunguje. Keď sa to tak zoberie, obvykle to takto ani necítim. V spánkovej hygiene je napísané, že po nezaspaní od pol až hodine je dobré sústrediť sa a konať niečo iné ako len pokúšať sa spať. To riešim písaním tu na fórum, niečím malým do žalúdka a žiaľ aj fajčením a pod.

Inak mi je celkom fajn. Tak do polhodiny plánujem ďalšie pokusy v spaní. Písať až tak nemám čo, neviem či vás zaujíma, že v druhom okne mi beží JOJ PLUS, teda "Ničitelia mýtov". Je to zaujímavé, hlavne ma na tom zaujala šikovnosť a vynaliezavosť protagonistov.

Dnes by mal byť fajn deň. Uvidím, čo záhrada, nateraz som tak napoly, ale dosť ma lákajú mačence. Vlastne sú to teraz také slepé guľky, ktoré vnímajú svetlo/tmu, zimu/teplo a samozrejme mamu mačka ako mliekareň. Už o pár týždňov to bude s nimi veselšie.

Dobré spanie praje Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 50 ANIMEkittens

Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 50 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger Po 18 apríl 2016 - 6:06

Že "nespím, ľutujte ma!" a "mama mačka ako mliekareň" - to nemalo chybu, Tuto Laughing Laughing

Mno. Tak ja tiež už nejakú dobu nespím, vstala som pred cca polhodinou, a to som zaspala okolo jedenastej - na moje pomery neskoro - a cez den som navzdory mojim zvyklostiam vobec nespala. Zacina to byt podozrive affraid Ja chcem hypomaniu!!! Ehm. Dobre, nic. Nemozem to zakriknut Very Happy

Okej, ozvem sa zas z notebooku, z tohto tabletu je to nemozne, uz aj na diakritiku som sa vybodla. Tak dobre rano vsetkym Sun 1


Naposledy upravil Meretseger dňa Po 18 apríl 2016 - 6:07, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : Vulgárny preklep XD)
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 50 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 19 apríl 2016 - 0:59

Ani dnes predsa nevynechám svoju obľúbenú tému.

Týmto uvádzam jedno zo svojích zbytočných slov tu, teda "nespím". Je to pomerne logické, že ako by som tu mohol písať, keby som prehlásil, že "spím". Sleep

Inak je mi fajn, trochu ma štve, že pred malou chvíľou som užil lieky na spanie a budem musieť byť stručný. Taktiež nie som nadšený, že začínam byť hladný a mal by som to riešiť. Možno by "bodol" nejaký ten obložený rožok.

Dobrú noc všetkým. Tuto

Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 50 z 83 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 66 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore