Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš?

Strana 51 z 84 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 67 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  popoluska So 9 január 2010 - 19:05

Lapaj a slnecnica,su velke vykyvy pocasia,na co my chori sme velmi citlivi,aj to moze byt pricinou.
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica So 9 január 2010 - 19:06

hej aj ja rozmyslam ci to nie je pocasim, aj kamoska tiez pacientka mi vravela ze jej v posledne dni bolo zle. tak len nech to prejde, chcem spaaaaat very unhappy
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  anonym So 9 január 2010 - 19:10

Ja nie som meteosenzitivny. Nastastie. Shocked
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica So 9 január 2010 - 22:52

ja neviem ci som, uz je mi trocha lepsie, idem spat dufam ze sa vyspim..
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica Po 11 január 2010 - 7:58

zasa som sa nevyspala poriadne very unhappy
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Matej Po 11 január 2010 - 8:05

Ľudkovia, drahí diskutéri, už som zbalený a hneď teraz, ako odošlem tento príspevok, odchádzam na autobus do nemocnice. Netreba mi písať, že mi držíte pršteky, lebo ste ma podporovali už skutočne dlhodobo, čo si aj naozaj cením a vážim. giving a hug

Lapaj, učinil som Ťa na dobu, čo budem preč, moderátorom, takže Tvoj nick je zelenej farby. Vstup do moderátorskeho panelu, kde budeš môcť zamkýnať, odomkýnať, presúvať, vymazávať témy a príspevky, či ich upravovať a cenzurovať a podobne, máš vždy pod daným zoznamom tém v danom fóre medzi tzv. Oprávneniami tohto diskusného fóra. Tzv. "Môžete moderovať toto fórum." Na to keď klikneš, si tam. Dôverujem Ti tu spomedzi všetkých najviac, preto Ti aj dôverujem, že budeš využívať či nevyužívať svoje moderátorské práva zodpovedne. Použi ich najmä vtedy, ak by prišiel nejaký týpek, ktorý by porušoval Kódex, provokoval by, nadával a podobne. Veľa ľudí o tomto fóre nevie, preto príliš nepredpokladám, že budeš mať nejakú prácu, ale keby náhodou, tak nechcem aby som bol mesiac preč a diskusiu by Vám tu niekto znepríjemňoval. Je to preventívne opatrenie pre každý prípad a Ty si na túto prácičku najvhodnejší. Very Happy (Tému o blúznení, kde som porušoval kódex ja sám, ponechaj, ja ju potom vycenzurujem sám.) Z celého srdiečka Ti ďakujem, že teda fórum za ten čas postrážiš. flower

Prajem Vám tu čo najkrajšie diskutovanie a najmä osožné, aby sa Vám uľavilo a bolo Vám dobre či lepšie. Keď prídem, tak sa ozvem. Ahooooj. Mám Vás rád, vrátane Filipky a slnečnice. geek

Papa. welcome or bye community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? - Stránka 51 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Anonymný Po 11 január 2010 - 14:52

caute...od piatkoveho vecera som doma z nemocnice...a tak...hodnotim...stratil som tam 7 tyzdnov zivota a uz sa na podobnu kravinu nenecham nahovorit nikdy...nastavili ma na ten serdolect a rispen, predtym som bral abilify...no nepozorujem na sebe akukolvek zmenu, v dobrom ci zlom...akurat som zase trosku pribral...v stredu idem doktorke, nakolko u nas v meste robi len dva dni do tyzdna...posunula sa mi diagnoza...po prvej hospitalizacii ta v tej nemocnici, co som bol aj teraz, mi pisali nediferencovanu sch, ambulantna mi pisala simplexnu, a z nemocnice som odisiel s paranoidnou...no myslim, ze to trosku prehnali, domnievam sa, ze najviac ma vystihuje prave ta simplexna...
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  anonym Po 11 január 2010 - 15:02

Viac ludi, vratane doktorky, mi povedalo istu vec. Diagnoza nie je dolezita. Dolezite su prejavy choroby a ich zmiernenie.
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Anonymný Po 11 január 2010 - 15:08

Lapaj, presne to iste mi povedali aj v nemocnici na skupinovej psychoterapii, ked som mal zivotopisnu skupinu Smile
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  anonym Po 11 január 2010 - 15:12

Tak nieco na tom asi predsa len bude. Smile . A ako sa citis? Je to aspon o kusocek lepsie?
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  popoluska Po 11 január 2010 - 15:16

Vitaj Tomas. A robili tu EKG pri nasadeni Serdolectu?
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 51 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Anonymný Po 11 január 2010 - 15:17

ale kde, siel som tam s tym, ze som chcel zmenu farmakoterapie a dufal som, ze si potom, ak zaberie, najdem pracu hodnu mojho (hoc nie vysokeho, ale nejakeho predsa len) vzdelania, a ze budem obratnejsi v spolocnosti ludi...no zda sa mi, ze to nepomohlo vobec, asi som uz fakt taky pripad, co je pravom na ID kvoli psychike...ale nemal by som vesat hlavu...kiezby sa postastila nejaka praca v knihkupectve alebo podobne, hm...
EKG mi robili aj pred zaciatkom terapie, aj tyzden po zacati, je v poriadku...aj ked, nasadili mi na istu dobu Vazokardin, lebo mi busilo srdiecko, mal som vysoky tep...uz sa to ale upravilo...
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Strana 51 z 84 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 67 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore