Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 51 z 83 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 67 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 51 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  CHINAMAN Ut 19 apríl 2016 - 1:26

Pozdravujem Tuto, pokusam sa zaspat od 23tej no stale sa len prevalujem z boka na bok a tak som si teraz zapol tv a pozeram zoom-ku len tak na odreagovanie pretoze myslim na kopec "zbytocnosti" a pocitam s tym ze do 4:20 uz nezaspim pretoze som celkom sviezi ale to je tym ze som spal 13hodin I disagree
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 51 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 20 apríl 2016 - 0:54

Pre úplny začiatok stredy asi toľko, že sa mi aj tak trochu chce spať (čo sa deje?). Samozrejme mi nedalo, aby som sa vám ozval v tejto hodine. Dnes by som zaspanie videl na jednu až pol druhú hodinu.

Na každý pád vám všetkým prajem dobré spanie, svieže vstanie a úžasný deň. Tuto

Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 51 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 20 apríl 2016 - 23:57

Pripadá mi to tak trochu neskutočné, už druhý deň po sebe pociťujem malú ospalosť v týchto hodinách. Prekvapuje ma to, ale určite len dobre. Bolo by tak dobré využiť tieto chvíľku. Chcem len toľko, že na vás myslím a dobrú noc.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 51 Images?q=tbn:ANd9GcQdYz52FfCD9fWfSBC724H-kuc7awPO7D1R0x-DZ2eeiPxg5QmC
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 51 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  CHINAMAN Pi 22 apríl 2016 - 0:49

hodinu sa pokúšam zaspať a pripadá mi to ako večnosť, tak si zapnem noťas a čumím čo nové kade tade...za necelé 4hod vstávam do práce. To zas bude pruďas shooting3
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 51 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 23 apríl 2016 - 1:07

Začiatok soboty u mňa patrí nočnému dokumentu. Vlastne idú hneď dva po sebe, ale na môj vkus je to snáď pridlho. Dúfam, že rýchlo zaspím...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 51 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 24 apríl 2016 - 1:18

To je ale prekvapenie! Tuto zasa v noci vypisuje.
Na sobotnú noc je pomerne kľud, asi krčmy už povyháňali hostí a od jednej je teda ticho. Mám už v sebe dva Gerodormy a som celkom motivovaný na spanie. Nepríjemná mi je skutočnosť, že sa mi ozval prázdny žalúdok. Sakra!

Dobrú noc a príjemné ráno praje Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 51 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 25 apríl 2016 - 0:36

Ako tak sledujem naše (Matejove) fórum, tak je tu viacero príspevkov, v ktorých sú otázniky. Dnes mám akúsi chuť sa dobre vyspať, takže to pravdepodobne už zabalím a po umytí zubov dosť možné, že zaspím. Ďakujem všetkým, čo už odpovedali.

Teším sa na ráno. Dobrú noc. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 51 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Lucka Po 25 apríl 2016 - 1:01

Tuto, nieco s otaznikom tam bude dnes aj odo mna, asi.
Ja Nerada!
Len si myslim, ze na predsudky voci lekarskej vede a hlavne psychiatrii treba ist kladivom. Ok, samopalom: shooting3
A uz som dnes ticho, slubujem. welcome or bye
Lucka
Lucka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 49
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 12.04.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F41.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Cipralex 10mg, Temazepam

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 51 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 26 apríl 2016 - 1:41

Aby som to skrátil, teda minimalizoval:

Dobrú noc! Dobré ráno! Skvelý deň! (prajem všetkým)

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 51 Gif-Sleep-Cat
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 51 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 26 apríl 2016 - 2:19

Tentoraz musím ísť s pravdou von. Možno tak máličko som síce unavený, ale zapozeral som do JOJ PLUS, teda do "Ničitelia mýtov". Ak ma len trochu chytí únava viac, vypínam a spím.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 51 27-1-a-mp
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 51 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej St 27 apríl 2016 - 1:21

Ahoj Tuto a všetci spachtoši Very Happy

Urobil som výnimku a kvôli škole som si dal kofeín večer o 19:30. Konkrétne 1 malý energeťák a 1 tabletku (dohromady teda 150 mg). Myslím, že užívať 150 mg denne je veľmi ok, a to aj zdravotne, aj návykovo, aj čo do pečene, aj čo do flush. Totiž vôbec nebudem naďalej brať žiaden kofeín od ranného zobudenia až do 19:00 večer. Celý deň musím od rána bieleho prefrčať na prirodzenom chode. Verím, že sa mi to bude dať, lebo v práci povzbudzovač de-facto nepotrebujem - tam je cieľ odrobiť úlohy a povinnosti, a to dokážem, aj keď som spavý (som už asi tak zvyknutý, že nech už sú psychické a fyzické podmienky akékoľvek, robotu odrobím; možno aj trochu preto, že ma vlastne baví). Až večer o 19:00 si dám v čase školského vypätia 150 mg kofeínu. A viac už nič. Smile Myslím, že takéto zníženie kofeínu, hoci nejde o úplnú nulu, nemožno považovať za zlyhanie, ale vlastne za postupný pokrok rozložený v čase. Shocked Smile

Stihol som už viacej vecí od večera, najviac sa teším z opätovného vydiskutovania si sám v sebe svojich neurotických problémov (a teda nadobudnutia akéhosi pokoja v duši na základe životného hesla: beriem, čo príde), ďalej sa teším z wecka, lebo kofeín ma náhle prehnal laughing , a ďalej sa teším, že už mám tretinu seminárky hotovú. A zďaleka nekončím. Idem dorobiť tretiu "kapitolu" práce a už mám podrobný rozvrh, čo chcem vlastne písať, takže už to ide zo mňa trochu ľahšie. Smile Teším sa. Smile Asi to dnes nestihnem celé, lebo hraničný termín mám na spanie 4:50hod. Vtedy najnejskôr musím ľahnúť, aby som mal aspoň 2 hodiny spánku, čo mi umožní ponocovať aj zajtra (stredu). Smile

Tesne vedľa obrazovky na mňa prudko svieti silné svetlo stolnej lampy otočenej na ksicht. Evokuje to vo mne dojem slnečného svetla, takže si telo myslí, že je deň. Mám pocit, že tým narúšam produkciu spánkového hormónu v tele, takže mám potom menšiu potrebu spať... affraid Popritom počúvam na youtube "music for studying", akési binaurálne tóny, ktoré majú mozog naladiť na vhodné vlny pre sústredenie sa. Či to má skutočný efekt, neviem, ale tak dobre sa to počúva... Very Happy

Prajem dobrú noc všetkým, držme sa!

buntošivý školák Matej

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 51 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 51 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 27 apríl 2016 - 2:14

Ahojte všetci, ale špeciálne Matej!

Prekvapil aj potešil ma Tvoj príspevok takto v noci. Teda, budem na Teba myslieť ako poctivého študenta, ktorý na sebe pracuje, a isto sa jeho snaha zráta pri ďalších seminárkach, skúškach, zápočtoch... a nakoniec aj v bežnom živote.

U mňa asi tak, že nemám príliš chuti na spanie. Užil som jeden a pol Gerodormu a práve pozerám "Búračov mýtov". Je to fajn. Predtým som sa venoval "akožepovinnostiam", teda si tak trochu nadbieham.

Myslím na Teba a dúfam, že toho postíhaš čo najviac.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 51 Boystudy
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 51 z 83 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 67 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore