Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 3

Strana 65 z 84 Previous  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 74 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Robo Pi 24 február 2012 - 18:36

Ahoj Matej. Všetko najlepšie k tvojim meninám, veľa šťastia, zdravia a úspechov praje Robo. Ahojte kamaráti. Včera v našom meste otvorili nový hypermarket TESCO EXTRA. Bude otvorený nonstop sedem dní v týždni.Je tam 16 pásových pokladní a 6 samoobslužných pokladní.Predajná plocha je 5 000 metrov štvorcových. Je tam aj optika, sú tam telefóny a čoskoro bude aj lekáreň. Ja aj tak v tej Tesco lekárni asi nebudem "dostávať" moje lieky na lekársky predpis, lebo ja mám do jednej lekárne v našom meste-ktorá je hneď vedľa ambulancie mojej psychiatričky vernostnú kartu a nie je to ani vernostná karta doktora Maxa, ale inej firmy. Ak niečo kúpim v lekárni bez lekárskeho predpisu, tak mám potom zľavu10%. Ak je aj vo vašom meste, milí kamaráti nejaký market-supermarket, malý hypermarket, hypermarket, My, Expres alebo Tesco Extra, tak mi prosím napíšte, či nakupujete hlavne v sieti Tesco alebo aj v iných obchodoch. A ešte ma zaujíma, či máte CLUBCARD a ak áno, tak či tú kartičku CLUBCARD aj využívate na zľavy, ktoré majiteľovi kartičky CLUBCARD patria. Psychicky som na tom celkom dobre-už nie som až taký vzťahovačný, ani nepočujem hlasy, ale som dosť často nervózny a napätý, veď to dobre poznáte. Prajem Vám všetký pekný piatkový večer a vydarený víkend. Cez víkend sa možno viac rozpíšem. Takže asi tak... Majte sa krásne, Robo. it is perfect it is perfect it is perfect it is perfect it is perfect it is perfect
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Sirius St 29 február 2012 - 20:57

Caute, no nejako tu nepisete v poslednom case.
Ja sa mam dost blbo v poslednom case, psychicky som uplne rozbity nedokazem nejako fungovat normalne, vcera som spal asi 15 hodin - od siestej do deviatej asi + dnes som si este na dve hodiny zdriemol poobede.
Neviem sa ucit vobec, sedim nad tym tak 5 minut, nic nevyriesim a nedokazem pri tom vydrzat, nebavi ma to vobec.
Cele dni som oblbnuty osprosteny, tak max. na trening sa dokazem dostat, zacvicit si, ale uz cestou naspat ma zas chytaju "stavy".
Takze asi tak, ako sa mate vy? Matej, Tuto..?

_________________
Falun Gong je starodávna čínska metóda, slúžiaca na zušľachťovanie mysle, tela a ducha. Zastavme prenasledovanie Falun Gongu v Číne. Podpíšte internetovú petíciu na falungong.sk
Sirius
Sirius
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 70
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 14.08.2011
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : BA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Matej So 3 marec 2012 - 10:29

Ahoj I love you

Fórum trošku stojí, ako ste si všimli. Tradičným prispievateľom asi nie je moc do reči. Obávam sa, či nie je Tuto v nemocnici, keď toľko nepíše. A ešte aj Sirius sa nemá dobre. Mrzí ma, že sa toľkým nevodí dobre. Ja som tu na fóre vlastne každý deň, len niekedy ma to odhlási a vtedy som tu neprihlásený - bolo by fajn vždy tu prísť prihlásený, aby bolo jasné v dolnej časti fóra, že som tu bol pozrieť. Arrow

Mne sa teraz tiež priveľmi nechcelo písať. Ani neviem prečo, lebo som času mal pritom dosť - robil som skôr hlúposti. Ani som nešiel do školy a hral som sa na PC. Zabil som mnoho hodín.

Psychicky som pomerne v poriadku. Bol som včera na včeličke u doktora a hlásil som mu čo do zdravotných vecí spokojnosť. Bol rád, iba bol prekvapený, že asi pôjdem aj na magisterské štúdium pokračovať, keď som ešte v januári tvrdil, že už nikam nejdem. Som v takýchto veciach strašne nespoľahlivý, moje názory takéhoto charakteru sa menia rýchlosťou aprílového počasia. pale Ja si to uvedomujem, ale neviem, ako svoje pohľady stabilizovať. Čo iná nálada, to iný názor. Vie to niekto pochopiť? Question Viete, mám veľmi dobrých spolužiakov, naozaj som s nimi veľmi spokojný a cítim sa dobre, keď s nimi chodím na prednášky. Cítim sa v tom kolektíve prijatý. A škola ma vlastne baví. V januári som preto tvrdil iné, lebo na mňa doliehala opäť tá krutá realita mojej kognitívnej a intelektuálnej nedostatočnosti. Proste, ako to už viete, ťažko sa mi učí, preto je mi náročné si predstaviť, že sa budem ešte ďalej vzdelávať po ďalšie roky. Ale nadobúdam, ako ide čas, presvedčenie, že to pôjde, a to vďaka viacerým argumentom. Tie ma vedú veriť a dôverovať, že sa to dá. Cool

Takže psychicky ja fajn. Občas som napätý, ako Robo hlásil, občas si trhám kožu okolo nechtíkov na rukách, čo doktor označil proste ako zlozvyk. Občas robím preteky v obývačke, keď chodím od okna k dverám a od dverí k oknu. Dokolečka. Ale nič vážne.

-------

Držím pevne palce aj Tutovi, aby sa mu čím rýchlejšie polepšilo, a takisto myslím aj na Siriusa. Sirius, máme to ťažké a Ty ešte ťažšie, lebo máš náročný odbor. Nestrácaj nádej, že bude lepšie, zrejme to aj súvisí s akousi jarnou únavou alebo únavou organizmu po tom, ako si bol zavretý celé dni cez skúškové a musel si sa naplno učiť, a teraz náhle prichádzajú nové, ďalšie výzvy. Možno sa mýlim, neviem, nepoznám presne Tvoju situáciu, ale každopádne, uvítam, ak napíšeš o svojich okolnostiach viac a azda Ti poskladám slová, ktoré Ti vyjadria moju podporu, s ktorou už teraz môžeš určite rátať. Pi vitamíny, vlastne celý kvalitný pitný režim dodržuj. Pamätaj, že všetka Tvoja snaha vo všetkých oblastiach má veľkú hodnotu, lebo nezáleží len čisto na výsledkoch, nie sme predsa nejakí totálni pragmatici - záleží totiž aj na samotnej snahe, ktorú vyvíjaš. Už ňou plníš to, čo sa od Teba čaká a zasluhuješ si pochvalu a uznanie. Drž sa teda a prajem Ti veľa síl a zdravia! giving a hug

Pre Roba - my tu máme v Trnave veľa marketov, ja osobne chodím občas do Kauflandu a do Tesca. Klubovú kartu máme, využíva ju predovšetkým tatino, on do Tesca chodí nakupovať, keď ide na prechádzky. Až tak nevyužíjeme samotné zľavy z karty, ale skúmame vždy, aké zľavy dostávame. Tatino si vyberá hlavne podľa akcií v letákoch, ktoré nám vhadzujú pravidelne do schránok. Mamina chodí zriedka do Tesca, väčšinou - tak ako ja - len do Kauflandu. Tam je aj lekáreň dr. Maxa, v ktorej máme vernostnú kartu, tú využívame. Tesco celkovo je vzdialenejšie od nášho baráku a Kaufland je blízo, aj to hrá svoju rolu. Oproti Kauflandu máme Lidl, tam ja moc nechodím, ale rodičia tam občas skočia. Takže takto. Smile Som rád, že sa Ti zdravotne polepšilo. Držím Ti pevne palce! it is perfect

------

Moje plány ďalej sú asi bakalárka, seminárka na utorok, kedy ju mám prezentovať, cudzí jazyk do školy a takisto všeobecná príprava už na prvé písomky. Prvé dve budú krátko pred Veľkou nocou. Treba si pohnúť. A samozrejme predsavzatím je aj menej hrať hry. Hry ma odvádzajú od reality a mnoho hodín času mi znivočia. Musím sa polepšiť. I disagree

Prajem všetkým všetko dobré. Nech Vás sprevádza pokoj a mier v duši. PS: Pokúsim sa viacej a častejšie písať na fórum, hlavne teraz keď Tuto píše asi kvôli rozkolísaniu stavu pomenej.

S pozdravom
Matej community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 65 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  psychojane So 3 marec 2012 - 12:11

Ahojte!

Dlho som sa neozvala, mám teraz hrozné obdobie. Prekonala som ťažký zápal pľúc a odvtedy nemám hlas, vlastne len šepkám. Chodím s tým po lekároch a beriem a robím všetko čo sa dá. Vyše 2 týždne som bola doma na pn, teraz už konečne chodím do práce. Od budúceho týždňa mi budú pichať magnézium a budem chodiť dokonca logopedičke, lebo vraj je to aj psychicky podmienené. Dostala som šok, že sa dusím. Vymeškala som tábor s deťmi a tridsiatku som oslávila v horúčkach. Ale už je lepšie a dúfam, že časom sa aj ten hlas vráti.
Matej, som rada, že si v celku v pohode. Tiež dúfam, že Tuto nie je v nemocnici. Všetkým prajem to najlepšie, hlavne veľa zdravia a optimizmu.
S pozdravom,
psychojane

winter
psychojane
psychojane
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 46
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 07.09.2011
Bydlisko Bydlisko : juhozápad SR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Sirius Ne 4 marec 2012 - 10:11

Ahojte,
no tak mne uz je podstatne lepsie. Dakujem za slova podpory. Pripiisujem to kolisanie stavu tomuto pocasiu, pretoze aj doktorka povedala ze takto ked sa menia rocne obdobia, na jar a na jesen sa moze stav rozkolisat. Tak asi to bude tym, aj tym ze som mal riadne stresy v skole.
Inak sa uz mam teda dobre, chodim opat na treningy, teraz idem riesit bakalrku buduci tyzden.
Mam rozcitane momentalne : Madness a brief history, Polygot (o madarke ktora sa naucila 16 jazykov), 100 cases in psychiatry, a Karla Japersa - Filozofia
Takze vacsinu casu travim pri knizkach a na nete a odpocivam Smile
jocolor

_________________
Falun Gong je starodávna čínska metóda, slúžiaca na zušľachťovanie mysle, tela a ducha. Zastavme prenasledovanie Falun Gongu v Číne. Podpíšte internetovú petíciu na falungong.sk
Sirius
Sirius
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 70
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 14.08.2011
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : BA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Matej Ut 6 marec 2012 - 20:01

Helou alien

Čo mám nové a ako sa mám? Psychicky sa mám obstojne, no ešte včera a v nedeľu som mal depresívne pády, ktoré mali rôzne dôvody - napríklad som nestíhal robiť seminárku a mal som aj spirituálne problémy, ktoré sa ťažšie chápu. Čo už. Dnes som však na tom podstatne lepšie a rozvrhol som si plány na mnoho vecí, vychádzajúc z rád mojej obľúbenej motivačnej literatúry. I love you

Rodičia mi odporúčajú, aby som skúsil prácu po škole, teda po zavŕšení bakalárskeho štúdia. Štúdium mi, pravdupovediac, moc nejde, stále si zdvíham prápory nádeje, že to dotiahnem na magistra, ale ak si dám ruku na srdce a pomôže mi k tomu mama, ktorá sa na mňa dokáže pozerať veľmi kvalitne akosi "zvonku", tak potom musím uznať, že pri štúdiu dosť trpím. Veď stále mám problémy sa donútiť k učeniu, ktoré je pre mňa veľmi náročné. Viete, ja nie som úplne hlúpy, ale od dôb elektrošokov evidujem u seba pokles svojej úrovne schopnosti sústrediť sa. Čítam a čítam text, a veľmi ťažko sa mi rozlúskne, čo sa tam presne všetko hovorí, a zapamätať si to? To je naozaj morda - dávam si Piracetam 1200 mg, do toho Memo-tabletky s ginkom, ženšenom, často aj viacej tabletiek naraz. Nepomáha to nejak výrazne, stále je koncentrácia naozaj namáhavá, priam bolí, psychicky bolí. Keď sa mám učiť "len tak", teda nezáväzne, a pritom nepotrebujem text vedieť reprodukovať, stačí ho len tušiť, že čo sa v ňom približne hovorí, to je iná vec - to dokážem. Preto sa chcem učiť takto aj angličtinu. Ale vedieť reprodukovať tucty textov na skúškach a písomkach s vedomím, že aj tak to za tri dni od skúšky nebudem vôbec vedieť ... no je to ťažké. Najviac ma mrzí, že som býval vždy bystré dieťa, ktorému mnohí predpovedali vysokoškolskú učiteľskú kariéru a ja som kvôli nejakým elektrošokom a vôbec kvôli takejto chorobe stratil zásadnú a podstatnú časť zo svojej schopnosti koncentrovať sa. very sad5 very sad4

Je to potom vidno aj na tom, že sa ťažko presviedčam ísť robiť seminárky. Voľakedy som písal samé referáty, články, priam stohy článkov, a teraz je mi zaťažko aj pár strán nejakej drobnej práce spraviť. Je mi to veľmi ľúto, že som takto doslova ohlúpol. Mnohí tu na fóre ste veľmi inteligentní, vidím Siriusa ako číta múdre knihy, veru vážte si svoju schopnosť sústrediť sa a svoju inteligenciu. Nie je to samozrejmé, že ju máte. very sad2

Prihlášku na magisterské treba poslať do konca marca. Takže už je nutné konať, je načase. Ale intenzívne zvažujem, že nepodám nič, a že dokončím bakalára a pôjdem skúsiť prácu. A prípadne by som si svoj odbor spravil na Mgr. externe počas práce, ak sa už osvedčím ako pracant a ak sa mi bude dobre vodiť. Neviem, je to ťažké tam vonku, práce je málo, máme tu krízu. Treba ale dúfať. A musím aj ja zvyšovať svoju cenu na trhu práce.

A preto som si spravil plán, a to jednak schudnúť 20 kg, aby som vyzeral sympaticky a bol pre firmy aj čo do výzoru akceptovateľný, a jednak naučiť sa poriadne angličtinu. V posledných dňoch často cvičím na eliptickom trenažéri intervalové tréningy, aj dnes som si zacvičil. Zaregistroval som sa tiež na stránke "cviceni-doma.cz", kde je zadarmo ponúknutý cvičebný program. Dnes som si bol tiež kúpiť skvelé knihy "Angličtina nielen pre samoukov", "Slovník slangu a hovorovej angličtiny" a "Gramatika súčasnej angličtiny". A v rámci plánu mám vyčlenených denne 15 minút až polhodinku na venovanie sa týmto knihám. Anglicky som sa učil celé roky a dostal som sa na strednej až na úroveň "upper intermediate". Ale maturita bola v roku 2005 a odvtedy mám pocit, že čo sa nalepilo, to sa aj odlepilo. Laughing Preto sa do veci idem zasväcovať znovu a dúfam, že poriadne. Idea

Držte teda palčeky, aby sa veci podarili. Veľmi sa teším, Sirius, že sa máš už podstatne lepšie, je to fajn. Tie knihy sú určite zaujímavé, super. it is perfect Prajem aj Tutovi, aby čím skôr vyzdravel a mohol nám napísať. Tiež ďakujem psychojane za príspevok o tom, čo je nové, želám Ti pevné zdravíčko a úspešný čas. What a Face

Zdar. rendeer

community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 65 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes maš? 3

Odoslať  regina Št 8 marec 2012 - 17:03

Zdravím Vás priatelia,

ako tak čítam nik nepíše, že by sa mal v týchto dňoch fajn. Rovnako je to aj so mnou. Ako som bola odhodlaná začiatkom roka zaevidovať sa na UP, vybaviť si prispevok na živnosť a vybrat si zivnost, tak ma to po nejakom tom mesiaci preslo. Stacilo, že som musela obehat pár úradov a chytila ma nevola. Tolko byrokracie a neochoty!? Vzdala som to /typické very sad2 /. Zrejme to bude aj mojim zhorseným depresívnym stavom.

Minulý týždeň som tak kašlala a mala teploty, že som musela zajst k lekárovi po lieky. Bála som sa, aby z toho nebol dalsí atak schizoafekt. poruchy. Uz sa mi to raz stalo, ze pp vysokých teplotách som prestala vnimat realitu a skoncila v nemocnici. Tentoraz to vsak dobre dopadlo, hoci kašel a unava u mna stále pretrváva. Viem, mala by som ist k obvodnemu na kontrolu, no dufam, že najhorsie je za mnou a kašel nejak prejde.

Mám akési apatické obdobie, kedy sa mi do nicoho nechce a len s vypätím síl vykonávam to čo je najnutnejsie.

Držím Vám vsetkým prsty, nech sa Vám darí a zlé stavy Vás obchádzajú sunny
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 664
Reputácia Reputácia : 295
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  venusa Pi 9 marec 2012 - 11:41

Ahojte flower ,

ja som sa uz dlhe mesiace neozvala ale musim uznat bolo toho vsetkeho na mna privela a nie velmi som to zvladala.

Teraz sa mam ale konecne skvele, uzivam si kazdu chvilu a vsetky povinnosti zvladam s prehladom aj mnoho navyse. Po psychickej stranke citim absolutny obrat. To, ze som nezvladala ani zakladne povinnosti, ma teraz netrapi, pretoze to vynahradzam aj s urokmi. Jedine co mi robi trosku vrasky na cele je mierna nespavost aj po riadnej nocnej davke liekov. Som z nich ako zombie ale spanok neprichadza. To the wall
Tieto nocne hodiny som zvykla travit premyslanim ale od kedy mi nedavno nasadili Haloperidol tak citim, ze mi to robi ovela vacsi problem.

Prispevky citam pravidelne a trosku mi trvalo kym som bola aj ja schopna znova nieco napisat. Mam trosku obavy o Tuta, neviete co s nim je?

Prajem krasny zvysok dna dancing
avatar
venusa
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 165
Reputácia Reputácia : 36
Dátum registrácie : 20.03.2011
Vek : 34

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto Pi 9 marec 2012 - 17:37

Ahojte všetci, len na rýchlo.

Som na priepustke z nemocnice na dnešok a volebný deň. Strašne sa mi nakopilo emailov na odpoveď.

Do nemocnice som sa dostal kôli nespavosti. X dní som spal sotva 4 hodiny a nakoniec som ťahal 5 nocí po sebe bez najmenšieho zdriemnutia. Aj v nemocnici ma 3 dni nemohli primäť k spaniu, takže 8 nocí po sebe bez zaspania a navyše som sa cítil skvelo, takmer hypomanicky. V špitáli je dobre, len mohli rozumnejšie rozčasovať stravu, lebo som za tie 2 týždne pribral 6 kg.

Majte sa krásne, pokračujem v sobotu večer v pobyte na psychiatrii, na personál sa určite nemám začo sťažovať.

PAPA. Tuto cool
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Matej Pi 9 marec 2012 - 22:00

Tuto, držím Ti tam palce! Stabilizuj sa nám, nech sa Ti dobre vodí a nech Ti je hospitalizácia čím viac na prospech! Všetko dobré, myslíme na Teba! giving a hug it is perfect

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 65 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 65 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Matej Ut 13 marec 2012 - 9:09

Zdravím spolubojovníkov a spolubojovníčky it is perfect

Minulý týždeň od utorka do piatku som mal nádherné obdobie, kedy som bol veľmi aktívny a veľa som toho spravil. Potom celý ušlý víkend som mal zdrvujúce úpadkové dni, kedy som sa nemohol do ničoho donútiť. Ešte ma aj zožieral smútok, rôzne spirituálno-pychologické problémy, ktoré niekedy boli vykonštruované pseudofilozofovaním. Opantal ma aj pesimizmus. A následne včera sa mi zase začalo dobre vodiť a znovu som aktívnejší. alien

Dokončil som seminárku, teraz o pár hodín ju idem odprezentovať. Len akosi necvičím a aj angličtinu zanedbávam. V týchto dvoch veciach stagnujem, ba v prípade chudnutia sa mi pohoršilo, lebo počas úpadkového víkendu som sa z depky prežieral. Question Rolling Eyes

Psychicky sa mám teda teraz obstojne. Aj keď som niekedy unavený a nič sa mi nechce, pripisujem to počasiu, lebo priznávam - som veľmi meteosenzitívny. Nechcel som si to dlho priznať, ale uznávam už, strašne na mňa počasie vplýva. A tiež stav mojej tráviacej sústavy. Mám nejaké problémy, preto som si kúpil čajíčky Cesnaku medvedieho, Žihľavový čaj a tabletky Chlorelly vulgaris.

Teším sa, že si nám napísala, venusa, a teším sa tiež, že sa Ti polepšilo a ide to. Držím aj naďalej palce. it is perfect A rovnako držím pevne palčeky Tebe, regina - asi máš nejakú tú jarnú nepohodu, počasie je také všelijaké, veľmi zle to na nás vplýva. Skús nejakú ľahkú očistu tela, nejaké čajíčky. Ja som apatický hlavne keď mám v neporiadku trávenie, ale samozrejme u Teba to je asi iné. Myslím na Teba, drž sa nám. I love you

Prajem všetkým veľa síl pri našich bojoch. Všetka česť a uznanie Vám všetkým, hrdým bojovníkom a bojovníčkam, ktorí statočne zápasíte s neduhami a sami so sebou, so svojou psychikou a so svojími rozpoloženiami! Applause

Zdar. Huge smiley

Workman

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 65 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 65 Empty RE: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  regina Ut 13 marec 2012 - 16:12

Ahojte,

som rada, že Tuto na nás nezabudol a pocas priepustky sa ozval. Verím, že Ti, Tuto, tá hospitalizácia bude na osoh a Tvoj spánok Ti tam dajú doporiadku. Pamatám si velmi dobre ako noci bez spanku vycerpávaju organizmus.

Tesí ma, že venusi sa darí a Matej to tiez zvláda. Vďaka, Matej za povzbudivé slová. Tiez pripisujem moju únavu a pokles aktivity zmenám pocasia. Kazdý deň sa snažím to prekonat a prinutit sa aspon k najnutnejsím aktivitám, kedze domácnost a starostlivost o rodinu u nás stoji na mne. Spomalila som a bežím na kludnejsom režime a zdá sa mi, že tento týzden to lepsie zvládam. Matej nás správne nazval spolubojovníkmi a spolubojoivníckami. Striedanie nálad a úpadkových ci aktívnych dní je aj pre mna typické, no človek sa nesmie tomu poddávat - o com by potom ten zivot bol?! O polihovaní, o pesimizme...? Viem, že zlé dni ako prisli aj odídu, a tak ani "v nepohode" neklesám na duchu. Velmi mi pomáha kontakt s ludmi a nielen fyzický ale casto aj virtuálny. Preto vďaka aj za toto forum!

V podstate snahy o zivnost ci zamestnanie som sa vzdala práve kvoli negatívnym dnom. V práci by som nemohla spomalit a prílisné prekonávanie sa u mna uz viackrát nedopadlo dobre. Asi som fakt zrelá len na ten inv. dochodok a udrzovanie tepla v rodinnom krbe Smile

Koncom týždna sa má výrazne oteplit a verím, že so slnieckom pridu aj lepsie veselsie dni, ktoré nám vsetkým zo srdca prajem flower


regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 664
Reputácia Reputácia : 295
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 65 z 84 Previous  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 74 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore