Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 17

Strana 65 z 83 Previous  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 74 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  dzuli08 Po 25 december 2023 - 18:39

Zdravím všetkých a pripájam sa k prianiam pohodových a pokojných sviatkov.
Ja som Štedrý deň trávila mierne neplánovane s rodičmi u mňa na byte. Ale dopadlo to celkom fajn. Totiž u našich bol výpadok elektriny na vyše dva dni, tak sme nemali ako variť a pripravovať veci. Zvážili sme to a šli ku mne teda, kde mamina uvarila kapustnicu a ja som urobila šalát a rybu. Ja nemám telku tak sme namiesto nej pozreli na Netflixe jeden film večer a išli spať. Ocino už takmer na komplet zmontoval obývaciu stenu, už len také detaily treba dotiahnuť. Aj z toho sa teším, ale aj z toho že sa naši nejak výrazne nehádali ....raz keď u mňa po sebe vrieskali som im povedala, že budú chodiť na návštevu po jednom ku mne Very Happy snáď si z toho niečo zobrali.
Prajem pekný večer všetkým:perfect: flower

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 561
Reputácia Reputácia : 447
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 37

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, regina, rasto, Catherin4, Jaro123444, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  motylek Po 25 december 2023 - 19:32

Letošní Vánoce jsou u nás úplně jiné než standardní Vánoce, ale já jsem takhle šťastná.
Letos jsme vlivem střevní chřipky na dietě, takže se nepřecpáváme těžkým jídlem a cukrovím jako při obvyklých Vánocích. Nejsme přecpaní. Zato jsme si udělali krásnou atmosféru. Charakteristicky mi tady voní vánoční svíčka, narozdíl od loňska nechybí stromeček, byly i dárky a hlavně jsme spolu a jsme na sebe hodní. Zvlášť manžel mě po měsících, kdy se ke mně choval špatně, překvapil, jak úplně otočil. Víc si teď povídáme; řekla jsem mu, jak jsem se dřív, když jsme se hádali, cítila. Vysvětlila jsem mu, jak je ve vztahu důležitá komunikace v poklidu. Připadá mi, že si víc váží toho, co dělám pro syna a domácnost, že to asi i oceňuje. Víc mi pomáhá a vychází mi vstříc. A já už nemám takovou nechuť pracovat ve chvílích, kdy manžel zrovna nic nedělá. Vycházím mu také vstříc. Vzájemně si pomáháme, spolupracujeme a já najednou vidím, jak to může i krásně fungovat. A hlavně manžel už na mě neřve kvůli každé maličkosti. (Naposledy na mě řval proto, že chtěl, abych mu něco položila na stůl, aniž by řekl, kam, a já jsem to položila o pár centimetrů jinam, než měl na mysli. Rolling Eyes )
A já jsem se uklidnila, nejsem vynervovaná a neřvu na něho zpátky, není už důvod.
Myslím, že takto jsem si nakonec Vánoce přála. Ne jako svátky obžerství, Very Happy ale jako svátky, kdy jsou lidi spolu, mají se rádi a vládne vánoční pohoda. Větší dárek mi manžel dát letos nemohl. Jen tiše doufám, že nám to vydrží i po svátkách, až muž půjde do práce a život se zase vrátí do určitého stereotypu. Nebo kéž by do synova školního stereotypu, u nás spíš až zase bude stres a problémy se synovým zdravím. Tedy až se nám do cesty zase postaví překážky k překonání.
motylek
motylek
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 816
Reputácia Reputácia : 66
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,125 mg

Matej, regina, rasto, kimi2028, janka,janka and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  EnaXnaY Ut 26 december 2023 - 9:06

Dnes sa mám oddychovo Wink

Dávam si generovať obrázky cez Bing Image Creator Wink

https://www.bing.com/images/create Wink

Napr. "dzI/Ove sny o lepšom svete" Wink

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 65 1LEDHOPQ0L-20231226090525

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 65 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1259
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paliperidón, Depakine, Helex, Trittico, Diaprel, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Matej, rasto, Mous, Catherin4 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  EnaXnaY Ut 26 december 2023 - 9:57

dzI/O sa má dobre, relaxuje Wink

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 65 LA1NGV9JD1-20231226095124

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 65 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1259
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paliperidón, Depakine, Helex, Trittico, Diaprel, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Mous and Catherin4 like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  EnaXnaY Ut 26 december 2023 - 10:27

dzI/Ova najobľúbenejšia pozícia Wink

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 65 I7VKOGXLXL-20231226102013

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 65 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1259
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paliperidón, Depakine, Helex, Trittico, Diaprel, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Mous and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  EnaXnaY Ut 26 december 2023 - 11:00

dzI/Ova pohodička Wink

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 65 KF8NL1KMD4-20231226105757

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 65 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1259
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paliperidón, Depakine, Helex, Trittico, Diaprel, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Mous, motylek and janka,janka like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Patty_Pillow Št 28 december 2023 - 22:47

Ahojte, tak my sa máme fajn, za poslednú dobu som moc toho nemusela riešiť, aj keď mám hlasy opäť, jedine výpadok jednej injekcie ktorú beriem raz mesačne, ale mám ešte dve v ambulancii, takže 4. idem na jednu a potom o mesiac na druhú a snáď potom nebude výpadok. Psychicky sa pripravujem na operáciu, tak snáď mi z toho kŕčku odstránia všetko čo majú a ja budem opäť "zdravá"
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 450
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Patty_Pillow Št 28 december 2023 - 22:47

A všetkým vám prajem pekný nový rok, nech sa všetkým darí
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 450
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

Matej, regina, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart Št 28 december 2023 - 22:58

Mne zomiera psik. Roky moj, 15 rokov sme boli spolu. Zlyhali mu oblicky, lezi zabaleny v decke a uz sa nehybe, len ockami na mna pozrel. Este mal infuzie, ze by sa dal zachranit, ale mu to nepomohlo, zlyhali mu celkom oblicky, uz ani necika, smrdi mu z nufaciku mocovina, kysly zapach. Este zajtra bude mat jednu infuziu, ze keby nahodou sa stane zazrak. Ale on uz zomiera, ze do soboty nevydrzi, doktor povedal. On uz necikal cely den. Zlyhali mu celkom oblicky uz. 23teho este odo mna pytal jest, skakal a stekal jak besny, nic mu nebolo, este salat odo mna pytal. Uz necikal dneska vobec, vcera este cikal. Uz mu smrdi z nufaciku mocovina, ze dva dni este, do soboty a konecna. On bol 15 rokov so mnou. Blaznivy maltezak, temperamentny pes, co este do 23teho behal, vymyslal, som myslel, ze 2-4 roky potiahne a zo dna na den... Dezorientovany zostal, prestal jest a pit a uz len lezi a prestal aj cikat. Ani infuzie mu nepomohli. Zo dna na den. A on cely zivot bol besny, temperamentny pes, sak maltezak, divoky a teraz ho vidim lahnuteho bez pohybu, smrdi mu z nufaciku mocovina. ....na staroba. Este 23teho mu nic nebolo, este stekal a skakal, aby som mu salat dal a teraz mu zostavaju dva dni. Moj malinky, 15 rokov sme spolu boli, blaznivy pes, co vyvadzal kade chodil, besny, jak z divych vajec a teraz ho vidim nevladneho, co sa nevladze pohnut, len ockami na mna pozrel. Pod dekou lezi. Ja to neprezijem. ....a staroba, fuj. 15 rokov bol so mnou, od steniatka, ten besny pes od malicka a teraz tu lezi nevladny, ja to neprezijem
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart Št 28 december 2023 - 23:15

Tie bodky, tam bola nadavka. Asi to tu nemozem pisat, ale kazdy si domysli jaka staroba s velkym Poj... Ja to neprezijem, takyto blaznivy pes besny a teraz tu lezi a nevie sa pohnut. Ja som nikdy ani nepomyslel, ze toto budem vidiet. Ved bol vzdycky jak z divych vajec, behal, skakal, vystekoval. A zo dna na den ho odpapilo a lezi na smrtelnej posteli. Toto som nemal videt, moj malinky besnos mrchavy ustekotany
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  motylek Št 28 december 2023 - 23:19

@Sweetheart Předem vyjadřuju upřímnou soustrast. Mně podobně před 4 lety umíral můj kocour, kterého jsme měli 14 let. Přestal jíst, pít i chodit na WC, jen polehával a čekal na smrt. Nemohla jsem se na něho dívat, tak jsem ho odnesla k veterináři a nechala mu píchnout poslední injekci, aby se netrápil. Sad
motylek
motylek
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 816
Reputácia Reputácia : 66
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,125 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Patty_Pillow Št 28 december 2023 - 23:25

@sweetheart ja to plne rozumiem ja som takto stratila milované potkaničky, jedna sa dožila troch rokov a dostala porážku, ešte z kapsičky som ju kŕmila, aby papala, ale veterinár, že je lepšie ju utratiť, že sa už len trápi, tak som za ňou plakala, lebo práve ona mi tak pri rástla k srdcu a druhá sa dožila 4,5 roka, čo je na potkanicu rekord, tak tá už na starobu zomrela. A mám ešte 12 ročného psíka čivavky a 3 ročnú zajku, tak uvidíme ako s nimi, ale zatiaľ sú v poriadku obaja. Ale pred spánkom sa po modlím za tvojho psíka, aby sa dlho netrápil a pokojne prešiel za dúhový most
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 450
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 65 z 83 Previous  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 74 ... 83  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore