Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš?

Strana 66 z 84 Previous  1 ... 34 ... 65, 66, 67 ... 75 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Robo Ne 24 január 2010 - 21:08

Filipka. To, že som nákupný maniak si trafila do čierneho! Niekoľko ľudí mi povedalo, že viem dokonca lepšie nakupovať, ako isté typy žien a som na to patrične i hrdý. A čo zvyčajne nakupujem v TESCU? V TESCU zvyčajne nakupujem pánske oblečenie na seba, či už tričko, mikinu, nohavice a podobné veci. Čo sa týka KAUFLAND-u, tam kupujeme najviac potraviny, ale nie len tam, ale niekedy aj v COOP JEDNOTE, MILK-AGRU ,CBA. Maj sa krásne, Robo. flower pig study king jumping2 albino farao I love you
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Laura Po 25 január 2010 - 7:12

Budte radi,že ešte máte za čo nakupovať.Odkedy žijem sama s priateľom nakupujem len potraviny a handry zo sekáču.Ešte že si mám čo obliecť z finančne lepších časov,keď som bývala u našich a robila.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  filipka Po 25 január 2010 - 17:58

Laura, ved aj cigarety nakupujes winking
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  popoluska Po 25 január 2010 - 18:29

Filipka,ako sa ti dari so zvysenym Abilify?
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  filipka Ut 26 január 2010 - 16:51

zatial dobre.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  popoluska Ut 26 január 2010 - 17:27

Ja si tiez musim vsetko financovat sama a dobre porozmyslat,co si mozem dovolit,aby som sa aj so psikom uzivila.Musela som sa naucit hospodarit s peniazmi tak,aby som nezila na dlhy.Ale ja nepijem a nefajcim,nakupovat chodim vacsinou raz do tyzdna do Kauflandu a veci si kupujem v akciach,alebo nieco aj na detskom oddeleni.A este musim mat aj nieco usetrene pre pripad,ze by sa nieco stalo. Od mamy nepytam ani korunu.
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Laura Št 28 január 2010 - 21:25

Filipka,to s tými cigaretami mi hovorí každý okolo mňa,kto nefajčí.Žeby som už za to,čo som prefajčila,mala aspoň byt.No veĺa fajčiarov,aj keď sú duševne zdraví,neprestane fačiť do smrti.Ty si nefajčila nikdy,ani Tvoja rodina,ťažko sa Ti tá závislosť pochopí.Nie je to tak dávno,čo zákazali fajčiť v nemocniciach aj zamestancom a psychiatri si presadili,že na ich klinike sa fajčiť bude mocť.Len tak pre nič za nič to nebolo.Dokonca mám pocit,že tie lieky podporujú fajčenie.Fajčenie vytvára dopamín a niektoré,hlavne staršie lieky brzdia jeho uvoľňovanie.Neviem či moja teória obstojí.A mimochodom,ja mám peňazí dosť,otec mi trochu pomáha a niečo si aj privyrobím,len moj druh má iba polovičný dochodok,hoci by mal nárok na plný,no nechce sa mu to vybavovať.Často sa v poslednej dobe hádame.Aspoň,že prestal fajčiť.No vypiť si vypije.Aj včera sme mali hádku.Ja keby som ho však vyhodila,vpodstate nmá kam ísť a vyhodili by ste niekoho kto vám varí,pečie upratuje?Včera mi vyndal,dnes už upratal kuchyňu,napiekol pagáče.Má to so mnou dobre premyslené.Niekedy neviem,či ma pri ňom drží láska,či súcit.Temer 20 rokov,čo sa liečim na F25,mám šťastie na samé problémové typy na ktoré finančne doplácam.Predtým som mala doktora,inžinierov aj hokejistov no málokto so mnou vydržal.Viem že si myslíte,že je lepšie byť sama,no byť sama a bývať sama je rozdiel
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Laura Pi 29 január 2010 - 13:54

Prepáčte mi tie preklepy,ja som nemala vypité,len mám taký satrý notebook,že keď si to po sebe neskontrolujem,ľahko sa mi prešmakne prst. Wink
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  popoluska So 30 január 2010 - 7:36

Ahoj Robo.Poslala som ti sukromnu spravu.Mohol by si mi na nu odpovedat?Dakujem.
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Laura So 30 január 2010 - 11:34

Slnečnica,čo je s Tebou,keď si sa dlhšie neozvala?Dúfam,že si v poriadku. Very Happy
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  popoluska So 30 január 2010 - 15:28

Robo prosim ta napis mi aky Anafranil uzivas ,a v akych davkach.Ci ten obycajny,alebo s predlzenym ucinkom.
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 66 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Laura So 30 január 2010 - 16:15

Nejako nás tu prispieva v poslednej dobe poredšie,no snáď sa nás pridá časom viac. Smile
Chcem sa vás spýtať,či nehľadáte nejaké iné formy liečby,ako lieky.Napr.príodná medicína,homeopatia,či psychoterapia,alebo ľudia so zvláštnymi schopnosťami,napr.vyháńači diabla Very Happy
Nesmejte sa,aj mne napadlo,či nie som posadnutá diablom,keď som mala atak.
Niekedy rozmýšľam,moja mama bola lekárka,už je na dochodku,otec má tiež VŠ,aj keď z inej branže.Napadlo ma,že keby som mala mamu trebars upratovačku a otca napríklad pekára,či by im vobec napadlo,že moje správanie je choroba a či by ma zobrali psychiatrovi a keby nie,či by to tak nebolo lepšie.Z krčmy poznám pár ľudí,ktorí podľa mňa majú schizu a proste sa to nerieši.No nielen z krčmy,ale aj spolužiačky z VŠ mali obdobia,v ktorých sa u nich prejavovali i keď nie známky schizy,ale známky mánie,či depresie.No a dostali sa z toho bez pobytu na psychiatrii.No či bez psychiatra,to neviem.Nikto sa s tým priznať nemusí.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 66 z 84 Previous  1 ... 34 ... 65, 66, 67 ... 75 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore