Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 3

Strana 37 z 84 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 60 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  frances farmer Po 15 august 2011 - 11:48

ahoj Tuto - v pohode Wink
frances farmer
frances farmer
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 260
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 12.01.2011
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Matej Po 15 august 2011 - 12:04

Ešte som nepovedal, ako sa mám, iba som Vás oboznámil s mojím súčasnými myslením. Laughing

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 37 How_are_you-2252

Som sám sebe záhadou. Ešte pred 2 dňami som vyplakával. Dnes som sa zobudil pred siedmou a tešil som sa na nový deň. Uvedomil som si, že by som nemal byť taký nešťastný, hoci je situácia vážna a zlá. Treba proste žiť naplno. Chcel by som, aby si ma ľudia pamätali ako človeka, ktorý žil naplno a nie prehýril svoj život pri Simpsonovcoch a pri strategických hrách. Dostal som novú chuť začať so sebou niečo robiť, pohnúť sa dopredu - niektoré veci som už aj urobil, čo som spomínal v predchádzajúcom príspevku.

Mám sa teraz teda dobre. Je mi však horko. Činnostne som sa dnes venoval najmä fóru, zmenil som header, rankingy jednotlivých členov fóra, nastavil som si ticker v podpise, ktorý ukazuje, ako dlho som už na svete. Páči sa Vám? Začali sa mi páčiť obrázky v príspevkoch, aké dáva Tuto. Tuto, chcel som Ťa potešiť, tak sem dávam mačičku s káčatkom. jumping Tiež som si zmenil avatar.

Druhá polka dňa ešte len začína, budem sa venovať svojim cieľom a plánom. Takisto chudnutiu.

Zdravotne je to kolísavé, ale dnes to vyzerá na pekný, avšak horúci deň. Beriem stále Orfiril 500 ráno, tisíc večer, Escitil 10 ráno, 10 na obed, Risperdal Consta každé dva týždne 50 mg, a to je vari všetko. Na ten Orfiril mi prišli, hladina bola v pondelok zlá, zastupujúca doktorka ma upozornila, že to musím brať tak, ako mám, pravidelne. Ale už asi 3 a pol týždňa ten Orfiril beriem statočne a poctivo, ako treba. Tak dúfam, že o týždeň, keď pôjdem na injekciu, a náhodou si budú chcieť zase preveriť moju krv, tak budem pripravený. farao

Díky za prečítanie. Prajem úspešný čas. Držte sa. alien

heart

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 37 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  filipka Po 15 august 2011 - 17:56

Matej, nemusis sa mi ospravedlnovat, to je v pohode. Mas prvo na svoj nazor a pocity winking Vsak si ma neposlal do horucich pekiel laughing
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto Ut 16 august 2011 - 18:29

Zdravím všetkých,
včera som bol pomerne nedospatý, vlastne som noc dozadu prebdel a nasledujúci deň som bol tiež hore. Podarilo sa mi zaspať až v noci a využil som to poriadnym pospaním. Dnes som vstával niečo pred poludním.

Potešil ma hneď obed, lebo mama vytiahla z mrazničky lokše s kačicou. Viem, že na chudnutie to nie je, ale s radosťou som si jedlo vychutnal. Následne som sa už zvoľna pustil do denného plánu. Je 18:00 a ja mám okrem čítania min. 50 strán splnené úplne všetko. Očakávam, že nesplnenú činnosť budem realizovať až v neskorších večerných hodinách, keď sa príbuzní budú už chystať spať. Odhadujem svoje zaspatie na asi druhú hodinu nočnú. Pred touto dobou sa aj tak v paneláku nedá robiť nič, čo spôsobuje hluk. Na čítanie budem mať minimálne štyri hodiny.

Celkovo sa dnes cítim dobre. Spokojný som najmä s vyspatím, ktoré bolo úplne perfektné t.j. do ružova.

Rozmýšľam navštíviť Agrokomplex v Nitre. Je možnosť ísť v piatok. Keďže je to na celý deň budem si musieť viaceré denné aktivity "nadrobiť" dopredu. Osobne myslím, že to nebude problém a vlastne si tým dám aj od rutiny trošku pokoj.

Nič svetaborné sa inak v mojom živote nedeje. Väčšinou je to z časti o dennom konaní naplánovaných činností. Občas sa podarí vybehnúť so známym na kofolu, k jazeru. Niekedy idem na záhradu. Z času na čas sa stretnem s širšiu rodinou. Píšem na fórum, pozriem emaily a odpovedám, hodím očkom na facebook čo nové. Samozrejmosťou sú aj domáce práce, nákupy. Občas idem na kofolu alebo kávu aj sám. Pravidelne pozerám spravodajstvo. Momentálne nemám vybraný žiaden program v TV. Zamýšľal som pozerať "Farma", ale až tak mi to neučarovalo a radšej sa venujem niečomu užitočnejšiemu. Niekedy si stiahnem film, ale keď tak s anglickým audiom, aby som sám mal trošku pocit, že robím pre seba niečo prospešné. Časť času trávim aj s najbližšími a to nielen akosi nutne v podobe stravovania a starostlivosti o domácnosť, ale aj akousi bonusovou konverzáciou o všeličom možnom...

Hľadanie zamestnania je u mňa žiaľ nič moc. V blízkom okolí nie sú žiadne možnosti, ktoré by som mohol využiť. Vzhľadom na svoje obmedzenie v práci t.j. hľadám zamestnanie na 4 hodiny, brigády a prácu na doma to vyzerá na dlhšie. Ešte stále som sa neodhodlal na osobné spytovanie sa po podnikoch, spoločnostiach a podobne. Ako som na fóre už spomínal, čakám na začiatok školského roka, keď odídu mnohí brigádnici a samozrejme aj skončia dovolenky. Dovtedy vyhľadávam prac. miesta na Nete, čo je však nedostatočné.

Všetkých Vás pozdravujem a želám to naj.

................

Ahoj Matej,
dúfam, že to teraz vyjde. Nedúfaj však, že to pôjde úplne bez námahy, vôle a sebaprekonávania.

...............

Ahoj viki,
stále sme s Tebou. Drž sa v tej nemocnici, aby si bola doma už dlhodobo OK. Teším sa až nám niečo pozitívne napíšeš.

S pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  tomas St 17 august 2011 - 17:20


_________________
Desím sa každého jedného kroku
na ktorý sa chystám.
Desím sa, že ma privedú
niekam, kam som chcela dôjsť.
tomas
tomas
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 237
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 14.12.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto Št 18 august 2011 - 23:17

Zdravím všetkých.

Ako sa máte? Predpokladám, že ste si začali užívať konečne leto, pretože počasie konečne dalo zelenú rôznym aktivitám pri vodných plochách. Aj keď viem, že je škoda nevyužiť príležitosť, nájdite si chvíľku čas na napísanie pár riadkov sem na fórum.

Ja osobne nemám nič zvláštne, čo by som Vám o sebe napísal. Dni u mňa prebiehajú rutinne. O čosi viac času trávim v exteriéri, teda vonku, a som rád z príjemného ovzdušia, zelene, vody. Je pravda, že si občas ten vzduch preriedim výparmi z cigariet, ale to už ku mne jednoducho patrí.

................................

Zdravím tomas,
to s tou sirénou nebolo veselé. Ľudia sú aj tak dosť naplašení z toho, čo im chrlia do hlavy v televíznych novinách. Viem si predstaviť, že to "upozornenie" skrze zvuk sirény, asi nepôsobilo najlepšie.

Prajem Ti skoré uzdravenie s chrípky, prechladnutia, alebo toho, čo na Teba skočilo. Ak chceš napíš nám pár slov z Tvojho života.

.................................

Zdravím Matej,
vcelku by ma zaujímali Tvoje pokroky v aktivitách a teda aj zmene životného štýlu. Nebolo by od veci, keby si nás priebežne informoval o tejto záležitosti. Ty píšeš vždy také dlhšie príspevky, možno by niekedy stačil jeden odstavec a bolo by to OK. V podstate ak chceš si takýto typ písania môžeš zahrnúť do svojho denného plánu a pomaly aj realizovať.

Dúfam, že sa Ti predsavzaté pomerne dobre darí plniť. Vždy záleží aj na tom, koľko vôle do jednotlivej aktivity musíš vložiť. Ak je to prináročné, je dobré znížiť si náročnosť a to aj výrazne. Naopak, úplne vyradenie činnosti je neprospešné, radšej ju vykonaj minimalisticky t.j. symbolicky ako vôbec nie.

Držím palce a napíš nám aspoň v skratke.

................

Začal som písať niečo do témy "Psychohygiena" TU. Možno by si tam Matej našiel nejakú inšpiráciu. Mohlo by to byť zaujímavé pre viacerých tu z fóra. Budem sa snažiť v nej držať tematiky tohoto fóra.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  venusa Pi 19 august 2011 - 21:54

Ahojte,
momentalne mam zo seba dost zmatena. Vysadili mi dost liekov abyy ich mohli nahradit novymi. Pre mna to znamenalo kratke obdobie manie poocas ktoreho som asi porusila vsetky predpisy nemocnice ale brali to s pochopenim. Teraz mi nasadzaju Ketilept. Ma s nim niekto skusenosti?
avatar
venusa
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 165
Reputácia Reputácia : 36
Dátum registrácie : 20.03.2011
Vek : 34

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Matej So 20 august 2011 - 13:28

Úctivo Vás pozdravujem clown

Práve som sa odsťahoval z obývačky do svojej izby. Je to veľký pokrok. Už celé týždne som totiž v obývačke, kde pri mame, hrajúcej sa na PC, robím svoje veci na svojom notasi. Teraz som si dal notas naspäť do izby a som tu. Môžem nerušene pracovať. Idea

Moje myslenie v týchto dňoch pokročilo taktiež. Rozhodol som sa byť dospelejší. Uvedomil som si, že som doteraz stále túžil byť ešte dieťa, najlepšie tínedžer. Aj keď sa mi snívalo v noci, tak som vystupoval veľmi často v snoch ako tínedžer. A to už mám 25! Čas letí neúprosne, tak sa musím prispôsobiť. Byť dospelým znamená akceptovať zodpovednosť. A taktiež dospelí sú tí, ktorí sa starajú, a deti sú tie, o ktoré je starané. Doteraz stále je o mňa starané, nevarím, neperiem, neumývam riady, nechodím do práce, škola je jeden veľký otáznik. Teraz je čas prevziať zodpovednosť za seba a za svoj život, a vskutku sa pohnúť smerom k tomu, aby som sa ja staral, a nie druhí o mňa. Proste už mám vek, aby som dospel. cat

A tak som sa odsťahoval z obývačky.

Teraz pracujem na projekte jednak do školy, a jednak na možnom budúcom zárobku. Chcel by som byť živnostník. Už ním chcem byť viacero rokov. A zároveň pracovať na tom, čo študujem. Tak to nejak kombinujem a rysujú sa mi nejaké možnosti. Uvidím, či vec má perspektívu.

Ja som vlastne zmenil názor na ID, Tuto. Už som ho aj chcel, že ak sa mi teraz škola nepodarí, tak že pôjdem na ID. Ale bojím, že ak by mi nevyšlo to s tým živnostníkom, tak že v práci budú moju zmenenú pracovnú schopnosť hodnotiť ako prekážku pre pracovný pomer. I keď... neviem. Ale ID uznávam, v tom som sa už naozaj polepšil. I love you

Ako sa mám? Je to biednejšie. Tie bežné aktivity, ktoré som si plánoval, mi nevychádzajú. Ale kilečko hmotnosti tuším vskutku išlo dole. Avšak včera som sa výrazne prekrmoval, tak som zo seba sklamaný. Filipka, kúpili sme gélové sedlo, ako si mi poradila, a naozaj je báječné! Vďaka! Very Happy Ale bol som sa bicyklovať len krátko, lebo dva dni predtým som 4 razy po sebe vyšlapal na ôsme poschodie pešo v rámci tréningu, a veru doteraz mám ťažkú svalovicu. Je to otras. fuj!

V podstate po zdravotnej stránke, ako zvykne Tuto vravieť, žiadnu patológiu nevykazujem. Iba určité stereotypné vzorce reagovania, správania, myslenia. Možno hádam stojí za zmienku, že ma takmer nič nevie baviť, ale to len v určité dni, napr. včera. Dnes je to lepšie. albino

Tomas, tie sirény sme veru počuli aj tu v Trnave. Aj som sa zľakol. Najprv som sa čudoval, potom som zapal TA3, tam bežal šport, tak som ja trubadúr išiel na balkón namiesto toho, aby som okná utesnil. Kukám po uliciach, a každý na kolísavý tón sirén kašlal. Každý si išiel po svojom, mamičky s deťmi sa rozprávali, psíčkari venčili havinov, a až na to hučanie bolo evidentné, že nikto nevie, ako sa má pri poplachu správať a ako má reagovať. No bieda s nami. A mohli v TT aspoň v rozhlase informovať, že poplach bol falošný. Škoda, asi aj kompetentní boli zaskočení. Hm. saint

Prajem Vám všetko dobré. Majte sa krásne a píšte básne. rendeer

community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 37 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Matej So 20 august 2011 - 13:56

A Tuto, skoro som zabudol sa vyjadriť k tej psychohygiene.

Áno, sledujem tú tému od začiatku, ako si ju vytvoril. Veľmi sa mi páči. Ba som nadšený. Doteraz som čítal samé také tie motivačné literatúry, ktoré by ma pozdvihli z mojej detinskosti a bývalého negativizmu v myslení. Sú veru naozaj zamerané na úspech a prispôsobujú obzvlášť ekonomickému úspechu takmer všetko. To, čo tam píšeš Ty v rámci témy o psychohygiene, je pre mňa vlastne nová vec. Takéto zaujímavé veci nemám tak preskúmané. Ďakujem Ti za tento tip a nápad. Paráda, len tak ďalej. cherry it is perfect

A možno si začlením do denného programu si o tom viac preštudovať, aby som jednak skvalitnil svoj život, a jednak o tom dačo popísal na stránku o F25. Tá stránka zaspala. Už som ju neaktualizoval dosť dlho, čo ma veľmi mrzí. Týmto sa ospravedlňujem všetkým verným fanúšikom stránky schizoafektivna-porucha.webnode.sk . Viem, že ste a že chodíte na túto stránku, pozerám si pravidelne podrobné štatistiky. Ale ešte len sa učím systematickej práci, systematickému sústredeniu sa na jednu vec, organizovať a každodenne. Som pozadu v mentálnom vývoji asi. Ale už sa lepším! Verím, že to pôjde a podarí sa mi veci aktualizovať, a v tejto súvislosti ten web obohatiť aj o psychohygienu. S radosťou sa, Tuto, nechám Tebou inšpirovať. it is perfect

Viki, Ketilept som nebral, ale viem, že niektorí tunajší áno. Tak dúfam, že sa Ti vyjadria. Držím Ti palčeky. welcome or bye

Ghost

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 37 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  filipka So 20 august 2011 - 17:44

Caute vtaci-schizoafektaci. Matej, to, ze si sa "rozhodol dospiet" je super, uz to len pretavit do cinov. Zase som ta podpichla, co? Filipka neda a neda pokoja, heh. Som rada, ze uz nemas otlaky na zadku, mne sa gelove sedlo tiez osvedcilo.
Co sa tyka Ketileptu, je to to iste ako Kventiax (a Seroquel a dalsie), takze skusenosti mame mnohi. Viki, dufam, ze ti bude pomahat rovnako ako pomaha mne. Chcem sa ta opytat, akym sposobom si porusila vsetky pravidla nemocnice. To by ma zaujimalo Wink . Dufam, ze ta coskoro pustia, konecne je pekne pocasie, treba to vyuzit.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto So 20 august 2011 - 20:34

Ahoj viki,
teší ma, že si sa po čase znova ozvala. Myslel som na Teba, čo a ako. Rovnako ako filipku by ma zaujímalo v čom si porušila pravidlá nemocničného pobytu.

Ketilept je generikum Seroquelu, ktorý som užíval pomerne krátko. Neskôr mi ho vymenili za Solian a súčasné jeho generikum Amisulprid.
...
So Seroquelom mám pomerne dobú skúsenosť, osobne mi však nezaberal úplne, takže bolo nutné nasadenie niečoho iného. Aj napriek tomu, že Seroquel (aj Ketilept) má aj funkciu vyrovnávača nálad, bral som zároveň aj Lithium. So súčasným amisulpridom som spokojný. Nepociťujem vedľajšie účinky. Priznám sa, že by som trochu uvítal ukľudňujúci efekt, pretože ho beriem večer a prišlo by mi to vhod.

..........................................................................

Ahoj Matej,
som rád, že niečo konáš v prospech seba samého. Vyplakávať nad tým, že sa za dvadsať rokov staneš bezdomovcom a zmierovať sa s tým, mi pripadá trochu choré.

Na tú psychohygienu sa pozri, jedná sa vlastne o aplikáciu psychologických poznatkov na všedný život. Ono, v podstate sú to bežné veci. Psychohygiena je však sama o sebe veľmi a poriadne široká. Želám veľa dobrých podnetov k jej skúmaniu.

..........................................................................

Ahoj všetci,
prežívam všedné obdobie. Spánkový režim je rozdrtený a tak sa ho pokúšam dať aspoň čiastočne do normálnejších koľají. V piatok som bol na poľnohospodárskej výstave Agrokomplex. Vcelku sa mi tam páčilo. Hlavne dobytok bol úžasný. Celkovo však táto výstava má klesajúcu kvalitu. Denný plán si vzorne plním, na dnes mám už pár hodín porobené. Zamestnanie žiadne ani vo vyhlidke. Čo sa týka mojej patológie je tam hlavne ten spánok, únava, občasná apatia, v malom sociofóbia.

Zatiaľ sa lúčim a možno sa tu na fóre objavím aj v noci, lebo dnes to vyzerá na bdenie.
Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 37 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  lusiella Ne 21 august 2011 - 1:34

Caute...no jaka nahoda, ucim sa na opravne statnice a hladala som nieco o limbickom systeme, taka je otazka, ze ovplyvnenie motoriky cestou limbickeho systemu...koncim fyzioterapiu, ale vobec neverim, ze to dam... a nasla som toto forum... teda, strane chutne, musim sa k tomu vyjadrit. Matej... teda, pekne si to zalozil, ake tvorive, pestre, naucne... fakt sa mi to paci. Pekne pises a pekne si popisal svoje stavy... tiez som si tym presla, strasnymi stavmi, ale u mna to bolo sposobene drogami, hroznym mnozstvom drog a ich kombinaciami... volali sme to napr. trojboj... heheheeee no trojboj... to bolo, ecko, piko a lsd dokopy... ale mali sme aj 5 boje, to bol trojboj a k tomu este rohypnoly a perchloretylen... no a taketo vselijake rozlicne kombinacie tychto veci, tak hey... to sme robili ked som mala asi 16/17... v 18stich som prosila Boha, nech ma znesie z povrchu zemskeho a zo vsetkych knih zivota, ktore boli kedy napisane, ale potom som si povedala, ze tak mozno mu to chvilu potrva kym si najde cas a vyslisi moje prosby a ze sak zatial nejako musim prezit tak som sa posnazila a som si povedala, ze dam sa teda za par rokov do kopy..no to som myslela, ze za 2/3 roky bude vsetko v pohode... no a uz to bude tak okolo 10tich...a uz je to celkom o.k. len... uz nic nebude take ako bolo a ja uz nikdy nebudem taka ako som bola a niekedy... je mi smutno za mnou samou, ktora zomrela, ako za dvojcatom, alebo dobrou kamaratkou... je to zvlastne, kto to nezazil nevie sa asi vcitit. Neviem ci do tych mojich stavov sa mozno tiez neda celkom vcitit, lebo ja som vedela, ze mi ****, a zaroven som sa sama za seba hanbila, zaroven som sa sama sebe hnusila a zaroven som s tym musela zit a nedalo sa tej hlave rozkazat... tazko bolo realitu rozpoznat...ale navyse stalo sa mi vela fakt, neuveritelnych veci... to je komplikovanejsie. Ale...
co si pisal tie megalomanke sklony a odpocuvanie a vsetko toto..a podobne...to by som mohla aj ja napisat, ale obdivujem ta, ze si to schopny takto napisat, lebo ja som sa s tymi vecami priznala max. 3 x v zivote niekomu... inak by som sa neodvazila to ani vyslovit...
noo zelam vela statia a hlavne zdravie, ja sa uz citim normalne, co povazujem za skvele, ale je fakt, ze som mala predstavu kam sa chcem dostat, co nechem a ako ma zdravie vyzerat... no ja si myslim, ze sa da zvitazit aj nad takymi tazkymi chorobami je to velmi narocny boj ale mozno...je to skuska, dnes uz clovek nema proti comu bojovat, tak mozno musi sam so sebou, pre zachovanie odvahy a charakteru... neviem, teraz len tak pisem, lebo je neskoro a mam toho vela, ale chcela som nieco napisat, lebo ma tato stranka oslovila. Vela vela sily zelam a vela viery vo vlastne sily. flower


Naposledy upravil Matej Skalík dňa So 27 august 2011 - 10:10, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : vulgarizmus)
lusiella
lusiella
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 8
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 21.08.2011

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 37 z 84 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 60 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore