Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 18

Strana 75 z 83 Previous  1 ... 39 ... 74, 75, 76 ... 79 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  kimi2028 Po 30 september 2024 - 19:43

Inak pôsobím cez internet ako otravný človek? Dnes som sa dozvedel to o sebe na internete od jednej a skoro som spadol z nôh. Aj som sa pohádal s ňou, preto na smrť. Ide o niekoho, koho až tak nepoznám dobre  a ani ona mňa. Nemyslím si to o sebe, vedel som sa vždy ohodnotiť. Myslím si, že som v pohode.  Hoci mohol som mať zlý deň, ale nemal som možno tak reagovať, ako som reagoval Very Happy

PS: Môžete kľudne vyjadriť názor nepohnevám sa Very Happy Nie som metací typ človeka...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Patty_Pillow Po 30 september 2024 - 21:13

@kimi2028 a nemala ona zlý deň? Mne prídeš ako v pohode chalan a rada tu čítam príspevky od teba.
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 463
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

rasto likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  kimi2028 Po 30 september 2024 - 21:32

Neviem, tak môže byť, ale nevadí. Už je to pasé. Nevrátim to späť, ale je mi to už jedno. Nie vždy som v pohode, pri našom ochorení sa stáva. Hoci mne je to už jedno. S dotyčnou nechcem mať nič a ani o nič nešlo, a ona nechce mať asi nič so mnou. Len som bol zvedavý na to. To je celé... Podľa mňa hlúposť, ale nevadí.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

rasto likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  relouth Ut 1 október 2024 - 9:06

Aj tu otravnost konkretizovala?
relouth
relouth
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 240
Reputácia Reputácia : 56
Dátum registrácie : 10.01.2020
Bydlisko Bydlisko : Banská Bystrica

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: progressive
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Saladin Ut 1 október 2024 - 9:52

Zažil som niekoľko otravných ľudí, bohužiaľ sa infiltrujú všade. Jedna bola až tak otravná, že mi smartfón pípal ako šplašený. Zo začiatku bolo príjemné si s niekym pokecať, ale po čase to prerástlo cez moju hlavu. Stalo sa, že sme hodinu kecali na facebooku, rozlúčili sme sa a po 2 hodinách prišlo ďalšie otravné píp, že "ahoj, sedím práve vo vlaku, [venuj mi čas, energiu a pozornosť, lebo sa nudím]. To v [] samozrejme nenapísala takto priamo, ale po pár dňoch to bolo zrejmé. Nakoniec som odmietol robiť zo seba Nudiareň a slečne NudímSa som dal zbohom.

A pritom tá baba bola strašne milá, neinvazívna, až empatická (poznal som ju roky z nemenovanej diskusie).. ale v súkromí, ty kokso, typický emočný vampír, ktorý ťa vycicia ako čierna vdova a tvoje vyschuté telíčko odprace zo svojej sieťky. Dnes otázku, či mám whatsup považujem za jasný redflag, že sa jedná o ďalší NudímSa prípad. Títo ľudia vôbec nepoznajú primeranosť a hranice druhých veselo ignorujú.

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 685
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Mous likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Saladin Ut 1 október 2024 - 10:07

Dokonca sa mi stalo, že som si písal s nejakou babou a nakoniec som zistil, že to bol chlap. Chápete? Normálne v diskusii predstieral (teda skôr nenormálne), že je žena. A nebol to nejaký trans, ktorý sa cíti ako žena. Explicitne mi písal, že "má krámy a preto je dnes viac náladový". Lenže on, ako som neskôr zistil, čisto technicky nemohol mať menštruáciu. Proste klamal a manipuloval len sa tak prášilo.

Treba si na internete dávať veľký pozor, pričom paranoja je v dnešnej dobe skôr benefit ako handicap, myslím..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 685
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Mous and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Catherin4 Ut 1 október 2024 - 10:52

Exotov na internete je vela, netreba sa nimi zaoberat, zablokovat, neriesit. Ja som tiez uz na vselijakych natrafila.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 574
Reputácia Reputácia : 79
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3, F25.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlafaxin, Trazodon

Lucas likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  kimi2028 Ut 1 október 2024 - 15:36

relouth napísal:Aj tu otravnost konkretizovala?

Nie... Ja som sa nebavil ani až tak s ňou tam, ale s ostatnými... Tiež musí mať to pomiešané. Má takú diagnózu ako my. To je jedno. Každý je nejaký... Nezáleží na tom. Veď už riešiť nebudem ju. Je jej možno zle, tak si to odbavuje na internete. Aj to môže byť. Vraj som aj narcistický, keď som povedal zo srandy kamarátom dnes, že som strašný narcis a musím s tým niečo robiť tak sa rozrehotali. Že určite nie, ale nevadí...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

rasto likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Catherin4 Ut 1 október 2024 - 16:00

Kimi neber si to tak, nikdy nesadnes kazdemu. Ona ma mozno problemy sama so sebou a takto si to ventiluje. Mna tiez urazali na internete ludia ktori ma ani nepoznaju, no naucila som sa to ignorovat a hlavne si nepripustat. Nepustaj sa s takymi ludmi do hadky, to je voda na ich mlyn a zbytocne budes vytoceny. Mne tu na fore prides ako uplny pohodak.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 574
Reputácia Reputácia : 79
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3, F25.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlafaxin, Trazodon

Matej, rasto, Mous and Saladin like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Saladin Št 3 október 2024 - 9:28

Včera sa stala mi nemilá udalosť, za ktorú sa aj trochu hanbím, ale hlavne odzrkadluje môj životný štýl a situáciu:

Niekto búchal na dvere, neotvoril som. Zrejme niečo odpočítavali, pretože po pár minútach vyšli z vedľajšieho bytu a chceli znova zvoniť u mňa. Na to susedka promptne zareagovala, že "Tam ani neklopte. Nikto tam nie je". Ty kokso, až ma zamrazilo. Zostal som obarený, skoro mi prihorela palacinka. Uvedomil som si, že vlastne neexistujem. Vôbec nie som. Ani moji najbližší susedia nevedia, že som tu. Som tu a zároveň tu nie som. Žijem a zároveň nežijem. Som neživý a nemŕtvy. Stala sa zo mňa schroedingerova mačka..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 685
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Mous Št 3 október 2024 - 10:43

@Saladin ej, je to nepríjemné, keď človek neexistuje. Stávalo sa mi to opakovane, ľudia použili napríklad namiesto mňa konkrétneho, že "niekto tu bol", prípadne "nejaký tam"... je to trochu iný prípad, keďže s tvojou prítomnosťou suseda vôbec nepočítala.

Inak som si zistil o tej mačke, keďže príbeh vôbec nepoznám. Vraj nie je možné vedieť, či žije alebo nežije, avšak v paralelnom vesmíre sa deje tá druhá možnosť-čo by bolo vychodisko...samozrejme, trochu som sa to snažil odľahčiť.
A toto posielam ako takú atmosférickú, nie každý ho má rád.
https://youtu.be/Gq-CIfLCrB0?si=UCiXkd5KNIhGzT35

Na druhej strane, je to aj obdivuhodné-si vlastne ako dáky samuraj alebo mudrc, čo dokáže zmiznúť pred zrakmi ľudí;-)
Mous
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 937
Reputácia Reputácia : 193
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, rasto, Juraj, Catherin4, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 75 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Catherin4 Št 3 október 2024 - 13:00

Saladin, ja si niekedy zelam pred zrakmi inych ludi neexistovat, tebe sa to podarilo 😂 Inak tiez neviem ci su susedia doma a oni zas nevedia, ci som ja doma. Neriesim ich. Ale mam stastie, ze po negativnych skusenostiach mam konečne dobrych susedov. Ja som predtym mala v dvoch byvaniach po sebe v prvom pripade asocialnych, v druhom neznasanliveho suseda. Treba si vazit ak mame v pohode susedov, lebo to nie je samozrejmost.


Naposledy upravil Catherin4 dňa Št 3 október 2024 - 13:18, celkom upravené 1 krát.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 574
Reputácia Reputácia : 79
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3, F25.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlafaxin, Trazodon

Matej, Mous and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 75 z 83 Previous  1 ... 39 ... 74, 75, 76 ... 79 ... 83  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore