Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 17

Strana 48 z 83 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49 ... 65 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Catherin4 Pi 24 november 2023 - 15:21

Motylek ja sedím klasicky, mam oprety chrbat, hlavu nie. Ja vo firme tiez niekedy sedím, ale co je horšie, niekedy musim stáť a hrbit sa nad zakazkou. Keď sa tak viac hrbim tak ma niekedy zvykne bolieť chrbát. Ale hlavne na zaciatku ma bolel, uz som si na to zvykla. Raz som mala take obdobie keď ma strašne bolel chrbát, tiez ma poslali na RTG. Mám skoliozu. Predpisali mi tabletky na uvoľnenie svalstva a potom to prešlo. Neviem či tie tabletky zabrali alebo by to prešlo aj samé. So synom držím palce, nech je čím skôr zdravý, to je hrozné mať takéto problémy, ešte k tomu v jeho veku. Verím že to čoskoro bude zase dobré.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 528
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

dzuli08, Sweetheart, Jaro123444, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Juraj Pi 24 november 2023 - 16:03

@motylek, tie bolesti chrbta sú z toho že chrbtové svalstvo je zoslabnuté. U mňa keď vypukla psychóza, tak som sa niekoľko rokov nezdravo stravoval, v dôsledku čoho u mňa došlo k rozpadu svalov. Potom prišli bolesti a minulý rok ma seklo v krížoch tak že som sa nemohol poriadne hýbať. To je jeden z dôvodov prečo som začal cvičiť. Na chrbát sú dobré napríklad zhyby, veslovanie, mŕtvy ťah. Pokiaľ sa na tieto cviky necítiš, daj si poradiť od nejakého fitnes trénera niečo ľahšie. Ale cvičiť treba aspoň tri krát týždenne, raz za týždeň je málo.
Juraj
Juraj
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 636
Reputácia Reputácia : 172
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

Sweetheart, Jaro123444, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Saladin Pi 24 november 2023 - 16:49

Čo sa mi práve stalo Wink. Predávam nejaké veci (nie je podstatné čo) na nete. Písala mi pani, býva kúsok odo mňa, že má záujem a že sa pre "to" zastaví. Stretli sme sa, podal som jej "to", ona kecala, kecala, kecala, a že ďakuje a odchádzala preč. Bol v  Shocked a inštinktívne som ju zastavil, že na niečo zabudla. Vyslovene bola zaskočená, že to nie je zadarmo. A pritom nič také nikde nepíšem.

Väčšina z tých, ktorí prídu, sú super - tešia sa, pokecáme; mám dobrý pocit, že som stretol zaujímavých ľudí. Už sa mi aj stalo, že som im robil bútľavú vŕbu (sa posťažovali), ale to všetko k tomu patrí. Ale tomuto zvláštnemu druhu špekulantov jednoducho neviem prísť na chuť.
______
Apropos, dnes som urobil ťažké rozhodnutie a zrušil som konto na facebook-u. V diskusiach sú strašné hádky a vyslovene negatívna energia. Potrebujem niečo pozitívne a nie čitať apokalyptické predpovede. Väčšinou sa vytvoria 2 tábory, ktoré spolu "bojujú" a hádajú sa. V poslednej dobe som neprispieval ani tam, kde som chcel napísať niečo pozitívne - veď na čo, keď moje komenty zmiznú o mesiac. Mám jedného obľúbeného psychoterapeuta, tak budem navštehovať jeho profil a ostatné budem ignorovať..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 625
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

dzuli08, Sweetheart and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart So 25 november 2023 - 22:34

Ako dnes bola PERLA 😂 som isiel do Leony v Piestanoch. A pustali najprv Neyo, Rihana, take 2000's pesnicky. A potom zacali jaky Kabat pustat a podobne, sak ja nic nemam proti, len sa mi to tak nelubi. To pustali na jubokse, a ja tam nabehnuty, reku nemozem si pustit 😂 A co som si pustil: Baby one more time 😂 Hinten, co bol som mnou len kukal 😂 A v tom bare sa smali. Pustene: BABY ONE MORE TIME naplne 😂 Toto Ako Brit baby one more time je DELO. A som odchadzal a casnicka, taka brutalna baba, mi kyvala. Ale ona je strasne pekna, ja som odchadzal z Leony, este mi kyvali 😂 sak Cau, Brit baby one more time bude . Ale mi kyvali z Leony, reku cau 😂 ale TOTO bola perla brutalna 😂
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Saladin and Catherin4 like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Saladin Ne 26 november 2023 - 8:28

Včera som si rozmrazil mrazničku - nebolo v nej veľa "snehu", ale potreboval som ju umyť. Vyložil som mäso, zamrazenú ryžu, hrach na fermentovanie a ostatné veci na parapet vonku (boli iba 2 stupne). A straka mi začala kradnúť ryžu Shocked - normálne si rozbalila sáčok a zobala, mrcha jedna..
_____
"Kto je lepší vodič? žena či muž? nech rozhodne pes." Very Happy
Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 48 40501410

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 625
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Sweetheart and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Catherin4 Ne 26 november 2023 - 9:01

Ja som dost citala o tom Manuka mede a cim viac som o nom citala, tym viac sa mi páčil. Tak som to balenie co som objednala pre mamu zacala jest sama, som zvedavá ci mi zlepsi ranný kašeľ, iné problemy so zdravím nemám. No a mame objednam nový. Som zvedava ci je to fakt taky zazrak ako píšu. No a objednala som sa na vstupný termín pre strojček na zuby. Ja som si cely zivot chcela dať vyrovnať zuby ale ono je to dosť drahé a nikdy som na to nemala. A teraz mám niečo nasetrene tak som si povedala že je čas na tom zapracovať. Inak sa mam dobre, dnes idem do sauny po dlhej dobe. Aspoň nebudem furt len sedieť doma.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 528
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Mischelll, Sweetheart, Jaro123444, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart Ne 26 november 2023 - 18:16

No ja som si chcel adoptovat jedneho kocurika, ale, ked som rozmyslal, nemam ho kde dat. Este som sa pytal jedneho kamarata, ze by si ho zobral. Ale on je slahnuty, by mu aj vodu zabudol dat a este je to aj v inom meste, aj tak by som sa nemohol o neho starat, mozno raz za tyzden. A domov mi nedovolia macku doniest, na byte mame psa, ja mam skrecka a mama ma dve akvaria s rybami, macku uz nemozem. Ale mojmu psovi by macka nevadila, on aj skrecka oblizol, ked som mu ho ukazoval 😀 ale nespravi nic ani skreckovi, len ked davam skreckovi zrno do misky, musim aj jemu dat volaco, lebo caka pod skreckovov budou 😀 no a ten kocur ma 4 mesiace a utulok si ho zobral, lebo ho volakto dostrielal brokovnicou a strelil mu aj do oka, tak ma len jedno ocko teraz. Strasne by som ho chcel, taky krpec, len ho nemam kde dat. No som rozmyslal aj o druhych kamaratoch, jeden nema rad macky, druhy byva zas o tri mesta dalej, dalsi by zas bol lakomy mu volaco aj kupit. Ale rozmyslam, ze aspon napisem do toho utulku, ze mu zaplatim veterinara a krmivo, alebo co bude potrebovat. Aspon takto mu pomozem, lebo zdrave macky maju problem, aby si ich volakto zobral a nie este takyto dostrielany kocur bez oka. Macky maju celkovo problem s adopciou, vacsinou psov si beru z utulku. Nahram sem aj fotku toho krpca, nepochopim jak volakto mohol strielat na takeho krpca sedeho zlateho, ved to maca male este Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 48 Img_1_10
Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 48 Img_1_11
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart Ne 26 november 2023 - 18:21

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 48 Img_1_12
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart Ne 26 november 2023 - 18:36

Neviem ci aj takuto fotku mozem dat, ale a nech, nech vidia vsetci, jaki su volaktori. Takyto sa vratil ten kocur naspat. To je tulavy kocurik, jeden pan ho krmil, v zahradskej oblasti. A volakto ho v tych zahradkach dostrielal. Taketo male maca. O ocko prisiel za volaku spinuAko sa dnes máš? 17 - Stránka 48 Img_1_13
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Catherin4 Ne 26 november 2023 - 19:24

Sweetheart mas dobre srdce. O polovnikoch nemam dobru mienku, ich zabíjanie bavi. Preto dostrielal nejaky aj kocurika. Len tak, pre zábavu. Čo su to za ľudia.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 528
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Jaro123444 likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Jaro123444 Ne 26 november 2023 - 19:28

Mne sa práve zlomil zub vzadu, ale že riadne. Len som zahrýzol a v ústach som cítil ako keby úlomky niečoho tvrdého a to bol ten zub. Nechápem jak sa mi z ničoho nič mohol zlomiť. Aj cítim keď prejdem po ňom. Ale nechcem ísť zubárovi aj keď by som mal. Bude ma tam napínať riadne a to nechcem, preto sa bojím. Niektorých ľudí napína ale mňa nikdy nenapínalo u zubára ani pri umývaní zubov, preto to nechápem a niečo neni v poriadku teda. Len sám sa mi ten zub neopraví a ešte ak začne bolieť tak zbohom
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 477
Reputácia Reputácia : 10
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (150mg), Solian (200mg), Sertralín Actavis (25mg)

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 48 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart Ne 26 november 2023 - 19:50

Catherine, ale kto moze dostrielat taketo maca krpate. Sak Spine sa to vrati, nech docka, karma si ho dobehne. Vystrelil macatu ocko a ten krpec prisiel mnaukat na tu zahradku a ved oni, ked ho nasli takto, utekali zverolekarovi. Ale vystrelil mu ocko. Lebo taky pan sa staral o toto maca, on mu brloztek spravil, na zahradke ho mal, krpec si odbehol a potom sa vratil a maca bolo spokojne. Sak to je take divoke maca, behalo barde, a co, sak to neni zajac, ze zozere volakomu mrkvu alebo zeleninu. Ci co tej spine prekazalo? Co macka spravi na zahradkach? Sak kukuricu alebo repu, alebo neviem co papriku nezozere. Moze sa hanbit ta obluda. To maca malo domov, pan sa staral, aspon jest dal a maca malo domov, ked aj bolo polodivoke. A zbadal toto, utekali zverolekarovi. Moze sa hanbit ta spina, co malemu 4 mesacnemu kocurovi oko vystrelil. Moze sa hanbit ta obluda
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Lucas likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 48 z 83 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49 ... 65 ... 83  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore