Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 73 z 86 Previous  1 ... 38 ... 72, 73, 74 ... 79 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Ne 10 apríl 2016 - 13:26

Meretseger napísal:Ahojte...
u mňa zle a zle... začalo to včera, večer mi už bolo úplne na houby, celý som ho preplakala, čo bohužiaľ vedela i moja matka, hoci som sa snažila tváriť, akože mi nič nie je. Nenávidím, keď sa mi stará do psychiky, do toho, ako mi je - kde bola, keď to bolo najviac potreba! A teraz sa akože mohutne zaujíma. No nič, odbila som ju, hoci sa nenávidím za to, že som si nedokázala udržať dokonalú masku "never felt better" (nikdy mi nebylo líp!), ktorú som sa rozhodla nasadzovať si pred všetkými okrem mojej psychologičky. Povedala som si, že kašlať na to celé, dorežem sa a bude pokoj, ale napokon som odolala a šla spať s tým, že však ráno bude lepšie. Nebolo, tak som sa vykopala z postele o 10:30, takmer nejedla, jediné, čo vyzerá zatiaľ zmysluplne, je to, že som si umyla vlasy a napísala zatiaľ jeden článok na blog. I ten je depresívny a napomáha tomu i téma: 30-denná pesničková výzva a práve dnes to padlo na tému - Čo chceš, aby ti hralo na pohrebe. Vybrala som síce parodické Jesus's Brother Bob (The Arrogant Worms), ale píšem k tomu o tom, že viem a som zmierená s tým, že zomriem vlastnou rukou a blah blah.
No nič, proste zle.
Crying or Very sad

Ahoj Meretseger je ti zle coo?Neboj sa to ti prejde snas sa len vydrzat zle stavy a neublizit si a bude ti zase lepsie ja ako napriklad ties mi byva hrozne kolko razy mi nevidu ani slzy a vtom najhorsom vidu a len sa trapim a ked vie bit lepsie tak len tak ako mi moze bit na moju diagnozu no a na tvoju si myslim ze ti bude ties lepsie,neviem co by som ti ako priatel este povedal,len to ze to prejde a bude lepsie,bud pokojna ahoj s pozdravom Jaro.
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  ester Ne 10 apríl 2016 - 14:53

Meret...predstav si,už poznám Tomb Raider Very Happy xboxovu verziu lol!  Tak hrá to môj syn a ja som to ani netušila lol!  no čo už...nie som najmladšia geek ako dosť sa mi to zdá krvák affraid
A že je fakt dobrá - hra myslím...

Ja sa mám dobre. Fakt sa mi tomu ani nechce veriť. Tieto malé pilulky v tejto kombinácii sú presna šité na moje nervy it is perfect
Zase víkend za nami a od zajtra do práce. Tak by sim si chcela aspoň na 1-2 týždne oddýchnuť. Tak vám v dobrom závidím Very Happy
Príjemnú nedeľu všetkým
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ne 10 apríl 2016 - 15:50

Ahoj Meretseger,
dúfam, že v týchto chvíľach sa Ti už polepšilo a si aspoň o kúsok viac fit. Tvoj blog čítavam a teším sa čo tam zase bude nové. Myslím si, že tam už chodí viacero čitateľov a podľa príspevkov vidím, že sa im to páči (aj mne). Drž sa.

.................

Ahoj Jaro,
mám to opačne s tými slzami. Dávnejšie, čo som mal depky, tak už som nemohol ani plakať. V slzách je úľava, ale ani tej sa mi vtedy nedostávalo...

.................

Ahoj ester,
tak si v dobrom záviďme navzájom. Priznám sa (vlastne nič nové), že by som rád bol niekde na VPP, pravidelne sa tešil na piatok a smútil v nedeľu večer.

.................

Ahojte,
u mňa celkom OK. V noci som nemohol zaspať, čo sa ťahalo až do rána. Niečo pred obedom som si na hodinku zdriemol, čo ma dosť vzpružilo. V poobedí som sa "kultivoval", teda taká pravidelná úprava samého seba. Viac ako obvykle som čítal a samozrejme aj akp. Zdravotne prekvapivo dosť dobre, mierne vyčnieva nervozita, ale v zásade aj to je v norme...

Prajem čo najlepší zbytok nedele a pracujúcim úspešný prac. týždeň. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Ne 10 apríl 2016 - 18:10

Tuto,cau---no ja tak isto stimi slzami ties mi kolko razy nevidu von na lica,som uz premyslal a zacinam to nazivat vnutorny plac Sad



Ahojte Zacal som vcera pracovat na iternetevej stranke co ma tesi poctate som si vybral sablonu a teraz budem vytvarat obsach ked uz to nejak bude dam sem link ak by ste chcely kuknut.



Zase pocitujem trapenie ale sak hadam co skor prejde,dnes ma potesila jedna znama stretol som hu na ceste domov pokecali sme len ma stve ze som jej hovoril o tom ze mam zdravotne problemi,ked sa ma pitala ze kde robim hm tu v pb je to omne rosirene si myslim a dostavam stoho paranoje ale co sak tak uz to je somnou.

Prajem pekny zvysok nedele vam vsetkym Wink
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Mischelll Ne 10 apríl 2016 - 18:52

Ahojte Wink

tak chcela som najprv napisať do témy co ma dnes potešilo....ale prišla som na to ze moc toho nebolo...nakolko som toho moc nerobila dnes....iba varila a jedla a spala...dokonca aj po obede...a pozerala telku...taký nudný den.....mozno keby som bola pracujúca tak asi prijemne stravený den.....ale takto sa cítim este horšie....ako nejde o aktivity...alebo ze by som stale niečo robila....len mam taku naladu ze ani von sa neda ist...ani len posediet sa neda...vonku strasne fuka vietor....a neviem mam sa tak nijak....ani dobre ani zle...dokaze ma zo svojej dobre nálady vyviest aj mala blbost....ako nie vyvjest tak ze uplne...ale skor tak ze som smutna teda do depresie to smeruje....no takze tak....inak vcera ma dost potešilo, že som si spravila nechty...aj vyleštila novym elektrickým pilnikom ...proste ano tak s toho som mala radosť...a aj mám....

Prajem krásny zvyšok dna community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  opadané lístie Po 11 apríl 2016 - 8:05

ahojte.

ja som dnes opat vstaval skoro. niekedy (napriklad dnes), ked uzijem ranne lieky, tak asi hodinku po uziti mam dost silne napatie a zaroven som trochu v utlme. neprijemna kombinacia. nastastie mi na to pomaha rivotril.

mam rozcitanu vybornu knizku s tematikou schizofrenie. vola sa "Šok z pádu". je to beletria, nie je to opis vlastnej skusenosti s chorobou, ale autor, ktory tuto knizku napisal, pracoval na psychiatrickom oddeleni, takze je to celkom verne. nie je to depresivne citanie, aj ked sa tak zo zaciatku moze zdat, hlavny hrdina berie veci akoby s nadhladom. knizka ziskala cenu Costa- kniha roka za rok 2013. to pisem len ak by Vas tato tematika zaujimala a chceli by ste si nieco oddychove precitat.

dnes sa chystam konecne na bicykel. snad sa aj vychystam. laughing

Meret, Matej, ale aj ostatni, ktorym je teraz tazsie, drzim Vam extra palce, nech sa Vam coskoro polepsi. it is perfect
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Schizomars Po 11 apríl 2016 - 13:11

Ahojte vsetci,

Po dlhsom case pisem opat.

Mam sa v pohode. V piatok som bol na oslave, kamaratka mala strtstorocnicu t.j 25 rokov. Urobili sme aj prezentaciu s fotkami. Kupili sme jej darceky kyticu, tortu, tri knihy, vino a bonbonieru. Dohromady sme boli 14ti. 4 dievcata a zvysok chlapci. Paradne bolo, len som nestihol so vsetkymi pokecat. Vypilo sa vyse 5 litrov palenky a iba 1 liter vina. Mali sme chlebicky, salat, nealko, chipsy, tycinky a tak... Oslavenkyna bola dojata, ze sme pre nu organizovali taku oslavu. Sme sa pofotili. Ja som samozrejme tiez pil, co by som nemal, ale prisiel som domov v celkom dobrom stave. Nebol som az tak opity... Mama ma pochvalila, ze som prisiel triezvy... Keby vedela ze som pil. Very Happy Sme aj tancovali, lebo sme mali tam hudbu cez moj notebook na reproduktory napojene. V strede miestnosti bola disko gula a fialove neony, ktore osvetlovali biele oblecenie na fialovo.
Som rad, ze ma volaju vonku konkretne jedno dievca- kamaratka a kamarat, s ktorymi som v kontakte, ked sa chodi vonku. Mne osobne vadi, ze som taky introvert, ze vela toho nenakecam... Hambim sa kecat, neviem co by som mohol, o com by som rozpraval...

V stredu ma prist kamarat z Nemecka. Tak sa tesim na neho. Nebol doma polroka. Dalsi kamarati konkretne jeden co bol na oslave doktorand tak je v Prahe teraz s dalsim kamaratom co pracuje vo fabrike co nebol na oslave tak je tiez v Prahe. Mali by sme ist za nimi pozriet partia ludi. Mna serie ze nemam tak vela penazi....Na oslavu so minul 16 eur co sme sa vyskladali a potom dalsich 18 eur, lebo som kupil 1 litrovku...
A este mam ist k zubarovi a tam budem platit 60 eur, myslel som si, ze je lacny zubar. Za liecenie zubu chce 45 eur a za plombu 15 eur. Nechapem take cifry, lebo vonku pred dverami ma vystavene kolko stoji za plombu len... Budem musiet zmenit zubara...
Dalsi kamarat mi dlhuje 100 eur, dnes by mal mi vratit. Uz poziciavat nikomu nebudem, nie som banka... Ma to serie...

Zhruba takto nepisem velmi o tom ako sa mam, lebo ja svoj stav velmi neviem rozobrat... Mam sa konstantne dobre, ale ked sa chodieva vonku som nesmierne rad. Smile

Treba si uzivat zivot. Smile

_________________
Schizomars
Schizomars
Schizomars
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 30.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 400, Questax 200, Xanax 0,5

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Po 11 apríl 2016 - 17:56

ester napísal:Meret...predstav si,už poznám Tomb Raider Very Happy xboxovu verziu lol!  Tak hrá to môj syn a ja som to ani netušila lol!  no čo už...nie som najmladšia geek ako dosť sa mi to zdá krvák affraid
A že je fakt dobrá - hra myslím...
Pokiaľ myslíš predposledný alebo najnovší diel (ktorý som ešte ani ja nehrala!), tak bohužiaľ to je dosť krvák, hej... O niečo je to úplne inom než tá klasika, ktorú má hromada fanúšikov najradšej. Tam to bolo skôr o hádankách a tajomnosti, o preskúmavaní, ale títo druhí vývojári to asi nepobrali Mad

Ďakujem ináč, že ste na mňa mysleli Smile

Totiž, už mi je o niečo lepšie, hoci stále spím aj 3/4 dňa, preberie ma len povinnosť napísať niečo na blog. Som taká... nič moc. Matka mi núka už i Pezinok, tak som ju poslala niekam. A tak. To je jedno. Hlavne, že som still alive.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  opadané lístie Ut 12 apríl 2016 - 13:31

ahojte.

mne je dnes nafigu. tesil som sa na jar, je to moje najoblubenejsie rocne obdobie, a ked je tu, nic nerobim, som doma s pocitmi prazdnoty a neviem sa k nicomu dokopat. ale niekde na dne mojich pocitov je aspon radost z pekneho pocasia. dlho som si myslel, ze nie som meteosenzitivny, ale tuto zimu som pochopil, ako na mna rocne obdobia a pocasie vplyvaju. tak este dufam, ze sa to zlepsi a budem viac casu travit vonku.

drzte sa a uzivajte si pekne pocasie. community together
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Ut 12 apríl 2016 - 13:49

Meretseger ahoj ak si chces zahrat Tomb Raider ktory vysiel 2013 tak ho mam na pc na steame ja to nehravam odohral som len 73minut dal by som ti nazov uctu a heslo k nemu a mas a mozes hrat aj multiplayer+su tam este na tom ucte dalsie hry co mozes vyskusat,jak chces tak ti dam ten ucet.Smile


Opadanie listie-vtomto co si napisal sa citievam aj ja rovnako ze ta zmena rocneho obdobia namna vpliva najme na zimu kedy cely zosmutnem a opadnem jar ma tesi leto minuly rok som skoro zomrel od horucav a ties chcem vyuzivat pekne pocasie vonku ako som bol dnes na bicykli,drzim ti palce a prajem ti to aby si sa dostal do pohody a dobrej nalady Very Happy
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  opadané lístie Ut 12 apríl 2016 - 14:11

dakujem, Jaro. je super, ze si bol na biku. it is perfect

tato zima bola aj pre mna veru velmi tazka. very sad2
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 73 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Ut 12 apríl 2016 - 15:42

pre opadané lístie za Ut 12 apríl 2016 - 14:11
dakujem, Jaro. je super, ze si bol na biku. it is perfect

tato zima bola aj pre mna veru velmi tazka. very sad2



Opadane listie Wink it is perfect combo Smile
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 73 z 86 Previous  1 ... 38 ... 72, 73, 74 ... 79 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore