Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Krátke príbehy

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Krátke príbehy - Stránka 5 Empty Re: Krátke príbehy

Odoslať  Juraj Po 1 apríl 2024 - 12:49

Dominika bola veľmi pyšná žena, lebo bola tenká ako barbina. Na mužov mala vysoké nároky a mnoho ich odmietla, lebo žiaden sa jej nezdal dosť dobrý.

Ako hovorila, ona predsa nebude chodiť s nejakým sedemdesiatkilovým chriašteľom. Nakoniec si našla chlapa ktorý bol vysoký cez dva metre a vážil stopäťdesiat kíl. Ten, podľa jej slov, poskytne kvalitný genetický materiál pre jej potomkov.

Ubehli dve desaťročia. Dominika a jej muž majú dve, už dospelé deti. Majú dcéru, ktorá je po otcovi. Je vysoká dva metre a váži stopäťdesiat kíl. A majú chlapca ktorý je po mame. Meria meter päťdesiat a váži štyridsaťpäť kíl.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 563
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

Mous and Lucas like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Krátke príbehy - Stránka 5 Empty Re: Krátke príbehy

Odoslať  Juraj Ut 2 apríl 2024 - 12:25

Po ulici kráča hrdá mamička. Tlačí pred sebou kočík. V kočíku leží bábo. Bábo je malé, ružové, bacuľaté, zabalené v pestrofarebnom fusaku. Radosť naň pozrieť. V rúčkach drží smartfón a jemne svojimi prštekmi hladí displej, scrolluje. Na displeji sa mihajú veselé obrázky. Dieťa na ne hľadí a usmieva sa. Kiež by bolo čo najviac takých šťastných detí so smartfónmi vo svojich nežných malých rúčkach.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 563
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

Matej, Mous and Lucas like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Krátke príbehy - Stránka 5 Empty Re: Krátke príbehy

Odoslať  Mous Ut 2 apríl 2024 - 14:34

avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 870
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej and Juraj like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Krátke príbehy - Stránka 5 Empty Re: Krátke príbehy

Odoslať  Juraj Po 15 apríl 2024 - 14:28

Jožko Cígeľ bol slepý. Žil biedny život ťažko zdravotne postihnutého, ľudí sa stránil a zo svojho bytu len málokedy vychádzal. Jeho jedinou radosťou bola pastierska píšťalka. Hrával na ňu každý deň, raz veselé a inokedy smutné melódie. Všetko bolo v poriadku až do chvíle kým sa do bytu nad ním neprisťahovala slobodná matka s troma malými deťmi a dvoma psami. Tá nenávidela keď sused hrával, rušilo a rozčuľovalo ju to. Vždy keď začal, pobehovala po izbe a vykrikovala: debil jeden trafený, už zase vypiskuje! Prečo s tým neprestane?! A chytila topánku a búchala ňou do podlahy. Alebo zobrala metlu a trieskala ňou do stúpačiek. Takto to bolo každý deň. Slepý Jožko hral na píšťalke a jeho suseda vyklopávala a vulgárne mu nadávala.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 563
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

rasto and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Krátke príbehy - Stránka 5 Empty Medvedica v Bratislave napadla pipinu (moja fikcia)

Odoslať  Juraj Št 2 máj 2024 - 13:13

Prenesme sa na jedno z bratislavských sídlisk. Vidíme po ňom kráčať mladú, krásnu a sebavedomú ženu, pipinu. Má gélové nechty, zvodné kačacie pery, umelé mihalnice a nosí výrazný makeup. Veľmi hrdá je na svoj zadok, v ktorom má voperované dva obrovské silikónové implantáty. Jej zadok taký veľký že kvôli nemu nedokáže ležať na chrbte, a nosiť môže iba legíny, lebo žiadne iné nohavice sa nedokážu dostatočne natiahnuť. Naša pipina je na všetkých zoznamkách, a intenzívne randí s mužmi, stále je však single, lebo žiaden chlap sa jej nezdá dosť dobrý. Teraz kráča po chodníku, v ruke má smartfón a obzerá si v ňom svoju tvár. Náhle ostane stáť s pootvorenými ústami a nechápavo pozerať pred seba. Pár metrov pred ňou stojí medvedica. Boh vie ako sa do mesta dostala. Pipina za zvrtne a začne utekať. Medvedica sa pustí za ňou. Po pár metroch ju dobehne, zahryzne sa jej do zadku a vytrhne z neho jeden silikónový implantát! Majestátne zviera potom mocne zaručí a rozbehne sa do lesa. Zakrátko príde sanitka, ktorá zranenú ženu odvezie do nemocnice. Prípad sa okamžite dostane do médií. Podľa aktivistov ľudia ťažia drevo a stavajú diaľnice, čím zasahujú do životného priestoru medveďov, tie sa potom cítia ohrozené, dezorientované a vo výnimočných prípadoch sa môžu zatúlať do miest. Odstrel určite nie je riešením, a medvede stále potrebujú našu ochranu, zdôrazňujú aktivisti.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 563
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

Mous and Lucas like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Krátke príbehy - Stránka 5 Empty Ahoj

Odoslať  Mous Ut 7 máj 2024 - 12:07

Bezsenný spánok

Vzadu za domom leží na lehátku akýsi muž. Aj keď je obed, pospáva. Samozrejme, že nechal odomknutý dom. Pokým spí, stáva sa z jeho bývania atrakcia. Ako pre svedkov Jehovových, ktorí sú už takí drzí, že si otvoria kľudne dvere a vojdu dnu, tak pre zlodejov, ktorí zatiaľ vybielili celú obývačku. 
Muž spí aj ďalej spánkom bezsenným. Hodiny sa hýbu pomaly, vonku šteboce vtáctvo. Keď sa konečne preberie, chce si niečoho zajesť. Vôjde do domu z terasy, vtom ho vidí vybrakovaný. Cítiť tu nepríjemné stiesnenie.
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 870
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Juraj likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Krátke príbehy - Stránka 5 Empty Re: Krátke príbehy

Odoslať  Juraj Yesterday at 10:19

Milota telefonuje so svojou priateľkou Violou. Kde teraz si? Spýta sa jej. Som v meste, odpovie Viola. A ja som na byte, prezradí Milota.

Ide ma poraziť z mojej mamy, zdôverí sa priateľke Viola. Keď som chodila s mojim chlapom, tak sa ma stále pýtala, kedy sa za neho vydám. Keď som sa za neho vydala, tak sa ma stále pýtala, kedy budeme mať dieťa. Keď sa mi narodila dcéra, tak sa ma vypytovala kedy budeme mať chlapca.

Teraz mám tri dcéry a mama ma stále otravuje rečami kedy budeme mať chlapca. Ale ani ja ani môj chlap už žiadne ďalšie dieťa nechceme.

Chvíľu boli obidve dámy ticho. Vieš, povedala po chvíli Viola, neviem si to vysvetliť prečo mám iba dcéry. Všetky ženy v mojom okolí majú aj dcéry a aj synov.

To či sa ti narodí dcéra alebo syn, záleží od toho, aké má tvoj chlap spermie, poučí ju Milota. Keď vajíčko oplodní mužská spermia, narodí sa chlapec. Keď ženská, narodí sa dcéra. Tvoj chlap má iba ženské spermie, preto máš iba dcéry. Môj má dve tretiny ženských spermií a jednu tretinu mužských, preto mám dve dcéry a jedného syna.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 563
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

Mous and Lucas like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore