Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 3

Strana 50 z 84 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 67 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Matej Po 26 september 2011 - 8:50

Helou! alien

Tieto dni mi väčšinou celkom dobre vychádzajú. Sú aj zádrhely, ale aj veľké pokroky. Medzi zádrhely patrí predovšetkým to, že som mal dve dosť vážne hádky so svojím otcom, na ktorého som až priveľmi nakričal. Do značnej miery bol spor moja vlastná chyba, hoci som presvedčený, že aj on má svoj podiel viny. Iný zádrhel je, že som v týchto dňoch prestal rekreačne športovať a naopak som sa začal prežierať. Už asi 5 dní som furt cpem. Viete, pred týždňom som začal s prechádzkami, od môjho činžiaku až po trnavskú rekreačnú oblasť Kamenný Mlyn je to 4 km a naspäť teda ďalšie 4 km, dohromady je to osemkilometrová prechádzka. Zvládal som to každý deň za 2 hodiny 10 minút, čo znamená, že som pri svojej súčasnej hmotnosti spálil neuveriteľných 2800 kJ len čisto tam doraziť, dať si minerálku a ísť naspäť domov. No fasa. Parádny spôsob chudnutia. Lenže mňa trubadúra začali bolieť päty a šľapy a celkovo sa mi urobili pľuzgiere a odtlaky. Nedokážu to riešiť ani gélové vložky, ani lepačky, nič. Kúpili sme aj nové boty a je to ešte horšie. Tak v tom je ten spomínaný zádrhel, že už pár dní nechudnem, lebo zase som prestal túto skvelú prechádzkovú aktivitu vykonávať. Ale nevzdám sa! Zahojí sa mi to a budem bojovať! Ja sa do toho znovu pustím, nebojte... it is perfect

Úspechmi sú nakráčanie do školy a zvýšenie frekvencie sociálneho kontaktu. Som znovu študent, ale platíme z rodičovského rozpočtu stovky eur školného. scared O to väčšiu zodpovednosť cítim. Ale celkovo tá hra na kredity, že ich zbieram za splnenie niektorých podmienok, je to vlastne sranda. Človek sa to naučí, tamto napíše prácu, hentam má náčuv, tam výstup, inde účasť na seminári a podobne, a dostane kredity. Ľúbi sa mi to. What a Face

Aj som pooslovoval cez email viacerých profákov ohľadom rôznych vecí a už mi aj odpovedali, a vyzerá to na dobrú spoluprácu. Tento rok je iný aj v tom, že sa už nebudem učiť s mamou - sme sa tak dohodli. Nevyhovuje to ani mne, ani jej. Možno si občas niečo prečítame spolu, alebo porobíme, popíšeme, ale učenie, memorovanie, zvládnutie učebnej látky - to bude čisto na mne. Zistil som, že sa mi dá učiť, keď sa vyvaľujem na posteli v izbe a mám pustené rádio. jumping

Psychicky sa mám pomerne dobre. Spánok je v poriadku, chodievam spať už o pol deviatej a vstávam pred ôsmou. Len mám občas zlé sny. Dosť žeriem, nadžgávam sa a potom som smutný, že som tlstý. Avšak držím si váhu na stálej hodnote. Lieky beriem, včera ako som sa učil, som si musel po dlhej dobe dať Rivotril a potom aj MemoPlus na povzbudenie pamäte. Každý deň pijem energetický nápoj a kávu s mliekom. Inak by som bol vlastne stále unavený. Takto sa únava a čulosť držia na prijateľnej úrovni. Zajtra idem zubárke, tak som zvedavý či mi nájde 30 kazov, alebo len 20. Very Happy Bol som totiž dosť lenivý si zuby umývať. Ale v posledné dni, čo som k nej objednaný, som sa polepšil, hoci viem, že už toho priveľmi nevyriešim. clown

Tak, to je asi všetko. Neviem, čo by som ešte napísal. Mám Vás rád a teším sa, že ste a že píšete a pomáhate tým druhým aj mne. Čítam Vás každý deň, iba teraz som nemal 2 dni internet, tak som Vás musel oželieť. cat

Držím Vám palce. Ahoj! rendeer

community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 50 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Matej Po 26 september 2011 - 9:00

Jáj! A ešte k tej Zyprexe! devil

Bral som ju asi trištvrte roka, ani neviem... niekedy v rokoch 2006, 2007. Ona mala na mňa iba taký vplyv, že som z nej výrazne stučnel. Nepamätám si, že by ma utlmovala, unavený som býval, ale to som aj teraz pri Risperdal Consta, čo vyrieši energy drink a jedna kávička. Takže patrím medzi tých pár šťastlivcov, pre ktorých zyprexa znamenala "len" 20 kilov navyše, zatiaľ čo iné nežiaduce účinky som vlastne ani nemal. Ohľadom pozitívnych príznakov sch. mi dokonca pomohla evidentne a výrazne. Cool

Ale nikdy ju už nechcem, lebo viem, že keď si ju dám, tak sa stáva zo mňa jeden žrací stroj, ktorý zmysel svojej existencie vidí len v žranici. very sad2 sad and unhappy

Jooj, už aby som nastúpil znovu na tie prechádzky, ktoré som spomínal v minulom príspevku... videl som v tej rekreačnej oblasti aj 3 veveričky, je tam pokoj, útulná príroda v zátiší vysokých zelených stromov, všade sa niečo hýbe, žije to, jašteričky, žaby, veveričky, ale aj pavúky. A tých 2 800 kJ! Toľko nedám ani za hodinu bajkovania na eliptickom trenažéri, alebo ak dám, som oveľa unavenejší než pri prechádzke, kde trpia iba šľapy a päty. Twisted Evil

Všetko dobré! cherry

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 50 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Sirius Ut 27 september 2011 - 18:25

cau matej,
k tomu skolnemu, mozes skusit podat ziadost o odpustenie skolneho, s tym ze si psychicky chory, mali by ti to odpustit, mne to uz tak odpustili posledne tri roky.
Inak sa drz, ja sa tiez snazim schudnut (beriem zyprexu), ked sa nemozes prechadzat tak si daj byckel, je dobre to striedat. Smile

ja sa mam inak fajn, chodim na treningy pravidelne, len vo stvrok nemozem, lebo mam skolu. spocital som si znova kredity a vychadza to ze mi staci spravit dva predmety. z programovania 4 - java som si myslel ze do zajtra mame odovzdat ulohu, ale bolo to do dneska, takze som to prepasol, nuz aj to sa niekedy stava. uz budem vediet lepsie dalsi tyzden Smile
Sirius
Sirius
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 70
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 14.08.2011
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : BA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto Ut 27 september 2011 - 23:26

Zdravím vospolok,
dúfam, že sa máte všetci aspoň priemerne a že využívate tých pár slnečných lúčov, ktoré tu teraz máme.

Osobne mám celkom pohodu v tento čas. Problémy v podstate bez zmeny (najvýraznejšie: spánok-tabakizmus-doobedná únava), takže nič nové.

Začínam administratívne riešiť zvýšenie ID, aby som mohol žiť ako človek a netriasť sa o každých 5 centov v potravinách. Uvidím, či budem úspešný. Psychiatrička mi jednoznačne tvrdí, že nárok mám. Tak som dnes behal kade tade, aby som mal pečiatky a papiere.

V doobedí som bol väčšinou poriadne prispatý a ledva som čosi urobil. Na poludnie sa to už so mnou celkom rozbehlo. Podvečer som stihol aj trošku športu na ihrisku neďľeko. Som rád, že som všetko postíhal, teda nutné aj menej potrebné. Teraz navečer si čítam a čumím do notebooku.

Iste nezabudnite aspoň pár slov po sebe zanechať, keď tu už budete prihlásení.

PA. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Matej St 28 september 2011 - 18:38

Hou Hou! kiss

Práve som sa vrátil z poobednej 8-kilometrovej prechádzky, ktorú som zvládol za príjemné 2 hodiny aj 5 minút. Trochu ma bolia šľapy, hoci päty sú čiastočne zahojené. Ale vidíte, nevzdal som to... toto je naozaj veľmi dobrý spôsob, ako môže 102-kilový Matej schudnúť - týždenne zo trikrát, či štyri si vyjsť von popozerať mesto, ulice, predmestie a lesný park za mestom a naspäť. Pekne pomaly, svojím tempom, v pokoji a v pohode. A 2800 kJ je fuč. Zajtra mám školu, aj v piatok, ale v ten piatok by som už mohol ísť znovu, to už sa dá stihnúť.

V pondelok som mal prvý školský deň. Psychicky som ho zvládol pomerne dobre, mám nových spolužiakov, pomaly si na seba zvykáme, vyzerá to nádejne. Ale na prvej prednáške som mal strašnú červenavú "sociálnu" úzkosť. Ale naozaj brutálnu. Už dávno som nemal takú pravú pulzujúcu vystupňovanú červenavú úzkosť s vyvrcholením na prasknutie hlavy a líc. Bol som z toho veľmi smutný, až som si kúpil z toho pol litra vína po ceste domov. Ale vypil som v autobuse sotva deci a potom už v rodnom meste som fľašu so zvyškom vína (teda takmer 4 deci) vyhodil do kontajnera. Bolo to také to lacné čapované víno za pár centov. Ľutujem toho a už to nespravím. Som rád, že moja ľútosť nadobudla okamžitú platnosť ešte počas držby samotného vína a ja som ho so všetkou cťou mohol vyhodiť. drunken

Druhá prednáška už bola, čo sa týka úzkostí, lepšia. Dnes som bol v škole a bolo to už oveľa lepšie. Vlastne som úzkosť v tom chorobnom zmysle slova ani nepociťoval, iba náznaky. Bolo to fajn. V utorok som bol u zubárky, našla mi 2 kazy, spravila mi tam veľké 2 plomby, a potom našla ešte kopec zubného kameňa. Mám vraj zavolať a objednať sa na ultrazvukové čistenie kameňa. To spravím až v októbri, hlavne že už mám preventívku a ešte k tomu aj vyvŕtané kazy. Dal som si predsavzatie si každý deň poriadne čistiť zúbky. cyclops

Sirius. alien Neviem, či si môžem dať odpustiť školné, lebo som ho už mal odpustené kvôli tomu, že nadštandardná dĺžka štúdia bola spôsobená prerušeniami zo zdravotných dôvodov. To mi uznali. Ale teraz nadštandardne študujem preto, lebo už študujem druhé bakalárske štúdium, prvé som mal 6 rokov, nedokončil som ho, a druhé študujem teraz. Joooj, to už som pichnutý na vysokej 7 rokov? Začínam asi starnúť. laughing Ale tato sa na túto situáciu dlho pripravoval a máme odložené pre tento prípad vraj. pig

Tuto. I love you Držím Ti palce mocne, aby sa Ti podarilo vybaviť ten zvýšený dôchodok. Aj ja si myslím, že si ho zaslúžiš. it is perfect

Držte sa. Ahooj. winter

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 50 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  filipka St 28 september 2011 - 20:06

Matej, ak mam pravdu povedat, tak z tvojho priznania, ze si neumyvas zuby, ma vyrazne striaslo. Desnéééé! affraid
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Matej St 28 september 2011 - 20:28

filipka napísal:Matej, ak mam pravdu povedat, tak z tvojho priznania, ze si neumyvas zuby, ma vyrazne striaslo. Desnéééé!

Len zabŕdať a zabŕdať. Namiesto taktného pochválenia úspechu, že už si ich začínam znovu umývať, tak len studená sprcha znechutenia. Namiesto pochopenia len stavanie svojej sebadôvery na uzurpovaní si akéhosi práva stoj čo stoj na vlastný názor, "ktorý ti nemôže nikto predsa vziať". Nie každý má takú hrošiu kožu ako ty, že si veci toľko nepripúšťa.

very sad2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 50 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Sirius St 28 september 2011 - 21:10

hehe, ja mam kamosa schizofrenika a ten si neumyva zuby uz 5 rokov Smile
Sirius
Sirius
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 70
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 14.08.2011
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : BA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  anonym Št 29 september 2011 - 7:23

ahoj, Matej

s tymi zublami nie si v tom sam. tiez mam s tym problem. hlavne vecer sa mi tazko do toho nuti, napriek tomu sa ich snazim umyvat tradicne dvakrat denne, hoci sa to nie vzdy podari a ked ano, tak to odflaknem. inak...mam priserne zle zuby, ale za to moze aj dedicnost I disagree

posielam virtualne objatie giving a hug
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Robo Št 29 september 2011 - 17:00

Ahojte kamaráti. Minule som bol na úrade práce a tam mi povedali, že vraj "majú" pre mňa prácu. Bol som aj na osobnom pohovore a potom neskôr mi povedali, že už ma dali do užšieho výberu, že mám nádej nastúpiť do práce. Do konca septembra sa mi má zamestnávateľ ozvať, že či ma berie, alebo nie. Zatiaľ mi ale ešte nikto nevolal... Uvidím, možno mi zavolá zajtra, lebo v októbri už otvára pracovisko chránenej dielne, v ktorej "budem" pomocný robotník. Jedná sa o prácu skladanie a lepenie kartónov na topánky, na pizzu, na víno a podobne. Dnes ma moja kamarátka meniny, už som jej poprial všetko najlepšie veľa... Pozýva ma ku sebe na Michalský jarmok a ja pozvanie prijímam. Zajtra z môjho mesta budem pár hodín cestovať na západne Slovensko, aby som dal Miške darček a aby sme si "zajarmokovali". Minule som vyhral navigáciu do auta. Bol som 3 dni veľmi nervózny, napätý, lebo som chcel priskoro vedieť, že či budem robiť. Chcel som ísť aj ku lekárke, ale mama mi povedala, aby som s tým počkal a ja som tak urobil a už som 2 dni kľudný, keď už som v tom užšom výbere. Mimochodom 8.októbra budeme mať zo Slovenského zväzu zdravotne postihnutých na fare diskotéku a 15. októbra posedenie v jednej reštaurácii ku príležitosti úcty k starším. Moja mama je dnes dlhšie v robote, lebo je rada školy a mama tam robí sekretárku. Ale ináč je ekonómka-účtovníčka a ešte robí aj PaM-čiže mzdy-je aj mzdárka. Otec si od začiatku septembra rozširuje zváračský preukaz, aby mal aj CO2. Keď prídem domov, tak Vám napíšem zážitky z Michalského jarmoku. Takže asi tak... Majte sa krásne, kamarát Robo. flower elephant flower elephant flower elephant flower elephant flower elephant flower elephant
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  filipka Št 29 september 2011 - 17:43

Matej, to sa kvoli tomuto urazas? A co si cakal, ze ta tu niekto pochvali za to, ze si dobrovolne nechavas v ustach hnilobu? To, ze si chces umyvat pravidelne zuby, je NORMALNE-zakladny hygienicky standard , nie chvalyhodny cin, za ktory by si mal byt ospevovany a chvaleny. Okrem toho som nechcela zabrdat, len som spontanne vyjadrila emociu, ktoru som pocitila pri precitani tvojich slov. To je asi vsetko, co chcem momentalne povedat. Uvedom si, ze to bola absolutne adekvatna reakcia, ktoru by prejavil asi kazdy clovek dodrziavajuci zakladnu hygienu. Howgh.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 50 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  regina Št 29 september 2011 - 18:40

Ahojte,

dnes by som sa mala mať super, no je tu čosi čo mi moju radosť narúša. Moj manžel konecne obstál na pohovore a črtá sa mu riadna práca /je živnostník a ktovieako sa mu nedarí/. Rok chodil po pohovoroch a nič. Bol z toho zdeptaný natoľko, že prestal spávať. Na moje naliehanie išiel za psychiatrom- po štvrťroku sa im spoločne podarilo nájsť vhodnú kombináciu liečiv, ktorá ho vrátila do života. V súčasnosti berie Trittico AC 150 a Gerodorm 40mg. Horšie však je, že mu pred podpisom pracovnej zmluvy budú robiť test moču na návykové látky. Dočítala som sa, že niektoré testy zisťujú aj psychofarmaka. Neviete mi niekto povedať, či mu tam užívanie týchto liekov nebude robiť šarapatu a či by ich nemal radšej vysadiť? Test mu budú robiť o dva týždne. Sú moje obavy oprávnené alebo som len paranoidná? Čítala som, že skríningové testy psychofarmaka nezistia, iba laboratorne. A zrejme vo firme maju skríningové testy a preto ked bol na jednom takomto pohovore a robili mu test moču, hoci užíval v tom čase Gerodorm, nič mu nezistili. Ale teraz berie aj to Trittico. Neviete niekto poradiť? Ďakujem.
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 664
Reputácia Reputácia : 295
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 50 z 84 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 67 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore