Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 17

Strana 59 z 83 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60 ... 71 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Catherin4 Po 18 december 2023 - 16:25

Pretoze uz druhy clen chce kvoli tvojim urazkam odist z fora co mi pride skoda ked uplne v pohode ludia chcu odist len kvoli tebe.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 528
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Saladin Po 18 december 2023 - 16:28

Urážkam? Trochu preháňaš, nemyslíš? Koho urážam a ako konkrétne - tak schválne si to vypočujem.

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 625
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Catherin4 Po 18 december 2023 - 16:35

Ty vieš veľmi dobre koho, nebudem ti to opakovať, taká diskusia by nikam neviedla. Ja sa ich vždy zastanem keď budeš na nich vyskakovať, aj keby to nikto iný neurobil lebo každý chce mať svoj pokoj.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 528
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Jaro123444 likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Saladin Po 18 december 2023 - 16:35

Okrem toho, drahá Katarína, toto sa dalo vyriešiť aj súkromnou správou, že.. A dohodnúť sa ako v prípade dospelých ľudí. Si si naozaj istá, že vyvolanie verejného konfliktu (a garantujem ti, že z neho nebude mať nikto dobrý pocit) bol najlepší spôsob ako riešiť podobné situácie?

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 625
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Catherin4 Po 18 december 2023 - 16:38

Ja chcem aby to aj ostatní videli. Keď ty verejne urážaš iných, ja môžem napísať verejne svoj názor na teba.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 528
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Jaro123444 likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Saladin Po 18 december 2023 - 16:38

Catherin4 napísal:Ty vieš veľmi dobre koho, nebudem ti to opakovať, taká diskusia by nikam neviedla. Ja sa ich vždy zastanem keď budeš na nich vyskakovať, aj keby to nikto iný neurobil lebo každý chce mať svoj pokoj.
Nezahmlievaj a nemanipuluj!!! Otázka znela, ako som konkrétne na tomto fóre niekoho urazil - napíš mi konkrétne príklady. Ďalej som sa pýtal, prečo toto neadresuješ aj motýlikovi (pretože ona s Jarom naposledy začala - sorry motylik, že ťa spomínam, ale ide o princíp). A prečo si sa takto rázne nevymedzila, keď mi Jaro nadával do blcov. To nie je urážanie??


Naposledy upravil Saladin dňa Po 18 december 2023 - 16:45, celkom upravené 3 krát.

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 625
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Saladin Po 18 december 2023 - 16:41

Catherin4 napísal:Ja chcem aby to aj ostatní videli. Keď ty verejne urážaš iných, ja môžem napísať verejne svoj názor na teba.
Problém je možno v tom, že ja som tu nikoho neurazil. Diskutovať neznamená urážať. A znova sa pýtam, prečo si sa takto nevymedzila, keď ma urážal Jaro? Mne je jasné, že si s ním zrejme súhlasíla (si tomu dala lajk), ale aj napriek tomu to nemení nič na fakte, že to boli KONKRÉTNE urážky.

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 625
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Catherin4 Po 18 december 2023 - 16:45

Motýlik Jara neurážala, len mu niečo pripomenula. Nepísala, že má také či onaké diagnózy a pod. A manipulátor rád obviňuje druhých z manipulácie. Jara si vyprovokoval na také reakcie. On inak vôbec nie je konfliktný, do nikoho tu nerýpe. Viac sa k tomu nebudem vyjadrovať, pretože je to zahlcovanie verejnej diskusie a úplne zbytočné. Ale svoj názor som musela povedať.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 528
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Saladin Po 18 december 2023 - 16:57

Je ti jasné, že si jediná, ktorá je momentálne konfliktná zo všetkých členov fóra? A žiadne "ale", "lenže", "avšak". Vyrútila si sa tu ako zúrivá čivala, zahltila si diskusiu úplne zbytočne umelo vytvoreným problémom a vytvorila si konflikt. A pritom som kauzu "Jaro" uzavrel s Reginou dávno - odvtedy bol pokoj, všetko tu klapalo ako hodinky.

A obavy, že si zahltila diskusiu si mala riešiť predtým, ako si ju začala zahlcovať. Lebo toto je z tvojej strany priehľadná manipulácia, že "nebudeš písať konkrétne príklady, lebo sa diskusia zahltí".

Žiadne konkrétne príklady, kde som údajne urážal Jara, totiž nemáš. Pretože žiadne neexistujú. Písal som moje komentáre citlivo a dával som si extra pozor, aby som NIKDE NEHODNOTIL JEHO OSOBU..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 625
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Catherin4 Po 18 december 2023 - 17:01

Saladin. U mna si narazil a ja ti tie tvoje manipulacie nezozeriem. Ani nebudem ticho ked budes zas niekoho urazat. A kludne sa s tebou zas pohadam. Ale kvoli tebe tu nebudu odchadzat nekonfliktni clenovia.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 528
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Jaro123444 likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Saladin Po 18 december 2023 - 17:02

Catherin4 napísal:Jara si vyprovokoval na také reakcie.
Aha, vyprovokoval som ho.. Obete domáceho násilia veľmi často počujú od agresorov podobné výhovorky: "áno, zbil som ju, ale vyprovokovala ma".

Z mojej strany je to všetko. Chcem len, aby si prípadní čitatelia, ktorí budú mať nutkavú potrebu hodnotiť situáciu, uvedomili, že nie som ten, ktorý vyvolal konflikt. Žiadne "ale", "lenže", "avšak". Takto to proste je.

@Catherin4 - my dvaja si nemáme čo povedať, zbohom!


Naposledy upravil Saladin dňa Po 18 december 2023 - 17:05, celkom upravené 1 krát.

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 625
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 59 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Jaro123444 Po 18 december 2023 - 17:05

@Saladin ja som ťa neurážal, nenapísal som ti ani nič vulgárne ani neslušné, nepovedal som ti ani niečo takého typu ako debil, magor. Napísal som ti len že si arogantný, narcistický a neempatický, neviem už presne ale niečo v tom zmysle a to neni podľa mňa urážka prepáč. Každopádne ani to som ti nemusel písať, ale sám si za to môžeš. Ako som napísal už, voči ostatným členom fóra to nemám potrebu písať, to je na zamyslenie teda, možno preto že ich príspevky sú normálne, empatické, snažia sa podporiť. Mimochodom skôr by som ako urážky bral ty dilino ožratý, holka nešťastná, kluku ušatá ( to si písal ak dobre pamätáš) , ale chápem že ty si svoje správanie neuvedomuješ prosto. Neupozorňoval som ťa jediný na to ako sa správaš, urobili to už viacerí členovia. Možno preto boli všetci ticho keď som ti napísal hento, že niečo na tom pravdy bolo a nemali potrebu bližšie k tomu písať. Mimochodom aj počet reakcií na tvoje príspevky hovorí za niečo, veľa ich neni veru. Možno preto, že sa ostatným tak nepáčia. Ja osobne som veľmi nekonfliktný typ, to je asi jediné pozitívne na mne. Snažil som sa naozaj s každým vychádzať, aj s tými ktorými som nesúhlasil alebo som mal pocit že mi ukrivdili. Vždy som bol skorej utiahnutý a nechal si kydať na seba od ostatných a bol ticho. Tak prosím zamysli sa nad sebou prečo som tak reagoval a prečo tak reaguje možno aj Katka, alebo druhí. Chodíš do kostola, aj keď takí ľudia ako ty by nemali, ale takých je viac a to je ten paradox a väčšinou sedia v prvých laviciach. Ja ťa beriem takého aký si, iný už asi nebudeš a prepáčim ti všetko, len skús sa prosím fakt uvedomiť či niečo neni zlé ak to vidia aj druhí a povedali ti to už.
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 477
Reputácia Reputácia : 10
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (150mg), Solian (200mg), Sertralín Actavis (25mg)

Catherin4 likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 59 z 83 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60 ... 71 ... 83  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore