Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 5

Strana 13 z 84 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 48 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Silvinka St 20 august 2014 - 20:22

Ahojte,,,

Dnes sa mám celkom dobre... Snažím sa nesťažovať Very Happy No nič sa mi nechcelo, vstala som asi okolo 11, a v podstate som celý den nič nerobila. Nevedela som nič zaujímavé vymysliet a nemala som ani chuť nič robiť, to sa mi sem tam stáva, no nemám to rada. Rada by som si našla nejaký nový koníček, ale neviem aký Very Happy . Pravda je že mám trochu depresie takže tak :-( ..... Ešte sa pôjdem dnes na dlhšie prejsť so psami, aj s kamarátkou, tak aspon dačo.

Inak, aj ja musím pochváliť fórum, je to super !

Venusa, ako dlho beries diazepan? Ja som brala oxazepan, ale potom som ho vysadila, pretože sa nemá brať viac ako dva mesiace kvôli tomu, že je to návykové........


Ahoj Tuto, dnes som si čítala tvoj príbeh ..... Myslím že je fajn že si tu o sebe napísal tak vela. Dúfam že ma tu za to nevyhodíte, ale Very Happy ... Najprv chcem napísať že so sama zažila taketo psychotické stavy, podobné, a pre mna osobne to nebola sranda, bolo to v niektorých častiach strašné........ Ale ked si tak čítam príbehy iných tak mi je to trochu smiešne, čo si vedia naše hlavy vytvoriť Very Happy:D ja som sa stále od toho ´ataku´ v niečom zmenla, napriklad, teraz som už viac ako pol roka plakala tak dokopy 3x, čo je podlamna dosť málo, a celkovo som taká bezcitná........ JA len že sa na tie stavy dá pozerať aj z iného pohladu, ja to celkovo neberiem moc vážne, celý tento život ...
Dúfam, že sa dá pochopiť tomu, čo som napísala...


Majte sa kráááááásne

_________________
And when you gaze long into an abyss the abyss also gazes into you.
Silvinka
Silvinka
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 37
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 18.08.2014
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  ester St 20 august 2014 - 21:22

Ahojte.
Aj ja si myslim,ze forum je super a snad niekedy aj ja nieco zmysluplne vyprodukujem  Very Happy 

Tuto, si skvely clovek. Rada citam tvoje prispevky. Ty si taka cista a uprimna dusicka. Ale niekedy sa tak ako ty teraz aj ja citim. Mne pomaha viera. Aj ked nie vzdy,ale snazim sa vkladat vsetko do Bozich ruk. Tym co su neveriaci to znie mozno divne, ale mne viera pomaha kracat zivotom s touto poruchou.

Rada citam case prispevky. Vlasne sem zbehnem aj niekolkokrat denne,ci ste nieco nenapisali. Velmi mi to pomaha a dakujem vsetkym, co prispievate.

Venusa aj ja som bola takto v noci hore,ale som bola uplne unavena.   Pridala mi potom doktorka este jeden liek a uz je to fajn.

Ja som dnes mala tazky rozhovor,ktory som ale ocakavala a som spokojna,ako som to zvladla. Ziaden plac, ani stres velky. Tie lieky fakt pomahaju  cheers 

Len som to potrebovala napisat, aby som si to v tazsom obdobi mohla precitat  flower 

A zacala som na sebe pracovat. Zacinam cvicit, dufam, ze mi to vydrzi  Very Happy 
Vsetkym prajem krasny vecer  flower
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Mischelll Št 21 august 2014 - 16:00

Ahojte  Wink 

Tuto - podobne pocity som mala minulú nedeľu, keď som aj písala, že vždy mi niekto napísal teda kamoš....a teraz už nič, nikto si na mňa ani nespomenie....a to ani nehovorím o volaní ...síce nie často, ale občas sa mi ozvali kamošky a teraz už nič....takže tiež som s toho bola smutna....no nie tak ako, keď mi ten kamoš nenapísal, ale mal len veľa roboty....takže neskôr napísal....ale ver mi, bude lepšie ...

Silvinka - k tej bezohľadnosti, tak to som u mňa nepostrehla....ale na druhej strane sa mi stalo, že pri nejakej blbosti mi vošli slzy do očí....teraz neviem čo to bolo ale vravela som to aj psychologičke....a nedávno mi vošli slzy do očí len pri pohľade na fotku týraného psíka....

ercinka - som rada, že začínaš cvičiť ....it is perfect 

Ako sa mám? ...tak dnes je tak pochmúrne, zamračeno, prší a je zima....takže ja neviem, ale mám takú na nič náladu....ako nie v zmysle, že som nič nerobila práveže sme zavárali orešec, alebo cibuľky, a ja som ich čistila bola ich treba kopu....ale tak ako som od rana podráždená čo nebývam takmer nikdy....iste, tak aj mama ma naštvala svojimi otázkami, príliš sa stará....potom som začala rozmýšľať nad ňou....že jej pamäť je vekom stále horšia....ako to ma aj naštvalo, lebo už sa to blíži ku známej alzheimerovej chorobe...proste zabudne aj, čo povedala aj čo urobila....ale zase nie, ešte to nie je tak vážne, aby jej to bolo diagnostikovane....ibaže vidím že sa k tomu blíži....čoraz viac....ale nie o tom som chcela....
Zase som sa chcela začať učiť anglinu ale nedokopala som sa skôr, ako dnes k tomu aj keď mi hrozil pohovor, ale aj tak to nevyšlo....takže tak....
Ja neviem dnes sa mam tak na nič....síce bez nádeji, ohľadne prace....inak nuda...deň prebieha pomaly aj keď sme teda zavárali....čo ma potešilo, je že som si včera upratala mobil teda všetky kontakty v ňom....konečne ....a ostalo mi len par kontaktov....co ma aj prekvapilo.....no tie čo som vymazala som tam mala dokonca zo strednej alebo úplne staré kontakty....myslím, že už aj neaktívne čísla.... laughing aj sms som si kopu vymazala....proste som si vyčistila mobil.. Laughing 

Prajem pekný zvyšok dňa ... community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 639
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  nox Št 21 august 2014 - 18:33

Mili priatelia,
"i m going deeper underground"
 devil 
nox
nox
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 34
Reputácia Reputácia : 1
Dátum registrácie : 08.07.2014

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  venusa Pi 22 august 2014 - 19:02

Ahojte,

Silvinka Diazepam beriem asi uz stvrty mesiac, viem, ze by sa to tak nemalo ale nic ine mi nepomaha, naposledy ked som bola v nemocnici mi vysadili vsetky lieky a mala som strasne abstaky, tazko mi na to len spominat ale po diazepame abstaky nemam uz som ho v mi nulosti brala a vysadenie bolo bez komplikacii, teraz sice beriem 40mg denne ale snad to pojde dolu ked sa dam dokopy.








Mam sa obstojne, az na tu apatiu a znechutenia neviem ci zo seba alebo z celeho zivota, to ide. Posledne dni sa neviem sustredit na citanie a na cinnosti do ktorych treba zapajat mozog. tak skusam zamestnat samu seba lahkym cvicenim. v prvom rade musim zhodit lebo pri podavani cisordinolu kazdych 10 dni mi rastie brusko a v druhom rade sa po cviceni citim aj psychicky lepsie. Neterka rastie ako z vody a krasne nam pribera, je to uzasne ako taky maly balicek dokaze rozjasnit den.




Prijemny vecer Venusa  flower 
avatar
venusa
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 165
Reputácia Reputácia : 36
Dátum registrácie : 20.03.2011
Vek : 34

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Pi 22 august 2014 - 20:11

Ahojte,

v prvom rade ďakujem venusi, xchravovi, Silvinke, ercinke a Mischelll za pozitívnu energiu, ktorú sa mi od nich dostalo. Viem, že každý tu má to svoje, ale veľmi poteší ak niekomu venujete pekné slovo.

Mám sa už obstojnejšie, aj keď pre dnešok som bol skôr taký domased, ale bol som aj na malej prechádzke. Od minula ma mierne chytá depka aj soc. fob., ale prekonať sa to v zásade dá. V zásade by som bol rád, keby som začal cvičiť, obmedzil fajčenie a mal už tú sľúbenú prácu. Na dnešnom dni ma potešila kofola v pizzérii. Zarmútila ma celková pasivita.

S pozdravom a želaním toho najlepšieho (hlavne menovaným). Tuto

Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  xkrchnav Pi 22 august 2014 - 20:54

Ahojte,
Tuto - rado sa stalo. S tym som prave zamyslal tie pravidelne rozhovory. Stale som nemal cas pripravit k tomu nejaky popis ci pravidla na mojich strankach tak mi napadlo to skusit teraz takto spontanne bez planovania. Par z vas som este videl online. No ked tak som na skype ci Zello. Ak uz poznate zello tak vytvoril som kanal: Otvorené dialógy. Budem sa na vas tesit. Inac pekny vikend a vela sil vsetkym Smile
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej So 23 august 2014 - 14:57

Ahoj priatelia  Huge smiley 

Nox, úprimne gratulujem k zvládnutiu práce.  it is perfect  Najviac ma na tom Tvojom boji zaujala myšlienka, že si ťažšie zvykáš na rôzne typy ľudí, ktoré nie sú s Tebou kompatibilné, či kópiou Teba. Presne Ti rozumiem, aj ja som mal prvé týždne vo svojom zamestnaní problémy s tým, že zákazníci sú všelijakí a nie každý je milý a príjemný. Dodnes vlastne mám s tým sem-tam ťažkosti a zle znášam, keď je niekto arogantný alebo netrpezlivý alebo narába s predavačom ako s handrou. Ale verím, že aj pre mňa, aj pre Teba sú tieto zážitky silnou skúsenosťou do ďalšieho priebehu liečby a terapie, takže sa stávame odolnejšími. A o to vlastne hlavne ide v procese liečby - zvýšiť prah citlivosti na stres, aby nás len tak hocičo stále nerozhádzalo. Takže ešte raz - gratulujem srdečne. Prajem Ti, aby si tieto svoje skúsenosti dobre v sebe spracoval a použil ich na svoj ďalší rozvoj a napredovanie.  Applause giving a hug 

Tuto, mrzí ma, že sa cítiš alebo si sa cítil zbytočne. Aj ja si myslím, že si skvelý človek a že zápasíš so svojimi ťažkosťami veľmi statočne a dobre. Teraz si v takom tom vyčkávacom období na tú sľúbenú prácu, takže môžeš vegetiť a venovať sa plánu, relaxovať a organizovať si čas. Nedovoľ, aby Ťa chytala prázdnota. Nežiješ nadarmo, práveže všetko je o láske - a tým nemyslím len nejakú partnerskú, ale hocijakú, teda že žiješ, preto aby si mal druhých rád. Čo toto znamená v Tvojom okolí a v Tvojom rodinnom prostredí, to je úloha na zistenie pre Teba, ale už teraz viem, čo to znamená vo vzťahu tu k nám na fóre. Tuná si totiž výborný kamoš, ktorý ochotne poradí, prispieva pravidelne, obohacuje svojím názorom a postrehmi všetkých. Aj to je čiastkový Tvoj údel, ktorý nech Ťa povzbudzuje k dobrému pocitu zo seba. Tie hovory s xkrchnavom - vyzerá to fakt ako skvelá príležitosť obzvlášť pre takých, ako si Ty, ktorý nemá problém telefonovať s priateľmi. Prípadne by som sa aj ja pridal, ale potenciálne len využijúc chat... trebárs aj tu miestny forumácky, alebo inde (icq a pod.). Držím Ti moc palce, Tuto - vidím koľkí sa Ti ozvali, je vidno že Ti tu ľudia fandia.  giving a hug Určite patrím a chcem patriť medzi nich aj ja.  it is perfect  

Matej
 santa

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 13 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej So 23 august 2014 - 15:18

Ahoj priatelia po druhýkrát  Wink 

Dlhšie som sa neozval. Totiž zastupoval som dovolenkujúcich, čo znamenalo 12 dní v práci po sebe... Pamätám si, že keď som zastupoval kolegyňu na PéEnke a robil som tiež dlhé dni po sebe, tak som bol podráždený a celkovo som duševne upadal. Prejavilo sa to vtedy aj mojimi nevhodnými príspevkami tuná. Teraz som trošku milo prekvapený, lebo sa to podarilo zvládnuť relatívne dobre. Zväčša som mal aj dobrú náladu. Energiu som čerpal z množstva kofeínových nápojov (kofoly, kapučína, energáče). Dosť mi na dobrú náladu pomáha fialová tabletka od MemoPlus Energizer. Je to vlastne ginko na pamäť a kognitívne funkcie, ale na mňa to má vskutku efekt aj okamžitého antidepresíva. V podstate si tento jeho efekt všímam už aj 2 mesiace. Dám si to MemoPlus a lepšie sa mi rozmýšľa, pamätá a hlavne teda tá nálada ide hore. Doktorovi som to nehovoril, ale pýtal som sa ho, či to smiem pravidelne užívať. Súhlasil.

Keď som sa cítil prepracovane, tak som okrem zlej nálady filozofoval nad hlúposťami, proste som zabiehal do pseudobludných konštrukcií a mal som výrazné synestézie. V práci som čítal papiere a písmená mali rôznu farbu - evidentne boli vytlačené čierne, ale ja som ich videl niektoré z nich výrazne fialovo. Čumel som na tie dokumenty ako tĺk a nemohol som sa sústrediť na text, lebo tam rôzne písmenká mali výrazne svietiacu fialovú farbu... A bolo mi aj občas nepríjemne, že som sa chcel resetovať alkoholom, ale napokon som to nespravil. Inak v podstate s odrenými ušami sa to podarilo zvládnuť.

Dnes sa mám pomerne dobre. Odpočívam. Trochu som pomenil fórum - prehľadné zhrnutie zmien na fóre som napísal do témy "Zmeny na fóre" v sekcii "Dizajn" dole v Metafóre.

Prajem všetkým pekný deň.  Pretty good 
S pozdravom
Matej
 jocolor

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 13 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto So 23 august 2014 - 22:19

Ahoj Matej,
som rád, že sa dokážeš takto siliť v práci. Neviem, ako by som takéto niečo zvládol ja, asi nijako. Čakám na prácu a dúfam, že to teda aj zvládnem. Snáď. Podmienky sú nastavené dobre.

Ahojte,
na dnešok hlásili dažde. U nás sa to splnilo až na večer. Dovtedy som bol na záhrade, ale môj výkon nebol nič moc. Klasicky som si počitoval, trošku študoval a oddychoval. V miernom štádiu ma trápi soc. fob., únava a pasivita.
Na dnešku ma potešil náš kocúrik, ktorý sa stále šmajchloval okolo nôh.
Zarmútilo ma, že proaktivita je mi dosť vzdialená (dúfam, že je len za rohom).
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Matej Ne 24 august 2014 - 20:58

Ahoj  cat 

Dnešný deň som mal pasívnejší. Podarila sa však prechádzka do obchodu a na omšu. V obchode som stretol bývalého spolužiaka - hoci to bolo prekvapivo pre mňa príjemné a jeho stretnutiu som sa potešil, ako i prehodeniu slovka-dve pri pokladni... zarmútilo ma moje červenanie a úzkosť v tejto situácii. Snáď sa pri mne necítil trápne, keď prejavy môjho vegetatívneho nervstva vykazovali v tvári paniku, neistotu a zlý pocit. V duši vnútri som sa však v ráciu tešil tomuto stretnutiu. To len to moje hlúpe vegetatívne nervstvo vždy musí blázniť...  very sad2 

Inak som cez deň nič špeciálne nerobil. Len čosi máličko.  indifferent 

Po náladovej stránke sa dá. Neurotické prejavy zväčša zlepšené, červenavé úzkosti sú však zhoršené. Možno to má na svedomí aj to, že som si 2 dni nedal Oxazepam. Totiž nasledujem doktorovo odporúčanie a v dni, keď mám voľno, tak si Oxazepam nedávam. Nevýhodou je, že keď vtedy niekam idem a nedám si, tak sa mi to takto pokašle ako pred tým kamarátom...  very sad3 

Ešte ma dnes potešilo dodržanie kilojoulového limitu.  cherry 

Želám všetkým priateľom a forumákom vydarený štart do nového týždňa.
So srdečným pozdravom
Matej
 community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 13 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 5 - Stránka 13 Empty Re: Ako sa dnes máš? 5

Odoslať  Tuto Ut 26 august 2014 - 20:08

Ahojte,
verím, že sa máte dobre a tiež, že vás choroba zďaleka obchádza.

U mňa celkovo málo nového. Dnes je taký upršaný deň a navyše som išiel zubárovi, čo stále neteší aj moju peňaženku. V podstate som čušal celý deň doma, snáď len malý nákup. Tak som bol hlavne v izbe s nejakou knižkou a počúval ševelenie za oknom, teda dopadajúce kvapky...

Zdravotne to nie je úplne Ok, ale zároveň sa to dá. Dosť pociťujem pasívne naladenie, lebo sa mi príliš nechce do činnosti. Možno, že to spôsobuje ten Haloperidol, alebo Alventa. Stále si pripadám mierne unavený. Občas sa ma dotkne depresia, ale zdá sa, že menej ako v minulých dňoch. Soc. fob je tiež v menšej miere.

Toľko o mojej aktuálnej situácii. A ako vy?
S priateľským pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 13 z 84 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 48 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore