Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 11

Strana 44 z 86 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 65 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Meretseger Po 18 február 2019 - 14:08

Ahojte,
chcem sa ospravedlniť, že som sa nechala nachytať nejakými bezvýznamnými ľuďmi a vyvolala tu výmenu názorov, na ktoré sa beztak môžem vykašlať Very Happy Asi to tu nespravilo dobrú atmosféru, mhm. Ešte mi ostáva pridať medzi nepriateľov jedného člena a všetko bude OK  saint
A ako sa dnes mám? Fajn. To je všetko, čo k tomu môžem povedať Smile
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 44 Empty Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Oriax Po 18 február 2019 - 14:45

Hey hey people, Oriax here.

Fajny/antifajny
Sam si si nabehol na ten shitstorm a flame war.

Si napisal nieco,  ze sebevrazda je pre slabochov, a ze nemaju ziadnu hrdost. Napisat toto na forum, kde vela ludi rozmysla o sebevrazde, alebo si nou uz presli, noo...
dalsia vec  - Čo je to za psychickú chorobu, ktorá by ma dohnala k samovražde?
Nuž neviem. Nepoznám takú chorobu.
No vidis, aky si tvrdak, places aky mas zniceny zivot a.....

Zaujimava je japonska kultura, kde je sebevrazda nejak sucast ich kultury, maju tam les samovrahov, kde sa chodia ludia zabit, a nakoniec samurajovia pachali samovrazdu, z dovodov cti. Fajny, absolutne si si teda zasluzil, co k Tebe prislo od forumakov, proste si sa spraval ako debil. Posledny prispevok, oplakavaat sa, aka si obet, a medzi to napises, mam sa rad taky, aky som. Co prislo od Tuta, ze vylucit fajneho, s tym nesuhlasim. @Neti si inteligentny clovek. Zas menej je niekedy viac, uz tvoje ego zas moc...Co si robil v nedelu fajny? 3 krat si si premenoval prezyvky. Predposledne boli nieco na sposob nenavideny 365 a neoblubeny 365. Potom si to zmenil na fajny/antifajny. Ak sa da zmenit prezyvka, tak by som isiel na Faceless.
Vidis fajny, mozes urobit dobru vec, ako si premenujem prezyvku?
Oriax
Oriax
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 57
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 23.01.2019

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  dzuli08 Po 18 február 2019 - 15:28

Ahojte - zdravím všetkých čítajúcich i píšucich,
tak po dlhšej dobe prispejem do tejto topic aj ja. K výmene názorov si zanechávam neutrálny postoj, ale jedna vec je istá, že každý máme to "svoje" isté trápenie, a niekedy je ťažšie sa pochopiť. Ale peace Wink

No a ako sa mám? Zdá sa že celkom dobre od poslednej krízy. Nabrala som akokeby druhý dych a pokračujem vo svojej profesii. Dúfam len, že to vydrží čo najdlhšie. Dni akosi ubiehajú, neviem ani ako. A to nie som z tých, čo majú nejaký plán. Dá sa povedať, že cez týždeň gro mojej činnosti pohltí práca, bývam aj unavená, niekedy dám šlofíka poobede. Snažím sa robiť veci zodpovedne, ale na niečo sa aj vykašlem, lebo aj tak to nemá zmysel. Je nejaká kniha tuším sa volá že Jemné umenie ako mať veci v paži, mamina ju stiahla do čítačky a úryvok z nej mám "načítaný". Tak teraz sa nejak snažím riadiť heslom MTvP (mať to v p..i)-rozumej paži Very Happy Zatiaľ sa mi to aj celkom darí, už nabývam taká frustrovaná každý piatok keď prídem nazad k našim. Sú veci ale stále čo by som chcela zmeniť napr. zabíjanie času za internetom, prežieranie sa (hlavne sladké, ale skoro všetko).... a trocha aj seba. Velmi som rada, že sa mi podarilo nájsť psychologičku, v marci mám prvé sedenie, tak snáď mi ona pomôže s tou sebapremenou.
Inak mám radosť, že už nebýva tak skoro tma, a človek o 16.00 nemá pocit akoby bolo 20.00
Veru tak, pomaly sa nám zjarieva, dúfam že ma to nakopne ak k nejakej športovej činnosti ...aspoň tá plaváreň by bola fajn. Inak posledné dni som fakt zo seba prekavená, že mávam prevažne dobrú náladu. it is perfect

Tak vám všetkým prajem čo najviac pekných a pozitívnych dní emocií a podnetov v nasledujúcich dňoch. Držme sa ! community together dancing
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 561
Reputácia Reputácia : 447
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 37

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  kimi2028 Po 18 február 2019 - 15:37

Ahojte kamaráti,
tak dnešný deň prebieha podľa mojich predstáv. Mám sa výborne, slnko svieti tak čo si viac človek môže priať. V poslednom čase sa zaujíma o mňa viac ľudí, ako by som chcel a vypytujú sa ma, čo celé dní doma robím. Nevidia ma v robote, tak za posledných pár dní som musel priznať párkrát, že som na invalidnom dôchodku. Myslím si, že už sa to rozkríkne. Je mi to jedno, neodzrkadlilo sa to nijako na mne. Zdá sa mi to tak trochu podozrivé. Tak nech si každý myslí čo chce.

Ja si budem užívať svoj invalidný dôchodok. Myslím si, že na dôchodcu je ma vidno. Začínajú sa mi už zdraviť aj nejaké neznáme dievčatá. Skúsil by som jedno mladé pozvať niekde, ale ktovie kedy ju stretnem. Zatiaľ si vystačím sám. Momentálne mám, čo sa týka štádia dôchodku "v oddychu". Snažím sa relaxovať celý deň a ide mi to obstojne. Aj takéto žitie mi vyhovuje, ale tak snažím sa robiť aspoň to fitness centrum.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2243
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Veroni Po 18 február 2019 - 19:51

Ahojte.
Dlho som nepísala na fórum,práca, spánok depersonalizacia, práca, práca, ležanie, spánok, depersonalizácia, derealizacia, práca, ležanie kukanie do blba, kukanie do blba....
Asi tak.
Mám takú jednu dilemu, zatiaľ sa nepodarilo rozlúštiť dr, prečo sa mi vracia DP DR.
Sú dni keď je veľmi silná a hlboká, nie som schopná ničoho. Su aj lepšie dni.
Čo ďalej?
Keď som v nej som chodiace zombie a nie je možné vykonávať akúkoľvek činnosť.
Dokedy si budem môcť smeny presúvať?
Dokedy sa to dá vydržať?
Čo ďalej?
Ako si mam ďalej zabezpečiť živobytie?
Odovzdám sa osudu?

_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Moncici Po 18 február 2019 - 23:35

Veroni, viem presne co zažívas, ja mám derealizacu a depersonalizaciu takmer každý deň a nič mi na ňu nezabera.. Vela ludom ale pomáhá liek lamotrigin nebrala si ho?ja kvoli Dr a dp ani nepracujem, nezvládám to
Moncici
Moncici
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 72
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 19.07.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava/Žilina

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Zeldox, trittico, seroxat, fluoxetin

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Veroni Ut 19 február 2019 - 7:59

Moncici napísal:Veroni, viem presne co zažívas, ja mám derealizacu a depersonalizaciu takmer každý deň a nič mi na ňu nezabera.. Vela ludom ale pomáhá liek lamotrigin nebrala si ho?ja kvoli Dr a dp ani nepracujem, nezvládám to
Ahoj, viem pamätám si, pisali sme si tu na fóre.
Tvoja dr sa k tomu ako stavia?
Ides si vybavovať id?
To co som zatiaľ o Dp A dr prečítala... Moze sa vyskytovať skoro pri 30tich dg... Nie len psychiatrických...
Ja uz neviem co na to.

_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Moncici Ut 19 február 2019 - 8:21

Veroni, mne doktor povedal že mi nevie už moc pomoct..ano vybavujem akurat ID, Lebo mám to fakt skoro nonstop..inak nezhoršuje sa ti to chodzou? U mna uplne je to najhorsie ráno a potom Ked chodím..a máš aj problémy s památkou?
Moncici
Moncici
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 72
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 19.07.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava/Žilina

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Zeldox, trittico, seroxat, fluoxetin

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Veroni Ut 19 február 2019 - 8:28

Krátkodobú pamäť nemám, skoro žiadnu very sad2
Ano ak je hlboka aj narazam do zárubní, neviem vyrátať akoby ten pohyb... Tazko sa to vysvetľuje...

_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Moncici Ut 19 február 2019 - 8:29

S pamatou som myslela
Moncici
Moncici
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 72
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 19.07.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava/Žilina

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Zeldox, trittico, seroxat, fluoxetin

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Moncici Ut 19 február 2019 - 8:33

Ano tazko sa to opisuje..ja uplne tiez krátkodobu pamat nemám, a sustredit sa Vobec neviem..inak som o tom vela čítala a nemusí to byt čisto psychicke- Moze to mat Vela pricin..ty to mavas pri úzkosti?ake lieky teraz beries?
Moncici
Moncici
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 72
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 19.07.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava/Žilina

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Zeldox, trittico, seroxat, fluoxetin

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Veroni Ut 19 február 2019 - 12:25

Ako uplne prvy krat sa mi aj zadalo, ze u úzkosti, ale ako beriem uz druhy rok lieky, tak v podstate nemavam úzkosť... Takže neviem prečo sa to vracia... Vôbec netuším.
Už 3x som sa rezala, nakoľko v tom prisernom stave, sa necítim... very sad4
Chytím si čokoľvek na tele, ako keby som cudziu osobu chytala very unhappy
Podľa mňa to je dosť veľké šialenstvo

_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 44 z 86 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 65 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore