Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 3

Strana 57 z 84 Previous  1 ... 30 ... 56, 57, 58 ... 70 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  psychojane Ut 15 november 2011 - 15:30

Ahoj Tuto,
som veľmi rada, že Ti zvýšili dôchodok aspoň o toľko. Nebojoval si zbytočne. Prajem naďalej všetko dobré, nech sa Ti darí.

Ahoj Matej, ďakujem Ti za povzbudzujúce slová. Som rada, že sa máš dobre a nepreháňaš to s učením. Prajem Ti aby si skúšky spravil na také známky, ako chceš Ty.


Ja sa mám už trochu lepšie, v práci mi čas ubehne, len doma sa neviem premôcť. Skúšam aspoň upratovať, keď už ma nič nebaví. Najlepšie sú víkendy, lebo vtedy mám povinnosti a nemám čas rozmýšľať. V sobtu mám klub pre mládež a v nedeľu kostol a klub pre deti, kde ich učím aj hrať na gitare. Viera je jediné, čo mi dáva silu. Som vďačná Bohu, že mi dal tento dar. Hoci nemám vlastné deti, veľmi rada sa venujem cudzím a oni ma vedia vždy potešiť a rozosmiať.
Som rada, že mám aj Vás, kamaráti.
Prajem všetkým veľa zdravia a pohody do jesenných dní,

psychojane

welcome or bye
psychojane
psychojane
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 46
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 07.09.2011
Bydlisko Bydlisko : juhozápad SR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  frances farmer St 16 november 2011 - 22:11

majú vôbec vonkajšie faktory nejaký priamy vplyv na fungovanie dopamínu?
frances farmer
frances farmer
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 260
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 12.01.2011
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Matej Št 17 november 2011 - 11:43

frances farmer napísal:majú vôbec vonkajšie faktory nejaký priamy vplyv na fungovanie dopamínu?

Odkaz na štúdiu, ktorá o tom pojednáva: http://www.nature.com/mp/journal/v5/n1/full/4000589a.html

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 57 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Matej Št 17 november 2011 - 12:01

Tuto napísal:... mám zvýšený dôchodok z 50% na 65%. Sláva to síce nie, ale som celkom spokojný, že aspoň čosi.

Tuto! Very Happy Gratulujem Ti z celého srdca, že sa Ti podarilo aspoň o toľko zvýšiť dôchodok. Som veľmi rád, že si celkom spokojný. Teším sa. A tiež Ti gratulujem k nádeji na úkolovú prácu. Normálne som z Teba nadšeny. it is perfect

psychojane napísal:... nepreháňaš to s učením. Prajem Ti aby si skúšky spravil na také známky, ako chceš Ty.

Akurát v stredu som písal dve písomky. Jednu som spravil asi na 8 bodov z desiatich, alebo možno 9. A druhú, hoci mala mať zatvorené otázky, mala iba dve rozsiahle otvorené témy. Shocked Napriek tomu som sa tam rozpísal ako drak a nielenže by som mal prejsť, ale aj prijateľná známka možno bude. Som nadmieru spokojný a happy. jumping

Veru, budem sa teraz učiť tzv. rýchloučením alebo zbežným učením. Možnože až obyčajným biflením, kedy si len nasypem základné informácie do hlavy a pokúsim sa prejsť. Streda mi ukázala, že si takto môžem budovať tú Tutom spomínanú základnú sieť a štruktúru informácií a poznatkov a potom na to nabaľovať vedomosti ďalšie. Nič náročné, všetko zbežne, narýchlo. Rozmýšľal som, že po júnových bakalárskych štátniciach by som už nepokračoval na magisterské. Ale možno tomu dám predsa len šancu. it is perfect Tiež plánujem v graduálnom štúdiu len vytvoriť si solídny prehľad o problematikách celého môjho odboru. A potom po škole voľakedy samoštúdiom na spôsob Tuta si už vo voľnom čase čítavať to, čo ma baví a udržiavať si úroveň. I love you

Držte sa! A píšte, prispievajte. Urobte si z tohto fóra baraj aj denníček, kde napíšete vo svojej téme alebo v téme "Ako sa máš" svoje myšlienky, skúsenosti z daného dňa, plány.

Ahoj. it is perfect

community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 57 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto Pi 18 november 2011 - 1:00

Ahoj psychojane,
ďakujem za podporu. Dobre robíš, že sa takto realizuješ a to nielen v práci. Je dobré vidieť ak niekto chorý ako aj ja funguje relatívne primerane a aj si zaslúži svoje žitie v spoločnosti.

.........................................................

Ahoj Matej,
aj Tebe ďakujem za podporu. Čo sa týka štúdia, je to na Tebe. Mierne si myslím, že by si mal to Mgr. štúdium skôr dokončovať diaľkovoa to možno po roku "oddychu". Za ten čas by si mal poskúšať, ako si na tom s prípadným zamestnaním a teda aj eventuálnym ID. Samozrejme za ten čas Ti nič nebráni pilne študovať a venovať sa príprave na vysokoškolské štúdium.

...........................................................

Ahojte,
ja momentálne bez väčších zmien. Robil som menšiu výmenu v dennom pláne. Tradične som vybehol na kofolu, bol som u kamaráta mu pomôcť s PC, viac študujem a čítam. Pokroky sú pomalé a nebadané. Som pomerne už zvedavý na prácu, ale jej začiatok ešte nie je určený, je možné že to vyjde až v januári.
Pomaly plánujem nákup darčekov na Vianoce. Akosi ma nič až tak nenapadá. Hádam niečo mi brnkne do nosa keď pochodím obchody, na čo sa už chystám.
Vo fyzickej aktivite som stále v podpriemere. Neviem sa vôbec pre tento druh činnosti vôbec nadchnúť. Je to bieda. Denne si trošku zacvičím a idem sa prejsť kratšiu prechádzku. To je asi všetko. Kedysi som veľa športoval, priam hodiny denne. Prelom nastal s mojou ex a keď som sa k nej prisťahoval, tak som so športom úplne sekol. Už sa to vlečie takých 7 rokov, čo sa po tejto stránke sebe nevenujem. Zmeniť to akosi neviem.

Majte sa všetci čo najlepšie a napíšte pár riadkov. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  regina Ne 20 november 2011 - 22:25

Ahojte,

mne sa po tom, čo mi manžel odišiel z domu za prácou na týždnovky, podstatne zmenil režim. Všetko do domácnosti si musím nakupiť cez týžden sama a ešte chodím manželovi cez týždeň vybavovať pracovné veci spojené s jeho druhým úväzkom. Takže podstatne viac sa denne pohybujem. Táto aktivita pozitívne ovplyvňuje i moju psychiku, som nielen aktívnejsia ale aj veselsia. Spánok sa mi napravil, už nemusím brat lieky na spanie a prespím celú noc, takže som znova stabilizovaná bez depresie, skor v akomsi normále. Hoci som sa obávala toho, že celý týzden budem doma len so synom, že sa mi moze vrátit choroba a celkovo ako to doma bez manzela budeme zvládať, zatial to vychádza a prinieslo to len pozitívne zmeny. Aj pracovne som vytažená, prakticky robím manželovi asestentku.

Teší ma, že Tutovi sa podarilo vybaviť zvýšenie dôchodku aspon o pár percent. Ja som pre zmenu vybehala a vybavila dcere soc. stipendium /ona si to len odovzdala/. Kazdé euro nám, co zijeme z ID pomáha.

Psychojane, páčia sa mi tvoje aktivity s detmi. Deti su velmi vdacné, úprimné a ich radosť nás obohacuje.

Všetkým prajem vela síl a pozitívnej energie Smile
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 664
Reputácia Reputácia : 295
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Matej Po 21 november 2011 - 12:31

Pozdravujem Vás welcome or bye

Mám radosť, že sa regine, aj Lapajovi darí a vodí dobre. Lapaj sa má príjemne, regina je stabilizovaná, príjemne vyťažená, kvalitný spánok má. No máte sa k svetu. Veľmi Vám to prajem a zároveň gratulujem. Posielam žiarivý úsmev slniečka: sunny

Ja sa mám vlastne tiež dobre. Som vyťažený, avšak nie príjemne. Máme veľa povinností, blíži sa koniec semestra, je písomkové obdobie, odovzdávajú sa seminárne práce, no hrúza. Ale snažím sa pozerať na vec z nadhľadu, nerobiť si zo všetkého takú hlavu a rozumne si organizovať čas, aby som vedel, čo kedy robím. Iba sem-tam musím bojovať, aby mi plán aj vyšiel, lebo sa mi naplánovanú činnosť nechce občas robiť. V podstate ma takéto trávenie času tzv. štúdiom aj baví, ale stáva sa mi, že som niekedy fakt unavený. Chce sa mi buvať a nevládzem fyzicky a psychicky sa na všetko sústrediť a všetko stíhať. Aj teraz píšem zo školy a som unavený, vstával som o 4:45, išiel do BA a z BA domov prídem až večer o 19:20. A ráno znova 4:45. Je to záber. Cpem sa energetickými nápojmi a kávou. Pomáha to trošku, ale už ma z toho aj hlava rozbolela. Chýba mi tak trochu elán do života, chuť, nejak sa nabudiť a makať. Skôr veci len akosi "trpím", znášam. Každému na otázku "ako sa máš" odpovedám "pomaličky". Pomaličky to ide, ktovie kam, ale ide. Zišlo by sa mi trochu viac iniciatívy, ale s fyzickou únavou a každodenným cestovaním 52 kilometrov to nie je zrovna sranda. Neutral

Ale ako píšem, mám sa vlastne dobre. Veci idú, vychádzajú. Mávam akési existenciálne kvázi-filozofické úvahy o všetkom možnom, rozpitvávam problémy súčasného sveta. Trápia ma. Ale nakoniec vždy uznám, že moc toho nezmôžem, a tak skysnem zase pri bežných povinnostiach. Niektoré úvahy sa profilujú ako skutočná kríza mojej nádeje a perspektívy do budúcna. No vždy sa navrátim k nekrízovému správaniu.

Včera som namiesto učenia sa pozeral na internete 7 seriálových častí Simpsonovcov. Možno preto ma bolí hlava. Doktor minule na poslednej včeličke nebol prítomný, tak som opäť nedostal nič na akatíziu. Tomas, už je dostať Akineton? Alebo čo Ti dali namiesto neho? Zastupujúca doktorka mi odporučila Prothazin, ale proste to je hlúposť - veď ja akatíziu musím potlačiť, aby som sa mohol učiť, a nie že akatíziu nahradím obrovskou únavou a spánkom, takže sa tak či onak nič nenaučím... preto je táto malá zelená pilulka pre mňa vylúčená.

A tak pomaly prežívam. Uvidím, ako sa to vyvinie, tieto 3 týždne, čo dnešným pondelkom začali, sú pre mňa najťažšie v semestri. Tak držte palce, prosím. Prajem Vám veľa pohody a zdravia. Ahoj!

heart

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 57 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  regina Po 21 november 2011 - 17:32

Ahojte,

vďaka Matej za reakciu. Verím ti, že to teraz nemáš lahké. Dcéra mi tiež študuje VŠ, popri tom pracuje a má toho dosť /a to je zdravá/.- Držím všetkým študujúcim prsty, aby ste ten nápor zvládli giving a hug
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 664
Reputácia Reputácia : 295
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  tomas St 23 november 2011 - 18:53

Matej, Akineton nechavam predpisovat sestre, ona ma problem s ocami pri AP (od detstva je mentalne retardovana, tento rok mala psychoticku epizodu) rovnaky ako ja som mal, ked som niektore AP uzival. Dostat Akineton stale nebolo v case ked som pisal posledne, doktorka predpisala PK-Merz na druhy den, ked som tam bol (ale som nerozpraval s nou, recept mi len podala sestricka) - a pri tom Merz-i sa sestre v skole, kam chodi na "tyzdnovky" prevracali oci - Merz doktorka predpisala 1-0-1 (Akineton uzivala 1-1-1). Ked ale bola doma na vikend, mama jej dala aj na obed a problem s ocami nemala...

_________________
Desím sa každého jedného kroku
na ktorý sa chystám.
Desím sa, že ma privedú
niekam, kam som chcela dôjsť.
tomas
tomas
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 237
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 14.12.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Matej Št 24 november 2011 - 10:39

Zdravím Vás drunken

Tomas, ďakujem za odpoveď. it is perfect Teraz pôjdem k doktorovi až budúci štvrtok zase na včeličku, takže hádam, ak tam bude, mi niečo dá. Ale niekedy mám pocit, že ani to nepotrebujem, mávam akatíziu iba keď sa mám veľa učiť z kníh a nemám vo veci prehľad. Čiže keď sa strácam v texte a nerozumiem veci. Je to akási akatízia z nervozity a z istého druhu frustrácie. Neutral

Ako sa mám? No... nie je to také strašné. Bývali aj horšie časy. Ale zas ani dobré to nie je tiež, no čo sa budem sťažovať - proste vždy voľačo je, nejaký záber alebo tlak, stres. Vždy niečo je. Teraz to mám hektické, prišiel jeden profesor z Poľska nám prednášať na 2 týždne a prednáša od rána do večera celý ten čas a my tam musíme sedieť. Môj spolužiak to vyjadril trefne: Neznášam, keď mi školské povinnosti bránia učiť sa. pale Má pravdu. Ja si dorábam navyše ďalšie dva ťažké predmety z predchádzajúceho ročníka, ktoré som na pôvodnom odbore pred prestupom nemal, a keď to aj s nimi zrátam, tak mám behom týchto dní asi 4 písomky a 2 seminárne práce plus bakalárka. A ešte tráviť čas od rána do večera v Bratislave. No, I cannot accept

Rozhodol som sa, že budem chodiť na toho poľského profesora len sporadicky. Jednoducho nemám na to čas. Viem, z akej literatúry sa treba učiť a hotovo.

Psychika je pritom pomerne stabilná. Je zaujímavé a pozoruhodné, že v predchádzajúcich rokoch som sa pri podobných záberoch sypal a bola len otázka času, kým som prerušil, alebo nebodaj išiel do nemocnice. A teraz? Teraz je už koniec novembra a ja žijem! cheers Som z toho prekvapený a veľmi nadšený. No nechcem sa prerieknuť, iba som zajasal nad doterajším vývojom môjho psychična v túto jeseň. alien Myslím, že mi ten Risperdal Consta 50 mg a ten blahodárny Escitil, ktorý som si už toľko ráz ospevoval, naozaj pomáhajú. Je to super kombinácia, aspoň to je akýsi dobrý výsledok mojej poslednej hospitalizácie na začiatku roku 2010, počas ktorej mi túto injekciu naordinovali. cat

Divné je, že mi namiesto Escitilu dali nejaké generikum v lekárni. Oni mi to zabalili do igelitky, ja som im dôveroval, že mi naozaj dali Escitil podľa receptu, lebo v tej lekárni kupujem už roky a som bol s ich službami spokojný. A teraz ma takto oklamali, že ma ani neupozornili, že Escitil nemajú alebo čo, a že mi teda dávajú automaticky generikum. Ja mám s generikami zlé skúsenosti; si pamätám ako som dlho bral Effectin a potom náhle lacnejšiu Alventu, a pri Alvente sa mi radikálne zhoršil stav, čo sa týka depresívnych tendencií. Tak som z toho nejaký zmätený, že či to mám brať. Budúci štvrtok sa opýtam doktora. I disagree

Napíšte, ako sa máte Vy? Čo porábate? Ako máte naplnené dni? Ako sa cítite a čo prežívate? Tuto už dlho nenapísal. On taká stálica, ktorá to tu hýbe vždy tým správnym smerom, a teraz nič. Tuto, chýbaš nám. giving a hug

Prajem všetkým úspešný čas.

Ahoj! community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 57 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto Št 24 november 2011 - 23:07

Ahojte všetci,
som rád, že sem tam nikto napíše a je tu čo čítať.

U mňa nič zvláštne. Denne sa snažím aspoň trocha prekonávať, podľa plánu. Dnes zrovna som mal úplny odpor k cvičeniu a tak som si len ponaťahoval šľachy, aby sa nepovedalo, že som neurobil úplne nič. Inak skôr taká pohoda. Nikde sa neženiem. Som zvedavý na tú prácu, čo som spomínal. Momentálne mám ale podozrivo málo informácii o nej, tak vlastne ani neviem pokiaľ to bude aj reálne. V poslednej dobe som viac pasívny a ospalý. Dosť času trávim v posteli a len sťažka sa prinútim k činnosti.

Držím Vám palce a napíšte o sebe pár slov. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 57 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  regina Pi 25 november 2011 - 20:47

Ahojte,

som rada, ze sa Tuto ozval. Držím Ti palce, aby Ti to s tou prácou vyslo. Je lepsie, ked aj inv. dochodca pracuje. Nielen, ze si privyrobí, ale má aj urcitý rezim a spoločenský kontakt.
Ja teraz tiez viac-menej pracujem. Odkedy muž robí týždnovky cez týzden tahám zanho jeho zivnost /kedysi som to tiez robila/ a tak mu vypomáham. Robím mu akusi asistentku, cez volné dni si veci dovybavuje sám. Okrem toho je na mne celá domácnosť, vsetky nákupy, a tak som stále v pohybe, co ma tesí.
S touto jesenou je to u mna podobné ako u Teba, Matej. Tiež ju akosi lepsie zvládam /teraz klopem na drevo, lebo pravda u nás jeden nikdy nevie, kedy sa to zvrtne/. Už sa ma moji známi pýtali, ci mi zmenili lieky,ked som zrazu uz vyse mesiaca taká aktívna.

Prajem Vám vsetkým príjemný vecer a tesím sa na Vase príspevky, rada si precitam sunny
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 664
Reputácia Reputácia : 295
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 57 z 84 Previous  1 ... 30 ... 56, 57, 58 ... 70 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore