Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 17

Strana 47 z 83 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 65 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Saladin Št 23 november 2023 - 15:40

Tak nech ti notebook slúži roky it is perfect .. Tento môj je už taký dôchodca, ale klop klop, nechcem to zakríknuť, funguje..

Inak aj ja som mal nedávno mániu a nakúpil som nejaké suplementy a Verzeug na fermentovanie (teplomer, bacily na výrobu Natto). Akurát dnes mi došiel balík z Číny, tak som happy.. Celý čas som tŕpol, či sa to niekde na ceste nestratí ,)..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 625
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  EnaXnaY Št 23 november 2023 - 16:04

Saladin napísal:Tak nech ti notebook slúži roky it is perfect ..

Díky, potrebujem ho v podstate na vývoj, lebo teraz SOM začal vyvíjať apky pre windows a chce to remote debug, aby SOM odladil na nezávislom stroji, či to ide Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 47 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1259
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paliperidón, Depakine, Helex, Trittico, Diaprel, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Saladin Št 23 november 2023 - 16:13

Chápem. Ja na tomto deduškovi nemôžem nainštalovať ani virtuálny OS. Btw. neviem, či by som si teraz kúpil notebook, keď už nie som toľko mobilný ako predtým - teda predpokladám, že desktop je lacnejší ako notebook..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 625
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  EnaXnaY Št 23 november 2023 - 16:33

Saladin napísal:Chápem. Ja na tomto deduškovi nemôžem nainštalovať ani virtuálny OS. Btw. neviem, či by som si teraz kúpil notebook, keď už nie som toľko mobilný ako predtým - teda predpokladám, že desktop je lacnejší ako notebook..

Stálo ma to nejakých 320€, nepotrebujem nejaký extra silný Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 47 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1259
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paliperidón, Depakine, Helex, Trittico, Diaprel, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Saladin likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 47 Empty znormalizovaný

Odoslať  Anonymný Št 23 november 2023 - 16:38

ahojte ľudkovia,
mal som veľmi hektickú jar a leto - v neustálej mánii a do toho veľa HHC. Bol som viac krát hospitalizovaný v Košiciach na akútnom a pred týždňom som ukončil 4 týždňový pobyt v Rožňave. Konečne po pár mesiacoch sa dá povedať, že mám nadhľad a som si vedomý toho, čo boli moje bludy - konšpirácie a paranoje spojené s mániou. Dnes sa cítím celkom príjemne a pozdravujem všetkých súputníkov. DRŽTE SA! ....... Paľo
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  EnaXnaY Št 23 november 2023 - 21:30

EnaXnaY napísal:Stálo ma to nejakých 320€, nepotrebujem nejaký extra silný Wink

Už SOM ho nakonfiguroval, boli nejaké problémiky, ale sú vyriešené Wink

Spokojnosť Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 47 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1259
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paliperidón, Depakine, Helex, Trittico, Diaprel, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Saladin Št 23 november 2023 - 21:48

Aký výrobca?? Ja kupujem tradične, aj som rodine odporúčal, Asus-y..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 625
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  EnaXnaY Št 23 november 2023 - 22:49

Saladin napísal:Aký výrobca?? Ja kupujem tradične, aj som rodine odporúčal, Asus-y..

HP Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 47 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1259
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paliperidón, Depakine, Helex, Trittico, Diaprel, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

dzuli08 likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Catherin4 Pi 24 november 2023 - 10:15

Ahojte moji mili, tak pridavam tip na darček, med Manuka ma antibakterialne účinky, pomáha zvyšovať imunitu, dobry aj pri tráviacich problémoch, ekzeme. Ja s ním zatial skusenosti nemam ale priatel si ho pochvaľuje, kupuje ho mame a sestre, ja ho kupujem mame. Citala som aj na neho dobre recenzie, takže voľba jasná.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 528
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

Sweetheart, Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  motylek Pi 24 november 2023 - 12:21

Ahojte, milí přátelé,
jak se mám? Tak napůl.
Dobré zprávy ohledně syna jsou, že moč je opět negativní a syn už konečně chodí do školy. Mívá večer slabě zvýšené teploty 37°C - 37,2°C, vždy jen chvíli (cca půl hodiny), ale se železnou pravidelností vždy v přibližně stejnou dobu (jen včera si zapomněl změřit). Vzhledem ke sterilitě moči asi jde zase o další reakci na stent.
A já teď začínám řešit svoje zdravotní problémy. Bolí mě hrudní páteř, lépe řečeno mám pocit, jako by mi na ni někdo silně tlačil. Asi to mám od vysedávání u počítače stále v jedné poloze. Tak se vás, kteří strávíte delší dobu vsedě, ptám: Jak sedíte? Máte opřenou hlavu a záda? Sedíte strnule v jedné pozici, nebo střídáte pozice? Máte taky problémy se zády? Kdyby něco, přesunu se s dotazem do příslušného tématu. Smile
Byla jsem dnes s tím problémem u své praktické lékařky. Poslala mě na rentgen a budu chodit na rehabilitace. Výsledky rentgenu budou až v pondělí, a tak jsem si uvědomila, že poliklinika v sousední městské části, kam jsem na RTG jela, vlastně má své lékařky, které snímky popisují. S jednou z nich chodil před 3-4 lety můj táta, ale rozešli se ve zlém. Byla by sranda, kdyby popisovala můj snímek právě ona. Very Happy
motylek
motylek
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 816
Reputácia Reputácia : 66
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,125 mg

Jaro123444 likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Juraj Pi 24 november 2023 - 14:03

Otec si kúpil knihu ktorú napísal nejaký Viktor Timura. Ja to nečítam, ale otec mi občas hovorí čo tam je, a ja sa bavím sa na tom aké blbosti to sú. Napríklad že kolískou svetovej civilizácie je Rusko, lebo najstaršie národy pochádzajú z územia Ruska. Mimozemšťania vytvorili staroveké civilizácie. Židia vymysleli kresťanstvo aby mohli ovládať nežidov. Američania sú v kontakte so zlými mimozemšťanmi, Rusi s dobrými. A samozrejme, ako inak, na svetovej scéne prebieha boj zlého skazeného západu a dobrého Ruska.

Toto nesúvisí s tou knihou, ale ešte mi otec hovoril aby som nekupoval potraviny ktoré majú na obale žabu, lebo sú vyrobené z geneticky modifikovaných surovín a spôsobujú rozpad buniek.
Juraj
Juraj
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 636
Reputácia Reputácia : 172
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

dzuli08 and Jaro123444 like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  motylek Pi 24 november 2023 - 14:32

@Juraj O žábě se vykládají i další hlouposti, třeba že to jsou potraviny od firem ovládaných (zlotřilým) Billem Gatesem.
motylek
motylek
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 816
Reputácia Reputácia : 66
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,125 mg

dzuli08, Juraj and Catherin4 like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 47 z 83 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 65 ... 83  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore