Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš?

Strana 45 z 84 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 64 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  popoluska Št 7 január 2010 - 10:50

Na svoj vek si si uz toho zleho Robo prezil neurekom.Ja mam problem vydrzat v posteli tri dni,ked som chora.Neviem si predstavit dva mesiace very unhappy Ja plavam a chodim na dlhe prechadzky so psikom a doma cvicim na fitlopte.
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica Št 7 január 2010 - 11:03

no co sa tyka sportu ja som velmi lenivy tvor, nerobim nic. ale mala by som, kvoli tomu priberaniu z liekov, zacat daco so sebou robit. kedysi som chodila do posilovne,tam ma to bavilo ale vstupne je drahe, nemam na to peniaze. fit loptu mam aj ja, uz len sa naucit na nej cvicit Embarassed
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  popoluska Št 7 január 2010 - 11:09

Ja s vahou nemam problemy,vazim 56kg plus minus jedno kilo,snazim sa ju udrziavat,zatial sa mi to dari.Myslim si,ze keby som uzivala Zyprexu,alebo Seroquel,bolo by to horsie. sad and unhappy
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica Št 7 január 2010 - 11:12

ja som vazila presne tolko, pred odchodom do nemocnice. ked som sa asi po dvoch tyzdnoch v nemocnici vazila, mala som uz 58 a teraz, doma, pred par dnami som mala uz 63. Seroquel. neviem co mam robit, pokusim sa prestat jest sladke, inak nejem vela, chut do jedla velmi nemam, akurat sladke by som jedla casto, toto musim stopnut. a ked sa mi nepodari schudnut tak poprosim doktora o zmenu liekov.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Robo Št 7 január 2010 - 11:25

Ahojte kamaráti, ahoj Popluška, ahoj Slnečnica. Som rád, že máte fitlopty, lebo mám ju aj ja a výborne sa na nej civčí, odporúčam to aj vám. Aj napriek tomu, že som mladý muž, tak napríklad taký futbal je pre mňa španielska dedina, viem iba o ňom toľko, že ho má hrať 11 hráčov a to je všetko. Nikdy ma nebavil, nebaví a ani baviť nebude. Aj čo sa týka napríklad opravy bicykla, tak aj to mi robí veľké problémy, ktoré mi odbremení najstarší synovec, ktorý mi v prípade potreby bycikel opraví. Keď sa pokazí mamin bicyklel, tak aj ten vie opraviť, niekedy aj s otcovou pomocou. Mne už na dlšhí čas bicykel opravovať netreba, lebo som si na jeseň kúpil nový, ktorý ponúkali na internete za super cenu 96 Eur. A je to horský bicykel, s ktorým som spokojný. Ja som kedysi chodil cvičiť do fitnescentra, ale potom som už prestal chodiť, lebo som "počul" a myslel som si, že tam ľudia o mne rozprávajú, ohovárajú a prezývajú ma. Raz mi tam ponúkli jeden nápoj, z ktorého mi bolo veľmi zle-pozvracal som sa. Tak som tam jednoducho prestal chodiť, lebo potom som už psychicky ochorel a bol v nemocnici.l Mama mi na cvičenie okrem spomínanaej fitlopty kúpila aj z teleschop. prístroj na posilnenie brušného a chrbtice. Volá sa Easy shaper a dobre sa na ňom cvičí, viem si tam rozcvičiť moje poskracované svalstvo. Takže asi tak, kamaráti. Majte sa krásne, Robo. jumping2 flower sunny Rolling Eyes affraid it is perfect jumping2 flower
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica Št 7 január 2010 - 18:02

ked mne sa nechce cvicit, neviem sa do toho prinutit
ked som bola mladsia nutila som sa do cvicenia kvoli chudnutiu, a preto mam teraz k tomu odpor. ja zvladnem maximalne tak dlhe prechadzky a to je z hladiska energetickeho vydaja nic very sad3
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  ahojka Št 7 január 2010 - 18:05

ahoj slnečnica, ja som si kupila aj stepper a aj tak necvičim, vysolila som za neho kopu prachov a stoji mi doma v kúte. A mala by som cvičiť, ked chcem zhodiť
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  ahojka Št 7 január 2010 - 18:06

Dakedy som chodila behať, ked som bola mladšia, teraz zabehnem dvesto metrov a som hotová, nevládzem s dychom. Čisto odveci. Asi starnem.
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica Št 7 január 2010 - 18:09

fuj ja neznasam beh. celkovo, nemam rada sport, akykolvek, som dost drevo. jedine mam rada sankovanie ale to zas nie je velmi narocne na pohyb. mozno to mam rada lebo sa pri tom sedi jumping2
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  ahojka Št 7 január 2010 - 18:11

he he, ja som niekedy behala za školu, bola som druhá najlepšia v škole v behu na 1500 metrov a tiež aj na krátke trate. Teraz som jak drevo. Ja som mala rada beh.
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica Št 7 január 2010 - 18:11

okrem toho, tiez by som nevladala zabehnut. tiez aerobic si neviem predstavit ze by som cvicila, poskakovanie, fuj!! ..asi zo mna bude tucko No, I cannot accept
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 45 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  ahojka Št 7 január 2010 - 18:14

No zo mna už tučko je. Začínam mať komplexy, nechcem sa stretávať s ľudmi lebo sa hanbím. Predtým som bola chudučka, teraz som jak medveď. Odveci, všetko kvôli liekom.
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 45 z 84 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 64 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore