Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 9

Strana 42 z 85 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 63 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Veroni Ne 10 september 2017 - 9:57

Zaujímavá doktorka.... scared2 ....
Hlavu hore niekedy aj ad pomôžu a niekedy sa to samé upraví,ako iste vieš depersonalizacia a jej sestra derealizacia sú prejavy iného ochorenia alebo teda vyskytujú sa pri viacerých ochoreniach...Kolko ju máš?
U mna je to tak že od detstva mam problém s vybuchmi hnevu,striedanie nálad a totalna nestabilita v emociach,striedali sa u mna od detsva smutky a od puberty prehnana angazovanost v nezmyselnych rizikovych zazitkoch ,vzdy ma na chvilu naplnili,ale znova som za chvíľu spadla do nezmyselnosti tohoto života...
No je tam toho veľa,mozno raz napíšem svoju kauzu.
No a po istych udalostiach tento rok sa to totálne posralo...a zacalo som lietat totalne v extrémnych stavoch...
Až doteraz...
Ako to inak zvladas?Partner to berie v pohode?

_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Ne 10 september 2017 - 15:22

Ahoj  sunny  

Vidím a čítam, že osudy máte mnohí neľahké - veľmi Vám držím palce. Derealizáciu som ja mal, ale vlastne dosť slabú, ktorá mi istým spôsobom uľavila od červenania a sociálnej fóbie, takže som ju vnímal kladne. Depersonalizáciu som tuším nemal, ale verím, že to musí byť strašné - Veroni, veľmi dobre si to popísala, je to určite hrôza, prajem Ti, nech sa to už nikdy nevráti. very sad2 Na nezmyselnosť života mi pomáha zväčša kresťanská viera, na prázdnotu mi pomáha zase kofeín, vyššie dávky, napr. až okolo 200 mg naraz v jednej "porcii". To mi spôsobí akúsi namotivovanosť, alebo až premotivovanosť, a vtedy človeka zrazu mnoho vecí baví a má tlak k činnosti a pohybovaniu sa, takže necíti prázdnotu. Tu však hrozí, že človek začne pod vplyvom negatívneho myslenia vnímať aktivitu a namotivovanosť ako náhražku, alebo ako umelé prekrytie prázdnoty, ktorá sa len odsúva a vlastne zostáva prítomná a neriešená. Tu si treba vtedy hneď uvedomiť, že pocit prázdnoty je negatívnou emóciou a je v našom zmysle patologický, zväčša mínusovým stavom schizofrénie. Nie je to teda niečo, čo sa musí nejak vyriešiť verbálne alebo koncepčne, napr. filozoficky. Nemali by sme čakať, že azda nejaké osvietenie alebo precitnutie zmyslu života nás oslobodí od pocitov prázdnoty. Ja osobne to totiž u seba samého beriem ako krízu neaktivity, alebo nudy. A to, čo je navyše, teda čo sa nedá odstrániť vecou aktivity a motivácie, teda predsa len akási ideová koncepcia prázdnoty, tak to až potom vlastne rámcujem úmyselne a vedome náboženstvom. indifferent

To mi tak k tomu napadá, čo som si prečítal v ostatných príspevkoch. Každopádne najviac Vám prajem, nech sa Vám podarí nájsť trebárs svoje cestičky k zahataniu starostí, ak tie mnou vymenované a mnou používané chodníčky sa nehodia pre Vás, lebo nie všetci kráčame tou istou cestou. Smile Ale aj tak naše cestičky sú blízko seba a tak môžeme navzájom od seba pri kráčaní "odkukovať".  Embarassed Mám Vás rád. heart

S úctou
Matej
cherry


Naposledy upravil Matej dňa Ne 10 september 2017 - 16:49, celkom upravené 1 krát.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 42 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Ne 10 september 2017 - 15:52

Ahojte priatelia Smile

Doprial som si dnes ticho. Prečítal som si, že mnohí ľudia nevedia vydržať sami so sebou a svojimi myšlienkami v tichu a "nude". Potrebujú stále niečo robiť a niečím hatať myseľ, hoci by im len ako podmaz malo hrať rádio alebo telkáč. Často vidno ľudí, čo i len prechádzať 20 minút po ulici, keď niekam idú, a už majú tú chvíľu sluchátka v ušiach a tlmia myšlienky hlasnou hudbou. Tak teraz opätovne skúšam mať vypnuté rádio a byť tu v bytíku len tak sám a ticho. Celkom sa mi to zatiaľ zapáčilo. Smile Som menej zo seba nervózny, menej cítim napätie a svoju myseľ považujem v týchto hodinách za menej stresovanú. Prejavuje sa to kladne na tom, že nepotrebujem náhle si robiť zádery na prstoch, mám menšie tlaky k jedeniu, viac sa kontrolujem a celkovo sa cítim, že efektívnejšie odpočívam. Dokonca mi napadá prirovnanie, že to, ako sa cítim odpočinutý za 5 hodín relatívneho pokoja pri rádiu, sa rovná púho 2 hodinách relatívneho pokoja v tichu. Čiže rýchlejšie regenerujem. Embarassed

Doobeda som trochu ešte vyspával, aj na obed. Teď poobede som si dal už druhú kávu. Celkom ma nabudzuje, ale aj tak sa mi ešte nechce ísť k rodičom na jedlo - chcú mi ho zabaliť na obed na zajtra. Nemám doma žiadny jogurt ani jablká, takže by sa zišlo skočiť do obchodu, ale teoreticky toto môžem vyriešiť až ráno. Skôr sa bojím, že mi dojdu moje obľúbené kakaové mušličky, ktoré si už dávam nielen na raňajky, ale aj na večeru. Very Happy

Týždeň mi plynul dosť zaneprázdnene a rýchlo, chodil som fórum čítať, len som akosi sa necítil k slovu. V práci zhruba ok, veci idú - zdá sa, že fungujú. Kalorická reštrikcia, o ktorej som tu básnil pred týždňom, sa mi darí len čiastočne. Ešte som len v začiatkoch a občas skĺznem do výnimok. Špeciálne evidujem zhoršenie stavu a sklon k výnimkám práve po konzumácii cukrových produktov, sladkostí. Myslím, že mám nábeh na inzulínovú rezistenciu, musím si dávať pozor, a jesť sacharidov najviac 250 až 300 g denne, a aj to v pomere maximálne 30% spomedzi "rýchlych" sacharidov. Defacto sa mi stále potvrdzuje dokolečka tá istá pravda, že by mi úplne stačilo nejesť maškrty od kolegýň. Naďalej sa tohto cieľa nevzdávam. Embarassed

Lieky papám, trochu som začal vynechávať doplnky ako tryptofán a ginko. Ani neviem prečo, asi som chcel len vedieť, či sa budem cítiť dobre len čisto pre kalorickú reštrikciu, lebo múdre hlavy z googlu hovoria, že sa vtedy človek cíti živšie a energickejšie. Môžem to sčasti potvrdiť, ale nemám ešte dostatok skúseností, aby som to hlásal sebavedomejšie. Mal som cez týždeň aj trochu hypomániu, nevedel som spať do štvrtej nadránom, bol som veľmi premotivovaný, všetko sa mi chcelo riešiť, myseľ bola veľmi čulá a zrýchlená. Mal som aj návaly šťastia, ktoré sa prejavovali okrem psychiky aj tlakom k slzeniu "od dojatia". Protipól depresie alebo iných negatívnych pochodov zatiaľ nedorazil, iba sa náladová hladina upokojila zase na zhruba normu. Včera som mal menšiu srdcovú slabosť, cítil som zaľahnutie v srdci, teplo a pálenie na hrudi, nával červenania a krvi do tváre a hlavy, pocit na odpadnutie, veľmi plytké dýchanie. Neviem, čím to bolo, bezprostredne predtým som dopil liter energeťáku, ale aj v minulosti som niekedy dal do seba aj liter za doobedie, a nič nebolo. Teraz bolo, možno už telo neznesie, lebo som o trošku starší, a možno som si odvykol od takých vyšších dávok, lebo v posledné týždne konzumujem maximálne 400mg kofeínu denne, aj to nie vždy... priemerne 300. Embarassed

Vzťahy v rodine sú celkom lepšie, brat bol pozrieť aj s manželkou, synovcovia sa majú dobre, malý Filipko (7 mesiacov) rastie ako z vody, druháčik Tomáško dostal prvú jednotku v tomto novom roku. Smile Vyzerajú všetci celkom dobre, aj druhý brat sa zdá byť na tom v poriadku, u nich sa totiž svadobnieva, v novembri majú svadbu so snúbenkou. Smile

Psychiatricky dávam uplynulému týždňu známku 2+. Smile
Ďakujem Vám, priatelia, za prečítanie/vypočutie. Želám Vám mnoho lásky, pokoja, zdravia. Vitaj

S pozdravom
matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 42 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Po 11 september 2017 - 12:46

Zdravím vás, priatelia.

Mám sa super, cítim sa už ako by som bol úplne zdravý. Nejaké negatívne príznaky s kognitívnymi nepociťujem už, čo je výhoda. Celkovo môžem napísať, že na novú liečbu, ktorá pozostáva len v jednej injekcii za mesiac, som si zvykol dobre a som už skvelý na tom. Menší tras z liekov stále pretrváva, ale nie je nejaký intenzívny a dokážem ho už hravo ukontrolovať. Teším sa na jednu skvelú knižku o schizofrénii, ale akosi pán doktor zabudol mi ju poslať, ale snáď sa to napraví. Zrejme ma veľa práce.

Ku predošlým dňom, snažím sa venovať šachom (teda pozerám dosť veľa videi, rozmýšľal som či by som si nezaložil nejaký šachový blog, ale som antitalent ohľadom toho), ktoré začali ma pomerne baviť. Aj tam vidno zlepšenie, aj keď na ratingu sa neodzrkadlilo to ešte. Teší ma, že som sa stal lepším hráčom, ktorý dokáže už aj minimálnu prevahu využiť. Tiež chodievam veľa na prechádzkach, cez víkend som sa bol prejsť na 3 miesta. Dnes rozmýšľam, či by som nešiel sa niekde na bicykli prevetrať, lebo nesedel som na ňom už minimálne rok a rád by som ho vyskúšal, že v akom je technickom stave...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Meretseger Po 11 september 2017 - 20:03

Ahojte,
nemám sa práve najlepšie. Najmä večer ma stále prenasledujú intenzívne samovražedné myšlienky, až som premýšľala, že si zavolám 112-ku, ale nemal by sa kto postarať o psa, tak zrejme kašlem na to. Je mi smutno, niet nikoho, kto by ma mal aspoň trochu rád a, samozrejme, ako správna hraničiarka sa zas len ľutujem, ako inak? Zajtra príde notebook, ale nejak extra sa neteším. Tiež zajtra mám aj terapiu, ani tie blbé vlasy som si neumyla, ale kašlem na to, nech si psychologička myslí, čo len chce. Ani neviem, čo tam chcem rozoberať. Ah, veď mi beztak neverí, to je fuk. Napísala som jej to do denníka, o tej (ne)dôvere, a ona na to: "To hovoríte vy!" Takže jasne, zas je chyba na mojej strane. Ako zvyčajne. Možno sa aspoň porežem a bude lepšie.
Po fyzickej stránke ani neviem, glykémie už asi tretí mesiac nemeriam, je mi to ukradnuté, akurát ma stále bolí noha, ktorú som si zranila pri cosplayi na konci augusta, zdá sa, že to bolo nejaké kvalitnejšie zranenie. Ale čo tam po tom.
Crying or Very sad
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Po 11 september 2017 - 23:34

Ahojte kamaráti/tky!
Veľmi sa mi ráta a vážim si toho, že napíšete. Ku každému príspevku sa dá čosi napísať, teda aspoň pár povzbudzujúcich slov. Práve vďaka vám - píšucim rád chodím na fórum, hoci niekedy sa zamyslením nad príspevkami dostávam do akejsi zóny obáv o nás všetkých. Na druhej strane verím a dúfam, že nasledujúce písanie bude zasa o kúsok optimistickejšie a tým aj naše osudy krajšie a príjemnejšie.

Momentálne sa chystám už na spánok a teším sa z nasledujúceho dňa, kde sa možno budem môcť vyjadriť v tešiacej téme. Dnes som bol u MUDr., všetko bolo fajn, rátal sa mi prístup doktorky a aj sestričky. Trochu ma dnes zamrzel upršanejší deň a dosť času som strávil najmä doma. Deň vidím ako jeden z tých lepších: 1-

Zdravotne skôr tá pasivita, nálada v strede s tendenciou k optimizmu, schizo príznaky v norme. Zaujala ma zameranosť na rozprávanie, teda prakticky som debatil s našimi aj o volovinách. Časť času som si krátil výpomocou v kuchyni a bol som rád aj výsledkom takejto pomoci. Akp. tiež OK.

Každopádne vám prajem dobrý oddych a čerstvosť nielen ráno. Dobrú noc. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Ut 12 september 2017 - 10:17

Zdravím vás kamaráti/-tky
Presne tak tuto, tiež chodím na stránku kvôli prispievateľom. Síce občas sa odmlčím, lebo nemám veľa času resp. nemám veľmi o čom písať, nechce sa mi otravovať súčasnú komunitu schizofóra podobnými resp. takmer rovnakými príspevkami. Dnes môžem tiež napísať opäť, že mám sa skvelo, ale to už asi by nebolo ono. Žijem bez nejakých problémov, až mám strach, že mi invalidný dôchodok aj so schizofréniou nedajú, lebo až na negatívne príznaky spojené s kognitívnymi som pomerne normálny. So schizofréniou má zrejme nikto nezamestná, lebo na Slovensku panujú predsudky ohľadom toho. Doktori majú však jasný názor, že pracovať treba, osobne som v štádiu, kde by som prijal prácu v chránenej dielni. Na to potrebujem invalidný dôchodok, lebo ako kvázy "zdravý" sa tam určite nedostanem.

Inak prečítam si vás rád, osudy máme všetci rôzne, ale máme aj niektoré spoločné vecí. Osobne som rád, že samovražedné myšlienky a časy, kedy som sa bál priblížiť k oknu, sú už nenávratne preč. Súcitim s vami, nezabúdajte na to, že ste len krok od vlastného zlepšenia a od toho, aby vám bolo lepšie.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Dušan Ut 12 september 2017 - 11:44

ahoj @kimi2028,

no dnes som bol na tej prehliadke a dost ma mrzi to vybavovanie zajtra idem pre vysledky a este musim ist doktorke psychiatricke dat potvrdit papier takze vo stvrtok zase na 6:00hod,

ja somar som na ten papier vypisal zlu poziciu,ale pred chvilou som volal s tou pani co mi ponuka pracu,ze to je ok,ze ju mozem preskrknut a napisat tam tu spravnu,no neviem,moja obvodna je moc opatrna a uz mi dala vymenny listok k psychiatričke,ten som ale doma roztrhal s tym ze si vypytam zajtra novy,

co sa tyka prace je to o obmedzeniach,ja mam tri a tazko sa hlada praca,na paieri som pracoval dva roky v jednej firme pocas choroby a slo to,od vtedy ubehlo par rokof a roboty sice jak na beziacom pase ale tie obmedzenia nepustia,

verim ze so svojim vzdelanim najdes tu korektnu pracu pre teba,

ahoj,mjte sa,dusan
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 42 Empty Pre Veroni

Odoslať  Moncici Ut 12 september 2017 - 13:46

Veroni ahoj :-) ako sa mas dnes? Co nove?
U mna ta derealizacia trva mesiac asi.ale aj predtym som ju mavala- tak na striedacku. Stvrtok idem k lekarovi aj s rodinou. S priatelom sme 4 roky a stale mi pomaha, bez neho by som to nevydrzala. Len aj on ma toho dost, kedze uz moj stav trva dlho. Rodicia ma moc nechapu. Ty si ako na tom?
Vsetkych pozdravujem a ked sa mate lepsie davate mi nadej, ze mozno aj mne sa polepsi.
Inak ti co ste z Bratislavy akych mate lekarov? Uvazujem nad zmenou a zisla by sa rada
Moncici
Moncici
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 72
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 19.07.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava/Žilina

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Zeldox, trittico, seroxat, fluoxetin

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  CHINAMAN Ut 12 september 2017 - 23:36

Ahojte bojovnici, u mna dnes pasivne cely den. Poobede som si hodku zdriemol, vecer si dal 25min na trenazeri pricom som pocuval hudbu. Nedari sa mi ist s vahou nizsie skor naopak. Chcel som este napisat, ze si hladam vaznu znamost pripadne kamaratku cez net. Opatrujte sa!
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 St 13 september 2017 - 13:12

dnešok opäť pasivita, ale dnes sa nedalo veľmi aktívne. včera som si zahral futbal tak, že ráno som sa nemohol postaviť a urobiť, čo i len jeden krok. dnes len o francúzskych barličkách. bol aj problém so spánkom, boli zle myšlienky, nemohol som zaspať a ani Stillnox mi nezabral. Celkovo až na únavu sa mám celkom dobre, pekne si polihujem...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 42 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  CHINAMAN St 13 september 2017 - 21:38

Ahojte bojovníci, dnes sme boli doobeda s bratom v meste na bicykloch. Potom ma prišiel pozrieť po dlhom čase strýko, dosť sme toho prebrali ako sa veci majú, čo treba pomôcť jeden druhému. Potom som si na hoďku ľahol, poobede som ešte vybehol do obchodu pre pivo a tak celkom dobrý deň to bol.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 42 z 85 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 63 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore