Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš?

Strana 11 z 84 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 47 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  filipka Ne 20 december 2009 - 19:07

Matej, za to moze tvoja choroba. A ako pise Laura, chat je virtualny svet, kazdy druhy tam klame. Okrem toho, neklame sa len na chate, ale bohuzial aj na forach.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  popoluska Ne 20 december 2009 - 20:16

Matej ty vobec nie si zly,len si momentalne chory a depresivny.Chod do tej nemocnice,nech ti uz konecne pomozu a budes zase super chalan,mozno ti nakoniec aj ta skola vyjde,len uz tolko nevyckavaj.
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  hviezdička Po 21 december 2009 - 13:17

Maťko, peklo neexistuje. Ja som veriaca, ale na peklo neverím. Len na nebo. Pretože my, s našou chorobou zažívame peklo už na zemi...Už si odtrpíme všetko tu a keď umrieme, budeme sa radovať všetci v nebi. Áno, maličkí pôjdu do neba. A to že sme niekedy zlí...to robí choroba, máme chorú dušičku, a za to my nemôžeme. Mňa Pán Boh zachránil. Sľúbila som mu, že už budem dobrá do konca života, že ho budem chváliť a velebiť na každom kroku, činiť pokánie, žiť bez hriechu....ale...som len človek. Všetko som porušila. Som neuveriteľne zlá, ale do pekla nepôjdem. Nikto nepôjde.
hviezdička
hviezdička
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 39
Reputácia Reputácia : 10
Dátum registrácie : 06.12.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Robo St 23 december 2009 - 20:08

Ahojte.

Nech čaro Vianoc
spríjemní chvíle pohody
v kruhu rodiny
a nech nastávajúci rok
prinesie Vám všetkým
veľa zdravia, šťastia
a splnenie aj tých
najtajnejších želaní.

Krásne Vianoce
a šťastný Nový rok praje
všetkým ROBO. flower santa flower santa flower santa pig pig
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  ahojka Št 24 december 2009 - 12:58

Ahojte, tak som konečne po mesiaci doma z nemocnice. Je mi podstatne lepšie, len som trocha zabudnutá Smile. Chodila som na elektrošoky, tak som niektoré veci pozabúdala. Zabúdla som aj to že mám topánky a vetrrovku. Chodila som v botaskách...kým mi to mama nepripomenula he he a neobliekla ma. Urobila som rázny krok, rozišla som sa so svojim priateľom a rozhodla som sa že sa v najbližšom čase nebudem viazať, s našou diagnozou je to dosť problém. Frajer ma prišiel navštíviť za mesiac v nemocnici len 3 krát a za posledné 2 týždne vôbec. Asi sa za mna hanbil, že musel chodiť na psychiatriu. Ta tak. Prajem Vám všetkým príjemné prežitie sviatkov.
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  filipka Št 24 december 2009 - 16:33

Zelam vsetkym krasne Vianoce a aby sa nam vsetkym darilo viac ako tento rok, najma tym, ktori skoncili v nemocnici. community together dancing hen angel queen king jocolor rendeer rendeer rendeer sunny clown devil
Ahojka, som rada, ze si uz doma. Ako ti zmenili liecbu?
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Anonymný Št 24 december 2009 - 17:11

caute, ja som tiez od vcerajska doma na priepustke...do nedele...zelam vam krasne prezitie sviatkov Smile
ja som presiel z Abilify na Serdolect, Rispen, Chlorprothixen...plus Akineton na potlacenie vedlajsich ucinkov...
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica Št 24 december 2009 - 17:14

fuha tak to mas dost vela liekov..
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Anonymný Št 24 december 2009 - 17:18

veru, je ich dost, len keby este pomahali...co sa zatial nestalo a asi ani nestane Sad nastalo pridem z nemocnice asi 8eho januara...a uz sa nikdy nenecham prehovorit na taku blbost, nechat sa zavriet...
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica Št 24 december 2009 - 17:25

a co, tak zle tam je? co tam s tebou robia?
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  Anonymný Št 24 december 2009 - 17:28

nie je tam vylozene zle, od zaciatku som na sanatornom oddeleni, ako som bol aj pri prvej hospitalizacii ta, ak by ma dali na akutne, zatvorene oddelenie, tak by som sa tam asi zblaznil este viac, ako som teraz...chodim na skupinovky, ktore som raz uz tiez absolvoval, minuly rok...v stredu mam zivotopisnu skupinu a potom siesty, posledny tyzden v skupine, tak ratam s tym, ze ma primar potom uz pusti domov...na elektrosoky ma tentoraz dat nechceli, no ani by som ich nepodpisal viac uz...je tam strasne dlho, hm...
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 11 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica Št 24 december 2009 - 19:01

ja som v nemocnici nic ine nerobila len spala a fajcila. tiez som chodila na skupinu ale nezaujimalo ma to velmi, nemam rada take veci ze pred skupinou ludi rozpravat svoje osobne veci. a strasne som nevedela obsediet na mieste. tiez mi tam bolo dlho ale ja som ten cas vyuzila na spanok a fajcenie, no Shocked
pocitam s tym ze dalsi pobyt v nemocnici absolvujem v lete, ked sa bude prerabat druha polovica nasho bytu a zas budem mat v byte cudzich ludi, zas sa z toho zblaznim.
mna dali najprv na akutne, bola som tam asi 5 dni alebo tak nejako, no nebolo tam az tak zle pretoze tam clovek moze cely den nerusene spat, nie su ziadne terapie. no je pravda ze tam je uz nuda po case, vsetok "spolocensky zivot" sa odohrava vo fajciarni a predsa tam nemozem cely den sediet, hm..
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 11 z 84 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 47 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore