Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 26 z 83 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 54 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 26 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 14 december 2015 - 2:05

Ach jaj, práve som si dal 2. Gerodorm a stále ma neťahá do postele. Odhadované zaspanie je fuč, takže mi zostáva viera v najbližšie hodiny. Vlastne budem rád ak vôbec zaspím. Ak by zatiaľ to tak nebolo, okolo štvrtej si zarobím silnú kávu a budem oddychovať. Dosť ma to jeduje, veď je už druhá hodina nadránom. Ulice sú úplne kľudné.

Už vám len zaželám dobré ráno a pokojný prac. týždeň. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 26 Graphics-good-morning-731216
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 26 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 15 december 2015 - 1:08

Áno, zase ja. Straším tu po jednej a dúfam v skoré zaspanie. Tým je povedané všetko.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 26 200_s

Dobré ráno.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 26 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 15 december 2015 - 23:47

Ha. Máme stále utorok, ale ani sa nenazdáme je tu streda. Odhadujem svoje zaspanie asi o... Nie, teraz som to dosť prešvihol. V poobedí som spal v dvoch fázach a v každej asi dve hodiny. Veľmi by som sa ani nedivil, keby to dnes bola noc celá prebdetá. V podstate by som sa viac čudoval, keby som už o jednej zadriemal. Bolo by to fajn.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 26 9Zp3t3_njHgT1--0G08vWoV2-Ga6V7vBuzwzqoKbMmXWK_eoIYYquzQ4gQGcpIuiaTQ=w170
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 26 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 16 december 2015 - 1:32

Aha a máme to tu! Tuto, namiesto spania, sa len prehadzuje v posteli a hromží na to, že môže akurát tak oddychovať, ale bez spánku. Pred malou chvíľkou užil ďalší Gerodom (teda druhý) a dúfa, že do tej jednej hodiny už zaspí, aby to nebolo "veselé" vstávanie. Budíky sú natočené na siedmu...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 26 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 16 december 2015 - 21:23

Vstávanie nakoniec "veselé" bolo, najradšej by som hneď zaspal ledva som otvoril oči. Hoci som si dnes odpočinul, bol by som strašne rád, keby sa mi podarilo okolo jedenástej zaspať. Ale neviem... Zajtra štvrtok, tak sa teším, že sa to hýbe k víkendu. Treba len lepšie spať a v práci to bude hneď veselšie.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 26 Picgifs-thursday-479666
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 26 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 16 december 2015 - 23:42

Aha, za chvíľu bude štvrtok, veľmi si želám, aby ma jeho začiatok zachytil zakutraného v posteli so zavretými očami, pravidelným dychom, jednoducho spiaceho. Želám vám dobré spanie a ľahké zobúdzanie. Zase sme o krok bližšie k Vianociam príp. Slnovratu.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 26 0215
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 26 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  helena25 Št 17 december 2015 - 0:06

Mne sa dnes akosi nedari zaspat,a co ma desi, ze ani unavu necitim..tak snad ma to coskoro ,,klepne,,, rano skoro vstavam a nespim este.Jak naschvál:)
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 26 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 17 december 2015 - 23:30

Ideme na piatok a tak sa už aj trolinku teším, že v práci to všetko bude príjemnejšie, už sa zamestnanci tešia na víkend a špeciálne asi gazdinky, ktoré budú vypekať. Neviem ako dnešná noc, pospával som po obede, som celkovo akýsi nedospatý. Niečo podobné sa mi stalo aj vo VZ, keď som zrazu zaspával na skup. terapii a nevedel som sa od rána prebrať... 

Každopádne vám želám dobré spanie, čo najľahšie zaspávanie a bezproblémovú prípravu na Vianoce.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 26 Cover-cookies-overhead-018-md110670l_vert
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 26 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger Pi 18 december 2015 - 8:20

Ahoj Tuto, aj som Ta chcela dojst podporit, ale i ked som bola hore od siestej (nie je to uz noc, no ale detail), nevedela som sa dokopat vyliezt z postele, podarilo sa mi to az po 40-tich minutach Very Happy Potom som konecne sla na odbery na preventivku, inak by som spala este o deviatej Very Happy
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 26 Empty RE: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  regina Pi 18 december 2015 - 9:36

Tak ja už druhú noc spím na tabletkách. Okolnosti posledných dní ma tak vytáčali, vírili mi v hlave aj v čase, keď mám spať. Dnes mi však Hypnogen zabral slabšie, zaspať som síce zaspala, no oddych to bol poslabší a ráno o piatej mi ostávali len dve možnosti : povaľovať sa v posteli ešte pol hodinku, kým musím vstávať kvôli synovi alebo vstať a začať sa venovať nejakej činnosti.
Vyhrala druhá voľba. Veľa som toho doteraz nespravila , v podstate len vychystala syna do školy, brúsila po nete a bola bicyklom vo vedľajšej dedine nakúpiť čerstvý chlieb, kedže sa mi kvôli tomu nechce íst az do mesta ani piecť si ho doma sama.
Pomaly by som sa mala pustiť do ďalších prác: zbieranie suchého a vyvešanie mokrého opraného prádla, varenie a dlho odkladané pečenie

Veľa síl, priatelia, v tomto náročnom čase!
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 667
Reputácia Reputácia : 295
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 26 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 19 december 2015 - 1:20

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 26 Alarm-clock-sleep

Cool.gif" alt="" />
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 26 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  xkrchnav So 19 december 2015 - 8:53

Ahoj Tuto, poslal som ti moju tajnú zbraň na spanie... neviem či už si skúšal. Mňa už teraz zobudila milovaná dcérka Smile zaujímavé že v pracovné dni vstanem o 7 a relatívne pohoda a o víkendu 8:40 a som unaveny akoby ma zobudila uprostred noci...
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 26 z 83 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 54 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore